Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!
Alt 09.05.2013, 16:55   #101
yiğido şahin
Yiğido

54 Mesajına 92 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 yiğido şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!

ben bir ara tolga kendi kalesine gol atar skoru 6-1 yapar sanmıştım tarihinin en kötü futbolunu oynadı bu takım
yiğido şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2013, 17:26   #102
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya kardeşim ayıptır günahtır. İstersen küme düşür, istersen kalan 15 takımdan 6 ye. Ama gayseri ve rumspordan 6 yeme. Geldin, bu iki çirkef takımdanda 6 yedik. En son ibb maçında şampiyonluk kactıgında aglamıstım. Dünde bunun tekrarı oldu. Git genlerbirliğinden elazıgdan 6 ye olur futbolun ıcınde deriz, yol kazası deriz. Ama bu 2 ..... takımdan yeme yemeeeee! Fenerle finale cıksaydık kupayı almayı tabı ısterız ama alamasak bıle uefadaydık. Avrupaya goturebılsen sezon sonu kuzu kuzu kalacaktın ama şimdi git. ..........git. Yerine gelecek adamlar var. Son olarakta saçma saçma transferler yapacaksa bu yonetım onlarda gitsin. Uğurla, hayrettınle, sercanla, eneramoyla oynanmaz. Son olarakta yonetıme şunu söylüyorum : Bülent denen ........ uydunuz şampiyonlar liginde oynayacagımız sene iskelet kadroyu dagıttınız. Tum, balili, bilica, sylla vb. Bu oyuncuların hepsını kadronuzda tutup bu kadronun uzerıne nokta 3-4 transfer yapsaydınız anderletch den 5 yıyıp gelmezdık, üstüne bide o sene düşmemeye oynamazdık. Hadi bunları gonderdınız yerıne adam mı aldınız? Tum un yerıne yasadıgından bı haber oldugumuz ersan martın. Balilinin yerine agbetu. Bılıcanın yerıne hollanda 2.liginden mbamba. Ne kadar acı bır durumdur ülkeni şampiyonlar lıgınde temsıl ettıgın sene kendı ................ lıgınde düşmemeye oynamak. Ayıptır, yazıktır, günahtır..

Rıza bey erinmeyip giderlerse eğer yerine gelecek adam : hedefleri, idealleri olan METİN DİYADİN'dir...
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Esrarenqiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2013, 18:41   #103
tasde5858
Yeni Yiğido

12 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tasde5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eneramo futbolcumu allah aşkına ya adam bıldığın oklava yutmuş tam kalas bu takımda sercan yıldırım var ya hocam onu bıle beceremedın hrkesı küstürdün bu tkımın yeri bumu
tasde5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: REZALET
Alt 09.05.2013, 18:42   #104
ozsivasli58
Acemi Yiğido

ozsivasli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 98 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ozsivasli58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: REZALET

Alıntı:
BLUEDREAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli dostlar;
Yeni bir rezil maçı daha kahrolarak seyrettim. İnanın utandım. trabzon spor(rum pontus spor)'a yenilmek hele hele bu kadar farklı bir skorla yenilmek kanıma dokundu. Bu utançla artık bu takımı tutamam. Arkadaşlar tamam taraftar kötü günde takımın yanında olmalı lakin bu kadarda rezil bir takım olamaz yaaaa.
Nerden nerelere geldik. Lige çıktığımız, o şanlı başarılar alan bir takım ne hle geldi. 2-3 senedir ligde küme düşmemeye oynuyoruz.Bu ne anlaşılır bir durum, ne de katlanılan bir durum. Ben SİVASSPOR için FENERBAHÇE'yi bıraktım. Böyle olmaz. Dilerim ALLAH'tan İNŞ ALLAH küme düşerler. Hiç olmazsa artık SİVASSPOR'un başarısızlıklarını gazetelerde görmem.Lütfen kimse beni kınamasın.
Şu yenildiğimiz maçlara bakın ALLAH aşkına hep ilk yarı 1-0 mağlup olup ikinci yarı dağılan bir takım. Ben rum pontus sporlu arkadaşlarımın yüzüne bakacak yüzüm yok yahu. Böyle rezaleti ben artık kaldıramıyorum. Böyle devam edersem sağlığımdan olacağım. Sayın başkanımız Mecnun bey hala bütçeyi düşünüp akılsız ve ucuz transferler yapmaya devam etsin. Ben olsam; madem bütçeyi düşünüyorum o zaman hiç yabancı transferinde bulunmam, direk ucuz yerli futbolcuları transfer ederek ikinci ligde devam ederim. Benim neyime süper lig. Tabiki taraftar bu rezil sonuçlar alan bir takımı görmek istemez.
Sayın başkan ve teknik direktörümüz taraftarları maça davet ediyor. ALLAH aşkına kim bu rezaleti görmek isteyipde maça gelmek istemez.İnanın bana bundan 1 ay öncesine kadar memleketime gelip takımımın maçını izlemek istiyordun ama şimdi asla asla asla. İsmini bile duymak istemiyorum.
Sizlere hayırlı akşamlar diliyorum.
iyi gün dostları sizin gibilere Sivasspor'un ihtiyacı yok.Sel gider kum kalır.Ne verdinizde ne istiyorsunuz ayıp etmişsiniz.Selamlar
Alt 09.05.2013, 19:35   #105
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

bo takımda şeşu ve borjanı tutup gerisini postalayacaksın korktumki bu reziller bir gol atıp plaka yazdırıllar diye ziya ile başlayan facia kara tarihe bir sayfa daha açtı
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2013, 19:37   #106
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Futbol hatalar oyunudur, futbol bünyesindeki enteresanlığı, keşmekeşliği, çirkefliği önümüzdeki 10 sene içerisinde globalleşmesi ile sahiplenmiştir. Eskiden şöyleydi böyleydi vesaire... Ama işin birde fanatizm ve fair-play çerçevesi var. Türkiyenin hatta dünyanın her stadlarında olağan gelen bir olgudur ''istifaya davet''... Bizde de olmuştur ve bundan sonrada olacaktır. Dün Pecze vardı, Bülent Uygun vardı, Muhsin Ertuğral vardı Rıza Çalımbay da var. Bunlar ne kadarda Sivaslı olsalar olmasalar da bu takım içerisinde öyle yada böyle hizmetleri dokunmuş, ekmeğini yemiş güzelliklerimizi tatmış insanlardır. Her şeyin bir zamanı bir nedeni ve bir nihayeti vardır. Tamam Rıza Çalımbay istifa etsin, gitsin. Bende eleştirdim hemde tohaç gibi eze eze... Benim yada benim düşüncemde olanların tek gayesi eleştiriden doğru yolu bulmaktı. Söğmek hakaret etmek bizlere yakışmaz. Bazen hafta sonları 3. liginden 2.liginden bazı taraftar forumlarını gezmeye çalışıyorum. Emin olun bizim seviyemizi yakalayan bir taraftar forum sitesi yok. Bununda tek nedeni var burada gönülleri ile bu işe soyunan 10-12 arkadaşımızın terazisi... Bazı arkadaşlarımız bu teraziyi haksız bulsalar da bu yıllarca işleyen ve rayından çıkmayan bir disiplinle işlevini devam ettirdi ve idamesi sağlandı. Lakin bugün geldiğimiz noktada taraftarlarımızın sabrı taştı ve adeta amiyane tabirle o taş çatladı. Yapacak bir şey yok, insan psikolojisi fevri davranabiliyor. Burada yapılacak tek şey çerçevemizin dışına çıkmadan eleştirimizi olabildiğince yapmak yada karşıt söylemlerimizi tartışmadan masaya doğru düzgün yatırmak olacaktır. Emin olun doğru yolu böyle bulacağız. Hoca istifa edecektir, hoca takımda kalacaktır, hoca kontrat yenilemeyecektir vesaire bunların zamanını biz bilemeyiz lakin zamanlamasını biz yaptığımız yorumlarla ve çizdiğimiz dozaj hattıyla belirleyebiliriz. Haa hoca hakldır taraftar haklıdır bunun mizanını burdan takip edip öğrenebiliriz. Tabiki tek şartla, edep ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde. Aksi takdirde affınıza sığınıp bu mahalle ağızları ve edep dışı tüm yorumlara uygulayacağımız ''kesikler'' canınızı sıkabilir. Onun için değerli arkadaşlarımızdan istirhamım anlaşılabilir, üsturuplu yorumlarda bulunmalarıdır.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2013, 20:31   #107
zaferbaba
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zaferbaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hakikatende bu konu kapatilsin kimisi riza hocayi desdekliyor kimisi desdeklemiyor millet burda birbirine girmeden kapatilsin bu konu karabuk macina bakalim
zaferbaba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2013, 21:25   #108
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Esrarenqiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[B]Ya kardeşim ayıptır günahtır. İstersen küme düşür, istersen kalan 15 takımdan 6 ye. Ama gayseri ve rumspordan 6 yeme. Geldin, bu iki çirkef takımdanda 6 yedik. En son ibb maçında şampiyonluk kactıgında aglamıstım. Dünde bunun tekrarı oldu. Git genlerbirliğinden elazıgdan 6 ye olur futbolun ıcınde deriz, yol kazası deriz. Ama bu 2 oç. takımdan yeme lan yeme! ..........
bütün acıların özeti bu işte. elazığ'dan bursa'dan yiyelim de bu kayseri ve trabzon denen iki alçak takımdan her yıl 6'şar tane yemek nasıl bir karaktersizlik nasıl bir alçaklık örneğidir? birisi bana açıklayabilir mi?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2013, 22:28   #109
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne Sivasspor sevdalıları varmış da, bizler bilmez imişiz.

