Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor’u sevmek için bir neden daha!
Alt 18.04.2012, 11:20   #11
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor’u sevmek için bir neden daha!

hayatında istanbula gıtmemis,tuttuğu ıstanbul takiminın stadını bırakın semtine bile uğramaış insanlar kendı caplarında bu semt takımlarını desteklemeye kalkarlar,ama inanıyorum kı gelecek zamanda herkes bilinçlenecek ve aslinda bu istanbul semt takımlarının sandıkları kadar buyuk olmadıklarının farkına varacaklar. YAŞASİN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı infial§'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2012, 11:42   #12
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futbol maskesi altında kendine nema sağlamak isteyen yayıncı kuruluş ve onun avenesi TFF, istediği gladyatörleri bu 4'lü arenaya alarak, bu futbol dışı, ahlak dışı, insanlık dışı olayları seyrettirmeye çalışıp, kendileri de sıcacık paracıkların keyfini çıkartarak tepeden birer imparator edasıyla izliyorlar.

Ben izlememeye çalışıyorum. Hele ki ne tesadüftür BeJeKe-GeSe maçını izlemedim (başka kanaldaydım) bir bakayım maç ne oldu, hemde son dakikası dedim bir açtım 10 saniye sonra saha karıştı.

İşte o zaman keyif aldım. Güya sözüm ona Türkiye'nin futbol dahileri, futbol cambazları, futbol yıldızları maçtan çok gladyatörlük, asil taraftarları ise taraftarlıktan çok barbarlık, gaddarlık, terbiyesizlik yapıyorlar. Hani bir zamanlar bize bağırıyorlardı ya (Sivas'lı ayılar, İstanbul'da ne arar) diye. Halbuki biz onlara futbol dersi vermeye, insanlık ve taraftarlık öğretmeye gidiyoruz. Ama bu akıl noksanı yaratıklar, şiddet, küfür, hakaret, darp, saha dalma, futbolcuyu tartaklama adına ne gerekirse onu yapmak istiyorlar, yapıyorlar, yapacaklar.

Sayın Abdullah YİĞİT kardeşimizin dediği gibi İÇİMİZDE Kİ HAİNLER, gidin siz yine ş.refsizler topluluğunu havaalanlarında, otellerde karşılayın k.çlarını yalayın. Sizin o pis ağzınız bizim TERTEMİZ FUTBOLCULARIMIZIN VE BAYRAĞIMIZIN hiç bir yerine değmesin. Bize, SİVASSPOR'u gerçekten, yürekten ve tertemiz insanlıkla seven ve tutan sadece 10.000 kişi yeter.

Bizim takımımızda, taraftarımızda KIRMIZI KADAR ASİL, BEYAZ KADAR TERTEMİZ'dir. Böyle bir takımın ve camianın TARAFTARI olduğum içinde yemin ediyorum çok GURUR DUYUYORUM !..

.
Yalçın bey,bu yorumunuzu bir yere not etmeliyiz şimdiçok farklı,çok kıymetli ye kadar sitede yüzlerce yorum yazdık okuduk ama bu yorum müstesna.Sizinle aynı sevdayı paylaştığım için bahtiyarım,sağolun.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2012, 12:35   #13
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ağzına kalemine sağlık abdullah abi senin gibi yazarlarımız sesimiz olduğu için gurur duyuyorum...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda serkan_ozcan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.04.2012, 12:45   #14
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

ZATEN SİVASSPORUMDAN BAŞKA BİR TAKIMI TUTMANIN HİÇBİR ANLAMI YOK MESELA ADAM GS Lİ SORSAN STADININ YERİNİ BİLMEZ AMA GSLİYİM HEM DE FANATİĞİM BU NASIL TAKIM TUTMAK HAVADAN. KARDEŞİM HERKESİN İMRENEREK BAKTIĞI SÜPERLİGDE ŞEHRİNİN TAKIMI HARİKALR YARATIYOR ONU TUTSANA KAFA YOK Kİ ADAMDA....
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2012, 14:47   #15
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=izmirliyigido;781492]Futbol maskesi altında kendine nema sağlamak isteyen yayıncı kuruluş ve onun avenesi TFF, istediği gladyatörleri bu 4'lü arenaya alarak, bu futbol dışı, ahlak dışı, insanlık dışı olayları seyrettirmeye çalışıp, kendileri de sıcacık paracıkların keyfini çıkartarak tepeden birer imparator edasıyla izliyorlar.

Ben izlememeye çalışıyorum. Hele ki ne tesadüftür BeJeKe-GeSe maçını izlemedim (başka kanaldaydım) bir bakayım maç ne oldu, hemde son dakikası dedim bir açtım 10 saniye sonra saha karıştı.

İşte o zaman keyif aldım. Güya sözüm ona Türkiye'nin futbol dahileri, futbol cambazları, futbol yıldızları maçtan çok gladyatörlük, asil taraftarları ise taraftarlıktan çok barbarlık, gaddarlık, terbiyesizlik yapıyorlar. Hani bir zamanlar bize bağırıyorlardı ya (Sivas'lı ayılar, İstanbul'da ne arar) diye. Halbuki biz onlara futbol dersi vermeye, insanlık ve taraftarlık öğretmeye gidiyoruz. Ama bu akıl noksanı yaratıklar, şiddet, küfür, hakaret, darp, saha dalma, futbolcuyu tartaklama adına ne gerekirse onu yapmak istiyorlar, yapıyorlar, yapacaklar.

Sayın Abdullah YİĞİT kardeşimizin dediği gibi İÇİMİZDE Kİ HAİNLER, gidin siz yine ş.refsizler topluluğunu havaalanlarında, otellerde karşılayın k.çlarını yalayın. Sizin o pis ağzınız bizim TERTEMİZ FUTBOLCULARIMIZIN VE BAYRAĞIMIZIN hiç bir yerine değmesin. Bize, SİVASSPOR'u gerçekten, yürekten ve tertemiz insanlıkla seven ve tutan sadece 10.000 kişi yeter.

Bizim takımımızda, taraftarımızda KIRMIZI KADAR ASİL, BEYAZ KADAR TERTEMİZ'dir. Böyle bir takımın ve camianın TARAFTARI olduğum içinde yemin ediyorum çok GURUR DUYUYORUM !..

abi eline yüreğine sağlık bizde seninle gurur duyuyoruz senin gibi doğruları yazan abilerimiz olduğu sürece gün gelecek istanbul yalakalarının saltanatı yıkılacak
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2012, 15:38   #16
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

abdullah beye . abicim birde bizim taraftarı seyirciyi ben hiç bir tkm la bir kefeye koymuyorum. belki 4 büyüklerin taraftarı gibi bagırıp çağıramıyoruz ama avrupai bir maç izliyoruz oturup sakin sakin bundastigada öyle degilmi laligada öyle degilmi.yaşlılar oturuyor sadece yanlış birkarara oooooo diye tepki veriyor. sivasın seyirciside aynı yaklaşık.statyumun ambiyansı akustiği onlar gibi olsa biz bu bağırmayla çok sesimiz çıkacaktır.desdekliyor susmuyor imajını kesin kez verim iş olurduk diyor slm larımı ileyiyorum...
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58hayati'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2012, 17:59   #17
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 486 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdullah Yiğit tek kelime ile adamsın sen neden sivasspor basın sözcülüğünden ayrıldınki
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2012, 00:24   #18
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Türkiyede futbolda futbol ahlakı yokki futbolcuda taraftarında olsun..Şimdi herkes şunu diyecek bu işlerde çok para var artık millet birbirini yiyor..Avrupada yokmu orda daha da fazlası var..Ama avrupada maç esnasında tekme tokat musabaka oynanıyor ne bir topçu diğerine bırakın sırnaşmayı ağzını açıp tek kelime etmiyor nede birisi gidip hakeme eliyle kartını göstersene diyor..Adamların topçusu böyle olunca seyirciside ona keza oluyor tabi..Oradada büyük derbyler var burdakilerdende büyük..Oradada musabaka esnasında her türlü organizasyoonlar düzenleniyor ufak tefek istisnalar dışında saha dışında yine insanlığına bürünüyor herkes...Ama bizim burda öylemi..Benim kendi taraftarım ın b. jimnastikle olan husumeti yıllardır sürüyor.Belki davamızda haklıyız ama hiç bir sebep haklı olsak dahi bu işin buralara kadar gelmesine karşı tarafın insanını yunan insanı gibi görmemize neden değildir..Biz pire için yorgan yakıyoruz ufak tefek sudan sebebleri yıllara yaymayı başarıyoruz malesef...Öte yandan aziz gibi insanlar milletin gözünün içine baka baka şike şaibe işlerine kalkıyor bu ispatlanıyor bunu örtbas için başka bi yanlış olan kişi Türk futbolunun başına geçiyor..Olaya bakın..İşte bütün bunları topladığınız zaman futbol ahlakımızın ne kadar zayıf ne kadar basit olduğunu görüyoruz malesef...Ondan sonra birde futbol kalitemizin yükselişini bekliyoruz..Her zaman derim İngilterenin 1ve 2 ligde herhangi bir takımını bizim süperlige getirin her yıl kafaya oynarlar..Ağlanacak halimiz var farkına varamıyoruz...
Alt 19.04.2012, 07:16   #19
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

