Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 11.06.2011, 00:46   #601
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
Yigido DogaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yoooooooooooooooooooooooo..... .........sabır sabır sabırrr... bu ne yaaa allah aşkınaaaa burada kim hain kim yalaka kim sonradan görmee kim iyi gün dostu.....bi li yo ruuuuuuzzz..merak etmeyiniz...
BRE HEMŞOLARR BİZ 5 YILDIR BU SİTEDE HAYALKAFE GARDAŞIMLAA AZMI GEYİK YAPTIK KAH TRANSFERLER İ TAHMIN ETTİK KAH ŞU GELSE İYİ OLUR KAH BU GELMESEYDİ BU YAPILMASAYDI ŞÖYLE OLMASAYDI BÖYLE OLSAYDI ANLAYACAGINIZ BU ARMANIN SEVGİSİNİ KARŞILIKSIZ PAYLAŞTIK AMMA VELAKİN ŞUNA ŞAHİT OLDUKKİİ ..
HAYALKAFE GERCEKTEN İSTİHBARAT OLARAK ÇOK SAGLAM KAYNAKLI VE HABERCİ KUŞLARININ ÇOK OLDUGUNDAN HABERLERİ TEZ ALDIGINDAN BİZDEN DAHA ÖNCE BİLGİLERE SAHİP OLDUGUNDANDIRKİİ.. BİZLEREDEN HEP BİR ADIM ÖNDE OLMUŞTUR...
HELE HELE 2010 ...2011 YILBAŞI GECESİNİ HİÇ UNUTMAM YAA O DONDURUCU SOGUKTA SOGUK ODAMDA SIMSICAK BIR MUHABBET OLMUSDU HATIRLADINMI HAYAL GARDAŞŞ BİRLİKTE YAKLASIKK 10 ARKADAŞ BU SİTENIN MINI SOHBET BÖLÜMÜNDE SOHBET EDEREK 2011 E MERHABA DEMİŞTİK....
) ahahha inanınki o günkü konuda hayalkafenın getirdigi bilgileri tartısıoduk hemde navrati .. rada grosiçki isimlerinin daha resmileşmeden hayalin kesin bilgiler saglam dıyerek bizlerin de bu haberi getiren hayl ile keyfini çıkarıyorduk o unutulmaz 2011 e merhaba yeniyıl gecesinde :((
ne guzel sıcak bır muhabbetti o
hem transferi ben haber vericem ben populer kalıcam salaklıgınada ıhtıyacımızda yoktu paylaşmak dostlugun hemen hemen tamamıdır.....
ŞİMDİ SESLENİYORUM DOSTUM HAYALKAFE YE .. SENİN İÇİN SÖYLENMİŞ BİR KÖTÜ SÖZÜN BU SİTEDE HİÇ ÖNEMİ YOKTUR DOSTUM TIPKI TEDAVULDEN KALKAN PARA GİBİDİR KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE YAKISIR VESSELAM..
DİYEREK HAYAL KAFE GARDAŞIM KÖTÜLERE İNAT SEN SAGLAM BİLGİ VE KAYNAKLARINLAA TRANSFER HABERLERİNİ PAYLAŞMANA DEVAM ET ..
İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR... BU SİTE YİNEDE DOSTLARA KALIR ..
EYVALLAH....
yusuf dogan .
saygılarımla
BU ARADA SEN NERELERDESİN YUSUF KARDEŞ SESİN SOLUĞUN ÇIKMIYOR YARAMAZ BİŞİ YOK İNŞALLAAH TÜM YAZDIKLARINA CAN-I GÖNÜLDEN KATILIYORUM HOŞ GELDİN KARDEŞ YUVANA
Alt 11.06.2011, 00:59   #602
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
01:06
sabanoh:
ama her elestirime
sabanoh:
demek istemezdim bende
aturk_5834:
şudur
aturk_5834:
ama sanada tavsiyem
01:05
aturk_5834:
ben forumda kimseyi tanımıyorum tanımadığım insanlar için öyle söyleyemem
sabanoh:
bende
aturk_5834:
yok şimdi öyle söyleme
aturk_5834:
o yüzden şimdi söylenen şu geldi şu gitti okuyup geçiyorum
sabanoh:
her didigine inaniyor
01:04
sabanoh:
ama bu forumda çok fazla af edersin enayi var
aturk_5834:
kulup resmi sözleşmeyi imzalamadığı sürece cıkan transfer haberlerinin hiçbirine inanmıyorum
sabanoh:
bende
sabanoh:
biraz da pronostic yapiyor
aturk_5834:
ben kişilerle ilgilenmiyorum
01:03
aturk_5834:
belki dğru belki yalan bazılarıyla görüşülüyor anlaşılamıyor bazıları gerçekleşiyor kimisi uydurma cıkyor

BU MESAJI BANA FORUMDAN BİR ARKADAŞIM GÖNDERDİ, YANİ SOHBET SAYFASINI DİREKT KOPYALAYIP GÖNDERMİŞ DÜN GECE KONUŞULANLAR BUNLAR..KONUŞMAYA DİKKAT EDİN VE BİZİ SUÇLAYAN BU ARKADAŞIN YAKLAŞIMINI VE GERÇEK NİYETİNİ GÖRÜN...

Bu arada transferler ilgili 2-3 güne kadar sağlam bilgiler geçecek elime...
Valla helal olsun sana
Bu senin yaptigin ne acaba simdi.
Neyse bazi kisimlarida atlamissin kaynakci_ajan_hayalci, anlamadin nedense.
Bu sitede serbest konusmak da yasakmis vay be.
Konuyu kapattiydim fakat sen halen üstüne basiyorsun ve bazileri (tabi ) senin yaptigina tebrik ediyor.
Bende de devam edecegim tabi beni banlamazlarsa durduk yere ve nedensiz
O fransiz halil da masallah tam senin ......., kiskaniyorum ya
Bu sitede bir ben mi dürüstüm, bir mesaj attim herkes basimin etini yiyor.
Elestiriye kapali olan adam, adam olamaz, olmiyacaktir,.
Devam edecek
Saygilarla
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 01:09   #603
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sabanoh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Valla helal olsun sana
Bu senin yaptigin ne acaba simdi.
Neyse bazi kisimlarida atlamissin kaynakci_ajan_hayalci, anlamadin nedense.
Bu sitede serbest konusmak da yasakmis vay be.
Konuyu kapattiydim fakat sen halen üstüne basiyorsun ve bazileri (tabi ) senin yaptigina tebrik ediyor.
Bende de devam edecegim tabi beni banlamazlarsa durduk yere ve nedensiz
O fransiz halil da masallah tam senin ......., kiskaniyorum ya
Bu sitede bir ben mi dürüstüm, bir mesaj attim herkes basimin etini yiyor.
Elestiriye kapali olan adam, adam olamaz, olmiyacaktir,.
Devam edecek
Saygilarla
sabanoh bak güzel kardeşim burada sorun senin birini eleştirmen veye eleştirinin haklılığı değil. Birçok sivasspor sevdalısının ortak buluşma noktası olan bu forumda birisi çıkmış edindiği bilgileri iyiniyetle bizleri aydınlatmak amacıyla paylaşıyor sen ve bi arkadaş daha kalkıp eleştiriden ziyade laf koymak veya başka bir amaçla bu arkadaşa saldırıya geçmiş bulunuyorsunuz. Evet sizleri de görelim bi bakalım neler katıyorsunuz bu siteye..kendi bilgilerinizi paylaşın bir bilgilendirin buradaki taraftarları da ondan sonra bi mukayese yapalım bu arkadaşlar mı daha faydalı sen ve diğer arkadaş mı ..ne dersiniz ??
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 01:11   #604
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence taransferler 14'ünden sonra açıklanmaya başlanacak ben Rıza hocaya güveniyorum. Takıma lig başında gelseydik diyordu hep şimdi fırsat var elinde bu fırsatı boşa çıkaracağını hiç sanmıyorum. O da bu toprağın evladı en az bizim kadar seviyor Sivasspor'u. Elinden geleni yapıp yeterli şekilde ve gerekli yerlere takviyeler yapılacağını düşünüyoru. Ha yapılmazsa da yine bunda en çok zararı biz ve Rıza hoca görecektir...
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58ToPraK58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 01:15   #605
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
KaanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sabanoh bak güzel kardeşim burada sorun senin birini eleştirmen veye eleştirinin haklılığı değil. Birçok sivasspor sevdalısının ortak buluşma noktası olan bu forumda birisi çıkmış edindiği bilgileri iyiniyetle bizleri aydınlatmak amacıyla paylaşıyor sen ve bi arkadaş daha kalkıp eleştiriden ziyade laf koymak veya başka bir amaçla bu arkadaşa saldırıya geçmiş bulunuyorsunuz. Evet sizleri de görelim bi bakalım neler katıyorsunuz bu siteye..kendi bilgilerinizi paylaşın bir bilgilendirin buradaki taraftarları da ondan sonra bi mukayese yapalım bu arkadaşlar mı daha faydalı sen ve diğer arkadaş mı ..ne dersiniz ??
yok böyle yazma sonra pronostic tavır der enayai damgası vurur ..... maalesef yazılarından ve koyduğun tavırlarlardan bu sonucu insan istemeden çıkarıyor biraz özeleştri lütfen biraz özeleştri BUYAZI SABANOH İÇİN YAZILDI
Alt 11.06.2011, 01:22   #606
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
KaanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardas, benim simdiye kadar bu transfer bölümünde bir defa elestirdim Kaynakci_Ajan_Hayalci yi bunun üstüne birde küfür ediyorlar, ben burda ne yapacaktim tamam ben itim mi diyecektim
Benim sizin kadar veya daha çok Sivasspor aski var.
Hiç bir maçi kasirmam memleketime geldigimde ve Sivassporun bu kötü durumunu görünce canim aciyor.
Dogru düzgün transfer olmadigi isin, Faty de iyi degil(fransada yasadigim isin iyi bilirim), tabiki transfer dedikodulari yanlis çikinca sinirleniyirom.
Ben özür dilemeyi de bilirm Kaynakci_Ajan_Hayalci nin verdigi bir mesajda göründügü gibi, fakat onlar da elestirilere açik olacaklar.
Saglicakla
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 01:49   #607
ilker_8787
Yiğido

ilker_8787 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 ilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Bıktım şu forumda insanların aymazlıklarından ve kafa yapılarından. Yeter yahu. Tam bir linç havası var bu forumda. Sırf bu yüzden 5-6 yıldır üyeliğim olduğu halde yazı yazmak istemiyorum. Yeter be. Herkes bi kendisine çeki düzen versin. Sabanoh rumuzlu kardeşimin söyledikleri doğrudur.
ilker_8787 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ilker_8787'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 02:13   #608
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

sabanohun dediği hoş birşey değil ama eleştiri var ortada, eleştirilere açık olmak gerek diye düşünüyorum. ve sabanohun mesajını net ortamına taşıyan kişinin amacı ne onu merak ettim. her eleştiren kişilerin mesajlarını böyle net ortamlarına mı yazar o kişi.
Alt 11.06.2011, 02:15   #609
ilker_8787
Yiğido

ilker_8787 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 ilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sabanohun dediği hoş birşey değil ama eleştiri var ortada, eleştirilere açık olmak gerek diye düşünüyorum. ve sabanohun mesajını net ortamına taşıyan kişinin amacı ne onu merak ettim. her eleştiren kişilerin mesajlarını böyle net ortamlarına mı yazar o kişi.
Kardeş, iki kişinin özel konuşmaları linç maksatlı olarak üçüncü kişiye, o kişinin direkt ismi geçmediği halde iletilmiştir bu forumda. Bu açık bir fitnedir ki bunun üzerinde durulmalıdır.
ilker_8787 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ilker_8787'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 02:19   #610
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
ilker_8787 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş, iki kişinin özel konuşmaları linç maksatlı olarak üçüncü kişiye, o kişinin direkt ismi geçmediği halde iletilmiştir bu forumda. Bu açık bir fitnedir ki bunun üzerinde durulmalıdır.
sanırım o ajan, kavga şiddet çıkartmak amacında, ben böyle anladım. kavgayla şiddetle sorun çözülseydi, firavun çözerdi sorunu.

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan

Seçenekler Arama
Stil