Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

Haydi Sivas Bayraklar Camlara!
Alt 25.08.2014, 21:56   #1
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Haydi Sivas Bayraklar Camlara!

Yıllardır satın aldığımız, özenle yaptırdığımız, stadyumlarda aldığımız bayraklarımızı camlarımıza, balkonlarımıza asarak şehrimizi ligin havasına sokalım. Hem biz heyecan kazanalım hemde şehrimizde gezen futbolcularımız camlarda, balkonlarda şehrimizin takımı Sivasspor'un bayraklarını gördükçe motive olsunlar. Büyük, küçük demeden tüm bayraklarımızı sandıklardan çıkaralım şehrimizi kırmızı-beyaza bürüyelim, ayrıca esnaflarımızdan talebeimiz eskiden olduğu gibi güzel bayraklar yaptırarak şehrimizin muhtelif yerlerinde astırmalarını talep ediyoruz. Haydi Sivas lig başlıyor!
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Haydi Sivas Bayraklar Camlara!
Alt 25.08.2014, 22:15   #2
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Haydi Sivas Bayraklar Camlara!

keşke sıvasımda olabılsemde bu dedıklerını yapabılsem gardaş.yemınle mılletı döve döve maça göt8rürdüm
Alt 25.08.2014, 22:37   #3
beko35
Yiğido

beko35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 396 beko35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

UEFA protestosu için gelemiyosunuz. Bari bunu yapın.
beko35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda beko35'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.08.2014, 22:40   #4
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
beko35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
UEFA protestosu için gelemiyosunuz. Bari bunu yapın.
Yiğidolarımız bu uygulamaya destek verecektir Ben bile yazarken heyecanlandım imla hatası ve anlatım bozukluğu yapmışım umarım forum yöneticilerimiz müdahale eder düzeltir.
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.08.2014, 22:44   #5
beko35
Yiğido

beko35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 396 beko35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğidolarımız bu uygulamaya destek verecektir Ben bile yazarken heyecanlandım imla hatası ve anlatım bozukluğu yapmışım umarım forum yöneticilerimiz müdahale eder düzeltir.
Ama gerçekten yapmaları lazım futbolcuların motive anlamında.
beko35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda beko35'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.08.2014, 22:54   #6
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
beko35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ama gerçekten yapmaları lazım futbolcuların motive anlamında.
Temel amacımız futbolcularımıza destek verdiğimizi göstermek olursa bu organizasyonda da takımımıza manevi anlamda güç katacağımıza inanıyorum.
Alt 26.08.2014, 00:11   #7
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kardeşim sana çok teşekkür ederim taraftar konusunda sürekli birşeyler yapma peşindesin
Keşke herkes senin gibi istekli ve arzulu olsa şuan parmakla gösterilen taraftar bizde olur
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2014, 00:19   #8
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim sana çok teşekkür ederim taraftar konusunda sürekli birşeyler yapma peşindesin
Keşke herkes senin gibi istekli ve arzulu olsa şuan parmakla gösterilen taraftar bizde olur
Ben teşekkür ederim, açtığımız konulara değer verip yorumlarınızla taraftarlarımızı ateşliyorsunuz, kısacası eğer sonuç alıyorsak bu çağrılardan sonucu çağrıyı yapanlar değil, uygulayanlar ortaya koyuyor. Herkes elinden ne geliyorsa onu yapması gerekiyor. Sivasspor, Sivas'ın değeri Sivasspor büyüdükçe, Sivas'ta büyüyor. Ben elimden geldiğince güncel konular açmaya çalışıyorum, çünkü sosyal medyanın gücüne inanıyorum, sadece burada değil facebook sayfa sahiplerinden özenle rica ediyorum, onlar daha büyük kitlelere buradakinden çok daha kolay ulaşabiliyorlar buradan teşekkürlerimi sunuyorum çünkü bana göre en büyük koz onların elinde, bir kaç tık uzağında. Sizlerden de destek ve yepyeni fikirlerle dolu konular açmanızı bekliyorum, biz eğer taraftar olacaksak, Sivasspor'u layıkıyla destekleyeceksek bunu hep beraber başaracağız..
Alt 26.08.2014, 00:31   #9
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ayrıca biliyorum ki şu an bayrak asmakta çekinenler olacaktır. Bunun içinde yine öncüler gerekecek hatta bu çağrılarımızdan haberi olmadığı halde bayrakları görüp bayrak asanlar olacaktır, eğer konumuza ulaşan herkes bayraklarını asarsa 1 haftaya kalmaz Sivas kırmızı beyaza bürünür. 58. dakika şovlarını anımsarsak ben çok iyi hatırlıyorum ilk çağrıda bulunduğumuz hafta belki 30-40 kişi yıldızsaçan ya da telefonun ışıkları ile destek verdi bu tepki çığ gibi büyüdü, 4-5 maç sürmedi stada bu heyecanın yayılması. Biz ön ayak olalım, taraftarımız her organizasyonda ağırlığını ortaya koyacaktır.. Daha güzel organizasyonları elbette görmek isteriz ancak benim yapabildiğim bu kadar umarım herkes çok daha güzel ve eğlenceli organizasyonlar ile şehrimize, takımımıza heyecan katar. Sivas halkı sanılanın aksine takımına değer veriyor o yüzden sürekli eleştiriyor biz bu eleştiri ile harcanan enerjiyi organizasyonlara yöneltirsek takımımız çok daha iyi yerlere gelecektir.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2014, 00:32   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yıllardır satın aldığımız, özenle yaptırdığımız, stadyumlarda aldığımız bayraklarımızı camlarımıza, balkonlarımıza asarak şehrimizi ligin havasına sokalım. Hem biz heyecan kazanalım hemde şehrimizde gezen futbolcularımız camlarda, balkonlarda şehrimizin takımı Sivasspor'un bayraklarını gördükçe motive olsunlar. Büyük, küçük demeden tüm bayraklarımızı sandıklardan çıkaralım şehrimizi kırmızı-beyaza bürüyelim, ayrıca esnaflarımızdan talebeimiz eskiden olduğu gibi güzel bayraklar yaptırarak şehrimizin muhtelif yerlerinde astırmalarını talep ediyoruz. Haydi Sivas lig başlıyor!
Sevgili Yiğido kardeşim, gerçekten güzel bir konu açmışsın tebrik ediyorum, bayrak uygulaması futbolcuları motive ettiği gibi, yönetimi, teknik heyeti ve taraftarıda motive eder, hatta maça ilgi duymayan, kahve köşelerinde zaman öldürüp Sehrinin takımı Sivasspor'dan bi haber olan, Sivaslı gardaşımı bile motive ederde, ne oluyor bu şehirde der belki stadyumun yolunu tutar böylece tribünlerde dolmuş olur.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bayraklar, camlara, haydi, sivas

Seçenekler Arama
Stil