Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İstifa Değerlendirmesi
Alt 21.12.2014, 14:20   #11
formen720
Acemi Yiğido

11 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 formen720 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İstifa Değerlendirmesi

Carlos gitti yerli hoca geldi bu kadroyla ne yapacak soruyorum sizlere mevcut kadroya bakılınca görülen şuki ptt1.lig ve işi bitmişlerle dolu kadroya sahibiz görünen köy kılavuz istemez:3.kalecimiz,berk,ahmet şahbaz,musa,hakan,ahmet aras,cihan Özkara,hatta ümit kurt bunlar ptt1.lig ve bi alt lig topçuları birde kocamış ve işi bitmişler var toraman,batuhan,kadir,utaka,cr ısantus bunlarla ne yapılabilirki hocanın gitmesi çözüm değil yanlış yaptılar çözüm 7 tane banko oynuyacak kaliteli yerli ve yabancı transfer olmalıydı carlosla devam olmalıydı
formen720 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı formen720'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:46   #12
sindy58
Acemi Yiğido

23 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 sindy58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gerçekten çok üzüldüm futbolculugunu centilmenlik le birleştiren nadir sporcu ne diyelim yolu açık olsun inş umuyorum ki bir gün birşekilde tekrar Sivas a döner SENİ SEVİYORUM Carlos
sindy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sindy58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:51   #13
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Carlos gibi bir markayı bir efsaneyi ne takım ne de yönetim fırsat olarak kullanabildi, gerçekten yazık oldu...
Alt 21.12.2014, 15:02   #14
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu türkiye ligi farklı 1 lig,r.carlos fb de oynadığı zamanlarda ve şimdi fb ve diğer büyütülmüş takımlar hakemler tarafından kolandığı için burayı güllük gülüstanlık sandı,kafasında hayal ettiği temiz futbol oynattı,ilk geldiği sezon herkesin kesin küme düşerler dediği takımla ,forvetsiz ve kalecisiz, onca hakem katliamına rağmen uefaya soktu,malum nedenlerden gidemedik ,bu onun t.derektörlük hayatındaki ilk şok oldu ,bu şoku futbolcularda ,yönetimde bitürlü atlatamadı ,takımın eksikleri ortadayken yönetim oralı bile olmadı,nerde işe yaramaz adam var onları aldı,bu kötü gidişatta hiçmi r.carlosun suçu yok ?mutlaka var,hemde çok var,bikere kendisine çok yardımcı olan lopezi göndermeyecekti,sezona tecrübeli kaliteli bir kaleciyi,adam gibi bir forveti,adam gibi stoper ve ortasaha oyuncusunu aldırmalıydı,almıyorlarsa sezon başında ayrılmalıydı,takımın kondisyon sorununu bitürlü halledemedi,geçen sezon sivasspor öyle ısırıyor basıyorduki ,busezon bunu göremedik,oyuncu değişiklilkerini [yedekler işe yaramasa bile]çok geç yapıyordu ,rakip takımların teknik analizini ,istatistik bilgilerini alıp ona göre bir oyun şekliyle oynatmıyordu,erciyes neyse,fb yede öyle oynatıyordu,hakem hatalarınıda hesaba katarsak ,böyle kötü sonuçlara katlanmak zorunda kaldık,türkiye şartlarında hiçbir takım r.carlosa tahammül ettiğimiz kadar tahammül etmezdi,biz ettik,çünkü ortada büyük bir orantısızlık vardı,oynadığımız maçlarda tüm istatistikler bizim lehimize olsada bitürlü sonuca yansıtamıyorduk,gs maçında 8 net pozisyon bulduğumuz halde ,sahadan biz yenik ayrılıyorduk,şanssızlığımızı bu hafta ,gelecek hafta ,öbür hafta kırarız diye bekledik ,herhafta maalesef ,hakem hataları,futbolcuların ruhsuz ,beceriksiz,egoist oyunları yüzünden o şanssızlığı bitürlü kıramadık,başkaları gibi rakibi tekme tokat indirme futbolunu,10 kişiyi ortasahaya dizip çanakkale geçilmez futbolunu oynatmayıp ,sivassporu real madrid ,barcelona gibi oynatma sevdasına düşünce olmadı ,bu ,hacı muroyla mercedes gibi hız yapmak gibi bişeyoldu,maalesef ülkemizdeki tüm teknik direktörlerin ,kaderini paylaşmış oldu ,benim şahsi kanaatim,r.carlos hocalık kariyerine iyi başladı ,kendini ispat etti,daha iyisi de olabilirdi,maalesef başta kendi hataları olmak üzere,yönetimin cimriliği,hakemlerin şerefsizliği,futbolcuların odunluğu , buna izin vermedi,bundan sonraki hayatında ,teknik direktörlük hayatında üstün başarılar diliyorum ,kendisine emekleri için teşekkür ediyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 15:02   #15
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunun sonrasında bazı teklifler ve düşünceler var. Bunları değerlendirip tabii ki futbol hayatının içerisinde devam edeceğim. Teklifler Türkiye'den
Avrupa'nin önde gelen liglerinden teklif alman zaten mümkün degil, cünkü lisansin yok. Türkiye'de TFF nin talimatlardaki degisikligi sayesinde hocalik yapiyorsun. Bu talimattan yararlananlardan birisi de Sergen oldu.

Ben Carlos'un en gec sezon sonu FB nin basina gececegini düsünüyordum.
Türkiye'den hangi takimlardan acaba teklif aldi?
Bjk - olamaz
Gs - olamaz
Ts - olamaz
Fb - Kartal kovulursa bence olabilir
Bursa - olamaz
Kasimpasa - olabilir
baska da aklima takim ismi gelmiyor (Teklif gelip Carlos'un kabul edecegi takim)
Alt 21.12.2014, 15:24   #16
apa58
Yeni Yiğido

apa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 apa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yolun acik olsun Carlos seni seviyoruz
apa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 15:51   #17
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Carlosun ıstıfasını kabul eden veya ıstıfaya zorlayan yönetim aynı erdemliliği sizdende bekleriz

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 15:52   #18
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Avrupa'nin önde gelen liglerinden teklif alman zaten mümkün degil, cünkü lisansin yok. Türkiye'de TFF nin talimatlardaki degisikligi sayesinde hocalik yapiyorsun. Bu talimattan yararlananlardan birisi de Sergen oldu.

Ben Carlos'un en gec sezon sonu FB nin basina gececegini düsünüyordum.
Türkiye'den hangi takimlardan acaba teklif aldi?
Bjk - olamaz
Gs - olamaz
Ts - olamaz
Fb - Kartal kovulursa bence olabilir
Bursa - olamaz
Kasimpasa - olabilir
baska da aklima takim ismi gelmiyor (Teklif gelip Carlos'un kabul edecegi takim)
Bana da tek ihtimal Kasımpaşa ihtimali gibi geliyor. Çünkü diğer takımlarda değişiklik beklemiyorum. Yakında değişiklik bekleme ihtimali olan takımlar belki Antep, Akhisar, Eskişehir olabilir ama buralara gitme ihtimali olmaz. Devre arasında ise Fb durumu olabilir. İsmail Kartal ile devam etmezlerse Carlos'un hücum futbolu ve eski oyuncuları olması nedeniyle Carlos'u getirebilirler.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 16:20   #19
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1006 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yönetim büyük bir eksi almıştır bir çok taraftarın gönlünde. Bu hatayı başta başkanımız olmak üzere yönetime hiç yakıştıramadım.Kendi adıma büyük hayal kırıklığı oldu.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 16:22   #20
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

carlos kesınlıkle kalmalıı

Etiketler
carlostan, değerlendirmesi, istifa, İstifa

Seçenekler Arama
Stil