Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 26.05.2005, 23:21   #1
Hüseyin_58
Yiğido

Hüseyin_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Hüseyin_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

HAKIKAT GAZETESININ HABERINI AYNEN AKTARIYORUM, BU HABER SIVASIN YERLI DIGER GAZETELERINDEDE BUNA BENZER YANSIMISTI.

Haber aynen söyle:
Alıntı:
“GİZLİ MİMARLARSINIZ”
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ilimizde görev yapan Basın Mensuplarına Sivasspor’a verdikleri destekten dolayı ödül töreni düzenledi.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ilimizde görev yapan Spor Basınına Sivasspor’a desteklerinde dolayı teşekkür Belgesi verdi.

Cemiyet toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Vali Hasan Canpolat, Belediye Başkanı Sami Aydın’da katıldı. Törenin açılış konuşmasını Cemiyet Başkanı Fikret Ünsal yaptı. Sivasspor’un Süper Lig’e çıkmasında en büyük payın Gazetecilere ait olduğunu belirten Ünsal, “38 yıl aradan sonra Süper Lige çıktık. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri Sivasspor’dur. Layık olduğu yere çıkmıştır. Bunda en büyük pay gazetecilerindir. Bende Sivasspor Yönetimindeyiz. Bu görevde Gazetecileri temsil ediyorum. Eğer Basın mensupları bize verdikleri desteği vermeselerdi kesinlikle Süper Lige çıkamazdık.Çok kritik haftalarda yaptıkları haberler ve oluşturdukları gündemlerle bu başarımızı sağlamışlardır”dedi.

Belediye Başkanı Sami Aydın konuşmasında Basın Mensuplarının başarıdaki paylarının kesinlikle tartışılamayacağını söyledi. Aydın ,”Sivasspor’un Süper Lige çıkması ilimiz için çok önemliydi. Bunun farkında olan Basın Mensupları verdikleri desteklerle takımımızı Süper Lige çıkartmıştır. Sivas’ı her yönünle çok daha güzel günler bekliyor. Bu da yine basın Mensuplarının emekleri ile olacak”dedi. Vali Hasan Canpolat konuşmasında, “Sivasspor’un Süper Lig’e çıkması çok güzel bir duygu. Bu çok önemli ve tarihi bir olaydır.Bu tarihi olaya damgasını vuranlarda basın mensuplarıdır. Artık tek hedef var Süper Lig’de kalıcı olmak. Her şeyimizle de Süper Lige hazır olmalıyız. Sivasspor’un Süper Lig’e çıkmasında emekleri büyük bulunan gizli kahraman Basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi Süper Lig’de de Sivasspor’a destek vermelerini ve Süper Ligde de başarıya katkı sağlamalarını istiyoruz. Şimdi Sivasspor’un Süper Lige çıkmasını yazan kaleminizin gelecek yıllarda ise Süper Lig Şampiyonluğunu ve Şampiyonlar Lig’i Şampiyonu olmasını yazmasını diliyorum”dedi.
Ben bu haberde, bu siteden yani Sivassporun en büyük potensiyali olan , bir tane dahi reklam olmayan, sadece sivasspor askiyla yanip tutusan kisilerin yönettigi bir siteden hic bahseldigini göremedim.

Bu sitenin seviseni artik bilmeyen kalmadi. Arkadaslar burada geceli gündüzlü calisiyorlar, tüm yerel,gazetenin haber kaynagi buradal gazetelere gercek taraftarin sesini burdan dinliyorlar, taraftarlari costuruyorlar, taraftari kaynastiriyorlar, taraftari birlestiriyorlar, centilmen taraftar diye barbar bagiriyorlar, ama anlaslilan bundan Fikret beyin haberi yok.

Gercekten bu durumu yadirgiyorum.
Cünkü ben ve diger bu sitenin üyeleri bunu bekliyorduk, kücükte olsun bizimde adimiz gecsin isterdik.

Bu sitede emegi gecen herkesi tüm kalbimle kutluyorum.

Arkadaslar sizlerde bu konuda lütfen yorumlariniz yazin, yazinki bu siteyi hep yasatalim, gercek taraftari temsil eden bir siteyi hep destekleyelim.

Eger burasi olmasaydi, bu site kurulmamis olsaydi, acaba nerede bulusacaktik, nerede fikirlerimizi yazacaktik, nasil sesimizi duyuracaktik.
Yerel basin acaba, nasil taraftarin sesini duyacakti????

CAGLAYAN: topici kaldirdim mustafa
05-27-2005 6:54:am
CAGLAYAN: 6:54
05-27-2005 6:53:am
CAGLAYAN: haklisin
05-27-2005 6:52:am
habercim: tabii buranın yeri ayrıııı sivaslıların gönlünde ama ödül istenmez demiii abiiii??*
05-27-2005 6:52:am
habercim: birde froum açmışlar yaaa sitemiz ödül hak etmiyormuydu diyee onu fazla büyütmesinler konu yazılı ve görsel basın.
05-27-2005 6:51:am
habercim: mehmet abi almanyada saat kaç şu an
05-27-2005 6:50:am
habercim: silin abi bu yaziyi!!!!!r
05-27-2005 6:50:am
Hüseyin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 23:38   #2
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

sitemizin potansiyelini kimse tartışamaz..ancak burda çıkıpta sivasspor.com demek biraz abes olur...!!
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2005, 23:42   #3
Hüseyin_58
Yiğido

Alıntı:
türkçerap_yakup Nickli Üyeden Alıntı
sitemizin potansiyelini kimse tartışamaz..ancak burda çıkıpta sivasspor.com demek biraz abes olur...!!
Anlamadim, nasil yani :?:

Peki öbürleri hakikat gazetesiyse, yeniülke gazetesiyse, burasida bir sivasspor.com dur, bir taraftar sitesidir.
Yani neden ciddiye alinmiyorki burasi, ben ona sastim.
Buraya Sivasspor yönetimindende sürekli katiliyorlar, herhalde ciddi bir yayin organi olmasa, ciddi seviyeli bir site olmasa cogu katilmaz, ama görünüyorki kimse burdan cikmak istemiyor.
Cünkü seviyeli, küfürsüz, ve gercek yigidolarin bulustugu, kaynastigi, gercek bir taraftar sitesi.
Alt 27.05.2005, 00:00   #4
GuNaY
Gast

[size=6]sayın Fikret Bey'i düsüncesinden dolayı tebrik ederim... gayet ince düşündüğünü öğrendik bu şekilde!!!!
teşekkür edilmesi gerekenler arasında bu sitenin de yer aldığını bilmiyormu yoksa görmezden mi geliyor?!!!
5800 üyesi olan ve günlük ziyaret sayısı olarakta hiçte hafife alınmayacak bir sayıda iken nasıl GÖZDEN KAÇABİLİR!!!
SİVASSPOR yönetiminin başkanından yönetim üyelerine kadar ciddiye alarak fikirlerini beyan ettiği, insanlarla fikir alışverişinde bulunmak ve sorularını cevaplamak üzere chat odasına girdiği bir site nasıl olurda GÖZDEN KAÇAR!!!
site yönetiminin gecelerini gündüze katarak SİVASSPOR için yaptığı onca çaba nasıl GÖZDEN KAÇAR!!!
[/size]

Alt 27.05.2005, 00:03   #5
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

peki nabması gerekio fikret ünsalın..bizim gönlümüzü alması için :roll:
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 05:39   #6
Hüseyin_58
Yiğido

Alıntı:
türkçerap_yakup Nickli Üyeden Alıntı
peki nabması gerekio fikret ünsalın..bizim gönlümüzü alması için :roll:
Artik onu kendisine birakalim.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil