Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

BJK TAM KADRO ÇIKSIN!
Alt 05.11.2007, 15:29   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart BJK TAM KADRO ÇIKSIN!

Sivasspor´da Alınan farklı galibiyetin yanı sıra önemli oyuncuların yokluğuna karşın oynanan futbol yönetim ve camianın yüzünü güldürürken, kırmızı beyazlı takımdan Beşiktaş’a “Maça PAF takımıyla çıkmayın'' mesajı geldi.

Kırmızı beyazlı takımın teknik direktörü Bülent Uygun, gerçekten hak ettikleri bir karşılaşmayı kazandıkları için mutlu olduğunu belirterek, “Takımımızda 6-7 eksik olmasına rağmen diğer oyuncuların hepsi onları aratmamak uğuruna fedakarca oynadı. Böyle bir güzel skorla galip geldiğimiz için mutluyuz'' dedi. Şampiyon olmak gibi hedefleri olmadığının altını çizen Uygun, “Biz şampiyon olacağız demedik ama bazıları liderliği yakalayınca farklı şeyler söyledi. Liderliği kaybedince Sivasspor bitmiş ve hakederek bulunduğu yere gelmemiş imajı çizdiler. Kendi hayal ettikleriyle birşeyler çizmeye çalıştılar. Biz bu maçta da güzel bir futbol oynadık. Yolumuza devam ediyoruz. Mütevazi ama iyi bir takımız, inanmışlığımız ve iyi bir takımımız var. Bundan sonraki maçlarda da kazanmaya devam edeceğiz ve Sivasspor’un geldiği yerin tesadüf olmadığını göstereceğiz'' dedi.

BEŞİKTAŞ’I TAM KADRO GÖRMEK İSTİYORUZ

Fenerbahçe yenilgisi sonrası hakemi ve federasyonu protesto amacıyla Beşiktaş’ın bu hafta Sivasspor ile oynayacağı maça PAF takımıyla çıkma kararını değerlendiren Uygun, “Maçtan sonra sinirle söylenmiş söylemlerdir. Beşiktaş büyük bir camiadır ve sahaya öyle çıkmayacaklarını düşünüyorum. Buna inanmak istemiyorum. Hata futbolda herkese oluyor. Hakemler dikkatli olmaya çalışsınlar. Pozisyonları ceza sahasına yakın takip etmeleri gerekiyor. Bizim ise ceza sahasına girmeyen hakemlerimiz var. Futbol artık çok süratli ve hızlı oynanıyor. Biz Beşiktaş’ı sahada tam kadro ile karşımızda görmek istiyoruz. Maç sonrası sıcağı sıcağına söylenmiş sözlerden kaçınmak gerekiyor. Bu kararın değişeceğini düşünüyorum'' dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: BJK TAM KADRO ÇIKSIN!
Alt 05.11.2007, 15:37   #2
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: BJK TAM KADRO ÇIKSIN!

BEŞİKTAŞ’I TAM KADRO GÖRMEK İSTİYORUZ

Fenerbahçe yenilgisi sonrası hakemi ve federasyonu protesto amacıyla Beşiktaş’ın bu hafta Sivasspor ile oynayacağı maça PAF takımıyla çıkma kararını değerlendiren Uygun, “Maçtan sonra sinirle söylenmiş söylemlerdir. Beşiktaş büyük bir camiadır ve sahaya öyle çıkmayacaklarını düşünüyorum. Buna inanmak istemiyorum. Hata futbolda herkese oluyor. Hakemler dikkatli olmaya çalışsınlar. Pozisyonları ceza sahasına yakın takip etmeleri gerekiyor. Bizim ise ceza sahasına girmeyen hakemlerimiz var. Futbol artık çok süratli ve hızlı oynanıyor. Biz Beşiktaş’ı sahada tam kadro ile karşımızda görmek istiyoruz. Maç sonrası sıcağı sıcağına söylenmiş sözlerden kaçınmak gerekiyor. Bu kararın değişeceğini düşünüyorum'' dedi.
GÜZEL SÖYLEMİŞ HOCAMIZ AMA BJK NİN BAŞINA BU İLK DEĞİL AYNI SI BİZE DE OLSA BİZDE YAPARDIK HERHALDE

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: BJK TAM KADRO ÇIKSIN!
Alt 05.11.2007, 15:40   #3
WaLKie_TaLKie
Yeni Yiğido

WaLKie_TaLKie - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 WaLKie_TaLKie FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: BJK TAM KADRO ÇIKSIN!

warollll kimin hocası beaa ayrica musa abiye helalss
WaLKie_TaLKie isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2007, 15:43   #4
ertuqrul
Yeni Yiğido

ertuqrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 ertuqrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tam kadro istıoruz.bızden sonrakı maclarına PAF larla cıksınlar...

farkımız tarzımız ya
Alt 05.11.2007, 15:59   #5
K4r_Tugrul
Yiğido

104 Mesajına 397 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 K4r_Tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: BJK TAM KADRO ÇIKSIN!

Bize hakem felan sökmez.Çıkar babalar gibi topumuzu oynar kazanırız.Nede olsa bunun ismi SİVAS SPOR
K4r_Tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2007, 16:16   #6
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1117 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

bencede yani şimdi bjk yenilirse pafla çıktığında kesin diyeceklerdiki aslarla çıksak fark atardık.bunun olmamaması için A Takımıyla çıkın sahaya...
bi de pafla çıkamaz pafla çıkması için bjk'nin tüm paftakilerle tekrar sözleşme yapıp Profesyonelliğe geçirtmesi lazım...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.11.2007, 17:05   #7
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 930 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
yigidomustafa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bencede yani şimdi bjk yenilirse pafla çıktığında kesin diyeceklerdiki aslarla çıksak fark atardık.bunun olmamaması için A Takımıyla çıkın sahaya...
bi de pafla çıkamaz pafla çıkması için bjk'nin tüm paftakilerle tekrar sözleşme yapıp Profesyonelliğe geçirtmesi lazım...

aynen katılıyorum size.--------------------------
Alt 05.11.2007, 17:49   #8
acineton
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 acineton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen Slm ben Besiktasforumdan Gülcemal

Öncelikle sivassporun başarısını kutluyorum ve bunun bir şans olmadığını biliyorum ve koyu bir beşiktaşlı olarak bu sene şampiyon olmanızı can-ı gönulden diliyorum

Benım size bir önerim var Bildiğiniz gibi Biz sizin macınıza paf takımıyla cıkmayı dusunuyoruz bence sivassporda paf takımıyla çıkmayı önermeli bu sayede hem sivassporun buyukluğunu tum turkıye gorecek hemde paf takımını yendınız veya paf takımına yenıldınız dialoglarını duymamıs olucaz Bu sadece öneri ama bence bıraz dusunulmeli

Saygılar/başarılar
Barıs Gülcemal
www.besiktasforum.net
acineton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Slm ben Besiktasforumdan Gülcemal
Alt 05.11.2007, 17:53   #9
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 991 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein
Standart -->: Slm ben Besiktasforumdan Gülcemal

Bizim Beşiktaş gibi, Böyle bir lüksümüz olamaz.
Alt 05.11.2007, 17:56   #10
acineton
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 acineton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: Slm ben Besiktasforumdan Gülcemal

Alıntı:
CÜSSKB-Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bizim Beşiktaş gibi, Böyle bir lüksümüz olamaz.
Belki paf takımınız bizimki kadar güclü değildir ama düşünsene bu şekılde bır davranıs sivasspor açısında buyuk onur olur
acineton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla