Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aydın Tekrar Sivasspor'da
Alt 05.12.2014, 23:06   #21
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aydın Tekrar Sivasspor'da

Geçen yıl, bu zamanlar, bu sütunda yazmıştım; YÖNETİM AYDIN'IN SÖZLEŞMESİNİ DERHAL UZATMALIDIR! diye... Gel görki elindeki kuşu kaçırıyor, arkasından koşuyorsun...
Haklı çıktığım için üzgünüm.
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Poyrazcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.12.2014, 00:13   #22
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yorumyapıyombenya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazıklar olsun sizin gibi yönetime. sivassporu satıp gitti bu adam. daha başkan olmamış bir adamın seçim mezesi oldu. adam olsa bursa göndermezdi. nerde ahlaksız karaktersiz disiplinsiz adam varsa doldurdunuz.
O yazıklar olsun cümlesini Aydın Bursa ya geldiğinde bende Bursaspora söylemiştim...Yazıklar olsun bu karaktersizi Bursaya soktunuz diye...Size sonuna kadar katılıyorum sebep her ne olursa olsun sırtını dönüp arkasına bile bakmadan giden adamı ben Sivasa altın kaplamada olsa sokmam...Profosyonelliğinde adabı üslübu olmalı ..
Alt 06.12.2014, 00:25   #23
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1014 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI

keşke düşşeydikte aydın toraman gibi adamları sokmasaydık kulübe
Alt 06.12.2014, 00:48   #24
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Sinan Engin birkeresinde demistiki , Aydin cok kapasiteli kaliteli üst düzey yeteneklere sahip bir futbolcu . Onu BJK'ya ben transfer ettim , Almanyadan getirdim.

Yanliz Aydin Karabulut hakkinda sunu da söylemisti , Aydin okadar saf bir futbolcuki onu kandirmak cok kolay demisti.

Yani ben Aydin Karabulut'un karaktersiz oldugunu düsünmüyorum , Bursaspor'a erkenden imza atmasi gelince bilerek sari kart görmesi ardindan resim cektirmesi hataydi , ama artik devir degisti.

Bayern Münih bile misal bu yil bir Hocayla devam ediyor , ama sene kim gelecegi belli oluyor ve imzayi atiyorlar.

Bu olayi büyütmemek gerekiyor, Aydin sonuc itibariyla aslen Sivasli. Herkes hata yapabilir, Sivasspor'Da tekrar oynamasinda sakinca yok.

Hayirli ugurlu olsun demek en dogrusu.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.12.2014, 01:06   #25
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O yazıklar olsun cümlesini Aydın Bursa ya geldiğinde bende Bursaspora söylemiştim...Yazıklar olsun bu karaktersizi Bursaya soktunuz diye...Size sonuna kadar katılıyorum sebep her ne olursa olsun sırtını dönüp arkasına bile bakmadan giden adamı ben Sivasa altın kaplamada olsa sokmam...Profosyonelliğinde adabı üslübu olmalı ..
Aydın'ı geri getirmek isteyen yönetim değil, Carlos'un ta kendisi.
Yönetim karşı çıksa, bu sefer de "Carlos'un istediğini yönetim almadı" diyecek bazıları.
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2014, 02:14   #26
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
pardon kardeş ,siz aydının ne gibi karaktersizliğini gördünüz ?anlatında bizde bilgi sahibi olalım,adamın sözleşmesi bitmiş sivasda aldığı paranın 3 kat fazlasına bursaspor başkan adayı ön anlaşma imzalamış kazanamamış yeni başkanda sözleşme imzalamış ,önce tükürdüğünü yalıyan başkanına konuş ona karakter dersi ver ,bunun neresi karaktersizlik,saha içindede öyle çirkef hareketini görmedim,takımdan ayrılmak geri dönmek karaktersizlikse ,bukadar karakter düşkünüyseniz ,volkan gibi çirkef ötesi karaktersizin önde gideni birini niye bursa topraklarına soktunuz?millet 3 kuruşa adam öldürüyor,anasını kesip daga gömüyor ,3 kuruş çıkarı için hertürlü şerefsizliğe katlanıyor ,aydının sivasda aldığıyla bursadan aldığı para arasında enaz 1 milyon € var 1 milyon € nun kaçpara ettiğini biliyormusunuz?türkiyedede futbolcu yok işte yada piyasaya çıkamıyor,araştırmak görmek lazım, yeni aydınlar piyasaya çıksınki kimse yükünü tara kaldırmasın ,aydın olmadan sivassporun hali ortada ,bunu ben söylemiyorum istatistikler söylüyor,elalem seyirciye bilmem neyini gösteren ,rakibine tekme atan,seyircişine küfreden adamları oynatıyor ,futbolcuları barlarda kovboy gibi silahşörlük yapıyor diskolarda o..pularla selfie çekip paylaşım sitelerine koyuyor onlar karakterli oluyorda aydın karaktersiz oluyor hemii bırakın buişlerii yaa
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.12.2014, 04:44   #27
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aydin karabulut @aydin_karabulut · 24 Kas
basarilar BURSASPOR'ummmm mmmm Allahin izniyle 3 puan bizimmmm! @erdemkaragol !!!! bunu aydın yazmış twitter.dan
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2014, 07:52   #28
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı..
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.12.2014, 08:20   #29
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Gelde bunu bu sitedeki eziklere anlat....
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.12.2014, 11:41   #30
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gelde bunu bu sitedeki eziklere anlat....
Sen Kim oluyon da hakaret ediyon. Futbolcuya hakaret etmediğin gibi simdide masum senden daha Iyi Sivasspor lularra ezik diyorsun.

Sercan Yıldırım, Volkan Şen bursalı bunlar dőrt dörtlük sizin gözünüzde Ana gurbetçi Sivaslı Aydın Karabulut karaktersiz öylemi

Kusura bakma eğer İbrahim Toraman Sivasspor'da rahatlıkla oynayabiliorsa Aydın haydi haydi oynayabilir .

Ayrica Sivaslı olduğu zaman hic birbirimize Ne taraftar anlamınsa Sivaslı futbol adamlarına Yahoo cıkamıyouz ve Gmünd sivaslılar kenetlenip Sivasspor'a doğru dürüst destek olamiyorlar.

Bursaspor Aydın Karabulut ve Ferhat Kiraz' karaktersiz ilan etti ve peki sizi sampiyon yapan Ertuğrul Sağlam Ne diye sövüyorsunuz.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aydın, sivassporda, tekrar

Seçenekler Arama
Stil