Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Razak Omotoyossi´de son durum???
Alt 12.08.2009, 00:09   #131
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Razak Omotoyossi´de son durum???

Omotoyossi'nin şu an takım için öncelikli transfer olduğunu düşünmüyorum.Gelirse forvet daha da güçlenir ama gelmezse yerine oynayanlar onu aratmazlar;kaldı ki İbrahim ŞAHİN de geldi..Takımın şu anda iyi bir ön liberoya,oyun kurucuya ve topu oyuna sokabilen bir stopere ihtiyacı var..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Razak Omotoyossi´de son durum???
Alt 12.08.2009, 01:33   #132
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Razak Omotoyossi´de son durum???

Biraz önce Metz in siteye girdim;sitede 2009-2010 sezonu oyuncuların poster çekimi resmini de koymuşlar;resmi büyütüp dikkatlice tek tek baktım eğer resimdeki 26-27 civarında oyuncu vardı;ama bir tek Omoyotossi'nin resmi yoktu..Poster çekimi Omoyotossi Metz kampına katılmadam çekildiyse o ayrı ama bana sanki yeni çekilmiş gibime geldi..Eğer Omoyotossi gerçekten yeni çekilmiş resimde yoksa bu oyuncu kadroda yok demektir..Kimbilir belki de bir takıma gönderilmiş olabilir..Acaba bu takım Sivasspor mu?Umarım öyledir..Üstelik bu oyuncuyla ilgili olumlu haberlerin hem kanaltürkte hem de Fotomaç ta yayınlanması da acaba bir tesadüf mü.....Bekleyip göreceğiz..Adamın hiç haberi yok ama adamla ilgili sitelerde ve gazetelerde çok sayıda yazı çıktı..Omotoyossi bizim gözümüzde sanki Ronaldo;ne kadar ilginç değil mi....Bizim sitelerde bu zamana kadar hiçbir yabancı oyuncuyla ilgili bu kadar mesaj yazılmamıştı...Keşke bu oyuncu gelse de bir izleyip görsek yorumları da nasıl yaparız bilmiyorum..Taktık bu oyuncuya arkadaş..Getirin artık şu adamı...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
durum, omotoyossi´de, razak

Seçenekler Arama
Stil