Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 23.04.2016, 18:13   #11
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 332 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Gardaşım hiç kusura bakma fikirlerine saygı duyuyorum ancak. Sın 5 sezondur senin savunduğun bu mantık yüzünden adamlar kendilerini ilah sandılar. Bir takım nasıl kötü yönetilir diye tez hazırlasam Bu yönetimi yazarım. Hiç kimse bulunmaz kumaş değil ve hiç kimse Sivasspor dan büyük değil. Zamanında kayyuma kalmış takımı Osman Başkan aldığı zaman herkes Osman Başkan ne bilir denmişti ama Başkan yüreğini koydu ve 2 lig A gurubuna kadar yükseltti takımı Mecnun başkan mevcut sistemi devam ettirerek takımı hayal bile edemeyeceğimiz seviyelere çıkarttı ama sonuç son bel yıksa 1 sene hariç düşündüreceğiz korkusuyla yatıp kalkıyoruz.
Böyle yönetim olmaz kim gelirse geldin en fazla bu kadar kötü yönetir bu takımı. Ve emin ol Sivasspor sahipsiz kalmaz
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı menesakin'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm