Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,
Alt 23.05.2016, 08:18   #21
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 309 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,

Alıntı:
Has Sivas`li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer gercekten böyle bir düşünce var ise, yönetim yaptığı yanlışlardan zerre ders çıkarmamış, hatta farkında bile olmadıklarının kanıtıdır.
Bu durumda kalmasını istediğim başkanında devam etmemesi faydalı olur.
Kıymetli Yiğido Has Sivas'li,

Tepkilerinizi ve düşücelerinizi çok iyi anlıyor ve tamamen ve tüm kalbimle katılıyorum. Sayın Mesut Bakkal hocamız sonuç olarak biricik takımımızı STSL de tutmayı başaramamış olduğundan dolayı başarısız addedilmekte ve böylece yolların ayrılamasının en doğal sonuç olduğu gerçeği karşımızda durmaktadır. Ancak, benim konu açımında sıralamaya çalıştığım bazı sebeplerden dolayı Mesut Bakkal hocamız M.Sivasssporumuzun başında olması hayırlı olabilir.
Çünkü, Sayın M. Bakkal

1) Kırıkkaleli bir Anadolu evladıdır. Yani yiğido kültürüne yakın bir isimdir. Kaprisli değildir en azından. Bizden biridir kısacası.

2) Camiamızı çok iyi tanımaktadır. Kaldı ki eğer bugün kaybedilen 4-5 puan olmasaydı (MS-Akhisar 1-1 / 2 puan kaybettik. Sağolsun Setkus), Bursaspor maçında son dakikada Korcan'nın kapattığı yerden yemesi (1 puan gitti), Kayseri'de Kayserispora karşı belirgin üstünlüğümüz vardı (2 puan da öyle gitti), ayrıca Antalyaspor maçını seyircisiz oynadık (2 puan da öyle gitti) toplam=2+1+2+2=7 puan +31 =38 puanla çok rahat bitirebilirdik STSL yi o zaman Yiğidolar M.Bakkal'a karşı büyük bir sempati duyarlardı herhalde. Bu puanlar dikkat ederseniz en kolay yoldan gitmiş olanlardır (Konyaspor, Tranzonspor, hatta BJK maçlarını hiç saymadım bile).

Arasonuç: Aslında M. Bakkal bu dar kadroya rağmen birşeyleri gerçekten yapmıştır. Ama, takdir Yüce Allahındır.

3) Sizce bizim gerçek puanımız kaç olurdu (Eskişehire verilen üç puan, MİY ye içerde verilen 2 puan, Rizespora Rizede verilen 2 puan vb.) Kısaca biz kaç puanla bu ligi bitirebilirdik? 46-47 puan civarında anlaşabilir miyiz? Evet dediğinizi duyar gibi oluyorum. O halde aslında biz küme düştük ama gerçekte ligi 6-7. sırada bitirebilirdik yiğido.

Arasonuç: Eğer bu kadromuzu korumayı başabilirsek PTT liginde M.Sivasspor çok ama çok açık ara üstün oynar her maçta. Yeni Stadyum, yeni genç yetenekler, Çağatay, G.Süzen vb. E.Hussain, D. Texeira ve öteki yiğidolar sizce PTT liginde ne yaparlar? Biz alttan gelen bir takım değiliz, STSL nin artık köklü takımıyız. Kaldı ki birde başımızda büyük Başkan var. Siz varsınız , ben varım, bütün yiğidolar var.

4) M. Bakkal kaprisli olmadığı veya kapris yapma gücüde olamayacağı için ekenomik olarak hizmet verecektir diye düşünmekteyim yiğido.

5) Artık oturmuş bir takımımız var, neredeyse son maçta FB yi bile yenebilirdik evet bu zorunlu olsaydı FB yi 4 Eylülde yenebilirdik, bunu siz de çok iyi biliyorsunuz yiğido. Yani yeni bir hoca ile belirsiz bir macera aramaktansa Sivası ve Sivaslıyı sevdiğini her fırsatta vurgulayan bir Anadolu çocuğuna bir şanş daha verilebilir. Kaldı ki ben de bu forumda gerçekten eleştirdim kendisini ama bugünkü konjoktür bize buna zorluyor gibi kıymetli yiğido.

6) B.Uygun'u takımın başında görmek isterim ama köprülerin altından çok sular aktı, o artık uluslararası deneyimle ve bazı ekonomik doygunluklara beraber gelecektir. Acaba, dereler yeniden tersine akar mı kıymetli yiğido. Geçmiş hiçbir zaman aynı şekilde geri gelemez öyle değil mi kıymetli yiğido.

Sonuç: İşte bu çok basit nedenlerden dolayı Sayın M.Bakkalın takımın başında kontrollü olarak kalmasını arzu ediyorum. Takımın yüksek çıkarları için. PTT ligindeki hocalar bugünkü M.Sivasspor için çok çekici olamayabilirler diye düşünmekteyim.
Bunlar benim düşüncelerim. Bütün yiğidoların çok kıymetli fikirleri benim için çok ama çok önemlidir. Çünkü hepimiz aynı kalbi besleyen damarlarız yada aynı kilimin desenleriyiz.

Hakkımızda hayırlı olsun.
En derin saygılarımla.
Alt 23.05.2016, 08:47   #22
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bursa maçı 3 puan,
Başakşehir maçı 2 puan,
Mersin maçı en az 1 puan,
Akhisar 2 puan
Hatta ve hatta son Fener maçında yine aynı şey, 2-0 gördünmü yaslan arkaya.
Bu giden puanların hepsini direkt olarak Mesut Bakkalın hesabına yazılır.
Taktik ve oyunu okuma konusunda son derece yetersizdir.

Rize ve Gençler maçlarında alınan 6 puanda zerre katkısı olmamıştır!!!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Has Sivas`li'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2016, 09:25   #23
EBK0658
Acemi Yiğido

22 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 406 EBK0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayır hayır yüzbin kere hayır
EBK0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EBK0658'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2016, 09:26   #24
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mesut Hoca'nın takıma kattıkları, oynattığı futbol aşikar. Kısa sürede Sivasspor'u iyi futbol oynayan takım ruhuna sahip bir ekip yaptı. Ancak takımı geriye yaslaması bütün artılarını götürdü ve sonuç olarak ligden düştük . Mesut Bakkal ile çok iyi işler yapabilirdik ama hoca inatla düşünce yapısını değiştirmiyor geriye yaslama konusunda otomatik pilota almış gidiyor. Bu yaştan sonra da değişemeyeceği için başka bir hoca doğru olur.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2016, 10:30   #25
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Benim T.D önerim geçen sene Kayserispor'u iyi top oynayarak süper lige çıkaran.. bu süreçte kupada da büyük takımlara kök söktüren Cüneyt Dumlupınar. Karşıyaka'da sıkıntılı bir süreç geçirdi ama Karşıyaka zaten çok problemli bir kulüp. Sivasspor'da faydalı olacağını düşünüyorum.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda blacksky'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2016, 10:38   #26
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mesut Bakkal'in tecrübesi futbol bilgisi PTT icin yeterlidir, süphe yok fakat bu sezon kurdugu hatali kadrolar, yanlis oyuncu degisiklikleri, her hafta ayni bos aciklamalari vs. Sivasspor'da kredisini tüketti. Sivasspor taraftarinin artik tahammülü kalmadi Mesut hocaya. Ayrica ayni sezon tekrar süper lige cikaracak enerjisi, hirsi olmadigini düsünüyorum. PTT'de rahat bir sezon gecirmemizi rahat saglar.
O yüzden insallah Bülent Uygun takimin basina gecer, yok olmazsada PTT Liginin iyi hocalarindan Osman Özköylü gibi biri ile anlasiriz insallah.
Alt 23.05.2016, 10:55   #27
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Benim tek bir adayım var o da 2 yıl önce Balıkesirspor'u süper lige taşıyan,bu yıl da Bandırma'yı PTT 1.lige taşıyan adam İsmail ERTEKİN. Adam sessiz sedasız işine bakıyor,çokta beyefendi,insan yüzüne bakınca seviyor adamı valla..Bu işler Batı'da dönüyor azizim batıda..Ora da futbolcu da çok,hoca da çookkkk.Takıldık kaldık Anadolu'ya.Dön dolaş yine bana gel,bu ne yaa..Bülent Uygun ismi bana hiçte iyi gelmiyor. Kaldı ki adam kaç yıldır burdan ayrı.Naçizane benim tek adayım İSMAİL ERTEKİN'dir.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2016, 13:41   #28
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu takımın başına osman özköylüyü getirmek gerek adam p t t ligini çok iyi biliyor hırslı kişiliğe sahip birkaç dişli transfer kadronun büyük bir kısmı korunursa açık ara fark atarak ait oldugumuz yere döneriz
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 59yigido58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2016, 13:47   #29
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivası şampiyon yapacak adaylar osman özköylü,erkan sözeri,hüseyin kalpar mesut hoca takımın başında kalmamalı yoksa bu takım iflah olmaz
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2016, 14:40   #30
Zaralı5858
Yeni Yiğido

Zaralı5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Zaralı5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bencede mesut hoca intihar olur tek calıscamız hoca bülen uygun olmalı aksi olamaz
Zaralı5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bakkalla, Çünkü, devam, edilmelidir, mesut

Seçenekler Arama
Stil