Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

ÇALIMBAY İSTİFA!!!
Alt 08.05.2013, 20:03   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Böse ÇALIMBAY İSTİFA!!!

Geldiğin günden beri taraftarla aranda daima bir buzdağı oldu...Hemşerimizsin dedik, başımızın tacı yaptık...Baban babamızdır dedik, Allah kimseye vermesin onun durumuyla da epey uğraştın... ama her durumda suçu hep başkasında aradın, kendinde asla suç görmedin...yok oyuncu alamadık yok taraftar destek vermiyor.... geldiğinde takım küme düşme hattındaydı ligde tuttun şimdi de yine aynı yerdeyiz...Bu sene kupa hedefimiz vardı, çok da uzak değildi ama sen ve takımın o kadar rezil ve kepaze oynadınız ki herşeyi mahvettiniz....Sayenizde önce kayseriden 6 yemiştik tsden de 6 yedik ve aleme maskara olduk...Bu mu böylesine önemli maça hazırlanmak???

•Eğer bugünkü faciadan sonra biraz utanman varsa Sivasa hiç dönmeden istifa et ve git...Ağır laflar ve tezahürat yemek istemiyorsan istifa et ve git..Ayrıca lig bitmeden transfer sevdasına düşüp bugün takımı satan ve bu takımda kalmak istemeyen ruhsuzlar, siz de gelmeyin buraya..Gerekirse gençlerle ve bizi isteyenlerle bu ligi bitiririz!
REZALET
Alt 08.05.2013, 20:05   #2
BLUEDREAM
Yeni Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BLUEDREAM ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart REZALET

Değerli dostlar;
Yeni bir rezil maçı daha kahrolarak seyrettim. İnanın utandım. trabzon spor(rum pontus spor)'a yenilmek hele hele bu kadar farklı bir skorla yenilmek kanıma dokundu. Bu utançla artık bu takımı tutamam. Arkadaşlar tamam taraftar kötü günde takımın yanında olmalı lakin bu kadarda rezil bir takım olamaz yaaaa.
Nerden nerelere geldik. Lige çıktığımız, o şanlı başarılar alan bir takım ne hle geldi. 2-3 senedir ligde küme düşmemeye oynuyoruz.Bu ne anlaşılır bir durum, ne de katlanılan bir durum. Ben SİVASSPOR için FENERBAHÇE'yi bıraktım. Böyle olmaz. Dilerim ALLAH'tan İNŞ ALLAH küme düşerler. Hiç olmazsa artık SİVASSPOR'un başarısızlıklarını gazetelerde görmem.Lütfen kimse beni kınamasın.
Şu yenildiğimiz maçlara bakın ALLAH aşkına hep ilk yarı 1-0 mağlup olup ikinci yarı dağılan bir takım. Ben rum pontus sporlu arkadaşlarımın yüzüne bakacak yüzüm yok yahu. Böyle rezaleti ben artık kaldıramıyorum. Böyle devam edersem sağlığımdan olacağım. Sayın başkanımız Mecnun bey hala bütçeyi düşünüp akılsız ve ucuz transferler yapmaya devam etsin. Ben olsam; madem bütçeyi düşünüyorum o zaman hiç yabancı transferinde bulunmam, direk ucuz yerli futbolcuları transfer ederek ikinci ligde devam ederim. Benim neyime süper lig. Tabiki taraftar bu rezil sonuçlar alan bir takımı görmek istemez.
Sayın başkan ve teknik direktörümüz taraftarları maça davet ediyor. ALLAH aşkına kim bu rezaleti görmek isteyipde maça gelmek istemez.İnanın bana bundan 1 ay öncesine kadar memleketime gelip takımımın maçını izlemek istiyordun ama şimdi asla asla asla. İsmini bile duymak istemiyorum.
Sizlere hayırlı akşamlar diliyorum.
BLUEDREAM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BLUEDREAM'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!
Alt 08.05.2013, 20:10   #3
ddolphiner
Acemi Yiğido

ddolphiner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 ddolphiner FAZLA SÖZE GEREK YOKddolphiner FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!

+1 demek isterdim ama lig garanti olsun zaten neşter vurulur.Şuan bunu düşünemeyiz.
Cevap: REZALET
Alt 08.05.2013, 20:10   #4
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: REZALET

yenilmek çok acıda hele birde trabzon seyircisi SİVAS pabucu yarım çık dışarıda oynayalım diye bağırmalarıda dahada acı verdi bana ne hocayı nede futbolcuları hiç kimseyi eleştirmeyecem arma forma sevdalsı olarak inş bu hafta karabüğü yener kümede kalırız
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2013, 20:11   #5
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hiç bir zaman takımı bu kadar ruhsuz görmemiştimm. Rıza gider ayak yapacağını yaptı.Sadece tek diyecğeim bu takıma bu şehre yazzık Meydanda Galtasarayın şampiyonulğunu kutlayanalr elelrine kına yaksın
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2013, 20:11   #6
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!

Hemen bu akşam istifa et onurun varsa !

Yardımcı Antrenör ile son 2 maça çıkarsak belki ligde KALIRIZ !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2013, 20:20   #7
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yazıklar olsun böyle bir taktik anlayış yok.avantajlı bir skordan bu hale gelmek büyük beceriksizlik.beraberlik bize yarıyor sağlam bir alan savunması yapıp kontraya çıksana.Haydi ilkyarıyı 1- 0 yenik kapatıyorsun bari savunma güvenliğini bırakma kontrollü şekilde hucuma çık at bir gol iş bitsin hepsi bukadar.Aynı şey lig maçlarındada geçerli.Niye kontrolsuzce saldırıyosun.Yeter artık hocam bu şekilde olmaz.kahrettin bizi adamlar bizim sayemizde finale çıktı...
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda falcon58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2013, 20:31   #8
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

ana sayfaya girilmiyor, site yönetimi lütfen konuyu kapatmayın... bu kadar rezilliğe ve kepazeliğe tek dur diyecek olan taraftardır!!!
Alt 08.05.2013, 20:32   #9
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

rıza çalımbay ın sezon sonuna kadar kalmasını istemiştim.artık bunada gerek kalmadı bu rezaletten sonra istifa edip sivas a hiç gitmemesi gerekir.sivasspor tarihinde böyle bir rezalet görmedi.alınan bu skordan sonra ligde kalmışız kalmamışız benim için hiç farketmez.2.ligde gençlerle oynar belki yeni bir takım ruhu yakalarız.yazıklar olsun bize bu hezimeti yaşatanlara.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2013, 20:36   #10
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hala istifa haberi gelmedi.eğer istifa etmezde karabük maçına çıkarsa taraftardan ricam hakaret etmeden istifa etmesini sağlayın.bu rezaleti temizlemek hiç kolay olmayacak.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalimbay, rezalet, İstİfa