Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: RIZA HOCA'YA MEKTUP...
Alt 27.10.2010, 17:00   #21
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: RIZA HOCA'YA MEKTUP...

Alıntı:
basayev58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili Rıza Hocam,

SİVAS'a hoşgeldin. O Sivas ki; YİĞİDOLARIN BAŞKENTİ'dir ve zaten senin memleketindir...
Hoşgeldiğin Memleketinden umarım uzun yıllar gitmezsin, umarım Hoşcakal demeyiz sana bir zaman sonra. Sen bilgin ve tecrübenle birlikte ait olduğun toprakların takımına duygularını da katarak hizmet edip uzun yıllar kalmalısın bu takımın başında. Beşiktaş'ın Atom Karıncası Sivasspor'un Yiğido Rıza'sı olsun isterim.

Hocam kolay bir yüke omuz atmadığının bilincindesindir zaten. Biz Yiğidolar kısa bir geçmişte hem göklere çıktık hem yerin dibine battık. Biz göklerdeyken bizi çekemeyenlerin düşmemizi kolladıklarını biliyordukta bu kadar hızlı ve keskin düşeceğimizi bilmiyorduk. Afalladık Hocam. Oysa bizimle alay edenlerin geçmişlerinde ne kepazelikler yaşadıklarını biliyoruz ama biz bu hallere düşmeyi kendimize yakıştıramıyoruz. Hal böyle olduğu halde Yiğidolar hep sabretti. Geleni baştacı etti gidenle helalleşip yolcetti. Kimseye küfür etmedik,hakaret etmedik...Çok da anlatmaya gerek yok kendin gibiyiz Hocam.

Şimdi geldiğimiz noktada futbol bir yana futbolun yanında başka mevzulardan sıkıntım var. Elbette taraftar olarak güzel futbol ve başarı bekliyoruz. Bu her taraftar grubunun takımından beklentisidir. Ama ben başka şeylerde istiyorum Hocam. Hatta başarıdan çok istediğim şeyler var ve birçok Yiğido'nun benim gibi düşündüğünü biliyorum.

--> Şerefimizi kaybetmektense Maç kaybetmeyi yeğelerim Hocam. Şerefsiz mağlubiyetler bir yana, şrefsiz galibiyetlerde istemiyorum,

--> Bir gol atıp üstüne yatan, topu taca atan, sakatlandım ayağına dakikalarca yatan bir futbol anlayışı istemiyorum,

--> Kendini bulunduğu camiadan büyük gören, çağrıldığı trübüne yüz çeviren, ayakları yere basmayan topçu istemiyorum,

--> Rakip oyuncuyla,hakemle tartışmasını geçtim kendi takım arkadaşıyla tartışan, hele de -misafir bizde önemlidir- şehrimize,ülkemize misafir gelmiş bir yabancıya sebep her ne olursa olsun dayak atmaya çalışan futbolcu istemiyorum,

--> Mücadele etmeyen, formasını ıslatmayan, tekmeye kafa koymasada özveriyle çalışmayan, en büyük takımın formasını giydiği takım olduğunun bilincinde olmayan topçu istemiyorum,

Bunlar olmasın varsın takımımızda Şampiyon olmasın...Ben çevremde "Ne çirkef takımsınız, attınız golü üstüne yattınız" cümleleri değil, "Ne haysiyetli bir takımsınız, yenilsenizde mücadele ettiniz" cümlelerini duymak istiyorum.
Biz Sivas'lılar Mertliğimizle Yiğitliğimizle anılmak isteriz. Böyle bir takım istiyoruz Hocam. Siz ilk maçınızdan itibaren Şerefli,haysiyetli bir takım kurun gerisini düşünmeyin. Yiğidolar hep arkanızda duracaktır.

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN, UTANDIRMASIN...
basayev58 senin görüşlerini eğer yönetim arkasında durursa hoca uygulayabilir. Yoksa başıboş futbolcuya dayalı sistemde , gördüğümüz gibi topçular istediği gibi , teknik direktörleri postalıyorlar.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2010, 17:44   #22
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

biz sivassporuz kardeşim bizim hiç bir şeyimiz diger takımlara benzemez.bizim başarımızda olaydır başarısızlıgımızda.yani biz sivaslıyıyız .işte herşeyimiz farklıdır bizim bu alemde
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2010, 18:10   #23
musa3458
Acemi Yiğido

musa3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 musa3458 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

mükemmel bir mektup olmuş rıza haca inşaallah bu mektuptan bir şeyler cıkartır hadi hayırlısı
musa3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2010, 09:08   #24
aslanefe58
Yiğido

85 Mesajına 145 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 aslanefe58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

yönetimin acilen futbolcuları toplayıp, kalan 25 maçın tamamını kaybetsek dahi rıza hocamızın bu takımın başında kalacağını, gidecek olanın ya da sonuçlarına katlanacak olanın kendileri olduğunu, bu taraftarın (kardeşimizin de çok güzel ifade ettiği gibi) yalnızca ve ancak kırmızıya ve beyaza aşık olduğunu en açık biçimiyle deklare etmesi lazım.....sonuna kadar yanındayız rıza hocam....
aslanefe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2010, 15:26   #25
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yuregine saglik kardesim duygularimiz ancak boyle ifade edilebilirdi !
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2010, 19:52   #26
tribalzx
Acemi Yiğido

tribalzx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tribalzx isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Altina imza atiyoruz.Saygilar
Dua bekleriz.
tribalzx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2010, 03:45   #27
RossoNero
Yeni Yiğido

RossoNero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 RossoNero FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bravo kardeşim,bir ES-ES'li olarak bu deklarasyonun için seni tebrik ediyorum. Bu her taraftara örnek olmalı. Umarım Rıza Hoca bundan ve bize çektirdiklerinden dersini alır ve Sivasspor'a faydalı olur....Sivasspor'a başarılar.....ES-ES...
RossoNero isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2010, 09:58   #28
izmirliyigido
Gast

Bora'cım eline sağlık çok güzel bir yazı olmuş. Ben Rıza hocayı ne kadar sevsemde, onun da bu yönetim anlayışı ve davranışı karşısısnda takımı çokta ateşleyebileceğini tahmin etmiyorum. En fazla ligde tutabilir.

Takıma bir heyecan, bir ateş lazım. Bunun anahtarı belli ama o şu anda gerçekleşmez. Dilerim Rıza hoca dediğin gibi çıkar ve takımı toparlar. Futbolcular da ruh kalmamış, işi zor. Bakalım.

AYK
Alt 29.10.2010, 11:34   #29
ercan_dpinar
Yiğido

ercan_dpinar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

33 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ercan_dpinar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

valla on numara yazı olmuş katılmamak elde değil teşekkürler
Alt 29.10.2010, 16:24   #30
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

kaleminize, yüreğinize sağlık!

bu yazı rıza hocaya hitaben yazılmış ancak asıl okuması gerekenler futbolcular, her maça çıkmadan önce bu yazı yüksek sesle futbolcu geçinen bu arkadaşlara okunmalı!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hocaya, mektup, riza

Seçenekler Arama
Stil