Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim İstifa
Alt 28.04.2016, 20:04   #131
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
sehrisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesala sence kim gelsin başkan olarak.
Kardeşim burada kimse birilerinin tetikçisi değil şak şak cilikda yapmıyoruz sadece 3 yıldır çok kötü yönetilen bir kulüp var büyük bir başarısızlık var hem sportif hemde maddi olarak büyük bir başarısızlık var ve bunun bedelini birileri ödemeli.

mecnun giderse kim gelecek, kim gelecek diye soranlara şöyle cevap veriyorum kim gelirse gelsin zaten bundan daha kötü olamayız hem sportif olarak hemde maddi olarak 35 yaşındaki futbolculara ptt lig futbolcularına oynamadan para kazanan futbolculara verilen paralar ile kulüp zarara ugratilmistir sportif olarak küme düşürülmüştür alt yapı desen zaten kocaman sıfır. Sıradan bir yönetim olsada zaten en kötü suan bu durumda olurduk, daha kötü olmazdık merak etmeyin.
Alt 28.04.2016, 20:35   #132
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivasspor.Com ÜYE gardaşlarıma cevaplar:

_DeReBeYi_ Ne; Gardaşım 2014 den beri Yenilik isteyenlerdenim. Şimdi beni iyi anlıyorsundur. Bu konuya bak ve içeriğini oku. Provakatör diyenler bile oldu bizlere. Ama şimdi Binler İSTİFA diye bağırıyor.

http://www.sivasspor.com/forum/showp...6&postcount=52

http://www.sivasspor.com/forum/showp...1&postcount=53

yigido yakup 'a; Gardaşım ben ve benim gibi düşünenlere provakatör lafını kondurmuştun. Şimdi binler eleştiriyor. İnce mesajlarımız oldu tabiiki eyvallah. Ama Mecnun Başkanı tanımak gerekir. Tanırsan bedavaya kovarsın. uZUN YILLAR BEKLEDİM. Şimdi herkesmi provakatör. Takımına sahip çık.

http://www.sivasspor.com/forum/showp...3&postcount=45

Bazı Üye Gardaşlarıma;

http://www.sivasspor.com/forum/showp...&postcount=107

http://www.sivasspor.com/forum/showp...&postcount=196

Sivasspor.Com 'da yaptığım en harbi açıklama;

http://www.sivasspor.com/forum/showp...40&postcount=7

Bir FB maçı yorumum sessiz kalan üyelere gelsin;

http://www.sivasspor.com/forum/showp...0&postcount=73

Linklerin tarihine bakabilirsiniz. Konuların tarihine bakabilirsiniz.
Alt 28.04.2016, 21:06   #133
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herkes kendince düşüncelerini paylaşmış,ve maalesefki bu konuda bile taraftar bölünmüş,söz konusu yönetimmi?sivasspormu?takım 1 mağlubiyette düşecek durumda ,haa yönetimin gitmesi ,istifa etmesi bu satten sonra zaten kimseye fayda getirmez,rallim abinin dediği gibi bu konunun gündeme gelmeside erken olmuştur buna katılıyorum,önümüzde 4 hafta var ,bu haftalarda sivasspor kurtulabilir,ben ciddi olarak inanıyorum,takım mucize eseri ligde kalırsa yada düşerse yönetimde ciddi değişikliler olmasıda zaten gerekiyor,son olarak ,borcumuzda yok [artıkvar]başarımızda yok politikası ,küme düşmüş takımların kazmalarını takıma kazandırma politikası,karaktersiz pskopat oyuncuları sivasspora ve türk futboluna kazandırma politikaları,deneyimsiz,donanı msız acemi yardımcı hoca ve yetersiz yardımcılarını sivassporun başına getirme politikası,nerde bonservisi elinde bitik,yaşlı sakat,emekliliği gelmiş oyuncuları bu takıma kazandırma politikaları,transfer sezonunda ucuz ,gereksiz oyuncuları alma politikası,taraftardan kopuk,taraftarın sesi olmayan,takımın gidişatı ,yada transferler,hakem hataları ve tff ninin sivasspor aleyhindeki icaraatlarına cevap vermeme,taraftarı bilgilendirmeme politikası iflas etmiştir, bu kötü gidişatda bu polİtikaların sonucudur.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.04.2016, 22:00   #134
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Del Piero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim burada kimse birilerinin tetikçisi değil şak şak cilikda yapmıyoruz sadece 3 yıldır çok kötü yönetilen bir kulüp var büyük bir başarısızlık var hem sportif hemde maddi olarak büyük bir başarısızlık var ve bunun bedelini birileri ödemeli.

mecnun giderse kim gelecek, kim gelecek diye soranlara şöyle cevap veriyorum kim gelirse gelsin zaten bundan daha kötü olamayız hem sportif olarak hemde maddi olarak 35 yaşındaki futbolculara ptt lig futbolcularına oynamadan para kazanan futbolculara verilen paralar ile kulüp zarara ugratilmistir sportif olarak küme düşürülmüştür alt yapı desen zaten kocaman sıfır. Sıradan bir yönetim olsada zaten en kötü suan bu durumda olurduk, daha kötü olmazdık merak etmeyin.
Gardas kim gelirsen gelsin diye bir cevap yok.net bir cevap verin aklınızda biri olduğu için değil tabii. Ancak daha önceki kongrelerde aday olan biri var mı ? Sizin bildiginiz. Hani şu adam BAŞKAN olur SİVASPOR A diyebileceğimiz bir kişi hani söyleyin bizde umutlanalim.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2016, 22:15   #135
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Mesala sence kim gelsin başkan olarak.
Konum itibari ile Sivasın dinamiklerini sizler kadar iyi tanımıyorum...Tanımamak mevcut yönetimin kötü oluşunu kabul etmek anlamına gelmiyor...Bu sorunuzun cevabını Sivasta yaşayan dinamikleri tanıyan arkadaşlar çok daha net cevap vereceklerdir...Selamlar..
Alt 28.04.2016, 23:13   #136
sehrisivas
Acemi Yiğido

sehrisivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 sehrisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konum itibari ile Sivasın dinamiklerini sizler kadar iyi tanımıyorum...Tanımamak mevcut yönetimin kötü oluşunu kabul etmek anlamına gelmiyor...Bu sorunuzun cevabını Sivasta yaşayan dinamikleri tanıyan arkadaşlar çok daha net cevap vereceklerdir...Selamlar..
tanıyanlar da veremiyor bu cevabı kardes. Yok çünkü kayyumdan alinmis bir klüp. Kim sahip çıkar inan bilmiyorum kimsenin de bildiğini sanmıyorum. Elbet biri bulunur diyorlar.
sehrisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2016, 23:29   #137
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Borca girelim diyenler çokta altından kalkabilecek mi bu takım o da var mesela Orduspor'un hali içler acısı süper lige çıkmak pahalıya mâl oldu onlara hâlâ da borçları kapanabilmiş değil
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 00:31   #138
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Gardas kim gelirsen gelsin diye bir cevap yok.net bir cevap verin aklınızda biri olduğu için değil tabii. Ancak daha önceki kongrelerde aday olan biri var mı ? Sizin bildiginiz. Hani şu adam BAŞKAN olur SİVASPOR A diyebileceğimiz bir kişi hani söyleyin bizde umutlanalim.
Kim gelirse gelsin bundan kötü olnaz deniyor kardeşim.Niye geri zekalı gibi aynı soruyu soruyorsun.Şunu dersen birşey diyemem.Orda çete var kardeşim kimseyi içeri sokmaz diyorsan o başka.Ama bizim sandığımız gibi medeni bir Sivasspor müessesi varsa ben de adayım.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.04.2016, 00:43   #139
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Mali kongre yaparım önce.Klubün gelirini giderini düzenli aralıklarla Sivaslılara söylerim.Sponsor anlaşması yaparsam çok değer verdiğim Sivas ismini kime ne şartlarla sattığımı açıklarım.Bundan kötü mü olur.Zor mu sanıyorsunuz bunu yapmayın.Sivas halkı bu kadar zavallı ise az bile yapıyorlar deyip aslında buralarda hiç yazmamak lazım.
Alt 29.04.2016, 00:44   #140
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Aslında az bile yapıorlar.Bunu da takdir ediyoruz.Onu da belirtelim.

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil