Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor içimizi ısıttı!
Alt 26.01.2012, 09:18   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivasspor içimizi ısıttı!

Dile kolay, süper ligde tam 10 maçtır yenilmeyen bir Sivasspor var. Bu Sivasspor ... şu anda ligde, 4. sırada yer alıyor. Sivasspor’un bir başka özelliği de lider Galatasaray’dan sonra en fazla gol atan takım olması. Bu kadar pozitif oynayan, ligi forse eden bir takıma Sivaslı sahip çıkıyor mu? Kesinlikle hayır! Dün maç oynanırken, Konyaspor’da oynayan Ertuğrul Arslan aradı ve maçı sordu. O anda Sivasspor 2-0 öndeydi ve bana şunu söyledi “ Keşke bende 4 Eylül stadında olsam şimdi stat yıkılıyordur” Ertuğrul, Sivasspor’un ligde aldığı sonuçları göz önüne getirerek bu tahmini yaptı. Oysa ben 4 Eylül stadında en fazla 3-5 bin taraftarın olacağını bir gün önce yine bu sütunlardan yazmıştım ve maalesef yine yanılmadım…

Aslında Sivasspor’da kimin nasıl oynadığını ve sahada ne yaptığını yazmak adet olmuş. Şu durumda yazılacak tek konu var, o da kesinlikle Sivas’ın Sivasspor’a vefasızlığıdır.

Tekrar ediyorum, (Her zaman maça gelip destek olanları tenzih ediyorum) Sivas halkı bu takıma layık değil, bu halkın yeri kesinlikle 2.lig B kategorisidir. Başka bir şehirde böyle başarılı bir takım olsa, inanın o stat az gelir. Ama Sivas insanın büyük çoğunluğu kahvede okey oynamayı, evde televizyonda dizi izlemeyi Sivasspor’a tercih etti. Bu işin mazereti olamaz, sakın kime bana hikaye anlatmasın!

Yoğun maç trafiği yaşayan Sivasspor’da sanki biraz yorgunluk belirtileri vardı. Yukarıda da ifade ettiğim gibi ligin en fazla gol atan iki takımından birisi olan Sivasspor, dün akşam diğer maçlara oranla daha az sayıda pozisyona girdi. Tabi burada esas alan maçı kazanıp haftayı 3 puanla kapatmaktır. Sivasspor bunu başardığı içinde tebrik ediyorum.

.........

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor içimizi ısıttı!
Alt 26.01.2012, 09:27   #2
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sivasspor içimizi ısıttı!

takim cok güzel futbol oynuyor top ayagimizdayken atak olgunlasana kadar pas yapiyoruz kisa ve güzel paslarla dar alandan topu cikarabiliyoruz rakibe azla top vermiyoruz aynen bu soguk da bu takim icimizi isitiyor. basarilar sivassporuma...
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2012, 09:34   #3
vahit5834
Acemi Yiğido

15 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 vahit5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

teşekkürler abdullah abi senin söylediklerini bütün sivaslılar söylüyor ama yüzde 98 yapmıyor çünki kültürlerimiz kahvehane kültürü
vahit5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda vahit5834'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2012, 09:41   #4
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivastaki yerel gazeteleri takip eden birisiyim ve spor yazarlarını az çok tanıyorum
daha çok maçla olumlu olan skorlarla ilgili yazılar okuyorum ya da üstün körü yazılar ama hiç biri sizin kadar gerçekleri anlatmıyor ya da bu takıma olabildiğince destek vermiyor..

Defalarca taraftar ya da seyirciden bahsettiniz bu takımın yalnız kalmaması gerektiğini yazdınız ısrarlı bir şekilde de yazmaya devam ediyorsunuz cidden sizi tebrik ediyorum bizim en acı gerçeğimizdir taraftar olamamamız.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı OzkanBaskan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2012, 09:42   #5
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

hafta arası maç oldugu için seyirci maçlara gelemiyor veya gidemiyor diğer takımlarında hafta içi seyircisi gelemiyor..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2012, 09:57   #6
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Abi sana katılıyorukm,daha önceleride yazdığın gibi bu şehir gerçekten 2.lig B'ye layık,keşke herkes senin gibi bu ciddi konunun üzerine gitse
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2012, 10:03   #7
Rallim58
Gast

Bizde taraftar yoooook..

Seyirci vardı oda şimdilerde yok..
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2012, 10:59   #8
favori58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hafta arası maç oldugu için seyirci maçlara gelemiyor veya gidemiyor diğer takımlarında hafta içi seyircisi gelemiyor..

Arkadaşım bu dediğinle alakası yok. Haftasonu oynanan maçlardada seyirci sayısı belli. Ayrıca,hafta arası maça gidenler nasıl gidiyor,Ordu-Karabük maçında stad tıklımz tıklımdı. Ankaragücü maçına gelenlerin sayısı bile bizden fazla.
Valla bizden hiç bir şey olmaz billahi olmaz. Mecnun Başkanın doğum günü için metris önünde toplanılıyor ve ancak 100-150 kişi geliyor,kimse boşUna nefesini tüketmesin bu zihniyetten,su anlayıştan bu insan topluluğundan hiç bir şey olmaz. Bu takıma destek veren yine cefakar fedakar az sayıdaki topluluk yani bizleriz.
Alt 26.01.2012, 11:38   #9
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 841 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım bu dediğinle alakası yok. Haftasonu oynanan maçlardada seyirci sayısı belli. Ayrıca,hafta arası maça gidenler nasıl gidiyor,Ordu-Karabük maçında stad tıklımz tıklımdı. Ankaragücü maçına gelenlerin sayısı bile bizden fazla.
Valla bizden hiç bir şey olmaz billahi olmaz. Mecnun Başkanın doğum günü için metris önünde toplanılıyor ve ancak 100-150 kişi geliyor,kimse boşUna nefesini tüketmesin bu zihniyetten,su anlayıştan bu insan topluluğundan hiç bir şey olmaz. Bu takıma destek veren yine cefakar fedakar az sayıdaki topluluk yani bizleriz.
alakası yok olurmu kardeşim ben şehir dışında calışıyorum haftasonu evdeyim ben maça istesemde gidemiyorum birde şu konu var kar yağmış maraton da koltuklar dahil her taraf kar içinde orada karın içinde maç seyrettim hastalandım stad görevlisi yokmu 3 -5 kişi görevlendirseler temizlense iyi olmazmı maç seyretmeye geliyoruz sonra hasta olup geri dönüyoruz geçmişte trabzon maçına gitmiştim tam tamına bir ay hastalık çektim böyle havalarda stadın fiziki şartlarının düzeltilmesi gerekiyor..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2012, 11:52   #10
favori58
Usta Yiğido

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
alakası yok olurmu kardeşim ben şehir dışında calışıyorum haftasonu evdeyim ben maça istesemde gidemiyorum birde şu konu var kar yağmış maraton da koltuklar dahil her taraf kar içinde orada karın içinde maç seyrettim hastalandım stad görevlisi yokmu 3 -5 kişi görevlendirseler temizlense iyi olmazmı maç seyretmeye geliyoruz sonra hasta olup geri dönüyoruz geçmişte trabzon maçına gitmiştim tam tamına bir ay hastalık çektim böyle havalarda stadın fiziki şartlarının düzeltilmesi gerekiyor..
Kardeşim,senin gibi durumu olan kaç kişi var. Bizim meselemiz genel,yani çoğunluk.Sadece resmi kurumda çalışan maç saatinde boşta olan ve Sivassporlu olduğunu söyleyenler gelsin yeter. Ayrıca,bende son maçta maratondaydım,doğru oturalacak gibi değildi,ama bu seyirci yazında gelmiyor. Şampiyonlar lig maçında bile 15 bin kişilik 4 Eylül stadını dolduramadık,uzun lafın kısası bu!

Etiketler
içimizi, sivasspor, ısıttı

Seçenekler Arama
Stil