Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum Çilesi.. Destek Lütfen!
Alt 16.01.2011, 02:29   #41
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Stadyum Çilesi.. Destek Lütfen!

Alıntı:
muhsin koçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Saydı gardaş saydı,eleştirelim tamam da yalan konuşmayalım lütfen.
Gardaş yanlış duymuş olmayasın.... Sivasında adını zikretti.. Çünkü bende duydum..

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2011, 04:59   #42
tonusluyum
YASAKLI ÜYE

31 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tonusluyum Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar...
Sivasa stad yapılmamasının en büyük nedeni bence çok farklı...nümüzdeki yıllarda Türkiyenin alacağı herhangi bir organizasyonda kim ne stad yaparsa yapsın bu organizasyon istanbul bursa izmir ankara trabzon ve g.Antep gibi şehirlere werilecektir.Burada İstanbul dünya nezdinde metropol bir kent olduğu için sorgusuz sualsiz maç werilecek ve stadlar yapılacaktır.Geriye kalan şehirlerinde bolgesel yapısı büyüklük ve takım başarısı gibi kriter baz alınarak stad inşaatlarına buralardan başlayacaklardır.G.Antebin herhangi bir başarısı olmayıp çok büyük bir kent olmasa bile blgesel konumu itibari ile güneydoğu kısmı gzardı edilmesin diye belki maçlar werilecek we ihtimal dahilinde olduğu için burayada stad yapılacaktır.Sivasın bu konudaki en büyük şansızlığı ise iç andoluda başkente yakıon oluşudur olası bir organizasyonda Ankara Sİvasın nüne geçecektir diye düşünüyorum.Bu nedenle; tamamen benim fikrimdir her kim Sivasa soz wermiş olsada ben yakın zamanda Sivasa yeni bir stad yapılacağını sanmıyorum.Aslında bu anlattıklarımın rnekleri gün gibi ortada...istanbulda olimpiyat türk telekom stadları yapıldı..Bursaya şubat ayında başlanması kararlaştırılan büyükşehir timsah arena yapılıyor ki galatasarayın stadından proje olarak iki misli büyüklükte gibi(102 donüm)..İzmire bakın ATATÜRK stadı var...yani bu çark zaten işliyor...Sivas iki konuyu halledebilirse bir çok şehrin nüne geçip bu stadı devlete yaptırır.Birincisi süperligde kafaya oynayıp ben dahil sizlerinde arzuladığı şampiyonluğu alacak ikincisi Bütün Sivas halkı içindeki istanbul sempatizanlığını bırakarak(olanlar için soylüyorum)futbola bakış açısını değiştirip organize olup o stadı yüzde doksan doluluk oranında oynayacak...Hiç bir kardeşim bana kızmasın bunlar olmazsa ben Sivasa herhangi bir stad yatırımının olacağını sanmıyorum ..eğer yaparlarsada mewcut stadın sağını solunu değiştirip kapasitesini 3-5 bin arttırarak yaparlar..Stad istendiği zaman 6-10 bin kişiye oynanıyor neden yapalım stadı diye sormazlarmı..ben bu konuda daha once bir yorum yapmıştım ..Mevcut şartlarda gorebildiğim kadarıyla Sivasspor 35-40 bin kişilk stadı kaldıramaz..ama ilerleyen yıllarda bunu başarabilir..Bursada bile 45 bini 1 yıldır kararlaştıramadılar acaba doldurabilirmiyiz diye(türkiyenin doluluk oranına sahip en yüksek stadı olmasına karşı)
Belki bana kızan gorüşlerime katılmayan bir çok kardeşim vardır Ama ortadaki gerçekler çok açık ve net.Ben aslında bu yorumu stadın yapılıp yapılmaması için değilde Sivas şehrinin futbola yaklaşma Sivassporu sahiplenme we bu takımı layık olduğu yerlere taşıması için yaptım .Sivaslılar bunu başardığı zaman stad da yapılır en iyisinden zlenen günlerde gelir........
kısacası tarafta hak etmiyor elimizdekinin hakkını dahi veremiyoruz biz stadı sadece görsel bi sembol olarak istiyor taraftar. önce bu stadın bize yetmediğini göstermemiz lazım ki bu önümüzdeki 10 yılda imkansız 5 milyonluk bilete burun kıvırıyo millet ve yeni stad istiyor
tonusluyum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tonusluyum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.01.2011, 06:19   #43
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BENIM TEK BI DIYECEGIM VAR ODA
BIZ BI BU STADI DOLDURALIM SONRA
GIDIPTE YENI STADYUM ISTIYORUZ DIYEBILIRIZ
YOKSA UNUTUN
HERKEZE BELESE STADMI OLUR
TRABZON DOLDURUYOR STADI BIZ DEGIL
NÜFÜSÜ KATMIYALIM BU KONUYA
TABI BI YANDANDA SÖZ VERILDI AMA YERINE GETIRILMEDI
VE O SÖZ VERILDIGI ANDA SIVASSPOR SAMPIYONLUGA OYNIYORDU
SIMDI ISLER DEGISDI GALIBA VAZ GECTILER O YÜZDEN
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2011, 09:26   #44
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Sivasımızın adı sadece yukarılarda oldugu zaman degıl her ne sartta olursa olsun devamlı gundemde olmalı stat bızım ıcın yenıden dogus olacak ınsallah gerceklersır...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.01.2011, 09:46   #45
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

30 Bin kişilik satadyumda 5 bin kişiyle maç seyrederiz ne güzel ferah ferah.
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.Demirci'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.01.2011, 09:51   #46
zaraliilyas
Yeni Yiğido

zaraliilyas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zaraliilyas isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
B.Demirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok güzel bir yaklaşım.tebrık ederım kardeş seni..
zaraliilyas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2011, 10:59   #47
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 699 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

sıvas tarıhınde gorulmemıs kazıgı yemek uzere .
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karyola'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.01.2011, 11:11   #48
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bursasporlu arkadaşa neden kızıyorsunuz anlamıyorum. Adam haklı. Siz hangi maçta, içerde dışarda farketmez, stadı hıç hınç doldurup rakip takıma baskı kurdunuz.

biz stad isteriz diyorsunuz çünkü diğer şehirleri kıskanıyorsunuz. Bence onların memleket davalarını kıskanın önce. Beğenmediğimiz gayseri dırabzon memleketine sahip çıkıyor. Bursa diyorsunuz, bursa büyükşehir belediye başkanı o stad için neler yaptı haberiniz var mı?

Bizim vekiller febe beresi ile Sivas maçına gelecek tıynette adamlar. Bunun aynısını bursada dırabzonda yapsın ya, sıkıysa.

Bizim toplumsal reflekse ihtiyacımız var. Bunun da bir topluma yerleşmesi 3 5 yılla olacak şey değil. Biz önce taraftar nedir, futbol kültürü nedir önce bunları eni konu bileceğiz.

Ve her şeyden önemlisi bencil olmaycağız. Şahsi işlerimizin memleket meselesinin önüne koymayacağız, fedakarlık denen şeyin sözlüklerde kalmadığını göstereceğiz.

Şimdi bakan ya da öbürü bize dese ki yahu sen ne vakit 17 bini bir arada gördün de 35 bin diyorsun? Cevabınız nedir? Hem de yerel siyasetçileriniz bu kadar berbatken.

Ben Bursasporlu arkadaşa katılıyorum.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.01.2011, 11:48   #49
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Dünde dediler programda sivasa felan yaptıracağız stat felan ne zaman laf var icraat yok.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.01.2011, 11:53   #50
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.Demirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar saçmasapan yorum yapmayın ALLAH aşkına ya.bu stadı sadece maçlara gidelim,havamız olsun diye mi istiyoruz...

bugün SİVASa 30-35 bin kişilik stadın yapılması demek;yeni yolların yapılması,yeni çevre düzenlemelerinin yapılması,şehrin daha genişlemesi ve büyümesi anlamına gelir.buna mukabil belki stadın yanına 5 yıldızlı bir veya iki otel yapılabilir.

ayrıca yabancı futbolculara 35 bin kişilik stadı gösterseniz mi daha etkili olur transferde yoksa şuanki mevcut stadımızı mı?

kaldıki tek yürek olmalıyız söylemlerimizde;başbakan şu yazdıklarınızı okusa sittin sene bu şehre öyle modern bi stat yaptırmaz,o yüzden ağzımızdan çıkan cümlelerel,söylediklerimize dikkat edelim lütfen

Etiketler
Çilesi, destek, lütfen, sivasspor, stadyum

Seçenekler Arama
Stil