Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Başkan ve Yönetim
Alt 22.12.2014, 14:11   #1
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Başkan ve Yönetim

Mac sonrasi azinlik bir gurup,dan yanlis sesler gelmesi Baskanin görevden gitmesi anlami vermiyor veremezde. Bu Baskani hayatlarinda göremezler .Biz ne Baskanlar gördük gecirdik. gelenlerin hepsi yanüstü yatdilar 3.Ligden yada 2. Ligden senelerdir uyutdular. bunu bilenler biliyor.Burdan Tarafatara sesleniyorum Malesef Hocamizda dursaydi Baskanin Bu Takimi yukari tasiyacagina kimsenin süpesi olmasin.Takima desdek vermediginiz gibi birde zarariniz oluyor buda rakiplerimizin isineyariyor onlara alkis tutacaginiza maca gelin bu ligde en az taraftari olan takim biziz buda ayibimiz birde sunu bunu elestiriyoruz istifaya davet ediyoruz ayip ayip Takima zarar verdiginizi bilerek daha fazla konusmayin
Baskana yönetime sonuna kadar güvenmeliyiz ve bunu sahada göstermeliyiz .
Saygilar.
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ensar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: BASKAN VE YÖNETIM
Alt 22.12.2014, 14:14   #2
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: BASKAN VE YÖNETIM

Baskan degilde yaninda calisan birkac görevli zatlar gönderilsin bence.
Onlarin yillardir Sivasspora bir gram faydasini görmedik.

Mecnun Baskana gelirsek, o adam gibi adamdir onsuz Takim ligde zor kalir.
Baskana laf yok.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: BASKAN VE YÖNETIM
Alt 22.12.2014, 14:21   #3
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BASKAN VE YÖNETIM

Anlamadığınız nokta şu; bizim derdimiz Sivasspor için her türlü fedakarlıkları yapan başkanımızla değil Sivassporumuzdan geçinen para yiyen yönetimledir!!!
Cevap: Başkan ve Yönetim
Alt 22.12.2014, 14:30   #4
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Başkan ve Yönetim

Başkanın vizyon sahibi olması sayesinde bu kulüp süper lige çıkmıştır ama ne yazık ki artık ileriye yönelik uzun vadeli bir vizyon yok ortada, hep günü kurtarmanın peşindeler buna başkan ve diğer yöneticiler de dahil. Biz kimsenin emeğine laf söylemiyoruz iyi ki bu takımın başına gelmiştir. Kendisi de daima dik duran delikanlı bir adamdır lakin artık o eski heyecanı göremiyorum, bir adım atılıyor 2. adım yok hep ardı arkası gelmeyen işler yapılıyor. Süper ligin son 10 yıldaki en iyi 5. takımı artık daha yukarıları hedeflemeli ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmeli, ha bu Mecnun başkanla olur veya başka birisiyle ama artık bu düzen değişmeli yeni bir yapılanma şart mesela Sergen Yalçın'la iyi bir çıkış yakalarsak ona iyi imkanlar sunularak kulübün geleceği emanet edilebilir sonuçta genç, yerli ve teknik direktörlük yapmak isteyen bir hoca. İnşallah bu kısır döngü bir gün kırılacak ve daha güzel günler göreceğiz.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2014, 14:35   #5
şehrisivas
Yeni Yiğido

5 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kardeş yaşın kaç bilmiyorum ama Mecnun başkana zaten laf yok, anladıkda şu yan gelip yatan başkanların ismini yazsanda tanısak biz köyden dün geldik,kusura bakma ama şu yan gelip yatanları hakikaten merak ettim.
şehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 14:49   #6
adamınhası
Acemi Yiğido

18 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 358 adamınhası FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkanı seviyoruz
adamınhası isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 14:50   #7
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mecnun Odykamaz'in Sivasspora yaptigi katkilar tartisilmaz. Fakat bir yönetim sadece baskan'dan olusan bir grup degil.
Mecnun Baskanin en büyük hatasi o gereksiz yönetim kurulunu yillardir yaninda tutmasidir. Kulübün transfere, alt yapiya, magzaya, tesislere yatirmadigi paralari o kisiler catir catir yiyor.

Baskan yardimcilari ve Baskanvekilleri Erdal Sarilar, Mehmet Oflaz, Erkan Bozatli ne ise yariyor? Sivasspor icin ne yaptilar?

Iletisim sorumlusu Ömer Oguzhan Sepet Sivasspor yararina ne yapti?

Stadyum ve Halkla iliskiler Sorumlusu Faruk Tassetten ne yapti? Cimler dogru sulanamadigi icin bircok kez ceza verdik, niye uyarmiyor personelini niye denetlemiyor? Lafa geldigi zaman elestiren taraftari hain ilan etmekten kacinmiyor. Niye görevinin basinda degil?

Lisansli ürünler sorumlusu Erdal Yilmaz varmis birde. 5 yilda bir 10 yeni parca geliyor magzaya, online magza desen evlere senlik. Bu adamin ne isi var yönetim kurulunda, niye Sivasspor üzerinden para kazaniyor? Görevi bana verin, yaptigim isin yaninda karsilik beklemeden daha verimli olurum

Alt yapi sorumlumuz Mehmet Boyraz niye ilgilenmiyor alt yapiyla. Sivasspor paf takimi herzaman gayet basarili bir takim, ama oyuncular a takima kazandirilamiyor. Niye böyle, niye alt yapidan oyuncu cikmiyor diye sorulmuyor bu kisiye??

Bizim yönetimimiz, Mecnun baskan haric hepsi para icin bu mevkilerde. Allah korusun ptt'ye düselim hepsi birakir gider gelir düstügü icin. En zor günlerimizde, mecnun baskan hapisteykene niye hicbiri yoktu ortalikta. Dönemin teknik direktörü Riza Calimbay hem baskanlik, hem yöneticilik hemde hocalik yapti bu takima.

ISTE BU YÜZDEN BENDE YÖNETIM KURULU ISTIFA DIYORUM. Mecnun Baskan yeni bir yönetim kurulu kurarsa amenna basimizin üstünde yeri var, fakat bu yönetimi burada tuttugu sürece onada saygim git gide azaliyor.
Alt 22.12.2014, 15:29   #8
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkana kimsenin bişey dediği yok zaten onun gibisi gelmez dediğiniz gibi. Ama o yanındakiler varya özellikle bir kaçı, Mecnun başkanın tırnağı kadar olsaydılar bu takım neler neler yapacaktı. Baksanıza iyi bir halt yemiş gibi çıkmış 1 gitti 8 geldi diyor adam galiba maçlardan da haberi yok. Bu adamın başkan olduğunu düşünsenize Allah korusun. Anlamadığım noktaysa, Mecnun başkan gibi bir başkan bu yanındakilere nasıl oluyor da tahammül ediyor?
yiğido58sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 15:47   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KULÜBÜN tüm yükünü mecnun başkana yüklemek insafsızlık olur ,yanındakileri saymıyorum zaten,bu şehrin belediye başkanı ve ticaret erbablarıda destek olmalı ,adamlar elele verip sivasın rantını paylaşacaklarına birazda sivasspora destek olsunlar,kayseri belediye başkanı olmasa kayserispor ve erciyes filan olmaz adam 2 kulübüde destekliyor,vali desen zaten ömrü azalmış yaşlı adamları vali yapıyorlar ,onlarında hayrı yok,sivasın suyunu içip ekmeğini yiyip bu takıma zerre kadar hayrı olmayanlardan para almak için su faturalarına 5 tl eklesin bak sivasspor noluyor, yok öyle beleşe bu şehirde yaşamak,yönetim kurulunun daha güçlü insanlardan oluşması gerekiyor,sivassporun geliri sadece galibiyet primlerinden oluşmamalı ,devletten ihale alınacak işlere girilmeli ,bu şekilde tüm iyi niyetlerine rağmen bu kulüp hersezon sıkıntı yaşarlar,bu kulüp kur yükseldi erodan zarar ettik diye dememeli ,finans işlerine sinekten yağ çıkartan biri getirilmeli
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2014, 16:37   #10
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya arkadaşlar bırakın onu bunuda azıcık bizde takımımızın yanında olalım mışı mişi bırakın şu kötü bu iyi bırakın bir zamanlar fikret ünsal vardı adama yapmadığımızı bırakmıyorduk şimdi bir fikret ünsalı bile arar olduk bakın yıllardır bir basın sözcümüz yoktur elimizdeki kadro bu ne yapalım
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baskan, baŞkan, yönetim

Seçenekler Arama
Stil