Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Passolig al vatandaş!
Alt 28.10.2014, 08:55   #171
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Passolig al vatandaş!

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Pasolig olayların önüne geçti diyorsan bursa-eskisehir maçına bakmani isterim
Bir kart ile olay önlenemez bunu anlayin artik dert çok başka.
Herkesin diline pelesenk oldu, "amaç başka".. Amacın özünü öğrenmek için soruyorum...

- Yönetim aldığı kararla her yıl ödediğimiz kombine fiyatında %50 indirim sağlamış mıdır?

Burada amaç taraftarın ekonomik karşılaşma izlemesi olup bu da sağlandığına göre, başka amaç nedir? doğrusu anlayamadım.

Hukuken herhangi bir problem taşımayan, alınan tedbir ve uygulamaların özünde, toplumun huzuru ve refahı yatıyor ise; alınan bu karar ve uygulamalara karşı çıkılmasının sebebi ne ise bizde öğrenmek isteriz.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.10.2014, 09:07   #172
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

maç izlemek isteyen 15 lira verip passolig alır. kimse maça gelmemek için bahane bulmasın.
Alt 28.10.2014, 10:06   #173
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herkesin diline pelesenk oldu, "amaç başka".. Amacın özünü öğrenmek için soruyorum...

- Yönetim aldığı kararla her yıl ödediğimiz kombine fiyatında %50 indirim sağlamış mıdır?

Burada amaç taraftarın ekonomik karşılaşma izlemesi olup bu da sağlandığına göre, başka amaç nedir? doğrusu anlayamadım.

Hukuken herhangi bir problem taşımayan, alınan tedbir ve uygulamaların özünde, toplumun huzuru ve refahı yatıyor ise; alınan bu karar ve uygulamalara karşı çıkılmasının sebebi ne ise bizde öğrenmek isteriz.
Oturduğun yerden kuyruğa,sıraya,itiş kakışa girmeden biletini al stada gir.Passolig böyle birşey.Sahaya dalan ,yabancı madde atan,küfreden adam anında cezayı yer.
Bir anekdot anlatayım,2.Ligde Adıyamanspor ile ölümkalım maçına gireceğiz.Kuyruğa girdik 2 saat sonra stada girebildik,gelen önden kaynak yapıyor sen bekle arkada.
İstanbulda 80li yıllarda derbi maçlar için geceden İnönü Stadında yatılırdı.O günleri unutamayız.Stada girmek bir dert içerde izdihamdan maç seyretmek başka dert.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 10:14   #174
Rallim58
Gast

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oturduğun yerden kuyruğa,sıraya,itiş kakışa girmeden biletini al stada gir.Passolig böyle birşey.Sahaya dalan ,yabancı madde atan,küfreden adam anında cezayı yer.
Bir anekdot anlatayım,2.Ligde Adıyamanspor ile ölümkalım maçına gireceğiz.Kuyruğa girdik 2 saat sonra stada girebildik,gelen önden kaynak yapıyor sen bekle arkada.
İstanbulda 80li yıllarda derbi maçlar için geceden İnönü Stadında yatılırdı.O günleri unutamayız.Stada girmek bir dert içerde izdihamdan maç seyretmek başka dert.
Doktorum o günleri yaşayanların tamamına yakınının itirazı olduğunu düşünmüyorum.

1 metre genişliğinde beton basamaklar üzerine, yağmur, çamur, kar-kış demeden oturmalar.. Kapalı tribün nerede? Sadece şeref tribünü kapalıydı. O günlerin yiğidosuna selam olsun. Özledik o insanları, yaşayanlara sıhhat, vefaat edenlere rahmet diliyorum. Hey gidi günler hey...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 10:54   #175
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Doktorum o günleri yaşayanların tamamına yakınının itirazı olduğunu düşünmüyorum.

1 metre genişliğinde beton basamaklar üzerine, yağmur, çamur, kar-kış demeden oturmalar.. Kapalı tribün nerede? Sadece şeref tribünü kapalıydı. O günlerin yiğidosuna selam olsun. Özledik o insanları, yaşayanlara sıhhat, vefaat edenlere rahmet diliyorum. Hey gidi günler hey...
Evet o zamanlar 2.ligde oynuyorduk ama o vakitler 2.ligde gayet kaliteli takimlar vardi.

Bunlardan aklima gelenler sirasiyla;
Vefa,Beylerbeyi,Karagümrük,PTT ,Sekerspor,Ankaragücü,Altinord u,Zonguldakspor,Boluspor,Samsu nspor,Tarsus Idman Yurdu,Sakaryaspor,Kocaelispor, Hacettepe,Göztepe ve digerleri.

Bu takimlar Sivas´a gelmeleri basli basina bir olaydi.Herkes pazari iple cekerdiki ic saha maci olsada gitsek diye.Beton üzerine oturmak bizleri rahatsiz etmiyordu.Hatta insanlar üst türbündeki duvarlarin üstüne dahi oturuyorlardi.

Insanlar gülerek ,isteyerek ve arzuyla stadyuma geliyorlardi.Öyle vesait olayida fazla yoktu.Tüm istasyon caddesini katederek gidiliyordu.O vakitler faytonlar vardi.Sanki insanlar o vakitler cok daha mutluydu.Insanlar samimiydi,arkadaslik vardi ve dostluk vardi....

Günümüzde bu kavramlar malesef dejenere oldu.O yüzdendirya eskiye özlem vardir.Teknoloji sayesinde insanlar birbirine maalesef gitgide yabancilasiyor....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 11:15   #176
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Yönetimin yaptığı indirimle pasoligi nasil bağdaştırdin nasil alaka kurdun anlayamadım.
Zaten 9 maçın 6-7 si seyircisiz oynama cezası gibi he bu sizin hoşunuza gidiyor ama bizim gitmiyor 1000-2000 seyirci ortalamali maçta 'bakın artık olay çıkmıyor ,toplumun huzur ve refahini sağladık ' diye birileri piyasaya çıkmış dolanıyor yani aptalca bir uygulama.

Şimdi bir futbol sever olarak neden bu karta her sene para vereyim ? ( bana sivas için ver filan edebiyati yapmayın derdin 15 tl olmadığını biliyorsunuz )

Ayrıca neden pasoligi almak için sadece bir takımın taraftarı olmak zorundayım yani ikinci bir takımın maçına gitmek için ayrı kart çıkartmam gerekiyor bir insan sadece futbol sever olamaz mı ? Güzel sögüşleme taktiği dimi

Olay çıkartan adamı stat içinde kamerayla tespit edeceksin e- bilet olmadan da kamerayla aynı şekil tespit etmek çok mu zor , yoksa e-bilette chipmi var ?

En önemlisi neden Türkiye de yüzlerce şubesi olan devlet bankaları yerine aktif bank Allah aşkına biraz tarafsız olun ben neden o banka ya para yatırmak zorunda birakilayim ?

Bu sistemle statlarda yine olay çıkmıştır ör:bursa eskişehir maçı ve çıkacaktır da ,belesciler yine girecektir girdikleri gibi bunu herkes biliyorda işinize gelmiyor.

He benim sivassporlulugumuda tartışmayın ben 21 yasında İstanbul da yaşadığım halde ve arkadaş ortamımın büyük kısmının 3 büyüklerin taraftar gruplarıyla içli dışlı olduğu halde her firsatta sivassporu destekliyorum.Öğrenci halimle hemen her maca gitmeye çalıştım aç susuz kaldığımıda biliyorum 50 tllik gs maç biletini alabilmek için he sorun mu asla değil feda olsun sivasima ama hayatında tek maça gitmemis insanlar bana pasolig aptallığını savunmasın.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2014, 12:58   #177
AtmaCa
Acemi Yiğido

AtmaCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 AtmaCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

uzaklarda olduğumuz için gün gelir lazım olur diye aldık cebe koyduk
Alt 01.11.2014, 23:22   #178
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

hala passolig protestosu yapanlar var mı?

içine düştüğümüz duruma bak. takım içeride taraftarsızlıktan motive olup maç alamıyor, bizim leylalar akılları sıra sistemi eleştiriyor. be hey kaynanası güzel, takım ellerimizin arasından kayıp gidiyor, sen terelelli söylüyorsun.

bu haftaki eskişehir maçı ya istiklal ya ölüm maçı. beş dakika ayırıp, on beş liraya kart almayan ve sivasspor'a destek olmayan adam gelip forumlarda ağlamasın, bir daha da sivasspor'u ağzına almasın. buna hakkı yok...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.11.2014, 08:54   #179
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

içine düştüğümüz duruma bak. takım içeride taraftarsızlıktan motive olup maç alamıyor, bizim leylalar akılları sıra sistemi eleştiriyor. be hey kaynanası güzel, takım ellerimizin arasından kayıp gidiyor, sen terelelli söylüyorsun.

bu haftaki eskişehir maçı ya istiklal ya ölüm maçı. beş dakika ayırıp, on beş liraya kart almayan ve sivasspor'a destek olmayan adam gelip forumlarda ağlamasın, bir daha da sivasspor'u ağzına almasın. buna hakkı yok...
Aynen !

Yönetim diyor ya : "Borcumuz yok, ne güzel" Küme düştük haberleri yok !

Taraftar da aynı : "Passoligi protesto ediyorum" Yakında passolig gerekmeyen liglere düşeceğiz, haberleri yok
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.11.2014, 09:21   #180
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Fatih S.Mehmet han Konstantipolü fethederken Bizans, meleklerin kaç tane kanadı var diye tartışıyormuş hani benzetmek gibi olmasın da bizim pasoligi protesto olayı biraz ona benziyor.Düşüyoruz millet!Takıma sahip çıkmak için maça maça maça....
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
atsin, bİrİsİ, passolig, passolİg, vatandaş, yeterartik, İŞİne

Seçenekler Arama
Stil