Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

58. Dakika Şovlarımıza Devam!
Alt 12.08.2013, 16:55   #1
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart 58. Dakika Şovlarımıza Devam!

İBB maçına kadar daha önce Maraton tribününde(Şampiyonluğa oynadığımız yıllardaki Galatasaray maçı dışında) ben o kadar büyük bir coşku görmemiştim. Anlaşılan o ki biz 58. dakika şovunu sevdik ve eğer çağrılarımıza devam ederde unutturmazsak çok daha güzel görüntüler vermeye devam edeceğiz. Geçen sezon deplasmandaki Kayserispor maçında ikinci yarı mağlup başladık ve orada bulunan taraftarımız 58 dakikaya kadar motive olup takımına destek olamadı. Aynı zamanda mağlup olmamıza rağmen 58. dakikadaki o coşkumuz stadı yerinden oynattı ve oyuncularımızı motive etmiş olacak ki 2 dakika sonra gol bulduk, 1 puanla döndük. 58. dakikanın sadece bir plaka şovu değil aynı zamanda futbolcularımızın oyundan düştüğü sırada tekrar atağa geçmesini sağlayacak kritik bir zaman olduğunu göz ardı etmemek gerekir.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda hem içeride hem de deplasmanda maçlara gelirken yıldızsaçan, kesilmiş kağıt, balon, bayrak gibi şeyleri getirip, 58. dakikada kullanarak takımımıza destek olmanızı istiyorum. Yıllar önce de olduğu gibi bu aynı zamanda bizim için maça heyecan katacak bir etkinlik olacak. Eğer hiç birini yapamıyorsanız en azından cep telefonunuzun ışığı ile tribünlerden ışıl ışıl görüntüler vermenizi diliyorum ve yine geçen sene olduğu gibi bu senede site yöneticilerimizden ve taraftarlarımızdan desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum.

Geçen sezonun sonlarına doğru bir çağrı yapmıştım ve güzel sonuçlar almıştık. http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35647

Belediye maçımızdaki 58. dakika şovumuz. Daha güzellerini de yapabiliriz.
https://www.youtube.com/watch?v=2OBJ6Hq1-uM
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: 58. Dakika Şovlarımıza Devam!
Alt 12.08.2013, 17:54   #2
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: 58. Dakika Şovlarımıza Devam!

Sirf 58.dj icin bile stada gitmisligim olmustu. Ben cok seviyorum. Devam eder insaallj. Oyuncularin temposu dustugu dakikalar aslinda. Sansliyiz... konuyu acan yigidomuza da cok tesekkurler
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2013, 18:09   #3
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58fatihcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sirf 58.dj icin bile stada gitmisligim olmustu. Ben cok seviyorum. Devam eder insaallj. Oyuncularin temposu dustugu dakikalar aslinda. Sansliyiz... konuyu acan yigidomuza da cok tesekkurler
Ben teşekkür ederim destekleriniz için. Güzel bir etkinlik devam ettirelim. )
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2013, 19:54   #4
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben çok doğru bulmuyorum.Şahsen daha farklı ve bize özel şeyler yapılmasını isterim. Bize has ve başkalarında olmayan şeyler.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2013, 20:14   #5
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben çok doğru bulmuyorum.Şahsen daha farklı ve bize özel şeyler yapılmasını isterim. Bize has ve başkalarında olmayan şeyler.
Bence o fikirleri bulduktan sonra tartismali. 58in yerine ilk once bulalim sonra tartisalim ama tempoyu arttiran guzel bir uyguama bence
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2013, 20:20   #6
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
58fatihcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence o fikirleri bulduktan sonra tartismali. 58in yerine ilk once bulalim sonra tartisalim ama tempoyu arttiran guzel bir uyguama bence
Bizim için önemli olan tribünleri coşturmak. Takıma ve tribüne gaz veren başka bir uygulama olursa onuda yaparız. Ama şu an en iyi ve tribünlerin tamamına hitap eden tek bi şey var o da 58 öyle değil mi?
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.08.2013, 20:24   #7
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

bence 58 ci dakikada seyirci karşılıklı çok kuvvetli bir şekilde **kırmızı beyaz**kırmızı **beyaz** bagırmalı sonunda bülent ersoyun sesinden** bas sivas bas** tezahurat yapılırsa takımımızı ateşleyecegini düşünüyorum---
tabiki bülent hanımın kabull ediyorum efendim demesi lazım
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2013, 21:28   #8
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
kamışlı58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence 58 ci dakikada seyirci karşılıklı çok kuvvetli bir şekilde **kırmızı beyaz**kırmızı **beyaz** bagırmalı sonunda bülent ersoyun sesinden** bas sivas bas** tezahurat yapılırsa takımımızı ateşleyecegini düşünüyorum---
tabiki bülent hanımın kabull ediyorum efendim demesi lazım
Toplu tezahurat konusunda sıkıntılar yaşanıyor. Coşalım yeter.
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2013, 23:32   #9
sivasfutbol
Usta Yiğido

Desteklerinizi bekliyoruz Yiğidolar.
Alt 13.08.2013, 01:20   #10
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Kırmızııııııııııı beyazzzzzzzzzzzzz diye bağırırsa deplasmana(Kayseri) giden taraftarlarımız müthiş bi ses cıkacaktır diye düşünüyorun

Etiketler
dakika, devam, Şovlarımıza

Seçenekler Arama
Stil