Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç nasıl sonuçlanır.?
Sivasspor Kazanır. 227 81,07%
Beşiktaş Kazanır. 17 6,07%
Berabere Sonuçlanır. 36 12,86%
Katılımcı sayısı: 280. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Beşiktaş
Alt 06.02.2012, 11:07   #21
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

Q7kart cezalısı, ismail köybaşı hilbert aurello sakat bızım macta oynayamayacaklar almeida nın durumu ıse onumuzdekı gunlerde bellı olur.. oynasalarda oynamasalarda fark etmez onlar yumuşak topçular soguk havada oynayamazlar zemın de buzlu olursa hıc oynayamazlar ama zemının buzlu olması bızım ıcın de dezavantaj normal zemınde bız daha ıyı oynuyoruz ama bakalım hayırlısı ınsallah kazanırız
Alt 06.02.2012, 11:24   #22
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim galibiyetten çok taraftar desteğine ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum. yalvarıyorum ALLAH aşkına dolduralım su stadı...
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2012, 11:43   #23
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biraz önce ajanssporun sivasımızla ilgili haberindeki yorumları okudum ve şunu farkettim gerçekten kimse sivassporu çekemiyor.adam yazmış ki yorumda sivasspolular o soğukta nasıl top oynuyor bence doping testi yapılması lazm diye yazmış ciddi ciddi.gelinde gülmeyin. ve bunun gibi onlarca yorum.
yorum bu:

Kirmiz-Siyah-Beyaz diyor ki;06 Şubat 2012, 08:47
SIVASSPOR BENCE BOSUNA PUANLARI TOPLUYOR SONUC NE OLURSA OLSUN KÜME DÜSÜRÜLECEKSINIZ.TFF VE UEFA BU KONUDA ADI GECEN TÜM TAKIMLARI DÜSÜRECEK.MERSIN BU YÜZDEN BIRAKTI.SIZ AZ BIRAZ PUANLA GERI ALACAKSINIZ SANIYORSUNUZ AMA ÖYLE DEGIL.EMEKLERINIZ BOSA GIDECEK.AYRICA TFF BU SIVASIN TOPCULARININ HEPSINE DOPING KONTROLÜ YAPMASI LAZIM .DIGERLERI DONUYOR YADA OYNAYAMIYOR BUNLAR CAKI GIBI .GECEN SEZON CAKI GIBIYDI EN AZ 8 TANE MAC SATMISLAR AMA CEPLERINI DOLDURMUSLAR.ZAMANI GELDIGINDE GÖRECEGIZ.

bu arada belirtmek istiyorum haftaya sivasımız bu oyunla bjk yede fark atacaktır.
Alt 06.02.2012, 11:53   #24
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MeXeS58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Q7kart cezalısı, ismail köybaşı hilbert aurello sakat bızım macta oynayamayacaklar almeida nın durumu ıse onumuzdekı gunlerde bellı olur.. oynasalarda oynamasalarda fark etmez onlar yumuşak topçular soguk havada oynayamazlar zemın de buzlu olursa hıc oynayamazlar ama zemının buzlu olması bızım ıcın de dezavantaj normal zemınde bız daha ıyı oynuyoruz ama bakalım hayırlısı ınsallah kazanırız
İbrahim kardeşimin tesbiti çok çok doğru. Ayrıca eklemek gerekirse biraz dişini futbola sert olarak gösteren takımlara karşı adeta yokları oynuyorlar. Takım içinde 6-7 oyuncu ne kadar mücadeleci bir yapıya ve sert ruha sahip olsalar bile 2-3 kırılgan çıtkırıldım oyuncunun düşmesi bile yeterde artar bile...

Bizim Mersin maçındaki galibiyetimizin bir anlam taşımasını istiyorsak, bu maçı mutlak suretle almamız lazım. Ayrıca BJK nın yaklaşan bir Avrupa mesaisi var. Hoş her iki maçtanda da ben yenilgi bekliyorum Çünkü rakipleri bana göre çok daha güçlü bir ekip. Bu yüzden akılları bir nebzede olsa orada olacaktır. Her ne kadar Demirören ben Avrupayı istemiyorum bana bir şey katmıyor aksine götürüyor desede futbolcu için olay farklı. Çünkü onlar vitrine çıkacaklar.

Her neyse biz işimize bakalım, Çıkıp aslanlar gibi yenip gönderelim mahallelerine...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2012, 11:55   #25
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ramazan5842 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biraz önce ajanssporun sivasımızla ilgili haberindeki yorumları okudum ve şunu farkettim gerçekten kimse sivassporu çekemiyor.adam yazmış ki yorumda sivasspolular o soğukta nasıl top oynuyor bence doping testi yapılması lazm diye yazmış ciddi ciddi.gelinde gülmeyin. ve bunun gibi onlarca yorum.
yorum bu:

Kirmiz-Siyah-Beyaz diyor ki;06 Şubat 2012, 08:47
SIVASSPOR BENCE BOSUNA PUANLARI TOPLUYOR SONUC NE OLURSA OLSUN KÜME DÜSÜRÜLECEKSINIZ.TFF VE UEFA BU KONUDA ADI GECEN TÜM TAKIMLARI DÜSÜRECEK.MERSIN BU YÜZDEN BIRAKTI.SIZ AZ BIRAZ PUANLA GERI ALACAKSINIZ SANIYORSUNUZ AMA ÖYLE DEGIL.EMEKLERINIZ BOSA GIDECEK.AYRICA TFF BU SIVASIN TOPCULARININ HEPSINE DOPING KONTROLÜ YAPMASI LAZIM .DIGERLERI DONUYOR YADA OYNAYAMIYOR BUNLAR CAKI GIBI .GECEN SEZON CAKI GIBIYDI EN AZ 8 TANE MAC SATMISLAR AMA CEPLERINI DOLDURMUSLAR.ZAMANI GELDIGINDE GÖRECEGIZ.

bu arada belirtmek istiyorum haftaya sivasımız bu oyunla bjk yede fark atacaktır.
Ramazan kardeş, hala uyanamadınmı o sitede... Farklı isimler kullanan özellikle değişik takımlara yayılmış durumdalar ve bu sitelerde o taraftar ismi ile yorumlar yapıp moral bozuyorlar... İt ürür kervan yürür takma kafana o tarz kişilerin yorumlarını...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2012, 11:57   #26
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu macı almamız lazım ne yapın edin stadı doldurun guzel futbol guzel sonuc insaallah bjk yi yenmenin tam zamanı.Kendi oynumuzu oynarsak Allahın izniyle alırız bu macı...ALAYINA İSYAN ALAYINA GİDER...
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2012, 12:02   #27
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ramazan kardeş, hala uyanamadınmı o sitede... Farklı isimler kullanan özellikle değişik takımlara yayılmış durumdalar ve bu sitelerde o taraftar ismi ile yorumlar yapıp moral bozuyorlar... İt ürür kervan yürür takma kafana o tarz kişilerin yorumlarını...
kardeşim kafama takmıyorum aksine gülüyorum.şu bir gerçekki bunların sivası kirletmeye çalışması sivasın ne kadar doğru yolda olduğunu gösterir.
Alt 06.02.2012, 12:12   #28
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein

bjk nin bu maçta 2 gün sonra uefa maçı var sanırsam uefa macını düşünerek bazı oyuncuları dinlendiricegini düşünüyorum zaten kadrosu bu aralar sıkısık quaresma 2 maç ceza almıstı ve bizim maçtada oynuyamıyıcak. sivassporumuz mersinde farklı bir galibiyet aldı ama ilk 45 dakika gol atttıktan sonra geri cekildi ve durmadan atack yedi eger bjk macındada 2.yarıdakı oyun gibi oynarsak bjk macınıda 2-0 3-0 felan kazanabiliriz. tabiki burada alınacak galibiyet bjk ile puan farkını 1 e indircek sivassporumuz bu maçı alıcagını düşünüyorum.
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2012, 13:11   #29
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

zorda olsa 3 puanı alacağımızı düşünüyorum taraftar olarak bizler üzerimize geleni yaparsak eğer...bizim takımı çekemeyenlere inat kıskananlar çatlasın...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2012, 13:17   #30
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

beşiktaşı yenicek güçteyiz, yeterki futbolcularımız inansın bu maçı hertürlü alırız.

Etiketler
besiktas, beşiktaş, Çakır, cÜneyt, eylül, hazır, icin, maça, maci, sivasspor, söylenenler, yÖnetecek

Seçenekler Arama
Stil