Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Buruk'un yerine Uygun
Alt 06.02.2016, 19:46   #51
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Buruk'un yerine Uygun

Mesut hariç Tayfurda Bülent Korkmazda iyi hoca ama bakalım ne olacak ? Bülent Uygun anlaşıldığı gibi zor ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 20:43   #52
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
badof58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesut hariç Tayfurda Bülent Korkmazda iyi hoca ama bakalım ne olacak ? Bülent Uygun anlaşıldığı gibi zor ..
Zor olan hiçbirşey yoktu Mesut bakkal Nasıl istifa etti geri gelebiliyorsa Bülent te gelirdi ama takımı ligde tutmak isteyen var mı ona bakmak lazım !!!
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 21:12   #53
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cikmayan candan ümit kesilmez sonuna kaar mücadele eger insallah olaki ligde kalirsak ilk is mejnun baskan haric????????? yönetimi sifirlamali genc dinamik spordan futboldan anlayan Atilgan yönetim kurulu olmali
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 21:49   #54
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayırlı Uğurlu Olsun!...Mesut Bakkal; efendi,terbiyeli,kulüpler tarafından da sevilen bir hoca..Gittiği takımlarda elinden geleni yapan bir hocamız..Daha çok alt sıralarda oynayan takımları alıp düzlüğe çıkaran,ligde kalmasını sağlayan da bir hocamız..Geldiği dönem bir anda gözümün önünden geçiyor;o dönem sivasspor Muhsin Ertuğral ile devam ediyordu..B.Uygun dan sonra göreve gelen Muhsin Hoca rakiplerimiz D.bakır,Manisa,Denizli gibi takımlardan aldığı 7 puan ile sivasspora katkı da sağlamıştı..Ama 2. yarı istenen sonuçlar olmayınca gözyaşları ile yaptığı basın toplantısı sonucu görevini Mesut BAKKAL 'a devretmişti..Mesut Hoca son 7 maçta aldığı 7 puanla da sivassporu ligde bırakmıştı...Aradan 6 yıl geçti;Rıza Çalımbay la ve R.Carlos la altın devirlerde yaşayan sivasspor tekrar zor duruma düşünce İlk hatırlanan Hoca tabi ki M.Bakkal oldu..Ben dünkü yazdğım Mesajda Mesut Bakkal ın tribünde bulunmasına dikkat çekmiştim...M.Bakkal açıkcası benim sevdiğim hoca tiplerine girmiyor..Zaten kendisinin de çalıştığı bir çok takımda görünür bir başarısı da yok...Mesut Bakkal ligimizde aldığı takımları kontrollü futbolla önce beraberliği ,sonra kazanmayı düşünen bir hoca...Kendisi Ersun Yenal in kadrosunda uzun yıllar yer aldıktan sonra hocalığa geçiş yapmıştır...En büyük başarısı başka bi hoca ile tek.direktörlük yaptığı Ümit Millileri Akdeniz Oyunlarında final oynatmasıdır...Başka da bir başarısı yoktur...O Ümit Milli takımda 18 yaşındaki Arda Turan,Cafercan,Volkan(Başakşeh irli),Can gibi oyuncularda vardır....Mesut Bakkal ın 6 yıl önce göreve geldiği takımdan şu anda sadece Ziya kalmıştır..O zamanki takım ile şuandaki takım çok farklı bir takım..Çünkü o zamanki takımda defansif özellikleri olan çok sayıda oyuncu varken şu andaki takımda daha hücum özelliği olan oyuncular vardır...Bu takım defans yaptıkça daha çok gol yiyen bir takım..Bu takımda Atıf,Tenase,Hussain,Beykan ,Burhan,Teixera gibi gibi daha fazla hücum özelliği olan oyuncular var..Ben olsam Ertuğrul SAĞLAM,Yılmaz VURAL ikilisinden birini tercih ederdim...Umarım Mesut hocayı da bir kaç maç sonra gönderip yerine başka bir hoca getirmezler...Sivasspor bundan sonraki maçlarda 14 beraberlik alsa bile ligde kalabilir mi bilmiyorum..Mesut BAKKAL beraberliği çok seven ve koruyan bir hoca...Eğer 10 beraberlik alıp 4 tane galibiyetle ligde kalırsa kendisini ayakta alkışlatmak lazım...Puan olarak 20 ve üzerinde alsak Mesut Bakkal derdim ama olası bir başarısızlıkta bu takım bir daha ayağa kalkarmı bilmiyorum...İnşallah ben yanılırım sivasspor Mesut BAKKAL ile özlenen sonuçları alıp ligdeki yolculuğuna devan eder.....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
burukun, uygun, yerine

Seçenekler Arama
Stil