Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Batuhan Milli Takım'da
Alt 31.08.2015, 00:26   #21
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Batuhan Milli Takım'da

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Milli takım teknik direktörü Fatih Terim, Sivasspordan da bir kişi çağırmış olalım diye Batuhan'ı çağırmıştır, bundan evvelki Milli takıma çağırıp oynatmadıları yada son beş dakikada maça aldıkları oyuncular gibi, Batuhan, Sivasspor'a ne kadar katkı yaptık ki milli takımada yapsın, Batuhan kendini,bir türlü mesleği olan futbola vermiş değil, şayet vermiş olsa değil Milli takım dünya Çapında bir kariyer olurdu, çunkü onda o vasıflar var ama kendi farkında değil, yada erken yaşta gelen Şöhretin vede nefsinin kurbanı oldu.
Alıntı:
Poyrazcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendi takımının oyuncusunu aşağılayıp yerden yere vuran başka bir taraftar kitlesine rastlamadım.
futboldan anlamıyorsan konuşma, yorum yapma kardeşim!
Ben geçen sezonun sonuna doğru Batuhan'ın milli takıma kadar yükseleceğini yazmıştım. ve hatta şunu da not düşmüştüm; yönetim bir an evvel kontratını en az beş yıl için uzatmalıdır! diye...
Batuhan gerçeğini Fatih Terim, Sergen Yalçın görüyor; maalesef bazı taraftarlar göremiyor.
Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne kadar iyi oynarsa oynasın o adamı hep eleştirir sonra gidince de arkasından 10 numara adamdı deriz.biz böyleyiz.koskoca milli takım hocası beğenmiş siz beğenmiyosunuz.o beğenmediğiniz adam son 16 maçta 8 gol 3 asistle oynadı.yaş 24. daha dün takmın en az maaş alan oyuncusuydu.
Bizim takımdan milli takıma yükselmesini beklediğim erkan kaş(23),beykan şimşek(20),bu aralar formsuz da olsa ümit kurt(24),fatih çiplak(21) gibi isimler var.eğer batuhan gibi tekrar kendine dönerse orhan gülleyi(23) de bunlara eklerim.
Sevgili yiğidolar yukardaki yorumumda, bir traftar olarak Batuhan için Sivasspor da ne yaptı ki milli takıma çağrıldı diye bir öz eleştiri yapmıştım, beni tenkit ettiniz, şimdi size soruyorum Batuhan bu gün Osmanlıspor'a karşı oynadığı oyunla Millitakımı hak ettimi
Bir taraftar olarak Sivasspor'dan Milli takıma çağırılan her oyuncu için gurur duyarım ama hak ederse .
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2015, 08:51   #22
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Batuhan Milli Takım'da

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili yiğidolar yukardaki yorumumda, bir traftar olarak Batuhan için Sivasspor da ne yaptı ki milli takıma çağrıldı diye bir öz eleştiri yapmıştım, beni tenkit ettiniz, şimdi size soruyorum Batuhan bu gün Osmanlıspor'a karşı oynadığı oyunla Millitakımı hak ettimi
Bir taraftar olarak Sivasspor'dan Milli takıma çağırılan her oyuncu için gurur duyarım ama hak ederse .
Hep söyledim, söylemeye de devam edeceğim : Batuhan'dan hiç bir şey olmaz !

Değil milli takım, Süper Lig oyuncusu bile değil bu adam, göz boyuyor ...

PTT 1.Lig de bile başarılı olacağından şüpheliyim.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2015, 16:45   #23
CILGINSiVASLINL
Acemi Yiğido

CILGINSiVASLINL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 CILGINSiVASLINL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

batuhan milli takirmda oynayip 3 gol bile atsa sivasspor maclarindaki beceriksizligini ortemez bir oyuncu bu kadarmi beceriksiz olur antremani top yerine karpuzlami yapiyor kondizyonda yok herhalde takim antreman yaparken batuhan kenardan izliyor
CILGINSiVASLINL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda CILGINSiVASLINL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.08.2015, 16:55   #24
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sızler bızler ne kadar beğenmesekte adam mıllı takımda ve sivassporda
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.08.2015, 17:21   #25
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Galatasaray maçında kaçan 2 puan bu adamın eseridir sene sonunda umarım aramayız ..Yetenek 0 kalıbını ortaya koyarak bişeyelr yapmaya çalısıyor ama yetersiz sergen ısrar etmeye devam ederse kendisi kaybeder..
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2015, 11:10   #26
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Batuhan yine milli takımda olabilirdi. Lakin sergen Yalçın'ın Barrales ısrarı Batuhan'ı takımdan küstürme noktasına getirmiştir. Barales'i gördükten sonra Batuan'dan ne artısı var diye baktım hiçbir artısı yok. Batuhan'ı kazanma yolunda ilerlerken onu küstermek hem takıma hem kendisine zarar vermektedir. Oysaki Batuhan sezona çok iyi başladı. Fazla kilolarını vermiş olarak daha diri daha güçlü karşımıza çıktı. Şayet halen Batuhan ile ilk onbirde devam etmiş olsa idik berabere kaldığımız birçok maçtan onun sayesinde galibiyet ile dönebilirdik. Batuhan'ı sevmeyebilir birçok taraftarımız lakin ben ondan bu sene çok umutluydum. Umarım yılmaz hem kendisi hemde takımımız için tekrar geçen seneki formunu yakalar...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.10.2015, 13:00   #27
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 362 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Batuhan yine milli takımda olabilirdi. Lakin sergen Yalçın'ın Barrales ısrarı Batuhan'ı takımdan küstürme noktasına getirmiştir. Barales'i gördükten sonra Batuan'dan ne artısı var diye baktım hiçbir artısı yok. Batuhan'ı kazanma yolunda ilerlerken onu küstermek hem takıma hem kendisine zarar vermektedir. Oysaki Batuhan sezona çok iyi başladı. Fazla kilolarını vermiş olarak daha diri daha güçlü karşımıza çıktı. Şayet halen Batuhan ile ilk onbirde devam etmiş olsa idik berabere kaldığımız birçok maçtan onun sayesinde galibiyet ile dönebilirdik. Batuhan'ı sevmeyebilir birçok taraftarımız lakin ben ondan bu sene çok umutluydum. Umarım yılmaz hem kendisi hemde takımımız için tekrar geçen seneki formunu yakalar...
Diyarbekirspor maçını seyretmesem aynen bende senin gibi düşünürdüm.Bu adamın olacağı maksimumu bu o kendini İbrahimovic falan zannediyor neden çünkü Türkiye'de belirli yaşta inanılmaz paralar veriliyor bu topçulara ;belki İbra'nın Ajax'ta aldığı paradan fazlasını kazanmıştır; adam bir havalanınca bir daha kendini toparlayamıyor.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
batuhan, milli, takımda

Seçenekler Arama
Stil