Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aydın A Milli Takımda
Alt 20.11.2013, 09:27   #71
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Aydın A Milli Takımda

Benim düşüncem şu ki takımında iyi oynayan oyuncuyu m.takıma cağırıpta 2 mactada oyuna almamak hazırlık maçı olmasına rağmen terbiyesizlikten başka bir şey değildir oyuncunun motivasyonunu bozmak için yapılmış kasti bir hareket olarak görüyorum yönetim bu konuya müdahele etmeli ve bir daha milli takıma oyuncu vermemesi gerekir bu yaptığı hareketi istanbul takımlarına yapamaz ama bu adamın sivasspora karşı bir art niyeti olduğunu düşünüyorum yönetim veya carlos aydını tekrardan motive ederek oyuncunun kazanılması gerekir yoksa göreceksiniz aydın eski durumuna zor gelir bir oyuncunun kaderi ile oynanmamalı yazıklar olsun
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.11.2013, 10:56   #72
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Bizim oyuncumuz oynatılmadığı için dün bir o kadar kızdım Fatih Terim`e,adamı çağırıyorsun güzel,genel olarak bütün yeni çağırdığın adamlara şans veriyorsun anladık.Bizim Aydına neden vermessin hocam,şansı hak etmiyormu.

Hazırlık maçı,1 devre 2 devre oynatsan ölecen mi hocam.Ayıptır ya,as kadroda oynattığın adamı bir daha oynatıyorsun ben ne anladım bu işten.Bari çağırmasaydında antreman yapsaydı takımla.Madem oynatmicaksınız neden çağırıyorsunuz mantığınız mı yok anlamadım ya.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2013, 11:10   #73
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Futbolcuyu çağırıp 180 dakikada 8 dakika bile forma şansı vermeyen teknik kadronun aklına şaşmamak elde değil..

Fatih hoca 5+2 yıllık anlaşma yaparak Milli takımın başında nasıl bir değişim gerçekleştirecek onuda merek ediyorum.

Maçın son saniyelerinde spiker bir futbolcu daha ilk kez milli formayla oyuna girecek dedi ismi veremeden son düdük çaldı, Bu isim ister Aydın olsun ister bir başka futbolcu olsun son saniyede oyuncu değiştirme fikri anormal birşeydi. İyiki son düdük çaldıda bu rezalet gerçekleşmedi..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.11.2013, 11:12   #74
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

hala milli takım diye tutturanlar var. uzaktan bakıp gülüyorum. neyin milli takımı, kimin milli takımı? bugün bize milli takım diye yutturmaya çalıştıkları bu zamazingo istanbul karmasıdır, dün öyleydi, yarın da öyle olacak!

benim için varsa yoksa sivasspor. milli takımım da kulübüm de sivasspor! bu milli takım ne kadar ırak kürdistanı'nda yaşayan bir adamın milli takımıysa benim de en fazla o kadar milli takımımdır!

şimdi değdi mi, aydın antrenmanlardan geri kaldı, süre alamadı morali bozuldu. değdi mi yanİ?!?!?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2013, 12:15   #75
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Milli takımdaki ilişkiler,her zaman dayı-yeğen ilişkisi olmuştur.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2013, 14:41   #76
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Fatih Terim adaletiymiş !

Tükürüyüm ben böyle adalete..
Alt 20.11.2013, 14:48   #77
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

Aydın biraz daha çalışsa o formayı kapar ama ..
Alt 20.11.2013, 18:47   #78
AmiRaLL
Yiğido

104 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 AmiRaLL Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim düşüncem şu ki takımında iyi oynayan oyuncuyu m.takıma cağırıpta 2 mactada oyuna almamak hazırlık maçı olmasına rağmen terbiyesizlikten başka bir şey değildir oyuncunun motivasyonunu bozmak için yapılmış kasti bir hareket olarak görüyorum yönetim bu konuya müdahele etmeli ve bir daha milli takıma oyuncu vermemesi gerekir bu yaptığı hareketi istanbul takımlarına yapamaz ama bu adamın sivasspora karşı bir art niyeti olduğunu düşünüyorum yönetim veya carlos aydını tekrardan motive ederek oyuncunun kazanılması gerekir yoksa göreceksiniz aydın eski durumuna zor gelir bir oyuncunun kaderi ile oynanmamalı yazıklar olsun
Aynen gardas dedin gibidir..bunlar hep ayak oyunlari zamaninda m.yildizada yapildi..su an tam adam yerine oturdu oynuyordu tas gibi nasil akli celinecek moral bozulacak..iste boyle..insallah o terim allah bildigi gibi yapsin adi herif insan son 5 dk oynatir adamin gnlunu alir gitmis genclerden hic duymadimiz birini soktu oyunaa..galatasaray maci oncesi resmen ayarli bi oyun..ama insallah Aydin bu oyuna ters cevap verirde guzelce ikitane asist yapar bide gol oda bazilarina kapak olurr.insaalllaaaaah..
AmiRaLL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2013, 18:52   #79
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha öncede belirttim. Hatta futbol analiz programındada bu yönde endişelerimi söyledim. Bana Nail bey ve Murat bey duygusal davrandıgımı dile getirdiler. Böyle olacagı belliydi. Ya bu macta 90 dakka sahada tutup Galatasaray macına yorgun cıkaracaktı yada forma vermeyerek moralini bozacaklardı. Aydın icin üzülmedim desem yalan olur. Ama bu milli takımın basındakilerin ne kadar adi insanlar oldugunu gördügüm için ve taraftarımızın bunlara ne derece tepki verdigini gördügüm içinde mutluyum. Gözünü acsın herkes bizden oyuncu felan kolay kolay almazlar. Alıyorlarsada kesin bu işte bir capanoglu vardır.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aydın, Çağrıldı, milli, takıma, takımda

Seçenekler Arama
Stil