Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 05.03.2016, 10:51   #101
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Dünkü izlediğim mehdi touilden sonra okan buruğa bir çift sözüm var;Allah belanı versin...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 14:28   #102
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..Kusura bakmayın size malesef bu konuda hiç katılmıyorum..Bu zamana kadar Mesut BAKKAL gibi vizyonu dar hocaları hiç sevmedim hala da sevemiyorum..Benim gözümde iyi bir hoca elindeki kadroyu iyi bir şekilde kullanıp ,oyunu okuyabilen,maç içinde gerekli değişiklikleri yapan hocadır..Mesut Bakkal son 2 maçta çıkardığı kadro;yaptığı,yapamadığı deşikliklerle sınıfta kalmıştır..Bu saatten sonra sivasspora verebileceği bir şey olduğunu da düşünmüyorum...Ben geçen hafta Antalya maçını statta canlı izledim;ilk yarı sivasspor benim bulunduğun taraftaki kaleye hücum etmişti...Texeria yı calı olarak yakından izleme fırsatım oldu..Kesinlikle 2. yarı çıkmayı haketmemişti...Mesut Hoca neden çıkardı,H.Kabze yi neden aldı hala anlamış değilim..İlk yarı adama fazla top da gelmedi..2.yarı tam istediği ortam oldu ama malesef sahada değildi..Bugün de hoca Hasan ile tek forvet başladı..2.yarı en azından Texeria yı oyuna alır forveti 2 ler dedik ama ..Oralı bile olmadı..Golü yedikten sonra bile almadı..Daha sonraki dakikalarda oyuna aldı(74.dak galiba)..O saatten sonra iş işten geçmiş;rakip gömülü oynamaya başlamıştı....Mesut Hoca önce beraberlik sonra galibiyet diyor ama sivassporun maç kaybetmeye hatta beraberliğe bile tahammülü yok...Futbol bu haftaya bir de bakarsın Kasımpaşa yı yener;hatta üst üste bir kaç maç bile kazanır...Ben Mesut Bakkal gibi hocaları hiç sevmiyorum...
Bu takımı kuran Mesut Bakkal değil...Anlatmak istediğim olay sezon başında gelse idi kendi futbolcularını alsa idi v.s...Şu konumda 2 hoca değiştirdikten sonra değil Mesut Hoca Jose Mourinho gelsin geliş psikolijisi aynı olur...Mesut Hoca hata yapmışmıdır...Elbette yapmıştır bunu inkar etmiyorum ...Dünyanın en büyük hocaları hata yapabiliyor..Herkez Ertuğrul Sağlamı göklere çıkarır...Bursada yaptıklarını bir görseniz (maç esnasında)saç baş yolardınız emin olunuz...Hatalıda olsa bence suçlanacak en son kişi Mesut Hocadır..(Mesut Bakkalın yerinde kim olsa aynı düşüncemi savunurdum)
Alt 05.03.2016, 15:27   #103
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..Kusura bakmayın size malesef bu konuda hiç katılmıyorum..Bu zamana kadar Mesut BAKKAL gibi vizyonu dar hocaları hiç sevmedim hala da sevemiyorum..Benim gözümde iyi bir hoca elindeki kadroyu iyi bir şekilde kullanıp ,oyunu okuyabilen,maç içinde gerekli değişiklikleri yapan hocadır..Mesut Bakkal son 2 maçta çıkardığı kadro;yaptığı,yapamadığı deşikliklerle sınıfta kalmıştır..Bu saatten sonra sivasspora verebileceği bir şey olduğunu da düşünmüyorum...Ben geçen hafta Antalya maçını statta canlı izledim;ilk yarı sivasspor benim bulunduğun taraftaki kaleye hücum etmişti...Texeria yı calı olarak yakından izleme fırsatım oldu..Kesinlikle 2. yarı çıkmayı haketmemişti...Mesut Hoca neden çıkardı,H.Kabze yi neden aldı hala anlamış değilim..İlk yarı adama fazla top da gelmedi..2.yarı tam istediği ortam oldu ama malesef sahada değildi..Bugün de hoca Hasan ile tek forvet başladı..2.yarı en azından Texeria yı oyuna alır forveti 2 ler dedik ama ..Oralı bile olmadı..Golü yedikten sonra bile almadı..Daha sonraki dakikalarda oyuna aldı(74.dak galiba)..O saatten sonra iş işten geçmiş;rakip gömülü oynamaya başlamıştı....Mesut Hoca önce beraberlik sonra galibiyet diyor ama sivassporun maç kaybetmeye hatta beraberliğe bile tahammülü yok...Futbol bu haftaya bir de bakarsın Kasımpaşa yı yener;hatta üst üste bir kaç maç bile kazanır...Ben Mesut Bakkal gibi hocaları hiç sevmiyorum...
yazdıklarınıza harfiyen katılıyor imzamı atıyorum,hani deniliyorya bu takımı sezon başında alsaydı mesut hoca şöyle yapardı böyle yapardı diye,bu takımı ligde tuttuğu sezon hükmen galibiyet haricinde galibiyeti yok,hadi takımı ligde tutması sebebiyle ertesi sezon takımı kendi kurdurdu,hatırladığım kadarıyla sedat yeşilçay,mehmetnas,ceyhun eriş ,ivanos ,gibi adamları sivasspora kazandırmış,17 maçta ,yanlış hatırlamıyorsam ,2 galibiyet alıp ayrılmıştı,klasik beraberlikler hocası,vizyonu dar ,transferden anlamayan,oyunu okuyamayan , geçmişteki 2 puanlı zamanın hocası ,2 puanlı sistemde 1 puan bile iyiydi,şimdi 1 puanın önemi yok,hani bizim gibi takımlar için ,şu şartlarda 1 puan bile kıymetlide ,onu bile alamıyoruz,netice itibariyle tesadüfen kazanılmış rizespormaçı,texsere değişikliğiyle antalyaya hediye edilmiş 2 puan,texsera ,burhan,huseinin oynatılmayarak kaybedilmiş mersin maçı,bazı sorumsuz oyuncularla 3 puan kaçırılmış konya maçı, sivassporun işini zora sokmuştur,asla ve asla ne bu takımın ,nede ,bu ligin hocası değildir,şu kurtuluş savaşı verdiğimiz ortamda ,bunları demek istemezdimde ,maalesef durum böyle,gençlerin başkanı zeka özürlümüydüde anlaşmadı,mersinn sezon başında takımı emanet ettide noldu ,baktıki hocadan hayır yok yolladı geçti,maalesef mesut hoca kendini bitürlü geliştiremedi,kendisini insan olarak severim,biliyorumki sivassporu seviyor ,biliyorumki ligde tutmak için çırpınıyorda ,artık hata yapacak zamanı yok ,inşallh bizi ligde tutarda bende yemin ettim, gidip elini öpecem ,posterlerini bastırıp dağıtacam . [/b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 15:42   #104
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu durumda posterleri asılacak olan Mecnun Bey.Tabii protestolarda
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 15:53   #105
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mesut Bakkal'ın elbtteki hataları var. İlk döneminde de hataları olmuştu. Ama bu durumda çok fazla eleştiri getiremeyiz. Ona gelene kadar birçok yerde problemler oldu bu sene. Kişilik olarak beğendiğimiz kendimize yakın gördüğümüz bir hoca. Bu sene bizde eksik olan motivasyon ve disiplini sağlar mı diye düşündük ve etkisi de oldu açıkçası. Ama sahada eksik kalan bazı şeyler var. Genel olarak arkadaşlar dile getirmişler bunları da.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 16:14   #106
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir gol atanın kazanacağı maçta onlar galip geldi. Maçta dikkat çeken şeyler vardı.
- Atıf'ın eleştirileri dinleyip son topta kaleye vurmayı değil de pası tercih etmesiydi. Ama yanında Texeria yoktu. Tanase gol yapacak durumda değildi. Atıf bu maçta kendisi vursa daha iyiydi.
- Hoca'nın ilk 11'ine ilk yarı için bir şey demem. Ama Ümit Özat'ın 2. yarıdaki hamlelerini okuyamayıp golü yiyene kadar bekledin mi yanlışın ortaya çıkar. Bu iki Hoca'nın farkının en iyi anlaşıldığı andır ve Mesut Bakkal mağlup olmuştur.
- İbrahim Akın'ı istemiyoruz. Kritik anlarımızda ve maçlarda oynatılacak oyuncu değil. Hüseyin ve Texeria'yı ilk 11'e hazırlamalıdır.
Son dört takımdan üçü pes edene kadar kümede kalma savaşı devam edecek. Hiçbirşey bitmedi.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 16:45   #107
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesut bakkaldan önce bu takıma kalitesiz ,bedava,vast denecek takımların kadrosunda dusunulmeyen futbolcuları takıma dolduran yönetim bir numaralı suçludur.mesut bakkallar beraber takim da kıpırdanma oldukça ama hocanın yasli kabze ısrarı bir hatadır.Fakat sergen ve okanın kenarda unuttuğu mehdiyi gören ve takıma kazandıran bu hocadır.Dün mersini görünce borçlu yönetim ve alacaklı oyuncu kadrosuna hayran kaldım.kayseri aşağı inerse kurtulan takım maalesef bu kadroyla biz değil mersin olur.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil