Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Haklısın Rıza Hocam!
Alt 12.08.2012, 16:42   #41
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Haklısın Rıza Hocam!

Alıntı:
Ricardo Pedriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
RIZA İSTİFA.....RIZA İSTİFA.....RIZA İSTİFA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Ya kardeşim ne rıza istifası. Yonetım kolaylık sağlasa zaten adamcagız ne topcular getırecek sıvasa. Yonetıme verdıgı lıstenın 3. yada 4. lıstesındekı oyuncuları zar zor alıyor yonetım. Bu hep boyleydı ve eger MECNUN BEY ıstıfa etmezse boyle devam edecek. Bulentın zamanındada ıstenen oyuncular alınmadı. Sımdıde alınmıyor. Ilerdede alınmayacak. O yuzden MECNUN ISTIFA. Buyuk baskanmıs. Peeh. Boyle pohpohlarsak bız adamı oda havalara gırer. Son olarak :

SIVASSPOR KULUBU NE BAŞKANIN NEDE YONETICILERINDIR. SIVASSPOR HALKINDIR, TARAFTARINDIR, SİVASLININDIR !!!
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2012, 17:14   #42
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Arkadaşlar bir tek Rıza hocayı eleştirerek, eleştirinin büyüğünü hak eden yönetimi es geçersek haksızlık yapmış oluruz. Sonuçta hocanın verdiği transfer raporunu bu sitedeki kimse görmedi. Adam transfer yapmazsak işimiz çok zor dedi durdu. Buna rağmen yönetim Digitürk'ten, İddaa'dan Milyon euro'lar gelmesine rağmen yine paraya kıyamadılar ve iyi bir futbolcu transfer etmeyi başaramadılar. Üstüne üstlük galibiyet başına alınan inanılmaz paralar ortadayken yönetimin "vurdumduymaz" tavrını eleştirmemek yalakalıktır. Rıza hocayı eleştirdiğim noktalar ise şunlar:
1-Bjk sevdasına transfer dönemindeki koca 1 ay'ı heba etti.
2-Doğa ve Erhan gibi vasat futbolcuları istedi. Uğur Kavuk sevdasından vazgeçmedi. Atilla, M.Nas,Hayrettin vs. gibi oyuncuları kadroda tutarak, kadronun gereksiz yere şişmesini sağladı.
3- Bir tek santrafor transferine odaklanarak; defanstaki, defansın önündeki ve kaledeki sıkıntıları görmezden geldi.(Transfer istedi, fakat yönetim almadıysa lafımı geri alıyorum.)
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2012, 17:27   #43
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

teşekkürler rıza teşekkürler sayın muhteşem yönetim
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badboysefaa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2012, 18:13   #44
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bana kalırsa bu rahatlığın iplemezliğin tek nedeni yönetimin SESSİZLİĞİ....çünkü ben geçen seneden beri ne bir yöneticiyi ,idareciyi ,sözcüyü ne bir açıklama yaparken ne de takımımızı canımız ciğerimiz SİVASSPORUMUZU savunurken gördüm..böyle bir şey yok arkadaş ya kulübümüzden haberimiz yok aramızda dedikodu yapıyoruz yok şu gelecek bu gidecek... adam akıllı biri çıkıpda demiyor ki alacaz ya da alamayacaz bu iki kelimeyi açıklayacak bir şahıs bile yok:( yönetimimiz yok ya vatandaş çıkmış diyorki: beşiktaş beni almaz mı acap, biri diyorki tek derdim beşiktaşı çalıştırmak gülmemmek elde değil..bunların kulağını çekecek bir ADAM yok mu kulüpte..sonrada yakınıyoruz 7 tane yedik diiplinsizlik var..nasıl olsa sivasspor çiftlik değilmi? başkanım ne talimat verdin bilmiyorum ama yöneticilerin genelinde bir sindirilmişlik göröyorum..geçen sene o kadar hakem hatası vardı resmen bizi ince ince kıydılar bir ALLAH kulu çıkıpda birşey demedi,eğer bu senede böle olacaksa hiç olmasın bu yönetimi ben istemiyorum..ben futbolcuyu disipline sevk edecek ,ADAM EDECEK,kes sesini diyecek yöneticiler istiyorum..mahkemeden operasyondan korkacak yönetici istemiyorum..sonra diyeceksiinz kim gececek yönetime senmi?arkadaşlar bukadar basiretsizlikle süperligde kıvranacağiıma, bankasyada gümbür gümbür top oynarım ne olacak... inşaallah güzel günler görürüz sevgili yiğidolar..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2012, 22:39   #45
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bu taraftar terlemeden maç izlemek istiyor rahatça uzanarak
Alt 13.08.2012, 06:39   #46
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sizce Galatasaray vb. 4 buyutulmuslerin sırrı ne? Taraftarı fazla oldukları için mi başarılılar? Yoksa başarılı oldukları için mi taraftarları fazla? Cevabı belli.. Başarılı olunca taraftar sayısı artıyor... Yani bu taraftarların çoğu yalaka arkadaslar! Iyi gunde kötü gunde yağmurda çamurda kulübü desteklemek yok. Başarı için o takımları tutuyorlar.. Bu sevdalar boş, ölümüne takım tutmanin zevkini yaşayamayanlara acıyorum!
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2012, 06:48   #47
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar maci 7-1 kazansaydik ne drdiniz acaba merak ediyom...
yok biri bjk nin adami yok biri fb nin adami... camur at izi kalsin...
transfer sart biz bunu konusalim acil bir forvet orta saha ve dafansa kaliteli adamlar lazim bunlari konusalim...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2012, 10:02   #48
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

toplam bedeli en az 5 milyon dolar olacak bir defans birde orta saha oyuncusu lazım..yoksa daha çoookk gol yer saç baş yolmaya devam ederiz...
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
haklısın, hocam, rıza

Seçenekler Arama
Stil