Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 08.08.2016, 15:56   #371
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 362 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
konuştukça daha çok şaka yapıyorsun gibi...35 yaşındaki webo örneğiyle combo yaptın.eneramonun gelmesi demek Sivasta iç savaş çıkması demektir.dünyada futbolcu kalmadı da 4.kez aynı forveti alan takıma ne derler düşünemiyorum.hem de son 4 yıldır top görmemiş bir oyuncu için.
Abartmak için sayılarla oynuyorsun Enaramo'nun 3.kez gelmesi diye bir şey olmadı adamla konuşuldu anlaşıldı devam etti.Küçümsediğin Webo 34 yaşında Osmanlısporda oynuyor Avrupa mücadelesi içindeki bir takımda.

Texiara denilen adamı kimse beğenmedi ama adamı biz göndermedik adam kaçtı.Etzaz desen öyle.Tanase'ye herkes küfür etti ama adam Süperlige yeni çıkan bir takım için anında kayboldu.Küme düşmemize neden olan Setkus bile durmadı.Ben bu taraftarı hiç bir zaman anlamadım.Herkes haddince transfer yapar.Şu an Ptt 1.ligde olduğumuzu unutuyorsunuz.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2016, 16:40   #372
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Transfer haberi degil ama fanatik'te 'Ingiltere'yi sallayan Türk' diye bir habere rastladim. Oyuncunun ismi Erhun Öztümer (1991 dogumlu). Bu oyuncu kim aceba diye transfermarkta bir bakayim dedim, 2013 yilinda SIVASSPOR'da oynamis oldugunu gördüm
Varmi taniyan bilen, ben hatirlamiyorumda oyuncuyu???
Attigi frikik golünün videosu: http://www.fanatik.com.tr/video-gale...n-turk-1246519
Alt 08.08.2016, 17:27   #373
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
triper58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şaka yapıyor değilim.Ptt 1.lige düştük Kim gelecek Webo'mu.
Ayrıca geçen yıl Eneramo'nun devre arasında gönderilmesi hataydı adam tam forma giriyordu.Adamı gönderdik yedekte dursa ne kaybedirdik.
Kafamızı kuma gömüp her seferinde Eneramo'yu transfer edeceğimize oyuncu araştıralım. Nereye kadar Eneramo'nun keyfini bekleyeceğiz? Biraz mantıklı konuşun arkadaş sanırsın köküne kıran girdi bu forvetlerin hala Eneramo'nun peşinden koşuyorsunuz. Ahım şahım topçu olsa yine gam yemeyeceğim o da değil takozun teki.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2016, 18:32   #374
Beyazgulge
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Beyazgulge FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mohammed Ajnane cok super futbolcu. 1990 dogumlu Telstar/holandada oynuyor. 75.000 euro. 1 sene sonra 3,5 mln euro satariz Aatif gibi.
Beyazgulge isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2016, 19:10   #375
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 362 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kafamızı kuma gömüp her seferinde Eneramo'yu transfer edeceğimize oyuncu araştıralım. Nereye kadar Eneramo'nun keyfini bekleyeceğiz? Biraz mantıklı konuşun arkadaş sanırsın köküne kıran girdi bu forvetlerin hala Eneramo'nun peşinden koşuyorsunuz. Ahım şahım topçu olsa yine gam yemeyeceğim o da değil takozun teki.
Mehmet Yıldız'dan sonra bana gol atan forvet söyle kıran girip girmediğini kendin görürsün.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2016, 19:34   #376
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
triper58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mehmet Yıldız'dan sonra bana gol atan forvet söyle kıran girip girmediğini kendin görürsün.
Bulduğumuz en iyi forvetlere bak attıkları en fazla gol 14. Bu da demek oluyor ki daha iyi araştırıp golcü oyuncu bulmamız gerekiyor. Vasat forvetleri tekrardan takıma almak çözüm değil.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2016, 22:28   #377
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HooLigAnSsS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buradan yetkililere sesleniyorum Kenny McEvoy 1994 doğumlu su an bonservisi yok Tothenham alt yapısından yetişti yüz ve fizik olarak Bale'nin adeta ikizi gibi bence sivasspora katkı sağlar mevkisi sol açık sağ açıktada oynayabiliyor. Maximilian Petersen stoper 1992 doğumlu 1.93 boyunda bonservissiz veyada çokk çok ucuz bi fiyatı vardır. Reshnik Hajrizi Young Boys alt yapısında oynuyor bonservis bedeli belirlenmemiş ama çok iyi bi yetenek stoper mavkisinde 1999 doğumlu bence değerlendirilmeliler neredeyse bedava transfer sayılırlr içlerinden 1 tanesi patlama yapsa yeter
O değilde football manager oynayanları seviyorum ;-)
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2016, 10:35   #378
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Okka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O değilde football manager oynayanları seviyorum ;-)
en azından eneramoyu tekrar transfer edelim demiyoruz
Alt 14.08.2016, 00:24   #379
ThalesBY
Yeni Yiğido

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ThalesBY FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

umarım etkili olurlar
ThalesBY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.08.2016, 15:15   #380
Atalan
Yeni Yiğido

5 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Atalan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BALIKESİRSPOR TRANSFER DOSYASI

TEKNİK DİREKTÖR: REHA ERGİNER (Eldeki kadroyu iyi kullanan uzun toplarla direkt hucuma çıkmayı düşünen top rakibe geçtiğinde basan topun arkasına hızlı geçip iyi savunmaya çalışan bir oyun felsefesi var. Bu ligin iyi hocalarından biri olduğunu düşünüyorum ama çalıştırdığı takımlarda devamlılık sorunu var sonunu getirememe durumunu bakalım Balkeste yaşayacak mı ?)

Kaleci:Taraftarın sevgilisi Vukovic takımda kaldı. İnegölspor'dan Atilla Özmen transfer edildi. Vukovic Balkes takımında bir kaleciden daha fazlası.Takımda kalmasının büyük avantaj olduğunu düşünüyorum. Atilla transferi ise tam bir fiyasko olduğunu düşünüyorum. Adanaspor taraftarına sorunu Atilla anlatsın. Vukovic sakatlanırsa bu hikaye başlamadan biter.

STOPER: Hüseyin Tok , İlhan Eker ve Oğuzhan Çapar takımda kaldı. Pendikspor'dan Oğuz Yılmaz transfer edildi. Hüseyin ve İlhan'ın kalmasını doğru buluyorum ama bu iki oyuncunun en büyük dezavantajı çok ağır olması ve topu geriden kurma özelliklerinin çok zayıf olması. Yoksa hava toplarındaki hakimiyeti yürekli oyunlarıyla bu ligde
rahat oynarlar. Balkes takımı geriye düştüğü maçlarda önde oynamak zorunda olduğu maçlar geçtiğimiz sezon gibi sıkıntılar yaşayacağını düşünüyorum. Oğuzhan çapar 19 yaşında genç bir oyuncu geçen sezon forma şansı bulamadığı için bilgi sahibi
olmadığım bir oyuncu. Oğuz Yılmaz ise 17 yaşında Pendikspor'da başladığı kariyerine 23 yaşına kadar istikrarlı bir şekilde sürdürdü. Pendikspor taraftarının sevdiği bir isim benim yakından tanıdığım bir oyuncu değil.

SOL BEK: Bülent Cevahir takımda kaldı.Erzurumspor'dan Doğa işeri transfer edildi. Bülent Cevahir orjin bir sol bek değil. Geçtiğimiz sezon yokluktan sol bekte oynayan bir oyuncuydu. Geçmişte merkez ortasahada görev alan bazı dönemlerde ise sol önde forma giyen bir oyuncuydu. Savunma yönü zayıf mücadele gücü yüksek devamlı ileri çıkışlarıyla takıma önemli katkı sağlamıştı ama bu bölge için şampiyonluk için yeterli mi koca bir soru işareti. Doğa ise 3.Ligde Erzurumspor'dan şampiyonluk yaşadı. 23 yaşında genç bir oyuncu şampiyon kadroda 32 maçta forma şansı buldu. Profesyonel anlamda daha önce 3.lig dışında futbol oynamayan Doğa'nın nasıl performans göstereceği merak konusu. Tam bir kapalı kutu.

SAĞ BEK:Cüneyt Köz ve Okan Alkan takımda kaldı. Cüneyt'ten çok fazla bir şey beklememek lazım. Hangi mantıkla takımda tutulduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Kocaman bir balon. Okan ise 23 yaşında genç bir oyuncu ama Buca döneminden beri savunma yönünü bir türlü geliştiremeyen orta şekerli bir oyuncu olarak futbol kariyerine devam ediyor.

Defansif ortasaha / Merkez ortasaha: Eray Ataseven , Muhammed Ali Doğan takımda tutuldu. Furkan Çil Düzce'den kiralık olarak takıma geri döndü. Konyaspor'dan İshak Çakmak , Bonservisi elinde olan Nizamettin Çalışkan ,Slavia Sofya Daudet N'dongala transfer edildi. Bu sezon defansif orta saha bölgesinde Eray ve İshak direkt olarak oynayacak. Eray bu ligin iyi oyuncularından olduğunu düşünüyorum. Ayağı iyi olan oyunun yönünü değiştirebilen kaliteli bir oyuncu. İshak geçtiğimiz sezon kiralık olarak Antep BBSK takımında 29 maçta forma giydi. Bu ligin gedikli oyuncularından herkesin beğendiği benim beğenmediğim bir oyuncu. Agresif , sert, mücadele gücü yüksek olan bir oyuncu ama ayağı kötü olan tuhaf yerlerde top kaybı yapabilen gereksiz sut denemelerini Balkes taraftarı da bu sezon sıkça görecektir. Nizamettin transferinde menajerlerin oyunu olduğunu düşünüyorum. 2 yıldır toplam 10 maç oynayan bir oyuncuyu transfer etmenin mantığı nedir ? Hazırlık maçlarında Muhammed Ali'nin performansı fena değildi. Bu sezon formayı kapabileceğini düşünüyorum. N'Dongala 23 yaşında genç bir oyuncu orta sahanın her yerinde oynayabilen adam eksiltmesiyle dikkat çeken bir oyuncu. Bu sezon hangi bölgede oynayacağını merak ediyorum.

SOL/SAĞ KANAT: Dilaver Güçlü takımda tutuldu. Antep BBSK Foxi , Bandırmaspor'dan Mehmet Boztepe Adanademirspor'dan Burak Çalık trasnfer edildi. Dilaver çok teknik yetenekli adam geçebilen asist özelliği yüksek olan bir oyuncu. Devamlı oynarsa takıma müthiş katkı sağlayacağını düşünüyorum. 2 kanatta görev alabilen ama sol kanatta daha verimli olduğunu söyleyebilirim. Burak Çalık transferi müthiş transfer olduğunu düşünüyorum. Geçtiğimiz sezon Adanademirspor'u ayakta tutan hızıyla rakiplerini dağıtan bir oyuncu. 2 kanatta görev alabiliyor ama sol kanat çok daha etkili olduğunu söylemek yanlış olmaz. Mehmet Boztepe Adanaspor'dan tanıdığım yetenekli genç bir oyuncu.
Geçtiğimiz sezonda Bandırmaspor'da 30 maçta forma şansı bulmuştu. Genelde sol kanatta görev alan ama merkez orta sahada ve sağ kanatta oynayabilen bir oyuncu. Foxi geçtiğimiz sezon Antep BBSK 10 maçta 5 gol atmıştı. Hızıyla ve bitiriciliğiyle dikkat çekmişti. 2 kanatta görev alabilen direkt santrafor olarak da oynayabilen bu sezon çok fazla beklentimin olduğu oyuncularında birisi.

FORVET: Josip Tadic takımda kaldı. Adanademirspor'dan Abdulkadir Özgen, Troyes takımından Bakemanega transfer edildi. Tadic'in takımda tutulmasının çok doğru olduğunu düşünüyorum. Bu ligde can yakabilecek bir oyuncu ama direkt oynaması lazım düzenli olarak forma şansı bulursa can yakar. Abdulkadir'in çok doğru transfer olduğunu düşünüyorum. Hava hakimiyeti olan topu saklayabilen son vuruşları fena olmayan bir oyuncu. Bekamenga ise hızıyla ve son vuruşuyla lige damga vuracağını düşünüyorum. Balkes takımında bazı transferler çok tuhaf olduğunu söylemiştim. Bu oyuncuyu da takıma kazandıran ismi takdir etmek lazım.

ANALİZ: Balkes takımının en büyük problemini ağır savunma hattında yaşayacağını düşünüyorum. Kanat oyuncuları ve ileri uçtaki isimler ile bir maçta gol atamama ihtimali çok düşük. Savunma hattında isimlerin ağır olması beklerin savunma yönünün zayıf olması sıkıntı yaşatacaktır ama yediğinde fazlasını atacak bir kadro kurulduğu çok açık ortada. Kanat olarak sol kanatta kimin oynayacağını da merak ediyorum. Dilaver , Mehmet Boztepe , Burak çalık 3 oyuncuda sol kanatta daha etkili isimler. Burak solda oynarsa Dilaver mutlaka sağ kanatta oynaması lazım. Bu sezon Dilaver direkt oynarsa damga vuracağını düşünüyorum. Balıkesir eldeki mevcut kadroyla ilk 6 gireceğini düşünüyorum. Yukarıda belirttiğim gibi kaleci Vukovic sakatlık yaşar bu hikaye başlamadan biter.
Atalan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer

Seçenekler Arama
Stil