Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'un Vedası
Alt 22.05.2016, 03:24   #11
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sivasspor'un Vedası

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..Aynısını bana da yaptılar;ben bayiye gidip nüfus cüzdanın fotokopisini verip kapatmak istediğimi beyan ettim...Bu sefer de cep telefonuma mesaj göndermişler..Tekrar beni arayıp teklif sunacaklarmış...İstedikleri teklifi sundular;sivasspor süper ligde olmadıktan sonra diğer takımların maçı beni hiç ilgilendirmiyor..Kapatmayı düşünüyorum..Haydi Hayırlısı!
Bize özgü bir durum değil arkadaşlardan biliyorum digiturk üyelik iptali durumlarında çok engel çıkartıyor
Günler sürüyor gereksiz iş yokuşa surmelerden dolayı
Alt 22.05.2016, 10:08   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezon başından beri ooynadığımız maçlara baktımda,öyle pisi pisine puanlar kaybetmişizki ,abartısız olarak hesap yaptım,enaz 25puanımız resmen elimizden uçup gitmiş,hakemlerin hatalarını saymıyorum bile,bugün o kaçan puanların 4 te birini kazanmış olsak 37 puanımız olacaktı,bu puanları kaybetmemizin en büyük nedeni forvetin olmaması,sol açığın olmaması,önliberoda oyunu tutacak oyuncu olmaması,sakatlıklar ,kadro dışılar filan,yani pisi pisine düştük,haketmeden düştük,mersin gibi düşşek zoruma gitmezdi,sivasspordan daha kötü takımlar olan ,kayserinin,antepin,rizenin,tr abzonun ligde kalıp ,sivassporun düşmesi futbolun adaletinin olmadığının en büyük örneği,şunuda söylemeliyimki süper lig sivassporu çok arayacak çok,şampiyonluğa oynayacak takımların korkulu rüyasıydık,11 yıl boyunca yensekde yenilsekte sivassporun maçları herzeman zevkli geçmiştir,ulusal spor yazarlarının herzeman sivassporun maçlarını seyretmekten büyük keyif alıyorum diye konuşmalarına çok şahit olduk,ezilmedik kimseye,farklı yenilip üzüntümüzün katmerlendiği maçlarda oldu elbet sivassporun en zor zamanlarıydı o maçlar,şunu çok net söyleyebilirimki,anadolu takımları içinde ,maçları en keyifli izlenen takımdı sivasspor ,BU keyife kaçyıl ara vereceğimizi kestirmek çok güç,umarım süperlig ayrılığımız çok uzun sürmez
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2016, 13:39   #13
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivasspor kendisine yamuk yapan herkesle demokratik zeminde hesaplaşmalıdır. İlk hesaplaşma da mevcut Milletvekillerinin bir daha seçilmemesidir.
Alt 22.05.2016, 13:51   #14
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Başta Trabzonspor olmak üzere, Kayserispor'a da, kına gönderilmeli. Penaltımızı vermeyen hakemlere, kına yollamalı. Stadımızı zamanında bitirmeyen, Bürokratlara'da kına gönderilmeli. Seçim günü gelip bizden oy isteyecek Siyasiler de unutulmamalı.
Alt 22.05.2016, 14:36   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporun küme düşmesi hernekadar yönetimin yanlışlıkları,hocaların yetersizliği,şanssızlık ,beceriksizlik,sakatlıklar ,hakem hatalarıyla filan olsada ,aSLINDA siyasetede kurban gitmiştir,buna şimdiye kadar pek değinmedim,çünkü gerçekleri yazınca bazı arkadaşlar alınıyor ,siyaset yapma diye ,eğer belediye başkanları hiçbir kulübe maddi manevi destek veremez ,verirseler haklarında soruşturma açılır diye kural koyuyorsanız ,bu kuralı işleteceksiniz,bugün kayseri belediyesi kayserisporun doğal sponsorudur,bugün Beyoğlu belediyesi kasımpaşanın doğal finansörüdür torpil büyük yerden yani,,bugün osmanlıspor ankaralıların parasıyla yönetiliyor,bugün başakşehir namı diğer ibbspor ,dikkat çekmesin diye başakşehir yapıldı,siyasetin tepesindekilerin akrabası ve devletle haşır neşir yöneticilerin yönettiği takımdır,bugün Gaziantep 1 futbolcu alamayacakken,uefa borçtan dolayı küme bile düşürecekken,şimdiki belediye başkanı ,eski bakanın devletten ,örtülü ödenekten para akıttığı ,borçların çoğunu sildirdiği için antep düşmedi,mersine yıllarca bakan desteği verildi buna rağmen düştü,eskişehir zaten bakan desteğiyle süper lige çıktı,bugün türk telekomun 4 büyütülmüş takıma sponsorluk yaptığını bilmeyen yok,varsada hatırlatıyorum,türk Telekom özel bir şirket değildir yarısı devletin malıdır,nasılki gs ye stad ve forma sponsoru oluyorsa,nasılki fb ye ts ye forma sponsoru oluyorsa ,diğer takımlarada sponsor olmalıdır,kimin parasıyla kime sponsor oluyorsun demezlermi?bu ülkede abartısız 5 milyondan fazla Sivaslı yaşıyor ,bu kuruma ve devlete vergi veriyor,benim vergimi alıp ts ye ,gs ye sponsorluk yapıp ,takımım düşüncede alay ettiremez kimse,haksız rekabet oluşturamaz,bizede sponsor olsa 1 golcü alır ligde kalırdık enazından birileri gibi bunca maddi desteğe rağmen 2 maçta 13 gol yiyip rezil kepaze olmazdık,dünyada adı sanı olmayan takımlara elenipdünyaya rezil olmazdık,konyaspor bugün süperliğin tozunu attırıyorsa mali yapısının güçlü olmasındandır,TORKU nun desteği büyüktür,benim şehrime şeker fabrikasıyapmayıpta ,erzincana,tokata,yozgata,mala tyaya,kayseriye yapılıyorsa siyaseten sivas ezilmiş olduğu içindir,benim şehrimdede şeker fabrikası olsa,demirçelik fabrikası olsa sivasspora koltuk çıksa şampiyonluğa oynardık,torku benim ilçemin en büyük değeri termik santrali milyar dolara alıyorsa ,sivasada en küçük faydası dokunmuyorsa bunun vebali bu zihniyetin şakşakçılığını yapanların üzerinedir,bugün Rizespor başkan sıkıntısı çekmiyor,ankara ,İstanbul başta olmak üzere ,kıyılar,ormanlar sahiller parsel parsel laz mütehitlere 3 30 paraya yada beleş peşkeş çekiliyor,o arazilere yapılan daireler milyon dolardan satılıyor,buülkedeki her ihaleyi bu milletin A...NA koyan şaHSIN firması yada diğer lazların firmaları kazanıyor,bunca yağmadan sivas payını alamıyorsa,bu düzenin çarkları arasında böyle ezilir gideriz,bugün erzurumu belediyesi çıkarttı,manisayı belediyesi çıkarrtı,malatya belediyesi olmasa malatyaspor olmaz,ümraniyeyi belediyesi üst lige çıkarrtı,aynı işi sivas belediyesi yapsa görevden alırlar,bugün izmir belediyeleri korkularından takımlarına destek olamıyorlar,hepsini geçtim ben tüm taraftarlara Sivaslı olsun yada olmaSIN soruyorum,sivassporun başında bu ülkenin rantından aslan payını alan bir başkan olsaYDI,sivasspora destek amacıyla sivas belediyesi maddi yardımda bulunsaydı,sivasın bakanı örtülü ödenekten sivasspora 50 trilyon akıtsaydı sivasspor düşermiydi?
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sivassporun, vedası

Seçenekler Arama
Stil