Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Önümüzdeki sezon için beklentileriniz nelerdir?
Alt 17.06.2012, 13:15   #1
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Cool Önümüzdeki sezon için beklentileriniz nelerdir?

Transferde şu ana kadar nokta transfer denilecek nitelikte ve gerekli mevkiide bir oyuncu transferi yapmadık.Medyada birçok oyuncu ismi dolanıyor ama henüz beklediğimiz transferler gelmedi.Ben geç kalındığı düşüncesinde değilim eğer 15 gün içerisinde oyunculara imzaları attırırsak ve bu oyuncular beklediğimiz mevkilere nokta transferler olacaksa, iyi bir hazırlık döneminin ardından önümüzdeki sezon ilk dört için oynayabileceğimizi düşünüyorum.
Bu arada Hazırlık maçlarının Sportoto Süper Lig ayarındaki takımlarla yapılmasının gerektiği düşüncesindeyim.Ne çok güçlü takımlarla oynayalım ne de Almanya 4.liginden takımlarla.
Ben şu an için yerli transferlerinden pek memnun değilim ancak Erhan,Doğa ve Abdülkadir'in takım içi rekabeti arttıracağını en önemlisi de iyi alternatifler olacağını düşünüyorum kötü de oyuncular değiller.
Ben önümüzdeki sezon için eğer kaleci,çok sağlam bir stoper,orta sahaya iyi ve golcü bir beyin,son olarakta 2 kaliteli forvet oyuncusu alınacaksa önümüzdeki sezon ilk 4'ü zorlayan ve kupada yarı finali görebilecek bir takım oluşacağı düşüncesindeyim.Bunların yanında Erman,Grosicki,Navratil gibi oyuncularımızı da çok cuzi miktarlara kaptırmamalıyız.
Peki ya sizlerin beklentileri görüşleri nelerdir?
Yorumlarınızı bekliyorum...
Cevap: Önümüzdeki sezon için beklentileriniz neler
Alt 17.06.2012, 13:29   #2
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Önümüzdeki sezon için beklentileriniz neler

Takımın kaynaşması için transferlerin kamptan önce bitmesi gerekiyor.
Çok iyi bir kaleci almamız şart yoksa geçen seneden farkı olmaz.
Geçen sene hücumda sıkıntımız yoktu ama takım savunmasında büyük sorunlar yaşadık, neredeyse attığımıza yakın gol yememizde sadece kaleciler ve defans suçlu değildi. Bu yüzden diğer mevkilerdeki oyuncularda takım savunmasına yardımcı olmalı.
Bu problemler halledilip, kaliteli oyuncular alınırsa ilk 4'ü zorlarız diye düşünüyorum.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 35kağan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.06.2012, 13:44   #3
yurtsall
Acemi Yiğido

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 yurtsall FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben az önce gidenler gelenler vb... hesap yazdım gönderileceklerle beraber takımda 16 oyuncu kalıyo yani kısacası bitane kaleci şart türk zaten bulmak zor bulsakta para sıkıntısı o yuzden yabancı iyidir...kolombiyalı ekvadorlu ne bilem uruguayda iidir...yani kaleye iyi adam şart...sonra hayrettinle sözlesme yeniledik herhalde oraya transfer yoq ziyada var...defans defasn tam bi karmasa rajnoch navratik sürekliliqi yoq bi mac iyi bi mac kötü ama yinede bi defans alınması lasım die düsünüom (mümkünse türk zaten yabancı abartı olur defans 3 yabancı)...neyse orta saha kadir var doqayıda aldık herhalde bi yancıda oraya alınıyomus gerekli transfer cünkü kıvanctan baska yedek yoq...sağ kanat sağ acık normalde cerny veye pedriel oynuor ama tam yerleri ora deqil o yüzden burası sorunlu burayada transfer şart türk olursa iyi olur ama bulamassın zor yabancı alınnır büyük ihtimal...geldik forvet ve santrafor...eneramo gitti pedriel belirsiz 2 yabancıda oraya olması lasım hatta 3....gidecekler sandro rada snecky atilla cihanda kiraya verlirse güzel olur...ama kayseri manyak transfer yapıo adam lar isi bilio ilk5 i zorlar bnenden sölemesi...
yurtsall isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2012, 14:09   #4
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

önümüzdeki sezon beklentimin ne olacağını demek için transferleri görmek lazım şuanki halimizle beklentim ligde kalmak eğer çok kaliteli kaleci iyistoper kaliteli orta saha eneramonun boşluğunu dolduracak kaliteli golcü yanında pire gibi bi golcü dahaalınırsa beklentim ilk 4 olur 4 adam tutarsa diğer oyuncularda performansının üstüne çıkarsa şampiyonlar ligine bile gidebiliriz
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2012, 14:36   #5
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Önümüzdeki sene için tek beklentim tribünlerin dolması.
Alt 17.06.2012, 14:48   #6
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Önümüzdeki sene için tek beklentim tribünlerin dolması.
Aynen öyle... Bir an önce bu konu üzerinde büyük bir çalışma başlatılmalı. Çünkü gelirlerin büyük bir yüzdesi tribünlerden. Tribünlere çekilecek güzel transferlerde bu faktörlerin birinci maddesi. Ayrıca geçen sezonda çoğu takımın taraftarında düşüş oldu. Malum şike davalarından dolayı. Ama dediğin gibi mutlaka taraftar sayımızın çoğalması lazım.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.06.2012, 14:55   #7
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Ilk 4. Ne gerekiyorsa yapilsin bu sene antep bursa eskisehirin gerisinde olmamizi istemiyorum. Sahsi görüsüm
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2012, 15:16   #8
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

sabir edin azçik yonetim ne yaptigini biliyor merak etmeyin siz.

ayrica ben gelecek sene en çok tribunlerin dolmasini diliyorum bunu için de "yildiz" oyuncu lazim çunku bizim turk milleti hep boyle
Alt 17.06.2012, 16:16   #9
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Pedriel kalmalı ve 2 tane yabancı satrafor almalıyız 1'i oynar diğeri alternatifi olur (geçen sezonki eneramo rasmussen gibi) Formda olanı oynar diğeri de oynamak için performansını yükseltmek zorunda kalır. Defans olarak olmazsa olmaz navratil rajnoch form tutmalı murat herhangibir performans düşüklüğünde tereddütsüz oynatılmalı. Gerisi biz taraftarlara kalmış
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2012, 16:20   #10
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Önce transfer de ki beklentilerin karşılanması lazım
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
beklentileriniz, icin, nelerdir, sezon, Önümüzdeki

Seçenekler Arama
Stil