Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzonspordan Şok Açıklama
Alt 13.04.2009, 17:42   #61
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1004 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Trabzonspordan Şok Açıklama

Alıntı:
zafer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tamam kardes o adam diyelimki bi tarafindan atiya hic bir gercekligi yok diyelim.burdaki insanlarin tum trabzonlulara hakaret etmesin normalmi.yigitlikden bahsediceksek yigit olan insanda koca bir topluma boyle yakistirmalar yaparmi.ben size yakistiramadim

hocam kusura bakma ama maval okumaktan baska bısey yapmıyosun sıvaslı hemserılerımın soledıklerı senın hemserılerının soledıklerının yanında devede dıken kalıyor..hem buraya gelır ayak ortalıgı karıstırıyorsunuz hemde kalkıp mertlıkden yıgıtlıkten bahsedıyorsunuz.. sen bu foruma sampıyon trabzonspor nıckıyle gırıp cok rahat yazabılıyosun.. bız sızın forumlara gıremıyoruz bıle..sızın taraftar gruplarında edıtorler bıle gozunu kan burumus kadar holıgan,nıckınde sıvasla ılgılı herhangı bıse olan alınmıyo bıle sıteye..veya sıvas lehıne en ufak bıse yazan hemen atılıyo.sonrada kalkmıssın burda bız boyle yapmıyoruz dıyosun.sen onu bızım kulahımıza anlat..benım cok ıyı trabzonlu arkadaslarım var cok da mert cocuklardır ve onlar sayesınde trabzona hep bı sempatım vardı..ama sızın o forumlarınızı okuduktan sonra ınan trabzonspor dusmanı oldum.sakın olan sızın usaklarla bızım yıgıdoların adamlıgını karsılastırma ezılır kalırsın.. bu savası baslatan sıvas degıldır.. bakma bu kadar yazıya sız bı elınızı uzatın once dıyosunuz ya anadolu abısıyız dıye,eger bız o elı tutmazsak ole konus sıvas halkı sızın gıbı kındar deıldır..eskıden juventus falan ıstanbula gelmeden bu tur oyunlar yapardı,şimdi sızın yonetım ne yapmaya calısıyo anlayamadım..bu sehrı her konuda elestırebılırsın ama mısafırperverlık konusunda elestıremezsın.. yalan haberlerle prım yapmaya kalkısmayın.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.04.2009, 17:45   #62
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ya geleceklerse adam gibi gelsinler...
laga luga yapmasinlar...
simdiden baslamislar, bu ne yaaa...
Alt 13.04.2009, 17:45   #63
hunter
Acemi Yiğido

hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 hunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannt

la bunlar sade çamur oldu etrafı kirletiyorlar gelsinlerde burda iyi bi temizleyelim. ama bu haber eski heralde
hunter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.04.2009, 17:47   #64
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1004 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

beyler laz dıye hıtap etmenızı sıze yakıstıramıyorum.laz dedıgınız zaman tum karadenız bolgesıne gıdıyo o laflar..gelıp stadımızda bıze destek veren taraftarlarda lazdı unutmayalım..ben bılıyorum zaten o nıyetle demedıgınızı ama kızgınlıgımız sadece trabzona. dıger karadenızlı kardeslere gıtmesın aman laflarımız.. bu arada zafer kardesım sen sıvası sevıyorum dıyosun sagolsasın varolasın ama senın hatrına bu sevıyesızlere kucak acmamızıda beklememelısın..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.04.2009, 17:48   #65
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
zafer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
onlarda iki sene oncesinde kalmis.ben dusundugumu yazdim benim yasim 32 kendimi bildim bileli futbolu takip ederim.ve gordugum sampiyonluklarin neredeyse tamami saibeli.hakemler sivasa destek veriyomus.versin gerekirse sivasda saibeli sampiyon olsun bi takim seyler degisecekse boyle olsun
sen hiç trabzon ankaragücü maçını seyrettinmi adamlar galipken maçı kaybettiler trabzonsporun ne oldugunu kazandıgı maçları küçük bebeye izletirsen anlar neyin ne oldugunu yıllarca ulusoyun başkan oldugu yıllarda trabzona ne bir ceza ne de bir saha kapama cesazı verdiler
Alt 13.04.2009, 17:49   #66
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Trabzon maçına turuncu giyip gelelim..Onlar anlar..

Zafer61 sitede yazılan yazıları okuyorsun değil mi?Onlar gibi düşünmek zorundasın o sitede..Aksi takdirde böyle provakatör damgası yersin!

Beyin bu kadar kıt olmaz,kafa bu kadar kalın olmaz,Çin seddi bile daha incedir..
Sivas'ta rakip takımlara yüzde 5 kontenjan veriliyor..En son beşiktaş maçında 657 koltuk verilmişti ki bu stadın yüzde 5inden de daha azdı..Ama bunu anlamak için zeka lazım!
Alt 13.04.2009, 17:51   #67
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

trabzonspor forumlarında sivassporlu arkadaşların yemedigi küfür kalmıyor maşallah bizim sitede agzına geleni söylüyorlar sonrada ortam geriliyor ister istemez maç günü sivasda trabzonspor formalı birini dövse birileri haklımı haksızmı
Alt 13.04.2009, 17:53   #68
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasta bulunan 48 otelin ki bunlar arsında üç yıldızlılar ağırlıkta 12 tanesi karadeniz kökenli.
bu iddia düzmece.sanırım kendi adamları ile bir oyun kurgusu kurmuş trabzonlu yönetim.ayak patırtısı yapıp sivası sindirmek istiyorlar.istanbul takımlarından öğrenmişler.
trabzon istanbul takımlarına benzeştikce kaybetti onu bir anlasa.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.04.2009, 17:53   #69
GuNaY
Gast

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
besyocu Osman arkadaşımızın, trabzonspor'un kalabileceği birkaç otelle yaptığı görüşmelere göre Trabzonspor'un bu konuda haklı olmadığını ve aslında İstanbul takımlarına verilen fiyatlarla neredeyse yarıyarıya fiyat verildiği anlaşılmıştır.

Fakat uyanık ts lilerin 55 kişilik rezarvasyon sorup kişi sayısını 100'ün üstüne çıkarttıkları, normal olarak aynı fiyat olmayacağını duyduklarında da buna itiraz ettiklerini bir yetkili söylemiş.Besyocu arkadaşımız online olduğu zaman daha detaylı bilgiler verilecektir.
Bu yalan haber ajanslara düştüğünde Osman(besyo_cu) arkadaşımız Büyük Otel ile irtibata geçti. Durumda Kürşad Hocamın yukarıda yazdığı gibidir.

trabzonsporda otelde konaklama parası yoksa biz kendi aramızda toplayalım yeterki acitasyon yapmasınlar

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.04.2009, 17:54   #70
zafer61
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zafer61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kimseye ogut vermiyom. cactuss58 in verdigi gibi bir mesaj veriyorum hakaret etmeyin rekabet tabiiki olucak.ama hakaret kufur insanin acizligidir
zafer61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıklama, trabzonspordan, şok

Seçenekler Arama
Stil