Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 27.05.2005, 16:13   #1
Hüseyin_58
Yiğido

Hüseyin_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Hüseyin_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ilimizde görev yapan Basın Mensuplarına Sivasspor’a verdikleri destekten dolayı ödül töreni düzenledi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ilimizde görev yapan Spor Basınına Sivasspor’a desteklerinde dolayı teşekkür Belgesi verdi.

Cemiyet toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Vali Hasan Canpolat, Belediye Başkanı Sami Aydın’da katıldı. Törenin açılış konuşmasını Cemiyet Başkanı Fikret Ünsal yaptı. Sivasspor’un Süper Lig’e çıkmasında en büyük payın Gazetecilere ait olduğunu belirten Ünsal, “38 yıl aradan sonra Süper Lige çıktık. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri Sivasspor’dur. Layık olduğu yere çıkmıştır. Bunda en büyük pay gazetecilerindir. Bende Sivasspor Yönetimindeyiz. Bu görevde Gazetecileri temsil ediyorum. Eğer Basın mensupları bize verdikleri desteği vermeselerdi kesinlikle Süper Lige çıkamazdık.Çok kritik haftalarda yaptıkları haberler ve oluşturdukları gündemlerle bu başarımızı sağlamışlardır”dedi.

Belediye Başkanı Sami Aydın konuşmasında Basın Mensuplarının başarıdaki paylarının kesinlikle tartışılamayacağını söyledi. Aydın ,”Sivasspor’un Süper Lige çıkması ilimiz için çok önemliydi. Bunun farkında olan Basın Mensupları verdikleri desteklerle takımımızı Süper Lige çıkartmıştır. Sivas’ı her yönünle çok daha güzel günler bekliyor. Bu da yine basın Mensuplarının emekleri ile olacak”dedi. Vali Hasan Canpolat konuşmasında, “Sivasspor’un Süper Lig’e çıkması çok güzel bir duygu. Bu çok önemli ve tarihi bir olaydır.Bu tarihi olaya damgasını vuranlarda basın mensuplarıdır. Artık tek hedef var Süper Lig’de kalıcı olmak. Her şeyimizle de Süper Lige hazır olmalıyız. Sivasspor’un Süper Lig’e çıkmasında emekleri büyük bulunan gizli kahraman Basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi Süper Lig’de de Sivasspor’a destek vermelerini ve Süper Ligde de başarıya katkı sağlamalarını istiyoruz. Şimdi Sivasspor’un Süper Lige çıkmasını yazan kaleminizin gelecek yıllarda ise Süper Lig Şampiyonluğunu ve Şampiyonlar Lig’i Şampiyonu olmasını yazmasını diliyorum”dedi.

Kaynak:Hakikat Gazetesi
Dün bu konuda bir topic actim ve neden bu ödül töreninde bu siteden bahsedilmedigini sordum, siz ise benim yazimi sildiniz. Acaba burada hatam neredeydi? Yanlis birseymi yazdim acaba?
Bazi kisiler neden bunu görmemezliklten geliyor acaba? Burasi tüm gazetelerin haber kaynagi, cünkü burada dünyanin her tarafindan tüm yigidolar bulusuyor, yaziyor, yorumluyor ve elestiriyor.Basinin iste gercek kaynagi burada yatiyor. Ama burasini galiba bazi kisiler görmemezlikten geliyor.
Hüseyin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 16:21   #2
cengaver
Yiğido

cengaver - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 cengaver FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sivas5858 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ilimizde görev yapan Basın Mensuplarına Sivasspor’a verdikleri destekten dolayı ödül töreni düzenledi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ilimizde görev yapan Spor Basınına Sivasspor’a desteklerinde dolayı teşekkür Belgesi verdi.

Cemiyet toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Vali Hasan Canpolat, Belediye Başkanı Sami Aydın’da katıldı. Törenin açılış konuşmasını Cemiyet Başkanı Fikret Ünsal yaptı. Sivasspor’un Süper Lig’e çıkmasında en büyük payın Gazetecilere ait olduğunu belirten Ünsal, “38 yıl aradan sonra Süper Lige çıktık. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri Sivasspor’dur. Layık olduğu yere çıkmıştır. Bunda en büyük pay gazetecilerindir. Bende Sivasspor Yönetimindeyiz. Bu görevde Gazetecileri temsil ediyorum. Eğer Basın mensupları bize verdikleri desteği vermeselerdi kesinlikle Süper Lige çıkamazdık.Çok kritik haftalarda yaptıkları haberler ve oluşturdukları gündemlerle bu başarımızı sağlamışlardır”dedi.

Belediye Başkanı Sami Aydın konuşmasında Basın Mensuplarının başarıdaki paylarının kesinlikle tartışılamayacağını söyledi. Aydın ,”Sivasspor’un Süper Lige çıkması ilimiz için çok önemliydi. Bunun farkında olan Basın Mensupları verdikleri desteklerle takımımızı Süper Lige çıkartmıştır. Sivas’ı her yönünle çok daha güzel günler bekliyor. Bu da yine basın Mensuplarının emekleri ile olacak”dedi. Vali Hasan Canpolat konuşmasında, “Sivasspor’un Süper Lig’e çıkması çok güzel bir duygu. Bu çok önemli ve tarihi bir olaydır.Bu tarihi olaya damgasını vuranlarda basın mensuplarıdır. Artık tek hedef var Süper Lig’de kalıcı olmak. Her şeyimizle de Süper Lige hazır olmalıyız. Sivasspor’un Süper Lig’e çıkmasında emekleri büyük bulunan gizli kahraman Basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi Süper Lig’de de Sivasspor’a destek vermelerini ve Süper Ligde de başarıya katkı sağlamalarını istiyoruz. Şimdi Sivasspor’un Süper Lige çıkmasını yazan kaleminizin gelecek yıllarda ise Süper Lig Şampiyonluğunu ve Şampiyonlar Lig’i Şampiyonu olmasını yazmasını diliyorum”dedi.

Kaynak:Hakikat Gazetesi
Dün bu konuda bir topic actim ve neden bu ödül töreninde bu siteden bahsedilmedigini sordum, siz ise benim yazimi sildiniz. Acaba burada hatam neredeydi? Yanlis birseymi yazdim acaba?
Bazi kisiler neden bunu görmemezliklten geliyor acaba? Burasi tüm gazetelerin haber kaynagi, cünkü burada dünyanin her tarafindan tüm yigidolar bulusuyor, yaziyor, yorumluyor ve elestiriyor.Basinin iste gercek kaynagi burada yatiyor. Ama burasini galiba bazi kisiler görmemezlikten geliyor

abi O yazmis oldugun yazyi ben okudum tam yorum yasacaktim baktim silmisler!!
neden acaba?
cengaver isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 17:54   #3
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bilmioruz neden geçmediğini...!? onu fikret beye sormanız gerek...
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.05.2005, 22:20   #4
cengaver
Yiğido

yav birakin arkadaslar böylesi polemige girmeyi hic doru bulmuyom tepkileri biz deilde site yöneticileri yapsa daha iyi olur diyorum.
baksana onlarda cevap yazmadiklari halde bir sorun yok zannedersem.
sonraaa bu sitenin öylesi ödüle de ihtiyaci yok!!! eger siteye söyle bir bakarsak site ne reklam yapiyor nede bir yerden para aliyor!!adamlar bütün emeklerini güclerini biz yigidolar icin harciyorlar.. Kimse alinmasinda ( lafim burdan disari) Esseklik onlarda kalsin.

Aslinda biz Üyeler hep beraber olup bu Siteye YILIN EN AKTUEL ve BASARILI Sitesi adli bir Plaket verelim ne dersiniz?
Alt 28.05.2005, 07:44   #5
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

877 Mesajına 3.035 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Evet yazıyı bende okudum ve bir gercegi görmediler
Gazetecilerin desteklerini kıskanıyorlar anlamına gelmesın lakın
www.sivasspor.com bizim yani dunyadakı yiğidoların bulusma noktası denılen bu sıteye yaptıkları haksızlıktan dolayı yonetıme kırgınlıgımı ıfade etmeden gecemeyecegım
Sıte yonetıcılerınden hıc bır yanıt gelmedı dıyen arkadasımadaa bır cıft lafım olacak ıstanbul Sariyer macında sayın baskanımıza plaket verıp gonlunu alan gene bu sıtenın yonetıcılerı degıl mı ?
ve butun fedakarlıgı ustune alan sıtemızı bıze kazandıran yonetıcılere
sonsuz teşekkulerımı sunuyorr sivasspor için desteklerını her zaman beklıyoruzz
Her zaman heryerde en büyük SİVASSPOR
BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.05.2005, 17:05   #6
cengaver
Yiğido

Alıntı:
cavusbasli_58 Nickli Üyeden Alıntı
Evet yazıyı bende okudum ve bir gercegi görmediler
Gazetecilerin desteklerini kıskanıyorlar anlamına gelmesın lakın
www.sivasspor.com bizim yani dunyadakı yiğidoların bulusma noktası denılen bu sıteye yaptıkları haksızlıktan dolayı yonetıme kırgınlıgımı ıfade etmeden gecemeyecegım
Sıte yonetıcılerınden hıc bır yanıt gelmedı dıyen arkadasımadaa bır cıft lafım olacak ıstanbul Sariyer macında sayın baskanımıza plaket verıp gonlunu alan gene bu sıtenın yonetıcılerı degıl mı ?
ve butun fedakarlıgı ustune alan sıtemızı bıze kazandıran yonetıcılere
sonsuz teşekkulerımı sunuyorr sivasspor için desteklerını her zaman beklıyoruzz
Her zaman heryerde en büyük SİVASSPOR

gardas yannis biseymi dedim?
yazilarimin halaa arkasindayim. baksana site yöneticileri bu hususta bir sey yazmiyorlar, sitelerini savunmuyorlar da bizmi savunacagiz?
demekki adamlar ödül pesinde deiller.
Alt 28.05.2005, 17:56   #7
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 808 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt

Gardas burada cevap hakkı Rüştü Elmas'a düşer ama...bende birşeyler yazmadan duramadım...Son söylediğinde haklısın bu site ödül veya çıkar peşinde değil...öyle olsaydı simdiye kadar silinir giderdi....Bu site sivasa, sivaslılara vede en önemlisi Sivasspora koşulsuz, şartsız, karşılıksız hizmet ve destek için var....ve Allahın izniylede hep öyle kalacak...

Ödül, prim, teşşekür bunlar gecici....Sivasspor aşkı kalıcı....

Bu siteye en büyük ödülü devamlı destekle çığ gibi büyüyen sivasspor.com üyeleri ve süper ligin de tozunu atacak olan SİVASSPOR verecektir...

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.05.2005, 12:49   #8
cengaver
Yiğido

Alıntı:
gakgo58 Nickli Üyeden Alıntı
Gardas burada cevap hakkı Rüştü Elmas'a düşer ama...bende birşeyler yazmadan duramadım...Son söylediğinde haklısın bu site ödül veya çıkar peşinde değil...öyle olsaydı simdiye kadar silinir giderdi....Bu site sivasa, sivaslılara vede en önemlisi Sivasspora koşulsuz, şartsız, karşılıksız hizmet ve destek için var....ve Allahın izniylede hep öyle kalacak...

Ödül, prim, teşşekür bunlar gecici....Sivasspor aşkı kalıcı....

Bu siteye en büyük ödülü devamlı destekle çığ gibi büyüyen sivasspor.com üyeleri ve süper ligin de tozunu atacak olan SİVASSPOR verecektir...
saol abi benimde demek istedigim saten buydu
annayana sivrisinek saz
annamayana davul zurna az .
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil