Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 29.06.2016, 23:14   #11
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bugün benimde bazı duyumlarım var;Tanase ye Karabüksporun talip olduğunu duydum;Karabüksporun yeni hocası Romen bir hoca..Romen Hoca Tanase yi Romanya dan tanıdığı için Karabükspora transfer etmek istiyormuş..Bu akşam A sporda canlı yayına katılan Karabükspor başkanı 10 numara için bazı kulüplerle görüşme yaptıklarını söyledi ama isim vermedi...Burhan ı ve Beykan ı Adanaspor ısrarla istiyormuş;bugün yarın durum netleşir dediler...Kaleci Setkus takımda kalacağım dedi ama onu da G.Antepsporun istediğine dair haberler duydum;ne kadar doğru bilmiyorum;hocamızın yabancı hakkını kaleciden yana kulllanmak istemediği söyleniyor...Barrelles de dün idmana katılmış resimlerini gördüm..Barlles e de Yunanistan liginden bir talip olduğunu duydum..Bakalım bu haberlerin ne kadarı doğru çıkacak...
...................Mesele bu oyuncuların satılması değil;mesele eldekileri gönderdikten sonra yerine en az o oyuncular kadar veya gidenlerdenden daha iyilerini takıma kazandırmaktır..Sivasspor uzun zamandır bunu yapamıyor..2013 den sonra bunu yapabilseydi takım şu anda süper ligde yoluna devam ederdi...Benim korkum gideceklerin yerine daha iyilerin alınamaması...Tabiki oyuncuyu para ettiğinde satacaksın ama yerini de daha iyileri ile doldurmalısın..Dolduramazsan ptt liginde de süper ligde yaşadığın zorlukları yaşarsın...ptt ligi koşan mücadele eden şehir takımların olduğu zorlu bir lig...Yıllardır bu ligde olup ta süper lige çıkamayan çok sayıda da takım var..Bu takımlardan ve geçmişten ders çıkarmak lazım...Çıkaramazsak aynı türküyü her sene söyleriz..Umarım Osman Hoca ve ekibine istenen transferleri yaparlar..Yapamazlarsa ptt liginde sivasspor sürekli oynayan bir takım haline gelir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer

Seçenekler Arama
Stil