Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 18.05.2016, 13:23   #231
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
buradan recep yüksele zerre kadar laf söyleyen insan deildir karakter yoksunudur ona söylenen lafa cevap vermeyen admin yönetici kim varsa onlarda karakter yoksunudur.yazım yıllar sonra yine silinecek fakat izi yine kalır
Herşey adabıyla beyfendi...ne Recep Yükseli ne seni ne de yorum yapan arkadaşı tanırım...adabıyla yazan kişiye cevabını verirsiniz...sen kimsin bana karaktersiz diyorsun? Herkes kimin ne oldugunu bilir...cok sukur ne karakterimiz nede adamligimizla ilgili hic sorgulanmadik..sizin uslubunuza karsi yorumunuzu silmeden ve size hakaret etmeden yazdigim bu mesaj bile bir KARAKTER meselesidir..siz hic tanimadiginiz insanlara bile karaktersiz derken buradaki yoneticiler size adabiyla ve KARAKTERLI bir cevap vermistir sanirim..bence şimdi birazda kendi adınıza bunu sorgulayabilirsiniz...size birkez daha cevap yazmayacağımıda belirtmek isterim
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2016, 18:56   #232
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Allah'ın üzerine yemin ederiz ki, bu işi Sivas'lıların huzurunda bir kanalda açarak çözeceğiz. Bu kişileri de bekleriz. Burada benim de son yorumumdur. Bende sayın yöneticim gibi birdaha cevap vermeyeceğim. İSTDER'e 100 sorumuz hazır. Belgelerimizle, şahitlerimizle. Gerekeni yapacağız. Bağımsız Yiğidolar.
Alt 18.05.2016, 19:18   #233
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu konuyu silin artık çok gereksiz kaldı
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2016, 08:37   #234
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Del Piero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok büyük başarılara imza atan bizi bataklıktan çıkartıp şampiyonluğa oynatan başkan Mecnun Otyakmaz, Sivasspor için ceza evinde yatmış gecesini gündüzüne katmış şehirde herkesin sevdiği saydığı bir ismi burada istifaya davet etmek belki birileri için nankörlük olabilir ama artık istifa etmenin kenara çekilmenin ve dinlemenin zamanı geldi.

Peki neden istifanın zamanı geldi şöyle dilimin döndüğü kadar sıralamak isterim.

1- Kurumsallaşma kulübümüz şehir takımı olmasına rağmen hala aile şirketi gibi tek isimle yönetilmeye mahkum edildi ve insanlara başkan giderse biz biteriz ölürüz gibi fikirler empoze edildi oysaki kurumlar kişilere bağlı olduğu sürece zaten sürekliliği olmayacak hiçbir zaman ve bir çukura gömülmeye mahkum olur.

2- Alt yapı süper lige çıktığımız yıldan itibaren sadece ziya erdalı alt yapıdan çıkartabildik ne Sivassporumuza nede Türk futboluna bir tane bile futbolcu çıkartamadık u-13 u-14 u-15 gibi alt yapı futbol takımlarımıza yok gibi birşey ve yine aile şirketi gibi alt yapı sorumlusu başkanın kardeşimi yeğenimi bilmiyorum o kişi orada ne iş yapar tam bir muamma

3- Kapalı kapılar ardında yönetilen bir kulüp düşünün kim ne yapar belli değil bir kamuoyunu bilgilendiren basın sözcüsü bile olmayan bir kulüp

4-Transfer politikası süper lige çıktığımızdan beri futbolcu izleme komitesi olmayan bir kulüp nerede boş beleş futbolcu varsa onlara yöneldik genç başarıya aç yetenekli futbolcumuz sadece 2-3 tane oldu

5-Mali durum şimdiye kadar gelen eleştirilere borcumuz yok diyerek yanıt veren yönetim bu sene çıktı evet artık borcumuz var dedi ve şehri bu borcu kapatmaya davet etti yani borçsuz kulübü bedava oyunculara para dağıtarak borçlandırdılar

6- Sistemsizlik, sözün başında da dediğim gibi aile şirketi olarak görülen takımımız keyfi olarak bu sezon %99 düşürülmüştür yaş ortalaması olarak avrupanın en yaşlı takımı olduk ibrahim akın bu kulübe neden transfer edilmiştir ve kaç para kazanmaktadır gökhan süzen neden trasfer edilmiştir ve kaç para kazanmaktadır neden her yıl düşen takımlardan veya soluğu ptt liginde alacak futbol hayatının sonuna gelmiş diğer süper lig takımlarının kadro dışı kalan istemeyen futbolcular takımımıza trasfer edilmiştir

7- hangi menejerler ile hangi futbolcular transfer edilmiştir bu menejerler vasıtası ile sivasspor zarara uğratılmışmıdır, sivassporun zararı kimin kârına olmuştur maddi olarak

8- tff ve mhk her seferinde bu kurumları eleştiren başkan neden her seçimde tüpcüye destek veriyor burada büyük bir çelişki var zaten büyük çapta ulusal basında söz getirecek bir eleştiride olmuyor sadece yerel medyada bizim gazımızı almak için eleştiri oluyor.

İşte kafamda ki bu deli sorular yüzünden başkana şimdiye kadar yaptıklarından dolayı teşekkür ediyor ve istifa etmesini istiyorum
şimdi tamda destek olmak varken köstek olmanın geregi yok mecnun başkan bırakacakta takımın başına senmi geçeceksin bu takım tekrar çıkabilir ancak sahipsız kaldıgı kayyumda kaldıgı günleri nede çabuk unuttunuz düşersede mecnun başkanla düşsün o tekrar çıkarır ama başkan giderseki gidecek takım ortada kalır burada klavye hocalıgı yapmak kolay bu şehrin en degerli markasının yok oluşuna çanak tutuyorsunuz.dikat edelim 40 sene daha ömrümüz yok.solugu amatör kümede alırsak yazık olmazmı ??????????????????
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2016, 10:50   #235
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Anlaşılan sinirlerimiz gergin.Bugün inşallah bir mucize ile ligde kalırız,şimdi onu düşünmek gerekir.Sonra da genel kurulda herkes hesaplaşsın.Bence olması gereken bu
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2016, 11:41   #236
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya mucize bekleye bekleye bir hal olduk maalesef elumize gecen cok firsati teptik mucize diye birsey tutturmusuz her mac sonunda depresyona giriyoruz bakalim kendi macimizi alabilecekmiyiz
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yıldız58im'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2016, 22:35   #237
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu güzel seyirciye ne kadar yazık ettiğini anlamıştır umarım yönetim bozuntuları.Emanete resmen ihanet ettiler.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2016, 01:07   #238
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Artık yeni başarıya aç isimler görmek istiyorum.Eski yönetimle helalleşip hemen hazırlıklara başlamalıyız.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2016, 01:09   #239
canimsivas58
Acemi Yiğido

35 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 canimsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"bir oyuncu gitti 8 oyuncu aldik" diyen kisiye hakkimi helal etmiyorum ve umarim götürdügü paralarda bogulur.
"Hatalarimizdan ders aldik" diyenler derhal defolup gitmeli
"Borcumuz yok" diyenlere son 7 senenin tabelayi acip baksin
Transferlerle ilgilenen kisileri gebertip kapinin önüne atilmalidir.

Yönetim istifa etsin baskanda gitsin, duygusal olmayin
canimsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2016, 06:13   #240
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Futbolun büyük bir ekonomi, piyasa olduğunu idrak edemeyen,
Kaz gelecek yerden, tavuğu esirgeyen,
Ne kadar çer çöp var takıma dolduran,