Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!
Alt 19.05.2011, 11:12   #31
Doğanşar58
Yeni Yiğido

14 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 Doğanşar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!

Alıntı:
İbrahim58070 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Avrupa'da iddiası kalmayan takım tribünlerini rakibe mi ayırıyor.Amenna yönetim iyi yapmıştır para kazanmak adına ama yanlış uygulama yapmıştır.Kale arkasını 50 değilde, 300 maraton ve VIP ide 50 yapsaydı işte adalet olurdu.

Hadi canım sende.....
Dostum bak biletlerin fiyatları gayet makul biz biletleri ucuza satsak karaborsadan çok pahalı satılacaktı zaten.Ayrıca biz az bilet ayırsak dahi Fenerliler almayacakmıydı Sivasspor taraftarı arasında maç izlemeyecekmiydi?Ayrıca sen taraftarımızın bu maç için 1 yıllık kombinelerini sattıgını biliyormusun?Şimdi ben sana soruyorum bu maç Sivasspor için ne önem taşıyor bizim taraftarımızın cebinde bu maça verecek parası yok varsın bi maçtan da mahrum kalalım ama takımımız külübümüz şehrimiz kazansın..
Doğanşar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 11:13   #32
Eyüp5825
Yeni Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 Eyüp5825 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Avrupa'da örneğin M.United şampiyonluğu son maça bıraksa, son maçıda Birmingham City ile olsa acana Birmingham tribünlerinde ne kadar M.Unitedli olur.Onların stadında %95 Birminghamlı ve %5 M.Unitedli olur.İşte bu onların fanatik Birmingham lı olduğunı gösterir.Ben TRABZONSPOR'u sevmiyorum ama adamların taraftarı fanatik.Siz hiç TRABZON'DA FB,GS,BJK forması ile dolaşanı gördünüz mü?Göremezsiniz çünkü öyle olsa şehir meydanında döverler.Neden SİVAS taraftar milliyetçiliğini ve taraftar olmayı bilmiyor.Bu mudur taraftarlık....
Renktaş şimdi aynı şey değil bunlar mesela Trabzonspor uzun yıllardır süper ligde ve sayısız şampiyonlu var; yani taraftarı bu istikrar ve başarılardan dolayı kemikleşmiş, keza Bursaspor felan da öyle ama diğer kulüplerde bu kemikleşme yok. Biz uzun yıllar alt liglerde mücadele ettik ve bir türlü kemikleşmiş taraftar yaratamadık, şampiyonluğa oynadığımız sene böyle bir taraftar yapımız olsaydı inan şamiyon olurduk ama kendi içimizde bile sahipsizdik. Bu yüzden dediklerin zamanla olacak şeyler.
Eyüp5825 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 11:15   #33
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Burada Bilet Fiyatları Konusunda Yönetim Bence Daha da Fiyatı Artılmalı Kale Arkalarını 250 TL Diğer Tribünleride Aynı Oranda Artılmalıydı...

Yönetimin Yaptığı Yanlış Her Takıma Ayrılan Yerin Dışında Yer Ayırmasıdır!...

Buradan Yönetime Soruyorum ? Son Hafta Acaba Aynı Durumdayken Trabzonspor Gelse Aynı Yeri Trabzonspor'a Tahsis Edecek miydi? Ben Cevabı Veriyorum Kesinlikle Hayır!...

Bu Sebeple Fb ye Şirinlik Yapmaya Hiç Gerek Yoktu.Şehirde Olabilecek İstenmeyen Olaylardan ve Gerginliklerin Tek Sorumlusu Sayın Mecnun Odyakmaz ve Sivasspor Yönetim Kuruludur....

Başta Rıza Hoca ve Tüm Futbolcularımıza Güveniyoruz.Allah'ın İzniyle Onurlu Mücadele ve Puan yada Puanlar Bekliyoruz
Alt 19.05.2011, 11:17   #34
İbrahim58070
Yiğido

İbrahim58070 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 İbrahim58070 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Eyüp5825 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Renktaş şimdi aynı şey değil bunlar mesela Trabzonspor uzun yıllardır süper ligde ve sayısız şampiyonlu var; yani taraftarı bu istikrar ve başarılardan dolayı kemikleşmiş, keza Bursaspor felan da öyle ama diğer kulüplerde bu kemikleşme yok. Biz uzun yıllar alt liglerde mücadele ettik ve bir türlü kemikleşmiş taraftar yaratamadık, şampiyonluğa oynadığımız sene böyle bir taraftar yapımız olsaydı inan şamiyon olurduk ama kendi içimizde bile sahipsizdik. Bu yüzden dediklerin zamanla olacak şeyler.
Doğru diyorsun ama Avrupa'da Birmingham şampiyon mu olduki her takım taraftarı fanatik.İngilterede 3. lig takımı bile böyle.İşte bunun sebebi TÜRK ekonomisinin kişi başına düşen milli gelirin az olmasında dolayı insanlar diğer alanlara ilgi göstermiyor.

Peki sana soruyorum biletler 5-10-15 tl iken bile stadda kaç kişi oluyordu.Bank Asyada bile Mersinin , Bolunu taraftarı daha iyi
Alt 19.05.2011, 11:20   #35
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Az çok tahmin edebiliyorum...
Bizim derdimiz ne Trabzon'u memnun etmek,ne de Fener'i..
Ancak bu yapılanlar hiç hoş değil..
Şahsen ben şampiyonluğa oynasam,son maçta yarıştığım rakip atıyorum x kendtinde deplasmana gidiyor olsa ve x kenti tüm stadı benim rakibime ayırsa,gönlümden ve ağzımdan x kenti için her şey çıkabilirdi..Çıkarız sahaya,gücümüz yetmeyebilir,yenilebiliriz...A ma stadı Fener'e vermek resmen küçülmektir..Öğrencilerim arasında Sivaspor'u tutanalrın sayısının sınırlı sayıda olmasının sebeplerini çok aramıyorum artık..
slm ggardasım yav bu bir iyi niyetle karsilayın ne olurki yönetim en iyisini yaptı 5-10 lira olsa yine fenerlilker gelecekti bırakalım artık neyse nasılsa bir iddamız yok bişimiz yok neden yönetim bizi küçültsünki öle düşünmüyom valla en iyisini yaptılar en azından bir futbolcu alırız o parayla)
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 11:23   #36
Eyüp5825
Yeni Yiğido

Alıntı:
Doğru diyorsun ama Avrupa'da Birmingham şampiyon mu olduki her takım taraftarı fanatik.İngilterede 3. lig takımı bile böyle.İşte bunun sebebi TÜRK ekonomisinin kişi başına düşen milli gelirin az olmasında dolayı insanlar diğer alanlara ilgi göstermiyor.

Peki sana soruyorum biletler 5-10-15 tl iken bile stadda kaç kişi oluyordu.Bank Asyada bile Mersinin , Bolunu taraftarı daha iyi
İşte o Avrupa'daki takımlarda futbol, spor kültürü var adam ailesiyle haftasonu etkinliği için maçlara gidiyor, vb.. Bizde öyle değil hele Sivas'ta hiç öyle değil, Sivasspor'un uzun yıllar başarısız olması nedeniyle Sivassporluluk hep ama hep ikinci planda kaldı ve kalıyor, dedim ya şampiyon olacağımız sezon bile bu ruhu yaşayamadık bu kemikleşmenin olmaması sebebiyle, bence Türkiye'deki en zayıf taraftar gruplarından biri Sivas'ta, eğri oturalım doğru konuşalım.
Alt 19.05.2011, 11:25   #37
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Avrupa'da iddiası kalmayan takım tribünlerini rakibe mi ayırıyor.Amenna yönetim iyi yapmıştır para kazanmak adına ama yanlış uygulama yapmıştır.Kale arkasını 50 değilde, 300 maraton ve VIP ide 50 yapsaydı işte adalet olurdu.

Hadi canım sende.....
Gardas elimde kombine var ve takımın hiç iddası yok. 200 liraya almışım. Koy kendini yerime sen olsan kombineyi satmazmısın?
Alt 19.05.2011, 11:25   #38
İbrahim58070
Yiğido

Alıntı:
Eyüp5825 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İşte o Avrupa'daki takımlarda futbol, spor kültürü var adam ailesiyle haftasonu etkinliği için maçlara gidiyor, vb.. Bizde öyle değil hele Sivas'ta hiç öyle değil, Sivasspor'un uzun yıllar başarısız olması nedeniyle Sivassporluluk hep ama hep ikinci planda kaldı ve kalıyor, dedim ya şampiyon olacağımız sezon bile bu ruhu yaşayamadık bu kemikleşmenin olmaması sebebiyle, bence Türkiye'deki en zayıf taraftar gruplarından biri Sivas'ta, eğri oturalım doğru konuşalım.
Biz doğruya doğru, eğriye eğride deriz.Haklısın ama şu gerçeğide unutmayalım.Avrupanın hiç bir klup yöneticiside başka takımı desteklemez.Yorumlara cevap verdiğin için teşekkürler...
Alt 19.05.2011, 11:28   #39
Eyüp5825
Yeni Yiğido

Alıntı:
bortecine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardas elimde kombine var ve takımın hiç iddası yok. 200 liraya almışım. Koy kendini yerime sen olsan kombineyi satmazmısın?
Gardaş orası tartışılır sonuçta vermek istemeyen vermez ama geçen gün birisi dedi "seneye yeni kombine almak için kombine mi satıyorum" Diyecek birşey yok açıkcası.
Alt 19.05.2011, 11:30   #40
İbrahim58070
Yiğido

Lächeln Cevap: Bu Rezilliğe cevap versin sorumlular!

Alıntı:
bortecine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet ben olsam satardım aynen, ben sadece olması gerekenleri söyledim ama bunların olması içinde bi 10 yıl geçer sanırım.ayrıca sunuda söyleyim ki şimdi stadın %95 i fenerli ise olası bir sivasspor beraberliğinde onlar stadı yakarmı yakmazmı diyede düşünüyorum

Etiketler
cevap, rezilliğe, simdi, sorumlular, versin

Seçenekler Arama
Stil