Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Zara Sivas’ta Özel İdare Samsun’da 3 puan a
Alt 01.10.2012, 02:11   #11
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Zara Sivas’ta Özel İdare Samsun’da 3 puan a

zara busene 3 lige gelir adamlar busene mali sikintinin içinde onuda çözcekler geçen sene çok iyidi son maçta yenildi yoksa 3 ligdegdik
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2012, 10:51   #12
Rallim58
Gast

Galibiyete gölge düştü!

Bugün İnönü stadında Beşiktaş’la zorlu bir mücadeleye çıkacak olan Sivasspor’a yürekten başarılar diliyorum.

Sivas’ın 3.ligdeki temsilcisi 4 Eylül Belediyespor’la BAL ligindeki temsilcilerinden Zara Belediyespor rakiplerini 2-1 yenerek yoluna devam ettiler. BAL ligindeki diğer takımımız İl Özel İdarespor ise ne yazıkki Çarşambaspor’a tek golle mağlup oldu.

Zara Belediyespor’la 4 Eylül Belediyespor maçları aşağı yukarı aynı saatlerde olduğu için 4 Eylül Belediyespor maçını izlemek zorunda kaldık. Bu konuyu daha sonra geniş biçimde ele almak gerekir. Zira Cumartesi günü boş geçerken, Pazar günü aynı şehirde iki maçı aynı saatlere koymak akıl işi değil!

Gelelim 4 Eylül Belediyespor-Menemenspor maçına.

Maçtan önce bazı tereddütlerim vardı. "Acaba takımda rehavet olur mu?” yada "Okyanusu geçip derede boğulur muyuz” diye.

Türk futbolcusunun genel yapısı, zaferle dönülen maçtan sonra genellikle sürpriz sonuçlar olur. Ama dün 4 Eylül Belediyespor buna fırsat vermedi. Teknik heyet takımı kafa olarak maça iyi hazırlamış, onun içinde mücadele bakımından korkulan olmadı. Maçta benim en çok beğendiğim isimler, Taner Yılmaz, Okan Aslan, Fahri Genç ve Mahammed Savaşçı oldu. Diğerleri de iyi oynadı, ancak bu saydığım isimler gerçekten müthişti. Yasin Elmas’ın kapasitesi ve oyun zekası daha çok olduğu için, ondan daha iyi olmasını beklediğimi de özellikle belirtmeliyim. 4 Eylül Belediyespor kritik ve zorlu bir maçı kayıpsız geçti. Başkan Ahmet Polat’ı, Teknik direktör İlhami Başköy’ü yardımcılarını ve futbolcularını bir kez daha tebrik ediyorum,

Dünkü maçta moral bozan tek olay ise; maç esnasında ve sonunda yaşananlar oldu. Maçtan sonra bazı Belediye Başkan yardımcıları ile Kulüp Başkanı Ahmet Polat’ın görevli polislerle münakaşa içerisine girdiğini öğrendim. Öğrendim diyorum zira, olaylar olduğu anda ben bir an önce gazeteye gitmek için araca binmiştim. Olayları duyunca geri dönüp nedir,ne değildir öğrenmeye çalıştım. İddiaya göre, önce 4 Eylül leyhinde tezahürat yapan bazı gençlere polis “Niye bağırıyorsunuz?" diye ikaz etmiş, bağırma devam edince de kimliklerini almış. Maç bittikten sonra da, Menemen’li bir futbolcu tribünlere küfür edince, tribündekiler de karşılık veriyor ve işte bu anda ortalık karışıyor.

Ya Allah aşkına yapmayın beyler! Sivasspor’un bile (Taraftar sayısı fazla olduğu için söylüyorum) olay çıkaracak kadar fanatik taraftarı yok iken, 4 Eylül Belediyespor maçına gelen ve Türkiye’deki bütün stadlarda duyduğumuz tezahüratları yapan 15-20 tane genci niye bu kadar baskı altına alıyorsunuz?
Maçı izlerken, hemen yanımızdan bir tane genç küfür etti, anında 8-10 kişi ayağa kalkıp "küfür etme ayıptır” diye müdahele edildi.

Sivaslı her zaman polisini, askerini sever, bunu kimnsenin zedelemeye hakkı yok!

Abdullah Yiğit/Hürdoğan
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2012, 11:30   #13
Rallim58
Gast

Sivas 4 Eylül Belediyespor'a konuk olan izmir Menemen Belediyespor karşılaşmasını izleyenlerdenim.

Zara belediyespor'un Fuar alanındaki Samsun Dikbıyık Belediyespor karşılaşmasının ilk yarısından sonra, ikinci yarı 4 Eylül stadyumuna gelerek bu karşılaşmayı izledim. Her iki takımımızın da ilk yarı sonuçları 1-0 olarak leyhimizde kapanmıştı.

4 Eylül Belediyespor karşılaşmasında Malatya bölgesinden ulusal statüde hakemlik yapan Mustafa Burak Er'in yanlış kararlarına taraftarlardan "edeplice" tepki geldi.

Müsabakanın son dakikaları, heyecanın doruğa erdiği anlar oldu. Olmadık yere 5 dakika uzatmasının ardından sürenin de sona ermesine rağmen müsabakayı bitirmemeye çalışıp, adeta 4 Eylül Belediyesporun puanı gasp edilmek isteniyordu.

Müsabaka sona ermesi ile misafir takım oyuncularından tribünlere gelen sözlü sataşmaya karşılık verilince devreye Emniyet mensuplarından, elbisenin ağırlığını taşıyamayan bir işgüzar memurun davranışları tribünleri ateşledi. Kamera kayıtları mevcut olan bu memurun dikkatlerini çekileceğini, Sivas gibi mütevazi bir şehirde görev yapıldığının da birileri tarfından hatırlatması gerektiğini düşünüyorum.

Sivas halkı, Güvenlik Güçlerine saygı duyar sever, ekmeğini de, harçlığını da onlarla paylaşmasını bilir. Belediye Başkan Vekilinin, Kulüp Başkanının yakasının tutulmasına da tepkisini verir.

İl Emniyet Müdürlüğünün, bu konuda bir açıklama ile taraftarın gönlünü alacağını tahmin ediyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2012, 12:29   #14
chatlaq
Yiğido

92 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 chatlaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beline silah takan kendini nimetten sayıyor. Polisi sevelim sayalım bizi koruyorlar diyoruz. Ama böyle işgüzar hareketlerle kendilerinden nefret ettirmek için ellerinden gelenleri yapıyorlar.

Sana ne ya bağırıyorlarsa ve hatta sana ne küfür ediyorlarsa. Bunun cezasını gözlemi raporu aracılığı ile pfdk verecektir.

Anlamıyorum maçlara gelen her poliste bi artistlik gözlemliyorum. Neden yani.
Başka takımların taraftarına laf geçiremiyorlar potansiyel olarak olay çıkarma ihtimali olmayan taraftara tutumlarına bak. Bunları ben beşiktaş gibi takımların maçlarında görüyüm bide aynı artistliği yapsınlar.
chatlaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda chatlaq'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2012, 11:57   #15
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Zara Sivas’ta Özel İdare Samsun’da 3 puan a

BAL liginde mücadele eden İl Özel İdarespor,dün kendi evinde 1930 Bafraspor’la 3-3 kalarak haftayı bir puanla kapattı. Maçta 2-0 geriye düşen Özel İdarespor,daha sonra ilk yarının sonlarında Serdal’la skoru 2-1 yaptı. Hakan’la 55’de 2-2 yapan Özel İdarespor,60. Dakikada Metehan’la 3-2 öne geçti. 75’de Metehan kırmızı kartla oyundan atılırken 85’de Bafra’nın golü geldi ve maç 3-3 sona erdi.

Yeni Amasyaspor’la karşı karşıya gelen Zara Belediyespor maçın 32. Dakikasında Mustafa’nın ayağından yediği golü çıkaramadı ve haftayı puansız geçti. Bir çok gol pozisyonuna giren Zara Belediyespor bunları değerlendiremeyince sahadan 1-0 yenik ayrıldı.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.10.2012, 22:34   #16
Kokomo
Usta Yiğido

Daumen runter Cevap: Zara Sivas’ta Özel İdare Samsun’da 3 puan a

Zara Bld: 1 Atakum Bld: 1

Sivas İl Özel İdare : BAY

Lider Fatsa Bld ile aramızdaki puan farkı 5'e çıktı.

3.lig zor artık ...
Alt 14.10.2012, 23:08   #17
chatlaq
Yiğido

92 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 chatlaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim uşahlar birşey edecemeyecek yine ama erken daha. inşallah yanılırız. 4 eylül belediyemiz çok güzel gidiyor
chatlaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2012, 20:53   #18
Kokomo
Usta Yiğido

Ausrufezeichen Cevap: Zara Sivas’ta Özel İdare Samsun’da 3 puan a

Ayancık:0 Sivas İl Özel İdare :1
Gol: Dk.86

Zara Bld. : BAY

Lider Fatsa Bld 5 maçta 11 Puan
Sivas İl Özel İdare 4 maçta 7 puan ile 4.
Zara Bld. 4 maçta 5 puan 11.
Alt 21.10.2012, 21:57   #19
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

İl özel idare 3.lige; 4 eylül 2.lige çıksa baya iyi olacak.Belki 4 eylül iyi bir yapılanmayla ptt 1.lig bile yapabilir.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
arayacak, puan, samsun’da, sivas’ta, İdare, zara, Özel

Seçenekler Arama
Stil