Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gitme Başkan
Alt 03.05.2016, 18:37   #31
GraveYard
Acemi Yiğido

36 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 351 GraveYard FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gitme Başkan

Bir anlam veremiyorum herkesin ağzında adayınız varsa söyleyin gelsin yok sen aday ol yok şu yok bu. Her takımda olduğu gibi Kongre zamanı adaylar çıkar ve kendilerini ifade ederler ve sivasımızı laiyi ile kim yönetecekse o gelir kim hak ediyorsa. Evet Mecnun başkan sivasın çevresini olumsuzluklarını değiştirdi bunu kimse inkar etmiyor saten. Bende dahil olmak üzere bir başarısızlık ve artık geriye gittini gördüğümüz için Kulüpe uygun vizyon sahibi birilerinin devralmasını gerektiğini düşünüyoruz. Şunuda diyenler olacaktır iyi günde iyiydide kötü günde niye bıraktınız diyeceksiniz niye nankörlük ediyorsunuz diyeceksiniz. Haklı olabilirsiniz burada ama duygusal bakmamak lazım bazı şeylere. Taraftarımızı deplasmana gider hiç bir destek yok millet belki sevdası uğruna cebindeki son parasını veriyo belki orada aç kalacak bazı bazı kulüplerde ise aksine deplasmana gidenlerin yol parası yemek parası karşılıyolar takımımız yanlız kalmasın diye ve birde storumuz var yıllardır satılmayan formalar gününde çıkmayan ürünler vs vs. Kısaca Bardağın dolu tarafıda var boş tarafıda Rabbim Hakkımızda Herşeyin Hayırlsını Nasip etsin .
GraveYard isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2016, 18:39   #32
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor yönetimiyle ilgili düşüncelerim bellidir,benim kimseyle taraftar olarak kinim nefretim yok,mecnun başkanıda severim,yanındaki yöneticileride,mecnun başkan piyasada yokken,diğer yöneticiler sivassporu süper lig kapısına kadar getirdi,şikeye maruz kaldık çıkamadık,sayın başkan bülen uygunla işi bitirdi,sahipsiz kalan sivassporu ortada bırakmadı,bizlere şampiyonluk heyecanı ve Avrupa kupaları heyecanı yaşattı ,hepsine eyvallah,emeklerini inkar edenin gözüne dizine vurur,takımı küme düşürene kadar kredisi vardı,o krediyide son haddine kadar tükettiler,buraya kadar herşey tmm da,onlar takım niye burda geziyor;?neden böyle oldu?nerede hata yaptık,diye kendilerini sorgulamazsa,medya özellikle havuz medyası gibi gazetecilik yapan sivas yerel görsel ve yazılı medyası yönetime hatalarını efendice hatırlatmazsa,bizler efendice takımın niye bu duruma geldiğini söylemezsek,doğruları bulamayız,eleştiriden kimse gocunmayacak,hepbirlikte taraftar olarakda ,yönetim olarakda,takım olarakda hatalarımızı ,günahlarımızı ortaya koyacağızki tekrar etmeyelim,şimdi eleştiri yapmaya kalksak roman olur,bunları halının altına süpürmek ,gerçekleri görmezden gelip sırf yalamalık olsun diye ajitasyon yapmak sivasspor taraftarlığı değildir,bu konular takım kesin olarak düştükten sonra elbetteki masaya yatırılacak,henüz düştük demiyorum,içimde halaa umut taşıyorum,yönetim gitsin mi?kalsın mı,tartışmalarını,lig sonuna bırakmak gerekir,hatta olağan üstü kongreyide ileri tarihe ertelemekte fayda görüyorum,zamanı gelince bu konuyu enine boyuna konuşuruz,dua edelimki takım futbol mucizesini gerçekleştirsinde ligde kalsın,ozaman işler daha kolay olur,ptt lige düşmek öyle milletin zannettiği kadar kolay iş değildir,hele hele oralardan geri gelmek bizim gibi herkonuda gerininde gerisinde kalmış,gelişememiş,geliştirilm emiş,gelişmesine yardım edilmemiş şehirler için daha zordur,şuanda herkes takımı az olan mucizeyi gerçekleştirmeye odaklanmalı,bakın gençler ve kayseriyi bi yenelim son hafta kim düşüyor herkes görür,yönetim son bi çırpınışla futbolculara çok büyük prim vadetmeli ,ligde kalsınlar, gerekirse aldıkları ücretin 2 katını bile vaadetmeliler,ligde kalırsak o paralar ödenir,3 galibiyet sivassporu ligde bırakacaktır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.05.2016, 19:36   #33
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kişiler gider kurumlar kalır
Alt 03.05.2016, 21:32   #34
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Tek adam Mecnun başkanmışmışmış.
Bana ,sana, ona, buna ve kendisine ADAM demiyor. Diyemiyor.
Sivastan Adam da çıkar Madam da çıkar gardaş.

Mecnun başkanım. Büyük Sivasspor taraftarı iki' ye bölündü. Başarısızlık bunun nedenidir. Teşekkür ederiz. Hadi güle güle. İkiye böldün bizi. İkile.
Alt 04.05.2016, 08:19   #35
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Her şeyin vakti zamanı vardır, o vakit gelmişse uzatmamak o adımı atmak gerekir.Çok güzel şeyler yaşadık, çok başarılar elde ettik, aynı zamanda çok yanlış şeyler yaptık, şanslı sezonlar yaşadık, şanssız sezonlarımız oldu.Altyapı ve istikrar sağlanamadı bu da en büyük açmazımız idi Mecnun Başkan döneminde.İnş. işi hevesle, azimle, gayretle yapabilecek birileri takıma talip olur.
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2016, 13:53   #36
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Başkan öyle bırakıp gitme olmaz. Madem düştük, düşmez kalkmaz bir Allah. Düştüğümüz gibi çıkmasını da bileceğiz. Etrafına futboldan anlayan profesyonel bir kadro kurmalısın. Bizim zaten bu kadar yıl süper ligte kalmamız büyük bir şans. Takım profesyonel, idareciler amatör olmaz.
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2016, 14:13   #37
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

kurumsal yapılarda ve de futbolda duygusallığa yer yok. burda akılcı davranmak lazım. eğer ki mecnun bey bundan önceki yıllarda yaptığı gibi şu futbolcuyla görüştük fiatta anlaşamadık( çok komik fiatlar) futbolcu şehri sevmedi hatalardan ders aldık seneye daha güzel olacak gibi laflarla ve bu mantaliteyle kalacaksa hiç kalmasın. bizde birlik ve beraberliğin yeniden tesis edilmesi lazım nasıl mı en güzel örnek 35 milyon (dolar,,,euro) civarı bütcesiyle ptt den düşen karşıyaka bunun haricinde 5 milyon (dolar,,,euro) bütcesiyle lige çıkan adanaspor.....
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baŞkan, gitme

Seçenekler Arama
Stil