Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Tek Hedefimiz Türkiye Kupası
Alt 15.02.2013, 11:07   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Tek Hedefimiz Türkiye Kupası

Peş peşe Fenerbahçe ve Trabzonspor galibiyetleri ile moral kazanan Sivasspor'da takımın başarısında önemli rol oynayan kırmızı beyazlı ekibin orta sahasındaki başarılı ismi Erman Kılıç DHA'ya ( Doğan Haber Ajansı) özel açıklamalarda bulundu. Sivasspor'da çok mutlu olduğunu belirten Erman Kılıç, şunları söyledi:

"İkinci yarıya içeride Gaziantepspor karşılaşmasında iyi bir futbol oynayarak başladık. Fakat bir türlü golü bulamadık. Ardından Mersin İdmanyurdu deplasmanına gittik. Orası da eksiklerimiz olduğu için bizim adımıza sıkıntılı geçti. Bunlardan sonra Fenerbahçe karşılaşması ile takım halinde kenetlenerek iyi bir çıkışa geçtik. Herkes Sivasspor artık aşağılara oynar diye düşünürken son oynadığımız iki karşılaşma ile birlikte toparlanarak iyi bir çıkışa geçtik. Bu çıkışımızda devam edecek."

'KİMSE BU SONUÇLARI BEKLEMİYORDU'

Son iki haftada oynadıkları Fenerbahçe ve Trabzonspor karşılaşmalarından kimsenin galibiyet beklentisinde olmadığını anlatan Erman Kılıç, şöylebdevamn etti:

"Biz takım olarak inandığımız ve istediğimiz zaman neler yapabileceğimizi gösterdik. Bundan önceki haftalarda bunu iyi yapamıyorduk. Son iki haftadır takım arkadaşlarımız ile birlikte büyük bir kenetlenme içine girdik. Bizim takımımız yetenekli futbolculardan kurulu bir takım, çok iyi bir ekibiz, birlikte oynadığımız zaman neler yapabileceğimizi herkese gösterdik. Bu çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz."

'KASIMPAŞA KARŞILAŞMASI ÇOK ZOR OLACAK'

Deplasmanda oynayacakları Kasımpaşa maçından puan ya da puanlar ile dönmek istediğini söyleyen Erman Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kasımpaşa gerçekten iyi bir takım iyi de futbolculardan kurulu iki denk takımın mücadelesi şeklinde olacak biz bu karşılaşmaya iyi hazırlanıyoruz. Zor geçecek ama son iki karşılaşmada oynadığımız gibi oynarsak, herkes kapasitesini sahaya tam yansıtır ise çok bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum."

'TARAFTARIN ÖNÜNE HİÇ BİR FUTBOLCU GEÇEMEZ'

Sivas'ta taraftarın kendisini sevdiğini ama bunun sadece futboluyla alakalı olmadığını belirten Erman Kılıç, sözlyerini şöyle sürdürdü:

"İlk geldiğim zamanlar iyi futbol oynayamıyordum. Son iki üç yıldır gerçekten iyi bir çıkış yakaladım. Bunu da sürdürüyorum. Taraftarlarda bana hiçbir zaman kötü bir tepkide bulunmadılar. Bende onları çok seviyorum. Biz Sivasspor olarak hak etiğimiz yerde olacağız. Bunun için taraftarımızın her zaman bizim yanımızda olması gerekiyor."

MESSİ LAKABI

Taraftarın kendisine 'Messi' diye seslenmesinin hoşuna gittiğini anlatan Erman Kılıç, "Taraftarın önüne hiçbir futbolcu geçemez. Hiç kimsede taraftardan büyük değil. Benim düşüncem böyle, onlar istediğini söyleyebilirler. Bende gurur duyuyorum öylesine büyük bir futbolcu ile benim ismimin anılmasına, ben de taraftarlarımızı çok seviyorum." dedi. Gol atmak kadar attırmayı da sevdiğini belirten Erman Kılıç, şöyle dedi:

'GOL ATTIRINCA MUTLU OLUYORUM'

"Bundan önceki futbolculuk hayatımda da asist yapan bir futbolcuydum. Bu yıl attırdığım gollerden dolayı biraz daha ön plana çıkamaya başladım. İnşallah ilerleyen maçlarda da attırırım ve ligde asist kralı da ben olurum. Futbolcu olarak gol atmayı seviyorum. Ancak arkadaşlarıma gol attırdığım zamanda kendim atmış gibi mutlu oluyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum."

'RIZA HOCAYI ÇOK SEVİYORUZ'

Rıza Çalımbay ile çalışmaktan dolayı memnun olduğunu da dile getiren Erma Kılıç, "Takıma geldiği günden bu yana takıma çok şeyler kattı. Sivas'la da özleşmiş durumda. Hepimiz bir birimizin ne yaptığını iyi biliyoruz. Hocamız takım içinde, Sivas camiasının içinde, futbol camiasının içinde çok sevilen bir insan. Hocamızdan çok memnunuz ve onu çok seviyoruz" dedi.

'TRANSFERİ KONUŞMAK İÇİN ÇOK ERKEN'

Bu yıl Sivasspor ile olan sözleşmesi bitecek olan Erman Kılıç bu konuda konuşmak için erken olduğunu belirterek şunlyarı söyledi:

"Lig maçları ve Türkiye kupası karşılaşmaları sözleşme uzatmaktan daha da önemli benim için. Tabi ki teklifler olacaktır. Ondan sonra oturup konuşulur. Her futbolcu büyük takımda tabi ki oynamak ister. Ama yapılacak tekliflere bağlı, bunlar da sezon sonu yapılacaktır. Sezon bittiği zaman her şey daha net belli olacaktır. Ama Sivasspor'da çok mutluyum."

'TEK HAYALİMİZ TÜRKİYE KUPASINI SİVAS'A GETİRMEK'

Futbolcular olarak Türkiye kupasına büyük önem verdiklerini anlatan Erman Kılıç, son olarak şunları söyledi:

"Gerek ben, gerekse futbolcu arkadaşlarım olsun Türkiye kupasını almayı çok hayal ediyoruz. Çünkü çok zorlu yollardan ve sıkıntılı maçlardan geçerek buralara geldik. Hani bunun sonunda neden bir final oynamayalım diye düşünüyoruz. Hata futbolcular olarak şöyle de bir hayalimiz var. Kupayı alıp gelsek kentin en büyük caddesi olan İstasyon caddesinde nasıl bir ortam olur acaba. Takım arkadaşlarımız bunun hayalini kafasında kuruyor. İnşallah bu hayallerimize kavuşuruz diye umut ediyorum." dedi. İyi bir sezon geçirdiğene inandığını söyleyen Erman Kılıç, "Yükselişim tabi ki devam edecek. Artık ben 23-24 yaşında bir futbolcu değilim. Yaşımız 28-29'a geldi. Her şeyin bilincindeyim. Bu yükselişim inşallah Kasımpaşa karşılaşmasıyla da devam edecek."

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Tek Hedefimiz Türkiye Kupası
Alt 15.02.2013, 11:26   #2
lanbilal
Acemi Yiğido

29 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 lanbilal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tek Hedefimiz Türkiye Kupası

Artık bu takım, bu taraftar ve bu şehir kupayı hak ediyor. Eğer Türkiye Kupası'nda final oynarsak; UEFA'ya gitme ihtimalimiz bile oluyor(ihtimal de olsa)
lanbilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda lanbilal'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2013, 11:39   #3
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

umarım bu hedeflerinize ulaşır avrupaya taşırsınız takımı yolunuz açık olsun başarılarınızın devamını dilerim.
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2013, 13:02   #4
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

sen bu şekil devam et bu ülkede tek olcan nakadar da milli takmış almasalarda senin milli takımın sıvas gardaş önemi yok ,,,sende kurtaraman zaten,,, o takımı allah yardımcın olsun kupa işallah olur gardaş
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2013, 14:04   #5
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 484 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Messisin sen ermannn
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bigacti0n58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2013, 14:17   #6
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

oynadımı messiden aşşa kalmıyor lakin arada insanı cıldırtıcak kadar basit oynuyor hiç varlık göstermedimi cileden cıkartıyor ne zaman cıldırıyorken ceza sahasına yakın serbest vurus kazanıyoruz gozler ermanı arıyor hali ile her takıma oynayan bir erman lazım ama oynamadıgında işler değişiyor
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2013, 14:43   #7
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok içten konuşmuş.
Çok yetenekli bir futbolcu SüpERMAN maşallah İnşallah seneye de bizde oynarsın Erman.
Takım tepeye yaklaşıp hedefe oturdukça Erman ve diğer yetenekli oyuncularımız daha etkili top oynayacaklardır eminim bundan.
Alt 15.02.2013, 15:03   #8
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

her maç böyle oynayın
Kupa hayal değil
Sizler inandınız
Biz de inandık
Bizim için kupayı alıııın!
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2013, 15:35   #9
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kayseri bile kazandı biz neden kazanamayalım
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2013, 15:44   #10
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

'KİMSE BU SONUÇLARI BEKLEMİYORDU'

Son iki haftada oynadıkları Fenerbahçe ve Trabzonspor karşılaşmalarından kimsenin galibiyet beklentisinde olmadığını anlatan Erman Kılıç, şöylebdevamn etti:

"Biz takım olarak inandığımız ve istediğimiz zaman neler yapabileceğimizi gösterdik. Bundan önceki haftalarda bunu iyi yapamıyorduk. Son iki haftadır takım arkadaşlarımız ile birlikte büyük bir kenetlenme içine girdik. Bizim takımımız yetenekli futbolculardan kurulu bir takım, çok iyi bir ekibiz, birlikte oynadığımız zaman neler yapabileceğimizi herkese gösterdik. Bu çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz."

Eeeee Erman´im neyi bekliyoruz ozaman mademki takim olarak inanip ve istedikten sonra yenemiyeceniz takim yok.
simdiye kadar inanmiyormuydunuz?yada istemiyormuydunuz?

Gercekten iyi bir futbolcusun ve gercekten iyi bir kadromuz var ama herkes yeteneklerini ortaya koymasi gerek.ve sizlerden ricam lütfen havalanmayin ayaklariniz yere basarak karsinizdaki rakipleri kücümsemeyin.

Örenegin Karabük spor icerde disarda birkac mac olan üstü basari gösterdiler ve basinda bunlara verdi gazi sampiyonluktan bahsetmeye basladilar sonuc malum ortada lütfen dikkatli olun.

Etiketler
hedef, hedefimiz, kupası, tek, tÜrkiye

Seçenekler Arama
Stil