[b]SİVASLI olupta sivassporu sevmek için kimliğinde sivas yazıyor olması yeterlidir yok yazmayanlar başka ülke ve şehirlerde yaşamak zorunda kalanlar içinde kalbininde kanında sivas sevdası olması yeterlidir bence 4 BÜYÜTÜLMÜŞ takımlarla ve taraftarlarıyla sivassporumun kıyaslanmasını istemem zoruma gider bizim taraftarımız bize özgüdür belki trübünde kırmıızıııııııı beyaaaaaaazzzz bile yapamıyoruz başkaları gibi 90 dak ana avrat saymayı bilmiyoruz en büyük küfürümüz ....hakem oda 30 35 sn anca sürüyor ya bjk gs fb ts ve bazı anadolu takımı diye geçinenler öylemiitaraftarı öylemii bugün hangi stada gidersek gidelim yemediğiimiz küfür kalmıyor biz ne yapıyoruz adamları sivasda ağırlıyoruz otele kadar abdullah yiğitin dediği gibi konvoy yapıyor yaptırıyoruz hakem sayesinde bizi yenip gidiyorlar ne otobüslerini taşlıyoruz ne sahaya giriyoruz nkoltukları kırıp sahaya atıyoruz o hayranları içimizde olan takımlara bakın pis don atlletlerini ayakkabılarını sahaya atmak seyircileri sahaya dalmak koltuk kırmak rakip takım otobüsünün lastiğine işemek ingiliz anahtarı taş bıçak atmak futbolcusu rakip seyirciye edep yerini göstermek [nouma melo] sabıkalıdır hakemlerin soyunma odasını basmak tff yi mhk yı tehdit etmek polisle savaşmak bize layık görülmeyen metrobüsleri parçalamak dünyanın parasını harcayarak transfer yapıp sahadaki rezilliklerini millet görmesin diye yayıncı kuruluşun naklen yayın aracının kablosunu kesmek vs vssivaslı olupta sivassporu tutmak yerine tüm bu rezillkleri yapan takımları tutmak için insanın ya aklını yemiş olması lazım yada adamlıktan insanlıktan nasibini alamamış olması lazım[b]
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.04.2012, 09:59   #20
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Aptullah abi,eğer bu yazılanları okuyorsan sana sesleniyorum.
Senin öncülüğünde " TARAFTAR STADA GELSİN" kampanyası yapalım. Bizim yerel televzonlar boş boş konucakalarına sbu konuda bir şeyler yapsın,bizim şu anda en büyük sorunumuz bu taraftar konusu
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
daha, icin, neden, sevmek, sivasspor’u

Seçenekler Arama
Stil