Skor taraftarları mı dersiniz. Şahıslar üzerine açılan konulara göre "mantar" gibi çoğalan üyeler mi? dersiniz, hemen hepsi bizde mevcut imişte bizler bilmez imişiz. Yıllardır pc'mizin açılış sayfası olan Sivasapor.com sitesinde ne üyeler varmış da bizler görmez imişiz.

Alınan skor hazmedilmeyecek kadar ağırdır, üzülmedim diyen yalan söyler. Tabii bıyık altından gülen, Sivas'la Sivaslıklıkla ilgisi olmayan sadece cüzdanında Sivas yazan İT (İstanbul Takımları) dostu olanlar da olmuştur. Torunum bile ağladıysa söyleyecek sözün bittiği yerdir.

Hırsızın hiç mi suçu yok? diyerek Allah'ın bir kulu da, karşılaşma leyhimize dönecek pozisyonda, ceza alanında Grosicki'ya atılan dirsek beraberinde kırmızı kart ve penaltıyı sorgulamıyor. Ama, Ziya'nın (Yapmasa tabiiki iyiyidi ) elini sürmesi ile kendini yere atan emek hırsızı, sahtekar, futbol çirkefi Volkan Şen'in pozisyonuna penaltı veriliyor.

Yanlı yayın yapan kuruluş ise Grosicki'ye yapılan bu pozisyonu kupa özel özetlerinden kaldırıyor.

Sözün özü şu ki; Rıza Çalımbay tartışılmaz insan değil ama, tartışıldığı zaman mekan şu aşamada değildir. Sezon sonunda zaten "Haydi Abbas Bağlasan Durmaz" diyeceğinin sinyalleri veriliyor. Ama tartışılacak zaman bu zaman olmadığını, Karabük karşılaşmasına odaklanarak, taraftar olarak bizler de görevimizi yerine getirirp, stadyumu doldurup maçı alıp rahatlamalıyız.

Sonrasında ise hepimizin rahatlayacağı açıklamalar kendiliğinden gelecektir düşüncesindeyim.

Bu anlamda da Site yönetiminden ricamdır, konunun, en azından şimdilik kaldırılmasından yanayım. Gerek Teknik kadronun gerekse futbolcuların Karabükspor karşılaşmasına daha rahat konsantre olmalarına imkan tanıyalım diye düşünüyorum.
sezon başından beri aleyhimize hakem hataları oluyor.bu maçtada vardı.fakat bu yenilgiyi hakeme bağlamak sivasspor un geleceğini baltalamak olur.kenarda maçla alakası olmayan rıza çalımbay sahada deli dana gibi dolaşan en az 8 adam vardı.futbolda kazanmakta kaybetmekte var fakat böylesi kabül edilemez.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2013, 22:42   #110
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporumuzu tarihe altın harflerle yazdıranlara selam ediyorum. Onlarda dünkü tarihi hezimeti ebedi unutmasınlar. Çünkü biz onları ebedi unutmuyacağız, her zaman kulaklarını çınlatacağız bunuda bilsinler
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalimbay, rezalet, İstİfa

Seçenekler Arama
Stil