Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Hayalim Bu Formayı Giymekti
Alt 20.02.2013, 13:54   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hayalim Bu Formayı Giymekti

Spor Toto Süper Lig'in 23'üncü haftasında Cumartesi günü Beşiktaş'ı konuk edecek Sivaspor'un başarılı sol kanat oyuncusu Ziya Erdal, "Beşiktaş'tan herhangi bir çekincemiz yok. Kazanmak için sahaya çıkacağız" dedi.

Süper Lig'in 23'üncü haftasında Cumartesi günü 4 Eylül Stadı'nda Beşiktaş'ı konuk edecek Sivasspor'un başarılı sol bek oyuncusu Ziya Erdal, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Hafta sonu oynayacakları Beşiktaş karşılaşmasını kazanmaktan başka düşünceleri olmadığını belirten Ziya Erdal, "Biz Kasımpaşa karşılaşmasına giderken Fenerbahçe ve Trabzonspor galibiyetlerinin morali ile gittik. Karşılaşmada gerçekten iyi oynadık. Pozisyonlara da girdik. Kasımpaşa'nın da birkaç tane atağı vardı. Gol atanın kazanacağı bir karşılaşmaydı. Sonuçta Kasımpaşa 1-0 öne geçti. Skoru da korumayı başardı. Zevkli bir karşılaşma oldu" dedi.

"BEŞİKTAŞ'TAN ÇEKİNMİYORUZ"
Beşiktaş ile kendi saha ve seyircileri önünde oynayacak olmanın avantajını kullanacaklarını belirten Erdal, "Fenerbahçe ve Trabzonspor'u yendik. Beşiktaş'ı da ilk yarıda kendi sahalarında yenmiştik. Şimdi kendi sahamızda oynayacağız. Beşiktaş bu ligin iyi takımlarından bir tanesi. Ama kendi sahamızda oynayacağımız için bu karşılaşmayı kazanmamız gerekiyor. Çünkü üst sıralardan kopmamamız gerekiyor. Zor bir karşılaşma olacak, bizim Beşiktaş'tan herhangi bir çekincemiz yok. Kazanacağımızı düşünüyorum. Bunun için seyircimiz stadı doldursun ve Trabzon maçında olduğu gibi bize destek versinler. Bu karşılaşmadan iyi bir sonuç ile ayrılacağız" diye konuştu.
Kasımpaşa yenilgisi sonucu bir günlük bir üzüntü yaşadıklarını söyleyen Ziya Erdal, "Bu yenilgiyi unuttuk. Sonuçta önümüzde zorlu bir Beşiktaş maçı var. Bu karşılaşmaya bakıyoruz. Takımda moraller gayet iyi, kendi sahamızda oynayacağız. Bunun için iyi çalışıyoruz. Beşiktaş karşılaşmasını kazanarak lige iyi bir şekilde devam etmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

"BENİ BU DURUMA RIZA HOCA GETİRDİ"
Sivasspor'da oynamaktan mutlu olduğunu belirten ve başarılı olmasındaki etkenlerin başında Rıza Çalımbay'ın geldiğini vurgulayan Erdal, "Ben A takıma altyapıdan çıktım. Beni altyapıdan Sivasspor A takımına Mesut Bakkal çıkardı. İki karşılaşmada bana şans verdi ve sonra ayrıldı. Benim bu günkü duruma gelmemde en büyük etken Rıza Hoca'dır. Benim arkamda durması, beni oynatması özgüvenimi artırdı. Tabii ki bunda benim de çabam oldu. Göstermiş olduğum performans ile sonuçta ben bu takımda oynuyorum. Uzun yıllarda bu formaya hizmet etmek istiyorum. Şu anda performansım iyi, ama tabi bunun daha iyisini de yapabilirim. Onun için daha çok çalışıyorum. Sivasspor'a faydalı olmak istiyorum" diye konuştu.

"HAYALİM SİVASSPOR FORMASI GİYMEKTİ"
Futbola başlarken kendisinin de en büyük hayalinin Sivasspor forması giymek olduğunu söyleyen Ziya Erdal, "Küçükken herkesin hayali genellikle büyük takımlarda oynamaktır. Benim tek hayalim ise Sivasspor'da oynamak ve o formayı giymekti. Sivas'ta doğup büyüdüğüm için hep Sivasspor'un A takımında oynamak istemişimdir. Şimdi bunu başardım. Hayrettin Yerlikaya ağabeyi ben televizyondan izliyordum. Ondan sonra o kanatta Sivasspor forması ile ben oynamak istiyordum. Nasip kısmet bu işte onunla aynı mevkide oynamak varmış. Hayrettin ağabey bana elinden geldiği kadar yardım ediyor. Sonuçta Hayrettin Yerlikaya bu takıma emeğini vermiş değerli bir kaptandır" dedi.
Sivasspor'da mutlu olduğunu belirten Erdal, "Benim Sivasspor ile 2015 yılına kadar sözleşmem var. Sivasspor'da çok mutluyum. Eğer bir teklif gelirse de, yönetimimiz ne derse benim için o geçerlidir. Benim bir düşüncem olur ise onu da ben yönetimimize bildiririm. Ama şu anda böyle bir şey düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

"MECNUN BAŞKAN BU TAKIMIN HER ŞEYİ"
Sivasspor'un bu durumlara gelmesinde başkan Mecnun Otyakmaz'ın emeğinin büyük olduğunu belirten Ziya Erdal, "Sivasspor'un düzenli gitmesinin ve iyi bir yönetime sahip olmasının en büyük nedeni Mecnun Otyakmaz'dır. Çünkü Sivasspor için çok büyük fedakarlıklar yaptı. Bence bulunmaz bir başkan Mecnun Otyakmaz" dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hayalim Bu Formayı Giymekti
Alt 20.02.2013, 13:58   #2
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Hayalim Bu Formayı Giymekti

Aferin Ziya Erdal,inşALLAH Sivasspor`da daha çok başarılara imza atarsın ve seni milli takımdada görürüz.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Yusuf Çevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2013, 14:06   #3
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aslında doru yorum yapmak bizim sittede doru deil ama yapacak birşey yok birileri güdümmüne almış malesef,,,,,, sayın ziya aşırı düşüşte sin dikkat et son üç dört maçtır düşüş var akıllı ol yazık olursana başarılar gardaş,,,
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tekdoktiri'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2013, 14:29   #4
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

son kasımpaşa maçı hariç ziya yı çok beğeniyorum inşallah uzun yıllar sivasspora hizmet eder
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58sinan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2013, 14:32   #5
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ziya beşiktaş tan çekinmiyoruz demiş doğru söylemiş biz ne çekinecez onlar bizden çekinsin
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58sinan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2013, 15:24   #6
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Helal olsun Ziya Erdal Sivas'ın gururu
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı akifesk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2013, 16:14   #7
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

ziya, takima iyilik yapmak istiyorsan besiktas macinda oynama. Dinlendir kendini. Kasimpasa macinda cok hatalar yaptin.
Alt 20.02.2013, 17:39   #8
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

'BENİ BU DURUMA RIZA HOCA GETİRDİ'
RIZA ÇALIMBAY'I BEĞENMEYEN AKLI EVELLERE DUYURULUR.
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2013, 18:02   #9
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

rıza iyi bir hoca olsa kaan kılcı yıda sivasspora kazandırırdı.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2013, 18:59   #10
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Kanında Sivas ruhu olan her delikanlının hayali o büyük formayı giymektir.Ne mutlu o bahtiyarlığa ulaşanlara..Bize de 50 yaşı devirdikten sonra tribünde giymek nasip oldu,şükürler olsun Rabbime..
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
formayı, giymekti, hayalim

Seçenekler Arama
Stil