Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 04.04.2016, 13:52   #111
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Adem Koçak senden süper liğ oyuncusu olmaz.Miadın çoktan dolmuş.Nereye gidersen git.Sen kadroda olunca Seyirci maçtan soğuyor ve sende hiç yanıltmıyorsun.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2016, 14:11   #112
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takım tek oyuncunun ayağına bakıyor o da Beykan atmasa bile attırıyor, bizim goldeki ortayı açacak başka adam var mı bu takımda eğer elinde tüm maçın görüntüsü olan varsa açsın baksın ondan önceki iki pozisyonda Süper Ligdeki sezon sayısı çift hanelerde olan oyuncu nereye vurmuş topu, Cicinho yılların topçusu oynamadığı büyük takım yok ezbere ortaları boş pozisyonu harcamaları geriye dönmeyip kontradan gol yedirmesi, bizim burdaki muhteşem futbol yorumcuları da Beykan'ı çıkarıyor, Mecnun'a futbolu bilmiyor transferden anladığı yok diyorum ama Allah korusun eğer bu yazıları yazan takımda zaten bir kaç oyuncu iş yapıyor onları da göndermeye çalışan futbol dahilerine kalırsa takım herhalde Bölgesel Amatör Ligin yolunu tutar .. Buna ek olarak bence teknik direktör değişimi hala yapabileceksek yapılmalı Mesut Hoca'nın oyuna katkısı olmadığı gibi oyuncuları hiç tanımıyor ve kullanamıyor bu düzende küme düşmek bize müstehak ..

Ek olarak bir abimizin şu takımdan kaçı Süper Ligin başka takımında oynar tespitine katılmakla birlikte hiç biri oynayamaz Aatıf'ın bile ben bu haliyle hiç bir takımda 11 başlayacağını sanmıyorum, eğer düşersek göreceğiz çoğuyla sözleşmeyi fesh etmek zorunda kalacağız ki bu düşmemizden bile daha sıkıntı ve mali kayba yol açacak ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.04.2016, 15:30   #113
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Maçta çok gol kaçırdık.. normal şartlarda kazanabilecek bir oyun oynadık.. bu yüzden bu maçı ayrıca ele almak çok anlamlı değil. Kazanamadık çünkü kadro yapılanmamız kötü.. kazanamadık çünkü kendimizi aşırı stresli bir duruma soktuk. Kazanamadık çünkü herhalde son 20 transferde falan 0 isabet sağladık. Kazanamadık çünkü güçsüz bir takımız.. can havliyle son maçlarda daha hareketli daha pozisyona giren bir takım görüntüsü çizsek bile maçları koparıp alacak bir planımız, oyun yapımız yok. Yılların birikimi bu.. her sene daha güçsüz başladık sezona.. yönetim tabi ki sorumlu bu durumdan.. ama bunca yıldır 1 aday çıkıp "bu işi ben daha iyi yaparım" da demedi.. senelerdir kıl payı kümede kalan bir takımın gidişatından şehir halkı ve o şehrin zenginleri bu kadar memnun olamazlar herhalde.. kimse elini taşın altına koymak istemiyor.. bu bir zihniyet meselesidir.. sivas'ın zengini market açar.. yetmez onu marketle zincirine çevirir.. sivaslı'nın parasıyla zengin olur.. bir şeyler üreteyim bunu şehir dışına, yurt dışına satayım zihniyeti olmadığı için gelişemiyoruz.. aynı mantık kulübe de yansımış durumda.. herkes sivasspor'un süper ligde olmasının kaymağını yemekten memnun.. ama sorumluluk almaya gelince fıss.. bu şehir üretmiyor.. bu şehir katma değer yaratmıyor.. bu şehir hep cepten yiyor.. problemimiz budur.. bu kadar yeni otel açıldı.. turizm'in kalkınması için ne yapıldı peki?.. işte sivasspor da gidiyor kümeye ne olacak? Yıldız Dağı kayak tesisi Erciyes kayak merkezinin pist sayısı ve uzunlukları açısından yaklaşık 6'da 1'i mesela.. dip dibe iki şehirden hangisini tercih eder sizce mesela istanbul'dan gelecek bol paralı bir kayak meraklısı? laf olsun diye yapılacak işlerle bu şehir zenginleşmez.. laf olsun diye verilen desteklerle de bu sivasspor kurtulmaz.. şehrin zihniyetini değiştirmesi lazım.. Kayseri, Antalya vs. zengin kentlerin takımlarına destek olmaması anlaşılabilir.. ihtiyaçları yok ki.. takımları süper ligde olsa da zenginler olmasa da.. biz düşersek ekonomimiz ağır darbe alır.. bu riske rağmen bu şehrin "iş adamları" senelerdir bir araya gelip bir el atmadılar şu konuya.. sonuç bu işte.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı blacksky'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2016, 17:34   #114
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Herkes hocaya yükleniyor da arkadaşım....Senin çok geniş bir kadron varda oynatmadımı.? O da elbette ki takımı galip gelsin diye sahaya çıkarıyor. Bu kadar beceriksiz bir futbolcu topluluğu ve yönetim varken, hiiççç kimse kusura bakmasın BU TAKIM DÜŞEERRRRR....Senin alternatifin yok yaaa...Yookkkkkkk. Burhan yedeği yok,Beykan yedeği yok,Adem yedeği yok,Aatıf yedeği yok,Ziya yedeği yok,Cicinho yedeği yok,Texeria yedeği var ama yok..!!! E arkadaşım bu takım nasıl galip gelecek söyleyin bana..Müneccim olmaya gerek yok,her şey ortada..Ben sadece şunu diyorum ve söylüyorum...YÖNETİM KIYAMIYORUM AMA....HAKKIM SİZE HELAL OLMASIN.....
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 15:36   #115
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 307 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mesut bakkal masumdur ama yönetim sonuna kadar suçludur. gerçekleri konuşmaktan korkmayın. mecnun başkan artık yorulmuştur. emeklerinden dolayı teşekkür eder. kendisini ve ekibinin istifasının sivasspor için hayırlı olacağını düşünmekteyim.
bu şehir için birşeyler yapın ve direk istifa edin....
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhalif'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2016, 15:43   #116
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 307 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her yeni bir gün yeni bir umut
her an pozitif bakmak gerekir
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2016, 20:37   #117
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Taa İstanbullardan 50 ye yakın Sivasspor sevdalısı düştük yollara. Kalktık geldik Sivas'ımıza, Sivassporumuza. Kapısının önündeki stada gitmeyenlere laf etmeyeceğim, asıl lafı bizlere "bugün Sivasın maçı mı var" ,"Sivas bugün kiminle oynuyor", "bir maç için İstanbuldan mı geldiniz" diyen esnafa ve halka edeceğim. Sivasspor düşerse ey esnaf kardeşim, ey esnaf abim sen o kadar para kazanabileceğini düşünüyor musun? İnanın kahrolduk, ama neye kahrolacağımızı bilemeden. Takımama, ruhsuzlar ordusuna mı, vurdumduymaz esnafa mı, sahip çıkmayan halka mı...

Yine her şeye rağmen takımımıza desteğe devam ediyoruz. Burada Başakşehir maçında da devam edeceğiz. Dualarımızda da devam edeceğiz.

Ayrıca beni hoşça misafir eden ve ilgisini esirgemeyen Rallim58 abimizin de ellerinden öpüyor, tekrar helallik istiyorum
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.04.2016, 00:34   #118
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Korcana stem mesajları ahlar vahlar...katılırım katılmasında yerine keşke setkus oynasaydı mantığını anlayamıyorum ...setkus kım ..? Petr Cech mi ? oblak mı stegen mi bravo mu kim ...İvankovmu....Hangi zaman nerde maç almış....Çokmu büyük bir kaleci...Sivassporu kurtaracak kişilik bumu ???...Bakınız asla ukalalık yapmak istemem...Korcan iyi bir kaleci olmayabilir...ben bu çocucuğun anımsadığım kadarı ile harika maçlar oynadığını biliyorum...Bir futbolcu ayağından topu kaçırıp kaptırdığında hadi yaa deyip 3 saniye sonra maçı takip etmeye devam edebiliyoruz ama bir kaleci elinden topu kaçırdığı zaman küfürler ediyoruz...Bir kaleci 89 dakika top oynar 1 dakika hata yapar (defans hatası olsa bile bunu çoğu kimse algılayamaz) o kaleci hain ilan edilir...Ama futbolcu da durum böyle değildir...Tekrar söylüyorum Korcanı savunmuyorum ama emin olunuz bu çocuck orda Sivassporu yendirmeye değil topunu oynamaya hata yapmamaya çıktı...Şanssızdı kötü günündeydi ...Ama Sivas yenilsin diye taraf değildi...Eski bir kaleci olarak söylüyorum bunları...Korcanın yaşadığı anı ben çok yaşadım (alt liglerde olsam bile )

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil