Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Alt 25.12.2005, 21:56   #351
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK
Reden

BASKAN ARIF YILMAZ TEKRAR IKTIDAR A GECERSE;

1-SIVAS TA HER HAFTA EYUP HAN IN KONSERI...
2-SIVAS MERKEZ E 50 GANYAN BAYII...
3-SIVAS MERKEZ E GEYIK SUYU PROJESI..

SU AN KI ELIMIZDE BULUNAN BILGILER BUNLAR...BU VAATLERE EKLEMEK ISTEDIGINIZ MADDELER VARSA BUYRUN...???
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2005, 21:58   #352
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1194 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen hoch

Alıntı:
1967_DERNEK_ÖZGÜR Nickli Üyeden Alıntı
ARIF YILMAZ TEKRAR IKTIDAR A GECERSE;

1-SIVAS TA HER HAFTA EYUP HAN IN KONSERI...
2-SIVAS MERKEZ E 50 GANYAN BAYII...
3-SIVAS MERKEZ E GEYIK SUYU PROJESI..

SU AN KI ELIMIZDE BULUNAN BILGILER BUNLAR...BU VAATLERE EKLEMEK ISTEDIGINIZ MADDELER VARSA BUYRUN...???
DAHA BİTMEDİ

4 TANE DAHA BELEŞ ALEM
BELEŞ OTOBÜS
BELEŞ İNTERNER ERİŞİMİ..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2005, 22:00   #353
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK
Reden

Alıntı:
Onur Büyükdere Nickli Üyeden Alıntı
DAHA BİTMEDİ

4 TANE DAHA BELEŞ ALEM
BELEŞ OTOBÜS
BELEŞ İNTERNER ERİŞİMİ..

SIVASIMIZDA GELENEKSEL OLARAK HER YIL MADENI 1 YTL. DAITIMI BASLAYACAK
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2005, 17:31   #354
1967_dernek_arif
Yeni Yiğido

1967_dernek_arif - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 1967_dernek_arif isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
gurun_mardin Nickli Üyeden Alıntı
adamlar hatalı olduklarını anladılar herhalde.Cevap veremediler.Benim amacım polemik yaratmak değil.Benim kızdığım konu forumlara siyasetin karışmış olması.Bu arif yılmaz denen şahsiyetin kim olduğunu araştırdım ve bir siyasi partinin il teşkilatlarından birinde yönetici olduğunu öğrendim.Ama forum yöneticilerinin burada siyaset yapmaya izin vermemeleri lazım.Bilmem bana bu konuda kaç kişi katılıyordur.
adım arif soyadım yılmaz yazdıklarının hepsi palavra.beni herkes tanır.ben sadce sivassporluyum.beni tanımıyorsan iyi tanı.arkadaşlara tşkler beni çok memnun ettiler..
1967_dernek_arif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2005, 08:03   #355
gurun_mardin
Acemi Yiğido

gurun_mardin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 gurun_mardin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

işte ben sizden bir cevap bekliyordum.Benim baştan beri kızdığım konuyu okuduysanız anlamışsınızdır.Forum olarak Sivas'ın ünlüleri adıyla bir forum açıldı.Bu güzel bir konu.Ama Sivas'ın ünlüsü ne demek.Türkiye'de herkesin tanıdığı bir sivaslı ünlü biri demek.Örneğin sanatçı,futbolcu,şair vb.Ama forum belli bir noktadan sonra hedefinden sapmaya başladı.Kimi dedi en ünlü benim.Kimi dedi en ünlü A üyesidir diye.Ama en çok da sizin adınız geçiyordu ünlü olarak.Ben de en sonunda kızdım kim bu Arif Yılmaz ben tanımıyorum.Forumu hedefinden saptırdınız çöplüğe çevirdiniz dedim.Fakat bu lafım üzerine sitenin iki üyesi(onlar kendilerini biliyor isim vermiyorum) tutmuş diyorlar şu Mardin'liyi Arif'e yollayayım bir üfürsün kendine gelsin diye.Bunlar ayıp şeyler.Sonuçta hepimiz hemşeriyiz.Bu site sayesinde çoğu kişi yeni tanıştı birbiriyle.Sizin hakkınızda yazdığım siyasetçi konusuna gelince.Bu iki arkadaş sizi ünlü biri diye tanıtınca ben de sizin hakkınızda bir araştırma yaptım.Araştırmama siteye üye olan arkadaşlarımdan biri yardım etti(İsmini vermiyorum-msn de devamlı konuşuyoruz).Ve sizin bir partinin Gebze İl Teşkilatında yönetici olduğunuzu öğrenmiş ve bana bunu söyledi.Ben de bunun üzerine çok sinirlendim.Sivassporumuz için açılan bir sitenin siyaset yapma yerine dönüşmüş olmasına.Ama ben en çok sizden bir cevap bekledim.Sağolun sonunda bir cevap verdiniz.Sonunda tanışmış olduk.Benim adım da İlmen.Sivas/Gürün'lüyüm.Şu an Mardin'de yaşıyorum.Site yöneticilerindende şunu rica edeyim.Sivas'ın ünlüleri adıyla açılmış olan bu forumu lütfen kapatın.Yoksa birbirimizin kalbini kırmaya devam edeceğiz.Bu arada foruma tekrar giremezsem herkesin yeni yılı ve mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun.Herkese iyi bayramlar.
gurun_mardin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2005, 08:43   #356
Etem-Murat
Usta Yiğido

Etem-Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 Etem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
gurun_mardin Nickli Üyeden Alıntı
işte ben sizden bir cevap bekliyordum.Benim baştan beri kızdığım konuyu okuduysanız anlamışsınızdır.Forum olarak Sivas'ın ünlüleri adıyla bir forum açıldı.Bu güzel bir konu.Ama Sivas'ın ünlüsü ne demek.Türkiye'de herkesin tanıdığı bir sivaslı ünlü biri demek.Örneğin sanatçı,futbolcu,şair vb.Ama forum belli bir noktadan sonra hedefinden sapmaya başladı.Kimi dedi en ünlü benim.Kimi dedi en ünlü A üyesidir diye.Ama en çok da sizin adınız geçiyordu ünlü olarak.Ben de en sonunda kızdım kim bu Arif Yılmaz ben tanımıyorum.Forumu hedefinden saptırdınız çöplüğe çevirdiniz dedim.Fakat bu lafım üzerine sitenin iki üyesi(onlar kendilerini biliyor isim vermiyorum) tutmuş diyorlar şu Mardin'liyi Arif'e yollayayım bir üfürsün kendine gelsin diye.Bunlar ayıp şeyler.Sonuçta hepimiz hemşeriyiz.Bu site sayesinde çoğu kişi yeni tanıştı birbiriyle.Sizin hakkınızda yazdığım siyasetçi konusuna gelince.Bu iki arkadaş sizi ünlü biri diye tanıtınca ben de sizin hakkınızda bir araştırma yaptım.Araştırmama siteye üye olan arkadaşlarımdan biri yardım etti(İsmini vermiyorum-msn de devamlı konuşuyoruz).Ve sizin bir partinin Gebze İl Teşkilatında yönetici olduğunuzu öğrenmiş ve bana bunu söyledi.Ben de bunun üzerine çok sinirlendim.Sivassporumuz için açılan bir sitenin siyaset yapma yerine dönüşmüş olmasına.Ama ben en çok sizden bir cevap bekledim.Sağolun sonunda bir cevap verdiniz.Sonunda tanışmış olduk.Benim adım da İlmen.Sivas/Gürün'lüyüm.Şu an Mardin'de yaşıyorum.Site yöneticilerindende şunu rica edeyim.Sivas'ın ünlüleri adıyla açılmış olan bu forumu lütfen kapatın.Yoksa birbirimizin kalbini kırmaya devam edeceğiz.Bu arada foruma tekrar giremezsem herkesin yeni yılı ve mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun.Herkese iyi bayramlar.
merhaba gardaş yazdığın sitem dolu bu yazıda kimleri kast ediyon bilmiyom ama şunu bilgi bir bir ünlü arama işi sen , ben , o ,kim olursa olsun birilerini yazıyor sende o kişyi tanımış oluyorsun bu kişi ne iş yaparsa yapsın o kadar önemlimi sence ha sporcu ha şaiir ha artis ha şarkıcı ha siyasetci ne fark eder her insan gönlünden geceni yazıyor sende yaz begendiğin birini mesala biraz busiplik olsun sen de ben yaz canım allah allah demi yani
Etem-Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2005, 09:47   #357
UMTçarşı
YASAKLI ÜYE

UMTçarşı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 UMTçarşı ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

?????????????????????????????? ???????
UMTçarşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2006, 18:52   #358
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1205 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
1967_dernek_arif Nickli Üyeden Alıntı
adım arif soyadım yılmaz yazdıklarının hepsi palavra.beni herkes tanır.ben sadce sivassporluyum.beni tanımıyorsan iyi tanı.arkadaşlara tşkler beni çok memnun ettiler..

Arifi tanımayan atasını tanımaz...Arif Yılmaz sen çok yaşa emi...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2006, 18:58   #359
Etem-Murat
Usta Yiğido

Etem-Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 Etem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Arifi tanımayan atasını tanımaz...Arif Yılmaz sen çok yaşa emi...
ne yazıkki ben tanımadım nasıl biri meşurmu bari ünlümü ünü ne bizde bilelim merak ettim
Etem-Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2006, 19:02   #360
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1205 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
Etemtemizkan Nickli Üyeden Alıntı
ne yazıkki ben tanımadım nasıl biri meşurmu bari ünlümü ünü ne bizde bilelim merak ettim

Abi seni Sivasa bekliyoruz...Arifle kesin tanışman gerekir...Arifin nasıl birisi oldugunu Dj Murat ve Onura sorabilirisin....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
meshur sivaslilar, sivas, sivas sanatçı, sivasli sanatcilar, sivas´in, ünlü sivaslilar, ÜnlÜleri

Seçenekler Arama
Stil