Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
SİVASSPOR Kazanır. 58 55,24%
Kasımpaşa Kazanır. 40 38,10%
Berabere Sonuçlanır. 7 6,67%
Katılımcı sayısı: 105. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa
Alt 05.03.2016, 18:56   #21
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 309 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Kasımpaşa

Kıymetli Yiğidolar,
Buda Kasımpaşaspor maçında benim Medicana Sivasspor için 11 im.

Ernastas Setkus /(Korcan'ı görmek isterdim ama maç eksiği var)

Çağatay Çeken - İbrahim Öztürk - Qumari - Emre Öztürk

Mehdi Taouil - Yiğit İncedemir

Burhan Eşer - Etzaz Hussain - Aatif Chahechouhe

David Texeira

Yedekler :
Korcan Çelikay
Cicinho
John Boye
Ziya Erdal
Adem Koçak
C. Tanase
Hasan Kabze

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 19:15   #22
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

mesut bakkal la maç kazanmak çok mümkün değil.biraz abartı olabilir ama sanki takımı düşürmeye gelmiş.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 19:32   #23
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Maç Değerlendirmesi,

Kalede, sestkus, ( korcanı tasfiye ederi ama oynatmazlar)

Defansta solda Ziya (Emre öztürk ü oynamalı ama oynatmazlar ), stoper boye, oumari sağda cicinho

Ön libero, Mehdi ve yiğit,

Ortada , etzez hüseyin olur.

Solda aatif,
Sağda, Burhan Eşer

Forvet; Texeria

Bu maçı almak için taraftara ihtiyaç var.

Mesut Bakkal saçmalaz, hasan kabze, beykan, tanase ziyaya başlamaz illede sol da ziyayı oynatacam Emre öztürk ü oynatmam derse yine önce beraberlik sonra galibiyet derse bu Maçtanda elimiz boş döneriz.

Mersin maçında ki gibi saçma sapan değişiklikler yapmazsa Adem, İbrahim akın gibi işimiz kolay olur itici güç olarak Beykan, hasan kabze, tanase değişikliği olabilir
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 19:50   #24
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Aklıyla oynayan birazda kabiliyeti ve mücadele azmi olan bir takım olsaydık şimdiye kadar çoktan 35 puanları bulurduk.24 haftadır olmayan bu yetiler acaba bu hafta mı gelecek bu beylerin üzerine ki maç kazanacaklar.Sen .... olursan semer vuran çok olur.
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap
Alt 05.03.2016, 19:59   #25
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu takımın düşmesini 4 gözle bekleyip,herzezon başında kağıt üstünde düşüren ,şimdide takım kötü gidiyor diye ,düştük ,bittik,ptt lige merhaba gibi sinir bozucu yazılar yazan yiğidoşlara inat,ben bu takımın matematiksel şansı devam ettiği sürece ,umudumu koruyacağım,belki kayseri kazanmış olsaydı,kasımpaşa maçının çokda önemi olmazdı ancak,kayserinin yenilmesile sivasspora 1 son dak. piyangosu çıktı diyebilirim,kayserinin fb ye gittiğini düşünürsek ,sivasspor-kasımpaşa maçının önemi çok çok artmıştır,kazandığımız takdirde fark 2 ye iner,bizim için lig yeniden başlar,idda ediyorum ,önümüzdeki Kasımpaşa ve ts maçını kazanırsak bu ligde kalacağız,belki mersin maçındaki silik futbol hepimizin umudunu kırmış moralini bozmuş olabilir,ancak Kasımpaşa yenilmeyecek takım değil,bu maçta şehir kenetlenmeli,o 4 eylül full doldurulmalı,başka sonuç alternatifinin olmadığı benim için tek ihtimalli maç,sivasspor kazandı kazandı kazanamazsak ,ne matematik hesabı kalır, nede fizik,kimya,biyoloji,mantık,is tatistik hesabı kalır,vur kır parçala bu maçı kazan hesabı 1 maç ,kazandığımız takdirde bu moralle tsyide yeneceğimize yürekten inanıyorum,yaw biz bu takımı istanbulda elimizden kaçırdık,ts dediğimiz takımı sahamızda silindir gibi ezdikte yenildik,bu kadar umutsuz olmanın anlamı nedir?ya destek olursunuz ,yada susarsınız bu kadar basit ,futbolcuların ,hocanın hata yapma lüxsünün olmayacağı kader maçımızı k-a-z-a-n-a-c-a-ğ-ı-z .
usta maç futbolcuyla ve teknik adamla kazanılıyor.bizde ikiside yok.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Cevap
Alt 05.03.2016, 20:16   #26
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cevap

Alıntı:
kaplanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
usta maç futbolcuyla ve teknik adamla kazanılıyor.bizde ikiside yok.
Elbette haklısınız,ancak şöylede düşünmek lazım,mesut hocayı yeteri kadar eleştirdik ,hata yaparsa elbette eleştireceğizde ,yiğidi öldür hakkını yeme derler,mesut hoca geldikten sonra takımda gözle görülen düzelmede var,bunca defans eksikliğine rağmen kolay gol yemiyoruz,hucum bölgesindede öyle sıkıntı yaşamıyoruz,bu takım lig 3.konyayı evinde yeniyordu azdaha,ligin flaş takımı denilen antalyayı elinden kaçırdı,eskişehir farktan kurtuldu,mersin ve Osmanlı maçları moralimizi bozduda,deplasmanda oynayamıyoruz,ancak evindeki maçlarda sivasspor iyioyunuyor ,yenemeyişimizin nedeni pskolojik ,bu hafta cezalı seyircilerde dönecek,kasımpaşa eski gücünde değil,başkada çaremiz yok ,umut olmazsa hayat olmaz ki,kaçan puanlara hayıflanıyozda yapacak bişey yok,kayserinin yenilmesi bir şans daha verdi sivasspora umarım bu şansı tepmeyiz ,aradaki fark 2 ye inecek,sivasspor için lig haftaya yeniden başlar,ts de mersini yener ,fb kayseriye sürpriz şansı vermez,biz kazanırsakki kazanacağımıza eminim bu takım ligde kalacaktır buna herkes böyle inanmalıdır ,düştük bittik,elveda söylemleri bizlere yakışmıyor . [/b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 20:33   #27
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu takımın düşmesini 4 gözle bekleyip,herzezon başında kağıt üstünde düşüren ,şimdide takım kötü gidiyor diye ,düştük ,bittik,ptt lige merhaba gibi sinir bozucu yazılar yazan yiğidoşlara inat,ben bu takımın matematiksel şansı devam ettiği sürece ,umudumu koruyacağım,belki kayseri kazanmış olsaydı,kasımpaşa maçının çokda önemi olmazdı ancak,kayserinin yenilmesile sivasspora 1 son dak. piyangosu çıktı diyebilirim,kayserinin fb ye gittiğini düşünürsek ,sivasspor-kasımpaşa maçının önemi çok çok artmıştır,kazandığımız takdirde fark 2 ye iner,bizim için lig yeniden başlar,idda ediyorum ,önümüzdeki Kasımpaşa ve ts maçını kazanırsak bu ligde kalacağız,belki mersin maçındaki silik futbol hepimizin umudunu kırmış moralini bozmuş olabilir,ancak Kasımpaşa yenilmeyecek takım değil,bu maçta şehir kenetlenmeli,o 4 eylül full doldurulmalı,başka sonuç alternatifinin olmadığı benim için tek ihtimalli maç,sivasspor kazandı kazandı kazanamazsak ,ne matematik hesabı kalır, nede fizik,kimya,biyoloji,mantık,is tatistik hesabı kalır,vur kır parçala bu maçı kazan hesabı 1 maç ,kazandığımız takdirde bu moralle tsyide yeneceğimize yürekten inanıyorum,yaw biz bu takımı istanbulda elimizden kaçırdık,ts dediğimiz takımı sahamızda silindir gibi ezdikte yenildik,bu kadar umutsuz olmanın anlamı nedir?ya destek olursunuz ,yada susarsınız bu kadar basit ,futbolcuların ,hocanın hata yapma lüxsünün olmayacağı kader maçımızı k-a-z-a-n-a-c-a-ğ-ı-z .
Degerli Abicigim, belkide benim actigim konu(vizyonsuzluk) ta bu kapsamda, düstük bittik yazisi olarak görüyorsun. ama benimki aslinda sadece bu senenin degil, 4-5 senenin birikimi, yani bu sezonki basarisizliktan ziyade, senelerdir adim adim bu noktaya gelisimizdir.
bende bazen diyorum daha 10 mac var diye ama eskisehir, mersini yenemiyorsak....
insallah düsmeyiz
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 20:42   #28
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

SON UMUT

Bu hafta Kasımpaşayı yenin ligi yeniden bir aşkla şevkle yeniden başlayalım. Çünkü yüksek ihtimal Kayseri yenilecek ve aşağıdaki takımlar gaza gelecek. Hadin son şans her zaman ayağa gelmez. Değerlendirelim ve ayağa kalkalım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 21:15   #29
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Matematiksel sansimiz var oldugu sure vazgecmemek futbolculari strese sokmamak takimi daha fazla desteklemek gerekli yonetim taraftari stada getirmek icin organizasyonlar mi yapacak tvden radyodan duyurumu yapacak ist taraftara ucak biletimi alacak yahu stat nasil fullenecek bircare buradan sivasdaki tum aivassporlu hemserileeime kasimpasa maci icin ALLAH askina stada gidin orada takima destek verin biz superligden Düşmeyeceğiz
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 21:18   #30
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benim umudumu kıran Mersin maçını değil 90 dakika 900 dakika oynasak gol atamacağımız olmamızdı.Yok Antalya maçındaki gibi oynasak yenilseydik üzülmezdim.Bu maçta farklı olmayacak Mesut Bakkal kulübüde derbeder duruyordu.Takımı geçtim kendini toparlayacak halde değildi.Hoca değişikliği olmazsa maçın favorisi Kasımpaşa'dır.1-0 kazanırlar
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
devre, haydİ, ikinci, ilk, kasımpaşa, maça, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil