Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Hangi Takımlar Düşer
Gaziantepspor 7 5,60%
Ç.Rizespor 9 7,20%
Antalyaspor 2 1,60%
Trabzonspor 4 3,20%
Kayserispor 71 56,80%
Mersin İ.Y. 104 83,20%
M.Sivasspor 52 41,60%
Eskişehirspor 106 84,80%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 125. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?
Alt 01.05.2016, 21:50   #151
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben sivassporun ligde kalma şansını son maça kadar taşıyacağını düşünüyorum...Nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz...
Şahsi fikrim 3'lü averaja kalabilir, belkide direkt kalırız.
Kayseri ve Antep kimden puanlar alacak? Son 3 maçta kocaman SIFIR çekmeleri büyük ihtimal.
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Has Sivas`li'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.05.2016, 21:51   #152
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

isteyen İSTEDİĞİ şekilde gülebilir,ben halaa şansımızın azda olsa devam ettiğine inanıyorum,ancak 1 şartla 3 te 3 yaparak,çünkü rizesporun anteple berabere kalma ihtimali fazla,ts yi ve başakşehiri yeneceklerini düşünmüyorum,35 puanda kalabilirler,eskişehir anteple berabere kalır,başakşehiri yenemez,son hafta gençleri YATAŞ işlerine girmezse yenemezler ,31 32 puanda kalabilir,antep eskişehirle berabere kalır,rizeyle berabere kalır,antalyaya yenilebilir ,nasılki biz samsunu yendik Antalya kaldı ,antalyada aynısını yapabilir ,antep 34 35 puanda kalabilir,sivasspor zorda olsa gençleri yenebilir ,yine kayserisporuda deplasmanda yenecek gücü var,son hafta fb şampiyonluğu kaçırırsa yada kazanırsa yine yenebiliriz,kayserinin akhisarı yeneceğini düşünmüyorum,1 puan bile alacağını düşünmüyorum,sivasspor yenerse kayseriyi,son hafta avrupaya gitmeye mahkum gs yi yeneceklerinide düşünmüyorum 32-33 puanda kalabilirler,uzun lafın kısası nasılsa düştük deyip ne kurtarırsak kardır diye rahat rahat oynarsak ,2 maçı kazanıp,son haftada duruma göre fb yi yenip 35 yapabiliriz,eskişehir ve kayseriyi,hatta rizeyi,yada antepi yollayabilirz,bu son şansımızıda sonuna kadar bitirip öyle düşelim istiyorum eğer berabere kalsaydık inanın düşmezdik .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 22:12   #153
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
isteyen İSTEDİĞİ şekilde gülebilir,ben halaa şansımızın azda olsa devam ettiğine inanıyorum,ancak 1 şartla 3 te 3 yaparak,çünkü rizesporun anteple berabere kalma ihtimali fazla,ts yi ve başakşehiri yeneceklerini düşünmüyorum,35 puanda kalabilirler,eskişehir anteple berabere kalır,başakşehiri yenemez,son hafta gençleri YATAŞ işlerine girmezse yenemezler ,31 32 puanda kalabilir,antep eskişehirle berabere kalır,rizeyle berabere kalır,antalyaya yenilebilir ,nasılki biz samsunu yendik Antalya kaldı ,antalyada aynısını yapabilir ,antep 34 35 puanda kalabilir,sivasspor zorda olsa gençleri yenebilir ,yine kayserisporuda deplasmanda yenecek gücü var,son hafta fb şampiyonluğu kaçırırsa yada kazanırsa yine yenebiliriz,kayserinin akhisarı yeneceğini düşünmüyorum,1 puan bile alacağını düşünmüyorum,sivasspor yenerse kayseriyi,son hafta avrupaya gitmeye mahkum gs yi yeneceklerinide düşünmüyorum 32-33 puanda kalabilirler,uzun lafın kısası nasılsa düştük deyip ne kurtarırsak kardır diye rahat rahat oynarsak ,2 maçı kazanıp,son haftada duruma göre fb yi yenip 35 yapabiliriz,eskişehir ve kayseriyi,hatta rizeyi,yada antepi yollayabilirz,bu son şansımızıda sonuna kadar bitirip öyle düşelim istiyorum eğer berabere kalsaydık inanın düşmezdik .
Tek şart ile bu hesapları yapabiliriz, derhal Mesut efendi ile yollar ayrılmalı.
Aksi halde hiç hesaba kitaba gerek yok.

Antep ve Kayseri olaki bi ihtimal bir yerden 3 puan aldılar, yinede 35 yapar isek bunları averaj ile geride bırakıyoruz. Biz 35 puan yapalim gerisi Allah kerim...
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2016, 22:34   #154
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Şok Dönemi -> İnkar Dönemi -> Öfke Dönemi -> Pazarlık Dönemi -> Depresyon Dönemi -> Kabullenme Dönemi

Siz hangi dönemdesiniz bilmiyorum ama ben gecen haftadan beri kabullenme dönemindeyim. Film malesef aci bir sonla bitti. Sizlere hayirli hesaplar dilerim...
Alt 02.05.2016, 20:01   #155
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
maalesef öyle oldu,sivasspor kazanmış olsaydı dediklerimin arkasında olurdum da,çok zor artık,bir umut hoca biraz daha akıllı oynatsa,oyuncular bencillik yapmazsa filan ,öyle umut ediyordum,2-0 skor un üstüne 70 dak yatmaya kalkan2-2 bitiren,1-0 güvenilmez skorken,2.golü attırmayan hocadan ,bencil,lakayıt oyuncu toplumundan ancak bu kadar olur,bugüne kadar düşünüpte ,düşündüklerim çıkmadığı için herkesten özür diliyorum,sözümdeyim,bu durumdan en az sorumlu olan mesut hoca ve setcusdur.
Küme düşerken bir kişi tek maçla tek hatayla takımı küme düşürmez..Daha doğrusu bir takım tek maçla küme düşmez...Öncesi vardır bunun suçlu ve suçlular...Setkusu çok fazla tanımam ama şu hatası dışında önceside hatalı olduğunu duymadım..Ben Setkusu suçlamıyorum...
Alt 07.05.2016, 16:23   #156
34MUAMMER58
Usta Yiğido

Alıntı:
bu hafta cumartesi itibariyle hersey istediğim gibi gidiyor,rizede yenilirse,akhisarda kayseriyi yenerse olacak bu iş inşallh
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.05.2016, 20:43   #157
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Trabzonspor Rizeye yatar.Çünkü onlarda Sivas'a karşı aşağılık kompleksi var.
Alt 07.05.2016, 20:47   #158
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ey Trabzon,Sivas'a kin besleyene kadar adil ol.Salih Dursun kırmızı kart gösterdi 3 maç ceza aldı,sahada hakem döven 4 maç ceza yemene sebep oldu,bu mu senin delikanlılığın uşağım.
Alt 07.05.2016, 23:31   #159
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
TS58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ey Trabzon,Sivas'a kin besleyene kadar adil ol.Salih Dursun kırmızı kart gösterdi 3 maç ceza aldı,sahada hakem döven 4 maç ceza yemene sebep oldu,bu mu senin delikanlılığın uşağım.
Bu kadar acımasız olmayınız...Bende kendi takımım Bursaspora burada bu yıl çok veryansın ettim etmesinede sizin takımınız Trabzonspor her ne kadar burada sevilmesede adil olma konusunda fb ye karşı oynadığı futbolla Anadoludan son maçta şampiyon çıkma konusunda bana göre en büyük adil liği yapmıştır..Trabzonspor kendi derdine düşmüştür aldığı sonuçlar şu anki durumu bunu apaçık özetliyor zaten...Bu vakitten sonra ts yensede yenilsede normal bir sonuçtur...Herhangi bir takıma kin güttüğü için değil kendisi perişan olduğu için her sonucu alabilir..Trabzonspor adil olmasa idi Anadoludan başka bir şampiyon çıkmasına izin vermez istanbulda fenere yatardı...
Alt 08.05.2016, 05:47   #160
34MUAMMER58
Usta Yiğido

TS den konuşmak için bunların kim olduklarını,huyunu ,karakterini ,ananelerini filan bilmek gerekir,bunların dostu yoktur,bakmayın etrafındaki 2 3 şehirle iyi geçindiklerine,onlarda kendileri gibidir,eğer bursa şampiyon olduysa ,hadi son hafta ts nin elinebakıp şampiyon olduysa,bu ts nin fb ye yatıp yatmamasıyla alakalı değildir,tamamen fb nin şanssızlığı ve bursanın şansıDIR ,döktükleri terin karşılığını,birazda futbolun adaleti diyelim ,bizde hiç olmayan futbolun adaleti,bunun sayesindedir,13-1 bitecek maçı kazayla berabere bitirmiş bursa şampiyon olmuştur,nasılki sivassporun bjk ,gs fb gibi takımları öyle kontrolünde tutup ,herhangi bir takımın şampiyon olmasını sağlama gücü yoksa [tıpkı şike denilen sivas-fb maçı gibi,ts ninde öyle fb yi yada bjk yi kontrolünde tutup ben size gıcığım ,şampiyon olmanızı istemiyorum deyip,şampiyonu belirleme gücü yoktur,bursaspor sadece ts dende kıyak görmüş değil,birçok Anadolu takımının canını hakemler yakmıştır,bu takımlarınçoğuda bizeyaptıkları gibi zırlamamıştır,ayrıca tff de adamın olmazsa ,bu liglerde şampiyon olmak ,uzaya ayak basmak kadar zordur,levent kızıl ın şampiyonlukta payı çoktur,sivassporun levent kızılı olmadığı için ,kardeş bildiğimiz ,dost bildiğimiz şehirlerin çoğunun nasıl satılmış ,kalleş insanlar yurdu oldukları için 2 sezon şampiyon olamadı, sivasspor ,ts nin şampiyon olduğu yıllardaki gördüğü hemşeri kıyaklarını biz kimseden görmediğimiz için şampiyon olamadık ,haaa onlar bize ligin maç satanı gözüyle bakarda,bu ligin maç satanıda,gs nin pilot takımıda,karaparacıların temizlik aracıda,futbol terörizmi,fanatzmi,holiganizmi de bu şehirin TS insanlarının temel prensibidir

Etiketler
düşer, hangi, sezonunda, takımlar