Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 26.05.2005, 15:42   #11
deli_yigido
Yiğido

deli_yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 deli_yigido ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

gardas katılıyorum ama sunun ustunde bıraz durmak ıstıyorum:::
İSTANBUL TURK TOPRAGIDIR BIZ ORAYI SEREFIMIZLE ALDIK ORAYA BIZANS DEMEK (megola idea(yunan p.clerinin buyuk ideali))O K.CI KIRIK YUNANLARIN EKMEGINE YAG SURMEK DEMEKTIR BIRAZ MILLIYETCI OLALIM ARKADASLAR LUTFEN...
Ama dogru gercek samp. sivasspor
YOU WON'T WALK NEVER ALONE YİGİDO'S !!!!
deli_yigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 15:50   #12
TeSTeRe
Acemi Yiğido

TeSTeRe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 TeSTeRe isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
serkan20m Nickli Üyeden Alıntı
[size=6]değerli sivaslı gardaşlarım
ben biraz içimi dökmek istiyorum
bu topici bizans takımlarını eleştirmek için açıyorum
bakın şuan türkiye süper liginde fb şampiyon oldu.
2.ligdede sivasımız şampiyon oldu
bence asıl şampiyon yani türkiyenin bu sene gerçek şampiyonu sivastır
çünkü elindeki kadroyla ve maddi gücün kısıtlı olması nedeniyle elindeki kadroyla şampiyon olmasını bildi.
dönelim diğer şampiyom bizans takımına bir sürü para harcadı yabancı oyuncularla şampiyon oldu.
sonrada seviniyorlar ulan o para sivasta olsa sivas dünkü finalde final oynardı beee.
bu bizans takımları yüzünden anadolu takımlarının şampiyonluğu engelleniyor
hepsi şaibe ile lige gölge düşürüyorlar
düşünün bakalım onlardaki para bütün kulüplerde olsun bakalım ben o zaman görrüm onların içler acısı halini hepsi düşmekten kurtulmak için top oynarlar ve gerçek şampiyonlar ortaya çıkar işte o zaman anadolu takımları ortaya çıkar
bizans yok olur
ama malesef durum böyle olmadığı için bizans para ile altyapısı sağlam futbolcular alıp şampiyon oluyorlar
ama bekle ulan bizans sivasla birlikte diğer anadolu kulupleride ayağa kalkacak ve bizans sona erecek
[/size]
Ne sacma bi yazi yazmissin simdi sen buyuk kluplerin yunan takimi oldugunumu anlatmaya calisyosun yada galatasarayli birisin fenerbahceye olan sinirini gelip sivassporun sitesinde dilemi getiriyosun? Kisacasi sacma bi yazi yazmissin boyle sacma sapan laflarla ortami germe konusmasini ogren,ayrica senin bizans cocugu olmadigini biz nerden bilelim???
TeSTeRe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 15:58   #13
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

burda bizans terimini bende sevmiyorum...o takımlar bizi avrupa en iyi şekilde temsil ediyor..

ama herkes kendi memleketinin takımını tutsa...federasyon bütün paraları eşit dağıtsa...sizce onlar avrupaya gidebilirmi?gidemez elbette...beyler herşey bizde bitio..biz kendi özümüzü,memleketimizin takımlarını desteklersek ne 3 büyük kalır ne bizans..ozaman lig daha da zevkli olur...
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 16:05   #14
GuNaY
Gast

bizans terimi hos deil istanbul takımları diye hitap etsek daha hos olur...
sanki istanbul'u bizans gibi goruyormusuz gibi geliyor!!!
[size=6][/size]

Alt 26.05.2005, 16:16   #15
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
senarist Nickli Üyeden Alıntı
bencede çok güzel bir yazı ama bazı noktalara dikkat etmek egrekir istanbulu bizansa benzetmemek lazım çünkü orası biizm topraklarımız ve zamanında hakkımızla ve kanımızla kazandık bu toprakları.bir çok şehit vererek almış olduğumuz topraklarımız anamızın ak sütü gbi hella ve bizimdir...istanbul bizans değil türkiyemin en nadide toprakalarıdır...

polemiğe girmeyelim...yanlış anlaşılmasın sadece daha özentili olalım.Ama yazıdaki diğer ehrşeye katılıyorum...

[size=6]Gercektende Güzel Istanbulumuzu BIZANS Olarak Adlandirmak cok hos degil !!
ve Bu Topic Basligini degistiriyorum sorry..... Yakisan isim Istanbul Takimlaridir !![/size]
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 16:18   #16
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
agumus_58 Nickli Üyeden Alıntı
ben burada uzun süredir kaygılandığım bir konuyu dile getrmek istiyorum. haa bugün ha yarın derken şimdi tam sırası olduğunu düşünüyorum. bu yazıdaki her şeyi anlıyorum da BİZANS tabirini anlamıyorum ve müthiş bir rahatsızlık duyuyorum bu durumdan. ne demek yani BİZANS takımları. o bahsettiğiniz yer ne BİZANS ne konstantinopolis. orası bizim güzide ülkemizin en müthiş şehri ve kıyamete kadar da bizim. lütfen artık bu tabiri ortadan kaldıralım. lütfen kimse gücenmesin. serkan gardaşım sözüm kesinlikle sadece sana değil. çünkü uzun süredir bu devam ediyor. rahatsızlığımı anlıyacağınızı umarım.

TABİKİ GERÇEK ŞAMPİYON SİVASSPOR...

[size=6]Gercektende Güzel Istanbulumuzu BIZANS Olarak Adlandirmak cok hos degil !!
ve Bu Topic Basligini degistiriyorum sorry..... Yakisan isim Istanbul Takimlaridir !![/size]
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 16:25   #17
ygd
Yiğido

ygd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ygd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
CAGLAYAN Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
senarist Nickli Üyeden Alıntı
bencede çok güzel bir yazı ama bazı noktalara dikkat etmek egrekir istanbulu bizansa benzetmemek lazım çünkü orası biizm topraklarımız ve zamanında hakkımızla ve kanımızla kazandık bu toprakları.bir çok şehit vererek almış olduğumuz topraklarımız anamızın ak sütü gbi hella ve bizimdir...istanbul bizans değil türkiyemin en nadide toprakalarıdır...

polemiğe girmeyelim...yanlış anlaşılmasın sadece daha özentili olalım.Ama yazıdaki diğer ehrşeye katılıyorum...

[size=7]EN DOĞRUSUDA BUDUR YANİ...!!!!
[/size]
ygd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 16:33   #18
Paris58
Yeni Yiğido

Paris58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Paris58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu vatanin her tarafi bizim gardas orasi bizans burasi yok sura felanana gerek yok .bu takimlarda bizim takimlarimiz goz bebekklerimiz .yazik oluyor .tamam sivasliyiz sukur sivas sporu tutuyoz .simdi feneri tutan gs tutan besiktasi tutan bizans tohumumu oluyor? AYIP boyle seyler bu sitede olmaz bizim gibi sivaslilara yakismaz .haddim degil akil vermiyom kimseye .sivasspor 38 yil ardan sonra super lige cikti diye simarmayalim .kimseden tepki almayalim .birakin bizi sivaslilari seneye insallah super ligde herkes taktir ederde .kalici oluruz .sivasin kendi evlatlarida baska takim tutmaz .ZAMANLA TITRER OZLERINZE DONER MEMLEKETLERINE TAKIMLARINA SAHIP CIKARLAR DA OZAMAN .ATARSINIZ INTERNET SITELERINDEN HERKESE HAVANIZI GARDASLAR SELAMLAR SAGDUYULU SIVASLILARA SEVGILER .........
Paris58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 17:28   #19
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 907 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

NE OLUR ARTIK ŞU İŞE BİR ÇARE BULUN
ÖNÜNE GELEN AÇIYO TOPİĞİ YAZMAK SALLAMAK, KÜFÜR SERBEST, İPE SAPA GELMEZ LAFLAR TEHDİTLER, YA SEV YA TERKET GİBİ MESALA, AÇIN GEYİKLER TOPİĞİ YAZALIM ORAYA GEYİKLERİ, AMA HER YERE HERZAMAN, HERKES YAZIYOR YOK MU BUNUN BİR CİDDİYETİ, 14 YAŞINDAKİ SÜT BEBESİ İLE 55 YAŞINDAKİ DERNEK BAŞKANIDA AYNI YAZIYA YORUM YAZMA ZORUNDA KALIYOR, ADAM KİM YAŞI KAÇ MESLEK EĞİTİM ŞU BU BİLGİSİ YOK, SIRTINDA YUMURTA KÜFESİ OLMADIĞINDAN SALLAYIP DURUYOR, BU DURUM SİTEYİ BALTALIYOR, KENDİ AYAĞINA KENDİ KURŞUN SIKAR DURUMDA, SİTE ÜYESİ OLMUŞ 6000 CİVARI, AMA YAZAN 50 - 60 KİŞİ ŞU İŞİ ACİLEN DİSİPLİNE ETMEMİZ LAZIM,
BELLİ SINIRLAR GRUPLAR KURALIM VB. GİBİ ÖNERİLER KISMINA YAZALIM BUNU ELBİRLİĞİ İLE SEVİYELİ, EĞLENCELİ KEYİF ALINIR, BİLGİ ALINIR, DOSTLUKLAR KURABİLECEĞİMİZ SAMİMİ ARKADAŞ SİTESİ OLSUN, DOSTÇA YAZALIM LÜTFEN,
SAYGILAR
A BİRCAN
Alt 26.05.2005, 18:13   #20
kadir20
Tecrübeli Yiğido

kadir20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 kadir20 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizans kelimesi gercekten yakismamis ama yazinin diger kisimlarina katiliyorum bu takimlar bir türlü masada aliyorlar maci cikip adam gibi ne varsa sahada göstermiyorlar gercek futbol oynanmiyor yani buda futbolu cirkinlestiriyor böyle seylerin kesinlikle ipine cekmek lazim, masa üstünde alinan maclar ne insanliga sigar nede erkeklige

sunuda unutmayalim türkiyede ki anadolu takimlarindan maclari masa üstünde kazaniyorlar avrupada onun icin hic bir varlik gösteremiyoruz büyük takimlarin sözü sadece türkiye sinirlarinda cok kötü bir durum diye düsünüyorum
kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır