Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"
Alt 02.05.2016, 21:50   #31
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"

Güzel bir yazı olmuş Murat kardeşim... Eksikleri yok fazlaları var diyebilirim...

Dünden beri gerek sosyal medyayı gerekse Rakip takım taraftar sitelerinin çoğunu okumakla meşgulüm...

Genellikle kuyruk acısı olan, kin ve nefret dolu söylemleri ile malum seneye atfen bir kader tecellisi oluşumu içinde olanlar ile Eskişehir Elazığ Antalya ve Fenerbahçe kesimleri ise Başkanın dik durması ve kararın zıt tayfaların ekmeklerine yağ sürüleceği kanaatindeler. Ayrıca bu istifa kararının yada Olağanüstü Genel Kurul kararının malum 2011 senesinin bir mağlubiyeti olarak adlandırıldığıda çeşitli söylemlerde mevcut. Bu ilerleyen zamanlarda belli olacak. Şu an için büyük bir baskı oluşturulmuş ve Başkanın tekrardan takımın başında olması ile kampanyalarda yapılmaya başlandı bile. Bir kaç güne bu kampanya büyüyecek başkanın üzerindeki baskı dahada artacaktır. Ama son karar tabiiki onun. Ben şahsen bu baskılara sessiz kalmayacağı ve tekrar aday olarak takımı yeniden oluşuma gireceği kanaatine sahibim.

Her insan bazı hatalar yapar. Özellikle yıllarca Kurumsal bir kimlikle Apolet taşıyorsanız yapmamanız mümkün değil. Mutlaka kesin suretle ders çıkarmalı ve düzeltme yoluna gidilmeli. Bu çok klasik bir terimdir. Başkanın gerek transfer gerekse hoca tercihlerinde bazı hataları olmuştur. Kalitesiz, nasıl bir futbolcu olduğu meçhul, insan ve menajerlere paralarımızın kaptırılması, Transfer komitesi için seçilen kaliteli insanların izlenim raporlarının değerlendirilmemesi, Gayri şeffaf, paylaşımsız bir yönetim bunlardan sayabileceğimiz bir kaçı... İdari olarak bir çok Spor Programlarına bile konu olmuş, olumlu yorumlar almış yapısı ve tesisleşme hamlesi ile Anadolunun nadir bir kulübü olması ise yapmış olduğu olumlu idari başarılardır.

Dediğimiz gibi bir kaç yıl adımızı lige yazdırdık. Hem Avrupa maceraları hem Lig başarıları ile dolu sezonlarımız oldu. Dönüşlerinde ki düşüşlerimiz maalesef hızlı oldu. Gün geldi düşmeyi son bir iki haftada kurtardık gün geldi suya sabuna dokunmadan ortalarda bitirdik. Ama yine dönüşlerinde hatalar yaptık. Bunları hep bu Başkan dönemlerinde yaşadık.

Şu anda o kadar kötü zihniyetli insanlar çıktı ki adeta Başkanın ve Sivassporun üzerinden kinlerini kusmaya başladılar. Ceo'larından tutun Amigolarına kadar demedikleri söz, atmadıkları iftira ve küfür kalmadı.

Başkanın kararı ne olursa olsun saygı duymalıyız. İçimizde eğer böyle fikir ayrılıkları oluşursa biz dışarıya nasıl bir ifade sergileyeceğiz. Herşeyi kendi içimizde hesaplamalı, kötü dahi olsa bünyemizde olan her kim ise onu dışarıya yem etmemeliyiz. İyisi ile kötüsü ile; devamı yada nihayeti ile bir Kulüp ve değerli üyeleri mevcut karşımızda. Biz burada devamlı gelecek planları yapmalı, vizyonumuzu her daim yukarı çekmeliyiz. Başkan suçlu ise hatalı ise taraftarda suçlu deyip evvela iğneyi kendimize batırmalıyız. Unutmayın biz ne yaşıyorsak diğer bireylerimizde onları yaşıyorlardır emin olun...

Biz toprak sahalarda, alt liglerde bile bırakmadıkki şimdi bırakalım. Elazığlı kardeşlerimizin sözünü hatırlayın..

Küme düşene kadar değil, Toprağa düşene kadar...

En büyük Arma başka büyük yok...

Güzel günlerin bizlerin olması dileği ile...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2016, 21:57   #32
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2016, 22:15   #33
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Beyler, ben Sivasspor'a hakaret eden paylaşımlarda bulunan trabdon yöneticisi gibi Sivasspor ve mecnun Başkan düşmanlarının, hakaret ve hatta küfre varan sözleri söyleyen ş.refsizler için salyalarını akıtmak cümlesini kullandım...

Mecnun başkan'ı eleştiren, istifasını isteyenlere karşı böyle bir tabir kullanmayacağımı herkes bilir. Saygı ve edep sınırı aşmadığımız sürece sorun yok, benim yazımı da eleştirirsiniz, Yönetimi de hocayı da bundan daha doğal bir şey yok.

Hala da sözümün arkasındayım, biz birbirimize destek olmazsak bu takım Amatörlere kadar düşen Sakaryaspor, Kocaelispor'dan beter olur. Sivasspor düşmanlarını sevindirmeden önümüzdeki sezonun planlarını yapmamız lazım. Bazı arkadaşlarımız genç o yüzden bu takımın 3. - 2. ligde ne çektiğinden bi haber, Mecnun Başkan takımı bırakıyorum dese sahip çıkacak 1 tane yönetici yok. Mecnun başkan benim babamın oğlu değil hayatımda 1 dk bile konuşmuş değilim ama herşeyi geçtim sadece bu kadar emeğine karşı adamın tek hak ettiği şey SAYGIDIR ! Biz yani Sivasspor taraftarı olarak başkanı eleştirelim, istifasını isteyelim orası ayrı ama İti köpeği de (malum takımın ş.refsiz yöneticisi gibi) başkanın adını ağzına almasına fırsat vermeyelim.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.05.2016, 00:05   #34
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Editörümüzün yazmış olduğu şu yazıyı
Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Tüm çakalların pusuya yatarak trabzonun şerefsiz yöneticisi gibi salyalarını akıtarak başkana yüklendiği bu günlerde bizim Mecnun Başkan'a daha çok destek olmamız lazım.
tekrar tekrar okudum ve bazı arkadaşların çıkardığı anlamı çıkaramadım.Sanırım yanlış anlamışsınız.Şahsi kanaatim de Mecnun Başkanın devam etmesi yönünde.
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda oNuR'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2016, 21:13   #35
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
oNuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Editörümüzün yazmış olduğu şu yazıyı

tekrar tekrar okudum ve bazı arkadaşların çıkardığı anlamı çıkaramadım.Sanırım yanlış anlamışsınız.Şahsi kanaatim de Mecnun Başkanın devam etmesi yönünde.
Bu günlerde... VURGUSU üyelere gelmiştir. Yazı akışı kurtarılır şekildedir.

Başkana tribünlerde hırsız diyen oldu. Başkanın yanındakilerle yumruklaşma durumlarına adımlar kaldı. İstifa sesleri çatlamaya başladı. Başkanın gittiği tribünde sadece kal başkan diyen olsaydı Bırakacağım gibi konuşmalar yapmazdı. Gittiği tribünden tepkiler de geldi. Ama adam gibi tepkiler geldi.
Bu olanlar Bu günlerde... oldu. Bu konu ile son yazımdı. Anlayan anladı. Teşekkürler.
Alt 20.05.2016, 07:52   #36
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yiğit düştüyse, yerden kalklmasını bilir..

Düşüren yiğitse, düşürdüğünü sırtına alıp başının üstünde taşımalıdır..

Biz Mecnun Başkanı yiğit biliyoruz.. İşi yarım bırakmayacaksın, bu takımı tekrar layık olduğu yere taşıyacaksın Sayın Başkan..

Artık bu senin boynunun borcudur..
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2016, 09:42   #37
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğit düştüyse, yerden kalklmasını bilir..

Düşüren yiğitse, düşürdüğünü sırtına alıp başının üstünde taşımalıdır..

Biz Mecnun Başkanı yiğit biliyoruz.. İşi yarım bırakmayacaksın, bu takımı tekrar layık olduğu yere taşıyacaksın Sayın Başkan..

Artık bu senin boynunun borcudur..
-Çok istiyorsan;git birliktr fotoğraf çektir.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2016, 09:52   #38
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
-Çok istiyorsan;git birliktr fotoğraf çektir.
Turan efendi, büyüğümsün susuyorum.. Başkan ve yönetimi bu platformda defalarca kez eleştirdim, gitmeleri gerektiğini söyledim.. Yorumuma hariçten gazel okuman hoşuma gitmedi.. Bu sıkıntılı günde kalbini kırmayayım lütfen..
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2016, 10:54   #39
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Bırak bu sokak ağzını,efendi ayaklarını kimse benim kalbimi kıramaz yazdıklarının misliyle cevabını alır.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2016, 11:21   #40
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bırak bu sokak ağzını,efendi ayaklarını kimse benim kalbimi kıramaz yazdıklarının misliyle cevabını alır.
Yürü git, takılma bana..

Etiketler
beyi, mecnun, İstifaya davet etmiyorum