Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 11.05.2016, 23:17   #201
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Bizim kümede kalmamiza enson macimiz fenerle belli olacak durumlar onu gösteriyor eger kayseriyi alt edersek fenerden alacagimiz puanlar neticeyi belli edecek bizim baskana cok is düsüyor nasil olsa fener sampionlukdan umudunu kesti ensonda bizimle oynayacak ne yapip yapip bu maci fenerden almaliyiz baska secenegimiz yok tabi bizim baskanda fenere yakin isimlerden eger anlasirlarsa neden olmasin bunun sikeinen uzaktan yakindan isi yok buna benzer olaylar daha önce cok oldu örnekmi gecen sezon trabzon rizeyi kurtarmak icin bile bile maci verdi hic sike felan olmadi daha nice örnekler saya biliriz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2016, 23:38   #202
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Acizane ben cevap vereyim

bu skorlari yasayan izleyen bilen insanlar Sivasspor a hizmet etmis insanlarin kiymetini gostermek icin.

bu skorlari bilmeyenler yasamayanlar hayal aleminde yasiyor ve hizmet eden insanlara olmadim laflar edebiliyoar.
Teşekkür ediyorum öncelikle açıklamanız için;
Sayın Başkan ile görüşlerimi daha önce bir çok başlıkta belirtmiştim..Skorlar yaşanılanlar (bu güne kadar)Kümede kalmalar şampiyonluğa oynamalar elbetteki çok önemlidir...Lakin konuya bir başka açıdan bakar isek önemli olan kurumun nerede olduğu elde ettiği bir başarıdan sonra ne yaptığıdır...Bir kaç kez aynı örneği vermiştim...Sivassporun ''paslı'' spor tesis tabelalarını gördük burada...Sivassporumuz şampiyonluğa oynadıktan sonraki yıllarda ne yapmıştır...Çıta yukarıyamı çıkmıştır aşağılaramı düşmüştür...Örnek verelim (kendi takımım Bursaspordan)Bizler kopup gitmemiz lazım iken beter durumlara düştük bizim yönetimimiz bu konuda başarısız olmuştur değişmelidir...Vede DEĞİŞMİŞTİR...Burada önemli olan kişiler değil Kurumdur Sivasspordur ve başarısıdır...Kişilerin karakterli oluşu (zerre şüphem yok )başarılı olduğu anlamına gelmez...Tablo her şeyi gösterir...Umarım ne anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir sevgili kardeşim ...selamlar..
Alt 11.05.2016, 23:40   #203
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim kümede kalmamiza enson macimiz fenerle belli olacak durumlar onu gösteriyor eger kayseriyi alt edersek fenerden alacagimiz puanlar neticeyi belli edecek bizim baskana cok is düsüyor nasil olsa fener sampionlukdan umudunu kesti ensonda bizimle oynayacak ne yapip yapip bu maci fenerden almaliyiz baska secenegimiz yok tabi bizim baskanda fenere yakin isimlerden eger anlasirlarsa neden olmasin bunun sikeinen uzaktan yakindan isi yok buna benzer olaylar daha önce cok oldu örnekmi gecen sezon trabzon rizeyi kurtarmak icin bile bile maci verdi hic sike felan olmadi daha nice örnekler saya biliriz
Sen kafayı mı sıyırdın. Hak eden kazansın. Bu siteyi rakip taraftarlar ve dostlarımız da takip ediyor. Böyle yorum olamaz. SİVASSPOR 10 DA YESE 10 DA ATSA, Düşse de düşmese de, Biz SİVASSPORLUYUZ. Oramızı buramızı sallamayız. Hak eden alır ve hak eden ligde kalır. Bu mantıkla rakiplerimiz ile maçlara çıkarız.
Alt 11.05.2016, 23:46   #204
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu yorumunuzu görmemiştim ...Kesinlikle böyle bir düşünceye ne katılırım nede onaylarım...Eğer bunu yapar veya düşünür isem ist takımlarından farkım kalmaz...Söylediklerinizin hiçbirine katılmıyorum
Alt 12.05.2016, 12:25   #205
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bağışlayınız beni anlayamadığım için soruyorum üstteki skorları neden paylaştınız ?
Evet bazı şeyleri sadece bu maçları izleyenler anlayabiliyor kardes. Bir kaç yerde paylaştım çok zor yollardan geçtik. Yufka yüreklilerle çetin yollar asilmaz. Bu forum konusu ile alakali ya da değil. Bilmeyenler hatırlasin ya da bir görsün dedim.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sehrisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.05.2016, 23:16   #206
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
sehrisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet bazı şeyleri sadece bu maçları izleyenler anlayabiliyor kardes. Bir kaç yerde paylaştım çok zor yollardan geçtik. Yufka yüreklilerle çetin yollar asilmaz. Bu forum konusu ile alakali ya da değil. Bilmeyenler hatırlasin ya da bir görsün dedim.
Eyvallah Bazen hatırlamak (acısıyla tatlısıyla) özeleştiriyi gururu yeniden motive olmayı beraberinde getirir...
Alt 13.05.2016, 19:45   #207
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Rüştü Recber den itiraf

Pendikspor olayının çok büyütüldüğünü söyleyen Rüştü Reçber “Tuhaf bir maçtı… Bu tarz elenişler Avrupa’da normal. Örneklerini görüyoruz. Ancak bizdeki çok büyütüldü. Zaten Galatasaray’ın başarılı dönemiydi. Taraftarımız bizden de beklenti içindeydi. Yenildik döndük” dedikten sonra şunları söyledi:

“Aziz Yıldırım ABD’deydi. İçlerinde şimdiki Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın da olduğu bir grup tesislere geldi. Ellerinde silahlarla bizi bekliyorlardı Tesislerde de kimse yoktu. Düşünebiliyor musunuz? Gittim yanlarına ne istediklerini sordum. Bizlerin de onlar gibi üzgün olduğunu ilettim. Sorunu çözdük sanarak tesislerden ayrılırken kavga olayı gerçekleşti. Bu şahıslar daha sonra bizimle beraber deplasman uçağında bile yer aldılar. Bu nasıl mümkün olabilir? Kafamda sorular vardı. Daha önce de söyledim. Bir kulüp başkanının haberi olmadan oraya nasıl girebilirler? Artık nasıl anlarsanız anlayın…”
Alt 13.05.2016, 21:49   #208
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Del Piero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rüştü Recber den itiraf

Pendikspor olayının çok büyütüldüğünü söyleyen Rüştü Reçber “Tuhaf bir maçtı… Bu tarz elenişler Avrupa’da normal. Örneklerini görüyoruz. Ancak bizdeki çok büyütüldü. Zaten Galatasaray’ın başarılı dönemiydi. Taraftarımız bizden de beklenti içindeydi. Yenildik döndük” dedikten sonra şunları söyledi:

“Aziz Yıldırım ABD’deydi. İçlerinde şimdiki Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın da olduğu bir grup tesislere geldi. Ellerinde silahlarla bizi bekliyorlardı Tesislerde de kimse yoktu. Düşünebiliyor musunuz? Gittim yanlarına ne istediklerini sordum. Bizlerin de onlar gibi üzgün olduğunu ilettim. Sorunu çözdük sanarak tesislerden ayrılırken kavga olayı gerçekleşti. Bu şahıslar daha sonra bizimle beraber deplasman uçağında bile yer aldılar. Bu nasıl mümkün olabilir? Kafamda sorular vardı. Daha önce de söyledim. Bir kulüp başkanının haberi olmadan oraya nasıl girebilirler? Artık nasıl anlarsanız anlayın…”
Usta aday olmayacağım diyor başkan ne yapmaya çalışıyorsun artık. bu ne kin gardaş
Bu ligde en dürüst en temiz başkanı söyle bakalım bir de.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 22:19   #209
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Takimi goz gore gore katlettiler. Bir forvet ya hu bir forvet!!!! Almadilar ve dustuk 😢

Defolup gitsinler
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2016, 23:24   #210
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sehrisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Usta aday olmayacağım diyor başkan ne yapmaya çalışıyorsun artık. bu ne kin gardaş
Bu ligde en dürüst en temiz başkanı söyle bakalım bir de.
Benim kişilere karşı ne bir husumetim ne bir kinim nede bir nefretim var ne başkandan nede yönetimden kimse ile en ufak zarar veya fayda görmedim eğer benim bütün mesajlalarimi okursan mecnun başkanı daha önce nasıl sevdiğimi ve savundugumu eski mesajlarda görürsün.

Benim tek derdim sivassporun sonsuza kadar sorunsuz bir.şekilde ve her yıl üstüne koyarak büyümesi gelişmesi dir bu büyük sivasspor hayalimi bu yönetimin gerçekleştireceğine inanmadigim için istifa etmelerini istiyorum

Eğer geleceğe dönük iyi bir plan program ile devam edeceğiz şunları şunları yapacağız diye vaatlerde bulunsunlar yine destegimi veririm gelecek adına hiç bir.kelime duydunmu şimdiye kadar yok bu şekilde vizyonsuz ve misyonsuz yönetim ile büyük sivasspor hayali imkansız

Ben çocuklarımıza ve torunlarimiza büyük sivasspor mirasını bırakalım diyorum tek.isteğim budur kişiler ile.işim olmaz sevdamiz armadir kardeşim

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil