Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 30.04.2005, 15:50   #11
sarkisla_58
Yeni Yiğido

sarkisla_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sarkisla_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivas ın yolunu da bilmiyormuş adam Allah bilir ya 4 eylül diyince o da ne der heralde. Bize zeki çevik ve ahlaklı futbolcu lazım. Genel kültürü de iyi olacak laila kültürü değil.
Alt 30.04.2005, 15:54   #12
asil58
Yiğido

15 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 asil58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaslar simdi bırakalım sergeni felan işimize bakalım sürerligde ne yapabileceğimize bakalım transfer işleri bizi alakadar etmez bırakında buna teknik heyet ve yönetim kara versin biz süperligde taraftar olarak ne yapabiliriz ona bakalım...
asil58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.04.2005, 16:16   #13
senarist
Acemi Yiğido

senarist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 senarist ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
sarkisla_58 Nickli Üyeden Alıntı
Sivas ın yolunu da bilmiyormuş adam Allah bilir ya 4 eylül diyince o da ne der heralde. Bize zeki çevik ve ahlaklı futbolcu lazım. Genel kültürü de iyi olacak laila kültürü değil.

İmzamı koyarım sadece başka söze ne hacet!!!
Alt 30.04.2005, 17:11   #14
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
türkçerap_yakup Nickli Üyeden Alıntı
Beşiktaşlı futbolcu, kırmızı beyazlı kulüple anlaştığı iddialarını yalanlayarak, ‘Ben Sivas’ın yolunu bile bilmem. Futbol hayatımın sonuna kadar Beşiktaş’tayım’ dedi.

SÜPER Lig’e çıkmayı büyük ölçüde garantileyen Sivassporlu yöneticiler, Beşiktaş Kulübü’ne başvurarak, ‘Yeni sezonda oynatmayacağınız oyunculara talibiz’ dedi. Kırmızı beyazlıların bu girişimi sonrası bazı çevreler, ‘Sivasspor Sergen’i de istiyor. Prensipte anlaştılar’ iddiasını ortaya atarken, dedikodulara son noktayı Sergen koydu. Sivasspor’la hiçbir şekilde görüşmediğini ve gitmeyi istemediğini söyleyen yıldız futbolcu, ‘Bu iddialara sadece gülüyorum. Sivasspor da nereden çıktı? Ben Sivas’ın yolunu bile bilmem. 2006 yılına kadar Beşiktaş’la sözleşmem var ve futbol hayatımın sonuna kadar burada kalacağım’ dedi. Sergen, şu an sakat olduğu için forma giyemediğini de belirtti.
---------------------
beyler şimdi gördünüzmü sergenin gerçek yüzünü...beşiktaşın oynatmadığı berkantı alalım..ahmet yıldırımı alalım..mesela ahmet yıldırım süper bi insan..karakter olarakta futbol alarakta..
Bu istihbaratı nerden aldın...Hangi kaynak..
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2005, 15:51   #15
MIMAR_22
Yeni Yiğido

MIMAR_22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 MIMAR_22 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

selam arkadaşlar sivasspor un süper lige çıkışını malesef sivas dışından takip etmek durumunda kaldım..sivasta olup kutlamalarta katılmak vardı neyse bunlar bi kenara...
okuduğum kadarıyla ismi geçen futbolcular oldukça ünlü ve büyük takımlarda oynayan belkide yedek kalan oyuncular....
Bence olanaklarımızın farkında olarak daha mütevazi isteklerde bulunmak gerekir sonuçta sivassporun bütçesi ve maddi gücü bellidir en iyisi bırakalım buna bizi süper lige taşıyan yönetim ve teknik heyet karar bersin... belkide B.B.Ankarasporun yaptığını yapmak en mantıklısıdır...
Ayrıca kim olursa olsun hiçbir oyuncu hakkında resmi sitede kötü konuşmamak gerekir sonuçta artık süper lige çıkmış bi takımız ve her oyuncu birgün bizde oynayabilir.......
selam ve sevgilerle...
MIMAR_22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 16:30   #16
DisiKartal_58
Acemi Yiğido

DisiKartal_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 DisiKartal_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

burayı baştan sona kadar okudum ve sergen için hiçte hoş olmayan yazılar beni çok üzdü bende sivaslıyım ve beşiktaşlıyım
bir sivaslı olarak burda yazan herşeye çok üzüldüm insan bir düşünür yazarken beşiktaşlı olupta sivaslı olanda vardır diye sergen kötü birşey dememişki sivasın yolunu bilmeyen onlarca sivaslı varki artı sergen sivaslı değil bilmemesi gayet normal hem bunda kötü birşeyde yok bence arkadaşlar biraz daha dikkatli olursak insanları kırmadan çok sevinirim

saygılar
Alt 27.05.2005, 16:45   #17
kral58
Yiğido

kral58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kral58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
DisiKartal_58 Nickli Üyeden Alıntı
burayı baştan sona kadar okudum ve sergen için hiçte hoş olmayan yazılar beni çok üzdü bende sivaslıyım ve beşiktaşlıyım
bir sivaslı olarak burda yazan herşeye çok üzüldüm insan bir düşünür yazarken beşiktaşlı olupta sivaslı olanda vardır diye sergen kötü birşey dememişki sivasın yolunu bilmeyen onlarca sivaslı varki artı sergen sivaslı değil bilmemesi gayet normal hem bunda kötü birşeyde yok bence arkadaşlar biraz daha dikkatli olursak insanları kırmadan çok sevinirim

saygılar
+ ben
kral58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 16:49   #18
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

saygılar
allahım sen bana sabır ver!!
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 16:51   #19
DisiKartal_58
Acemi Yiğido

DisiKartal_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 DisiKartal_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
türkçerap_yakup Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

saygılar
allahım sen bana sabır ver!!

hayırdır neden arkadaşım bişeymi oldu
Alt 27.05.2005, 16:54   #20
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

yok sen devam et beşiktaşı ve sergeni savunmaya...adam sivası küçümsemiş..sen hala burda yanlış mı sölemiş diosun....
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil