Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ
Alt 27.09.2010, 13:23   #1
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ

Geçtiğimiz cuma günü bursasporla oynayacagı mac için bursaya gelen bucasporun teknik direktörü Bülent uygun ile mini bir sohbet yaptım
beni sıcak karşıladı ve bucaspor yönetimindekilerle de tanışma fırsatı buldum

uludağ üniversitesi içerisindeki otelde ikamet eden bülent uygun ile sivassporun durumundan kopma nedenlerine bucaspordaki durumuna kadar yarım saatlik bir görüşmem oldu sizlerle bazı açıklamalarını paylaşmak istiyorum
umarım bülent uygun ile ilgili düşünceleriniz biraz daha oturaklaşacaktır
1.Bilicanın satılmasını ben istemedim yönetim ileriyi düşünmeden bilicayı ve diğer oyuncuları sattı
2.kadronun bozulmasına da karşı çıktım iskeleti bozunca takım sıkıntılı günler geçirdi
3.Sivasspor'a yeniden gelmem şu an söz konusu değil,Fikret ünsal bu takımda olduğu sürece geri gelmem kadronun bozulmasında en büyük sorumlu odur
4.sivasspor bu yıl da sıkıntılı günler geçirecek bir galatasaray maçı kazanıldı diye eski günler hemen geri gelmez
5.sivasspora yaşattığım başarıları artık hiç konuşan yok herkes kadronun bir anda bozulmasını konuşuyor
6.(sivassporun şu anki durumu için de geçerli)boyle zamanlarda AKIL VEREN COK OLUR ANCAK DESTEK VEREN OLMAZ futbolu herkes biliyor bi tek biz bilmiyoruz

Musa ile İbrahim ile de görüşmek istedim ama istirahatte oldukları için görme fırsatı bulamadım

Bu konuya cevaben:
Alıntı:
RüStü ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konu hakkında başkanımız Mecnun Otyakmaz tarafından tarafıma gönderilen yazıyı sizlerin bilgisine sunmak istiyorum:

Bülent Uygun’la çay sohbeti başlıklı röportaja cevaben

Sivasspor kulübü adına cevap vermemek bir takım yanlış anlaşılmamalara sebebiyet vereceğinden oluşacak olumsuz gelişmeleri engellemek için bu cevap niteliğindeki yazıyı kaleme almak zorunda kaldım.

Bülent Uygun iyisi ile kötüsü ile Sivasspor ‘a hizmet etmiş bir çalışanımızdır ve yaptıkları ile Sivasspor tarihine yerini almış üzerine uzun uzun konuşulmuş ve herkesin kafasında bir Bülent Uygun portresi oluşmuştur. Artık bu saatten sonra Bülent Uygun’la röportaj yapmak Sivasspor ile ilgili sorular sorup yeni bir yapılanma içinde olan takımımıza bir katkıda bulunmayacağı gibi aksine bir takım olumsuzluklara ve polemiklere sebebiyet verir. Artık herkes kendi takımına yoğunlaşmalı ve hizmetini vermelidir.
Bir kaç madde halinde yazılmış anladığım kadarı ile bir röportajdan ziyade sohbetten edinilmiş ana fikirler hakkında benimde söyleyecek bir takım sözlerim var.

1 – Bilica geldikten birkaç maç sonra “bu bize yaramaz 100 bin Amerikan doları veren var satalım” diye rapor vermiştir, ama yönetim yeni bir maceraya gerek yok diyip teklifi reddetmiştir. Sezon sonu ise Fenerbahçe nin teklifine ve Yasin’e evet deyip “bu para ile daha iyi takım yaparız “ diyende Bilica’dan daha iyi diye M’boma’yı transfer ettirende kendisidir, ayrıca Bilica’yı elde tutma imkanımızın kalmadığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

2 – Kadronun bozulması konusunda ki yönetimin tereddütlerine “daha iyi futbol oynayan takım yapacağım” diyen ve kendisine olan güvenimizden doğan yetkisi ile transferleri sunanda kendisidir. Birçoğunun problemli futbolcu olması transferlerin gerçekleşmesini engellemiştir, sadece Davidas adlı futbolcu ben isteksiz olduğum için alınmamıştır.

3 – Fikret Ünsal’ın takımın bozulmasında en büyük sorumlu olduğunu söylemesi EN BÜYÜK YALANDIR! Burada bir sorumlu varsa Başkan olarak ben ve tek yetkili olarak Bülent Uygun’un kendisidir! Eğer bu ifadeler gerçekse uzak bir ihtimal olan Sivasspor’a geri dönmesi tamamen ortadan kalkmıştır. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, Fikret Ünsal’ın yoğurt yiyişini beğenmeyenler olabilir, fakat Fikret Ünsal Sivasspor’a çok büyük hizmetleri olmuş bundan sonrada olacak olan bir Sivasspor’ludur.Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

4 - Bir çiçekle baharın gelmeyeceğini herkes bilir ama baharın gelmemesini temenni etmek bir işe yaramayacaktır, dolayısı ile elimizde ki kadro ve teknik heyet tekrar bize güzel günler yaşatabilecek kabiliyettedir.

5 – Sivas’lının vefasını yaşadağı 6 yıl içerisinde öğrenemediyse söylenecek bir şey yok. Hayatının en kötü döneminde ona kucak açıp Türkiye’nin 1 numaralı hocası yapan bu camia her kesin hakkını verecek olgunlukta ve yiğitlikte olduğundan isimleri YİĞİDO’dur.Sadece başarı sonrası davranışlar Sivas’lıları hayal kırıklığına uğratmıştır ama hizmetleri hep iyi şekilde anılıp kendiside karşılığını almıştır.

6 – Bu konu ülkemize has bir konudur, ama Sivas’lılar akılda verir destekte verir bunu defalarca ispat etmişlerdir. Fakat kendisi şu an akıl verip köstek olan konumundadır. Bülent Uygun’un böyle bir röportaj vermeyeceğini düşünmeme rağmen bir sohbet ortamında bile olsa böyle konuşup isim vererek Fikret Ünsal’ı töhmet altında bırakması anılarına gereken saygıyı göstermemiş olması üzücüdür.

Saygılarımla
SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANI
MECNUN OTYAKMAZ

Bülent Uygun`dan açıklama
Alıntı:

İki gün önce bazı internet sitelerine düşen haberin içeriğiyle ilgili açıklama yapmam zorunluluğu doğdu. Keşke bana sorulsaydı, keşke ilk kaynak olarak benden bilgi alınsaydı. Kimileri geçmişte kalan hınçlarını almak için “Bu adam daha beterini bile söyler, bundan her şey beklenir” önyargısıyla acımasızca saldırırken, kimileri de bana göre daha sağduyulu davranıp “ Sanmam bunu demek istememiştir,” yada “dememiştir” karşı teziyle savunmaya geçmiş. Öncelikle şunun bilinmesini isterim ki, tek korkum vardır, o da haksızlığın karşısında susmak ve bizleri yaratan Yüce Rabbim’in karşısına, onun bizlere bahşettiği sevgi ve saygısından noksan bir sıfatla çıkmak. Bunların dışında her şey gündelik dünyanın gelip geçici zevkleridir. Bugün varız, yarın yokuz. Ne kalp kırmaya, ne incitmeye değer. Konuya gelince; Beni arayan bir delikanlı, Bursa'da öğrenci olduğunu, Sivaslı olduğunu, Sivasspor’a verdiğim hizmetlerden dolayı hem teşekkür etmek istediğini hem de tanışıp konuşmak istediğini söyledi. Kendisini tanımam bilmem, şimdi aynı kişi gelse inanın belki çıkaramam, “Buyurun gelin” dedim. Geldi oturduk konuşmaya başladık. Ancak bir süre sonra bana sordukları sorular karşısında “bir şeyler dedirtmeye çalışıyor bu” demedim dersem yalan olur. Kısaca şu mealde geçen konuşmalar oldu. Kendisinin iddia ettiği gibi konuşmaları bırakın benim konuşmamı, beni tanıdığını sanan kişilerden konuşabileceğime ihtimal veren varsa bile üzülürüm. Bu konuda hukuki yollar bile önümde açıkken, kendi bile bu kadar sansasyon yapcağını düşünmeden, beni ve yazının iddia ettiği muhataplarını düşünmeyen o Sivaslı öğrenci arkadaşa da sadece acıyorum, üzülüyorum. İddia ettiği konulara gelince, başarısızlığın ve transferin tek sorumlusu olarak sayın Fikret Ünsalı göstermiş olduğumu iddia etmesi, kendimi inkar etmem olur, başarısızlığın tek sorumlusu olduğumu her yerde ve her zaman söyledim, kabul ettim Transfer listem yönetime verildi, sıralamaya konuldu, kısıtlı imkanlar ve bütçemiz ölçüsünde değerlendirmeye tabi tutuldu. Listede olan bazı futbolcuların alınamadığını, bazılarının gelip kamptan ayrıldığını, bazılarının ise maça çıkıp bir saat sonra nasıl dönüş yaptıklarını hepimiz biliyorsunuz. Elimizde olanların ise büyük bir şekilde hayal kırıklığı yaratmadıklarına inanıyorum. Sezon başında yaşanan sakatlıkların sistemi ne kadar hırpaladığını gördük, Sedat’ın, Musa’nın, Abdurrahman’ın, Sezer’in, Hayrettin’in ve Mehmet’in uzun süre sakatlıkları peşpeşe geldi. Petkoviç’in omuzu uzun süre düzelmedi. Takım kurgusu ciddi anlamda zarar gördü. Ama her zaman söyledim, başarısızlığın tek sorumlusu benim. Kamanan’ın nasıl alındığını öğrendiğinde alkış tutan eller, aynı şekilde Bilica gelince homurdanmaya başladılar. Aynı oyun kurgusu içinde başarılı olan Bilica hem Sivas’a hem Sivasspor’a değer kattı. Satılması konusunda yaşı önündeki en büyük handikaptı, satılan her futbolcuda yönetim ve teknik heyetin onayı gerekir. Ben kulübün menfaatini gördüm ve onay verdim. Ciddi bir anlamda kazanç sağladığımız bu transferde zarar gördüğümüz tek kısım Yasin’in adaptasyon sorunu yaşaması ve takıma katkı sağlayamamasıdır. Tum’un satılması, bizim talip olduğumuz Erman’ın şartlarına bağlı olarak gelişti, ısrarlı bir şekilde bu futbolcuyu kadrosuna atmak isteyen Büyükşehir Belediyesi ile bu şekilde anlaşabildik. Üstelik üstüne de bir miktar para alınmıştır. Kanfory satılması konusunda ben ısrar ettim, bana maça çıkmadan önce “sakat değilim” diyen bir futbolcunun maç içerisinde söylediğiyle paralel gitmeyen durumu, kadro kurgusundaki teknik heyete ciddi zarar verir ve ben bu zararı gördüm, satılmasını istedim. Bu futbolcunun gittiği takımda kaç maç oynadığına bakarak haklı olduğumu söyleyebilrim. Sivasspor’dan ayrılırken her zaman ağabey olarak gördüğüm kulüp başkanımız Sayın Mecnun Odyakmaz’ın Fikret ağabeyide ziyaret et demesine rağmen gitmedim. Tamamen şahsi duygularla yaptığım bu davranışımın nedenleri bende saklı kalacaktır. Sayın başkanın sadece bu konuda sitemi olmuştur. Ancak Sayın Fikret Ünsal’ın söylemleri ne olursa olsun, Sivasspor’un başarısı için mücadele eden, dürüst, samimi ve mümtaz bir şahsiyettir. Kadronun bozulmasında birinci derece o sorumlu olmuştur gibi lafı söylemek benim boyumu aşar, riyaya kaçar. Kırgınlığım sadece bir şekilde hizmet etmiş bir insanın bir şehirden ayrılırken, yalnız bırakılmasıdır. Yine aynı şekilde Sivas’tan ayrılırken yolcu etmeye gelmeyen düşünce sahibi insanlar benim Sivas ve Sivaslı hakkında ki görüşlerimi hiçbir zaman değiştiremeyeceklerdir. Konuşmam içerisinde sıklıkla vurguladığım başarı için bir araya gelmek gerekiyor, geçmişten ders çıkarmak gerekiyor derken, bunu Sivasspor başarısız olarak vurgulamak insaf ölçüleriyle bağdaşmaz. Bugün bile bana, şu senin hakkında böyle konuşmuş, bu şöyle demiş” diyenlere gülüp geçiyorum. Sivasspor artık halka mal olmuş bir kulüptür, hep başarıları ile anılacaktır. Her takımın indiği çıktığı dönemler olur. Bu futbolun doğasında var. Aynı teknik yönetim sizi dünya şampiyonu da yapar sıradan bir kupa’ya katılmanızda da engel teşkil eder. Bunun nice örnekleri vardır. Her gelen hoca başarı için çalışır çaba sarfeder. Kimse başarısızlığı ile anılmak istemez. Son olarak söylemek istediğim şudur ki, ben bir takımın başındayım, o takımın başarısı için mücadele ediyorum, böylesine haksız, maksadını aşmış, hayal mahsülü şeylerle gündeme gelmek beni de, sevenlerimi de, her zaman sevip saydığım büyüklerimi de, ağabeylerimi de kardeşlerimi de üzer. Kimseye gönül koymadım, koyamam. Yaradılanı severiz, Yaradandan ötürü.

Bülent UYGUN
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ
Alt 27.09.2010, 13:28   #2
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ

2 sene sampiyonluga oynatan hocaya yönetim gecen sene 7-8 hafta dayandi.
15 macta 1 mac kazanmis hocaya ama hala tahammül ediliyor.
ilginc
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 50sekiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 13:31   #3
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

ilginc dogrusu kafam karisiti
Alt 27.09.2010, 13:31   #4
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Kendisini temize çıkarmak için boşa blof yapmasın.Takımın başındasın ve sen istemiyorsun fakat futbolcular yinede satılıyor,ozaman çıkıp bi açıklama yapaydın sonuç ne olurdu yollanırdın böyle gitmekle öyle gitmek arasında uçurumlar var Bülen efendi.

Senin yaşattığın başarıları asla inkar etmedik ne yazıkki iki yanlış bir doğruyu götürüyor.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 13:36   #5
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Adem kardeşim sen de bu yalanlara inandın öyle mi?
Bu yakımın menejeri Bülent Uygun değil miydi?
Transferleri yapan Bülent Uygun değil miydi?
Yaptığı her transferden komisyon alıp Ankara'da restaurant açıp ve de bir çiftlik kuran Bülent Uygun değil midir?
Sylla Bülent Uygun bizi zorla gönderdi diye açıklama yapmadı mı?
Murat Erdoğan'ı Bülent göndermediyse neden geçen sene Sivas'a geri dönmek istedi?
Mecnun Odyakmaz, transfer konusunda tüm yetkileri Bülent Uygun'a vermekle hata yapmışız diye açıklama yapmadı mı?

Elbette ki ben para hırsım yüzünden bu hataları yaptım demeyecektir, zaten taraftarın gıcık olduğu Fikret Ünsal'a suçu atıp aradan sıyrılacaktır. Kadro değişikliğini Fikret Ünsal'ın yaptığına inanmıyorum, zaten onun görevi basın sözcüsü olmak, transfer konusunda veya Bülent Uygun gibi menejerlik konusunda faaliyet göstermiyordu, zaten Fikret Ünsal'ın bunları yapacak kapistesi de yok.
Bülent Uygun kendince taraftara hedef gösterip kendini bu işin içinden sıyıracak.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 13:40   #6
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

doğru söylemiş bence bülent ile oynayan Fikret ve yönetimden bazılarıdır. Sivassporun başarısının kendileri sayesinde başarılı olduğunu düşünmelerindendir. Bence burda Bülentin hatası yoktur başkanda Fikret Ünsalı dikkate almamalı. Fikretin konuşmalarını hatırlarsanız gelen her hocaya iyi diyor aslında iyi olduklarını bildiğinden değil iyi hocanın gitmesine sebep olduğundan,iyi hocanın gittiğinin ezikliğinden.Bülent o zamanlar başkanı sevdiğinden dolayı açıkklayamadı yediği ekmeğin hatrını bildi. Sivassporun başarılı olduğu zamanlara baktığınızda başarının yanında bülenti de görürsünüz 2 yıldır başarısızlığın yanında ki yönetimi ve özellikle fikreti görmek için ise biraz daha dikkattli bakmak lazım.Sezon başında ki Fikret şimdilerde nerde aceba neden bu sıralar demeç vermiyor.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 13:42   #7
bay_pipo58
Yeni Yiğido

8 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bay_pipo58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ya nasıl bir şehirsiniz nasıl bir taraftarlıgınız var anlamak mümkün degil adam suçu başkasına attı diye neredeyse geri getireceksiniz sakaryalıları doldurdugu zamanı istemedigini sildigi zamanları ne çabuk unuttunuz tamam bülent cok şey vermiştir bu takıma ama çok şeyde götürmüştür geçmişe sünger çekelim artık onun devri kapandı sıra hiç bir vizyonu hiç bir başarısı olman mesut bakkalın gitmesinde ellerini taşın altına soksunlar hazır rıza da boşken bu takıma yüregini ortaya koyacak adam lazım bülent gibi trübünlere oynayan mesut gibi vizyonsuz biri degil
bay_pipo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bay_pipo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2010, 13:43   #8
sadettin58
Yeni Yiğido

sadettin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sadettin58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Adem kardeş haklı .çünkü sivasspor derneğinin yapmış olduğu iftarda da başkan ifade etti bilacayı gönderdik, herve tum cok yaşlı,(bilaca nın bizden teklif etmiş olduğu parayı ödeyecek durumumuz yok demişti..
bülen uygun doğru söylemiş bide memleket olarak her konuda herkes konuşuyor ama kimse hiç birşey bilmiyor..
bırakın konuşmayıda destek verin destek yok konuşan cok
başarı olduğunda sevin
başarısız olduğunda hemen suçlu ara...
EY SİVAS TİTRE VE KENDİNE GEL....
sadettin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sadettin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2010, 13:43   #9
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendisini temize çıkarmak için boşa blof yapmasın.Takımın başındasın ve sen istemiyorsun fakat futbolcular yinede satılıyor,ozaman çıkıp bi açıklama yapaydın sonuç ne olurdu yollanırdın böyle gitmekle öyle gitmek arasında uçurumlar var Bülen efendi.

Senin yaşattığın başarıları asla inkar etmedik ne yazıkki iki yanlış bir doğruyu götürüyor.
çok sevdiği mecnun başkana ekmeğini yediği sivasa ihanet etmemek için o açıklamayı yapamadı. Sıradan bi insan olsaydı yapardı. Ancak bülent sıradan biri değildi insan olarak
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 13:51   #10
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
benozgurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
doğru söylemiş bence bülent ile oynayan Fikret ve yönetimden bazılarıdır. Sivassporun başarısının kendileri sayesinde başarılı olduğunu düşünmelerindendir. Bence burda Bülentin hatası yoktur başkanda Fikret Ünsalı dikkate almamalı. Fikretin konuşmalarını hatırlarsanız gelen her hocaya iyi diyor aslında iyi olduklarını bildiğinden değil iyi hocanın gitmesine sebep olduğundan,iyi hocanın gittiğinin ezikliğinden.Bülent o zamanlar başkanı sevdiğinden dolayı açıkklayamadı yediği ekmeğin hatrını bildi. Sivassporun başarılı olduğu zamanlara baktığınızda başarının yanında bülenti de görürsünüz 2 yıldır başarısızlığın yanında ki yönetimi ve özellikle fikreti görmek için ise biraz daha dikkattli bakmak lazım.Sezon başında ki Fikret şimdilerde nerde aceba neden bu sıralar demeç vermiyor.
Fikret Beyi bende sevmem açık konuşmak gerekirse ne açıklamalarını seviyorum nede kendisini.Yönetimde olmasının bir sürü sebebi var bunları bilen biliyor bilmeyenler açıklama yapmamıza gerek yok araştırsın öğrensinler.Bülent hoca ozaman bu takımın patronu benim diyordu tüm yetkiyi almıştı bir eli yağda bir eli baldaydı.Eğerki kendi isteği dışında bu futbolcular satıldı ve takımın iskeleti bozuldu ise dürüst davranaydı yapaydı açıklamasını verelerdi istifasını.Ben şundan eminimki Başkan hariç bu taraftar o yönetimi sallardı ve Bülent böyle bir açıklama yapsa idi tüm basın yayınlardı herkeste gerçekleri öğrenirdi.

Şimdi otel köşelerinde basit açıklamalarla kimseyi kandırmaya çalışmasın.

Yine söylüyorum Bülent hocanın başarılarını inkar etmiyorum edersem gözüme durur,buda benim şahsi görüşüm..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bülent, Çay, sohbetİ, uygun, İle

Seçenekler Arama
Stil