Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 10.02.2005, 16:53   #31
turuncubeyazlilar
Yeni Yiğido

turuncubeyazlilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 turuncubeyazlilar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum inanılmaz bir siteniz var.
Üye sayınız 1518 diyor ve şu anda 30 üye bağlı vallahi eğer bu rakamlar gerçekse helal olsun sizlere :idea:
En önemlisi muthiş bir birlik içerisindesiniz. sanıyorum işin en güzel yanıda bu. Birlik olunca her şey oluyor. Maçlar sayfalarında bizi biraz aşağıladığınız için atarız yeneriz dedim ama aslında böyle güçlü taraftarı olan bir takımın, böyle kenetlenmiş bir takımın super ligde olması lazım :idea: Biz Adana'da bu heyecanı 1970 yıllarda yaşadık ama malesef şimdi hiç kimsenin umrunda değil. Bu arada adana2da da bir çok Sivaslı arkadaş var ve benim çok yakın 3 arkadaşım var ama heriflerin futbolla ilgileri yok. Hiç böyle bir siteden ve ortamdan bahsetmemişlerdi :!: Yuh olsun onlara 8)
Alt 10.02.2005, 17:01   #32
kerem
Acemi Yiğido

kerem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kerem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ÇOK GÜZEL KONUŞUYOSUN HEMDE DOĞRULARI SÖYLÜYORSUN.SANA BİR ALKIŞ :mrgreen:
Alt 11.02.2005, 08:18   #33
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
turuncubeyazlilar Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum inanılmaz bir siteniz var.
Üye sayınız 1518 diyor ve şu anda 30 üye bağlı vallahi eğer bu rakamlar gerçekse helal olsun sizlere :idea:
En önemlisi muthiş bir birlik içerisindesiniz. sanıyorum işin en güzel yanıda bu. Birlik olunca her şey oluyor. Maçlar sayfalarında bizi biraz aşağıladığınız için atarız yeneriz dedim ama aslında böyle güçlü taraftarı olan bir takımın, böyle kenetlenmiş bir takımın super ligde olması lazım :idea: Biz Adana'da bu heyecanı 1970 yıllarda yaşadık ama malesef şimdi hiç kimsenin umrunda değil. Bu arada adana2da da bir çok Sivaslı arkadaş var ve benim çok yakın 3 arkadaşım var ama heriflerin futbolla ilgileri yok. Hiç böyle bir siteden ve ortamdan bahsetmemişlerdi :!: Yuh olsun onlara 8)
Eyvallah kardeşim saolun bu yazdıklarınızla bizi onore ettiniz.Bizde adanasporu seviyoruz ama Adanademirsporu sevmiyoruz çünkü bizi adanada iyi karşılamamışlardı...Adanaspora başarılar ama büyük ihtimal sizi yeneriz...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.02.2005, 08:18   #34
turuncubeyazlilar
Yeni Yiğido

turuncubeyazlilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 turuncubeyazlilar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Dün sizlerin sitesine yukarıdaki yazı dışında bir kaç yazışma daha yapmıştım. Bu yazışmalarda hafta sonu yapacağımız maç ile ilgili bir Adanaspor taraftarı olarak görüşlerim ve hoş bir ortam yaratmak için espirilerim var ve çeşitli olaylara karşı görüşlerim vardı. Ancak malesef siteyi ve sizi öven bu yazı dışında hiç birine tahammül gösterilmemiş ve hepsi silinmiş. Herhalde söylemek istediğiniz bu sitede ya Sivasspor'u ve Sivaslıları översin yada çeker gidersin :arrow: Ben anlayışlı adamım çekip gidiyorum. :arrow: Yalnız yazılarımı silen arkadaştan bir ricam var yukarıdaki yazımıda silsinde hakkaniyet bozulmasın. :idea:
Alt 11.02.2005, 08:30   #35
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1193 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

bak aradasım burası herkeze açık bir platform burda tahrik ve müstehcen sözler dışında burda yazlıarın silinmez...bende siizn sitenize geldim senden haric bir iki kişi var yada yok ...bendeform yazım ama mahatap bulmadım...sizi burda devamlı görmek isetriz saygı çerçevesinde..
SİVASSPOR FAIRPLAY TAKIMIDIR
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.02.2005, 01:59   #36
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 907 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

adanalı allahın adamı dersiniz kendinize şöyle bir uyan dünyaya bak, herüç türkün bulunduğu yerde bir sivaslı mutlaka vardır, biz kıraç topraklarda bin çiçek açmış insanlarız, sevgiyi saygıyı genlerimizde taşırız, dayılıksa bizde yeri gelir dayılanırız, ama önce terbiyeli ve saygılıyız, bunu bütün dünya bilir, bilmeyenler öğrenecekler ve ögreniyorlar, inan futbola ve fanatiklerine daha 2 yıl öncesine kadar kızardım fantizme hala kızıyorum ama futbolun güzelliğine , rekabetçi anlayışına didişmesine, geyiğine bayılıyorum, küfürle hakaretle işimiz olmaz, olanıda sileriz, aynı senin mesajların gibi, ama affederizde, gel ne olursan ol gene gel, biz mevlananın torunlarıyız,
alaattin bircan

ama bu hafta affı yok 5 iniz hazır, yazıyorum buraya
12.02.05 sabah 03.00
Konu Kapatılmıştır