Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 243 88,04%
Beşiktaş Kazanır. 19 6,88%
Berabere Sonuçlanır. 14 5,07%
Katılımcı sayısı: 276. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Beşiktaş
Alt 11.04.2016, 02:21   #71
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

Düşmeme mücadelesi veren dört takımın içinde, geçen haftanın en kazançlı takımı deplasmanda üç puanın sahibi olan Sivasspor oldu.
Rakiplerimizden, Kayserispor ve Eskişehirspor haftayı birer puanla kapattılar,
Mersin İ.Y puansız kapattı. Önemli olan deplasmanda Gaziantep'i yenerek aldığımız üç puanlı başarının devamının gelmesi.
Sivasspor'lu oyuncular, Beşiktaş gibi şampiyonluk mücadelesi veren ve medyanın tüm ilgisinin bu maçta olacağından dolayı, kendilerini göstermek adına performanslarının üzerinde bir mücadele sergileyeceklerini düşünüyorum bu da benim umutlarımı fazlasıyla artırıyor.
Beşiktaşı yenersek, İNŞALLAH ki yeneriz ben küme düşmeyeceğimize canı gönülden inanıyorum.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.04.2016, 03:48   #72
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 309 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ek olarak bizim Bursanın Kayseriyle eskilerden kalma bi hesabıda vardır bunu pay gecmeyınız Kayserinin Bursada 3 puan alacağını sanmıyorum ...bilginize..
.

Kıymetli Yiğido,

Bu bilgi için teşekkürler. Ben de hafızamı yokladım ama bir hesap bulamadım. Elbette siz durumu çok daha iyi biliyorsunuz. Ben Bursapor ile Kayserispor arasında gizli bir dostluk olduğunu düşünürdüm hep. Ancak görüldüğü gibi herşey birbirine bağlandı. Eskişehirspor Sivas'ta top bile oynayamadı ama son birkaç haftada bizim verdiğimiz bazı puanlar (özellikle Trabzonspora 3 puan ve Bursaspora 1 puan toplam 4 puan) yüzünden bu çıkışı gerçekleştirdi. Artık bakalım kısmet, Cenabı Allahın takdiri ne ise o olacak.

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasspormysoul'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.04.2016, 08:20   #73
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

Sezonun en iyi oyununu oynasak ve 3 puanı hak etsek bile,

ne TFF ne Hakem ne de Medya bu maçı bize verir ...

Maalesef bu ülkede düzen böyle ....
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 08:34   #74
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Sahamızda oynayacağımız üs üste iki maç ve kayseri deplasmanı ligdedi durumumuzu belirleyecek maçlardır . Bu hafta Beşıktaş ve deplasmanda oynayacağımız Başakşehir maçlarından alınacak puanlar bizi dahada motive edecek ve fikstür avantajı bizde olacak .
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.04.2016, 08:43   #75
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2 saattir Mersin Kayseri ve Eskişehirsporun Fan ve kulüp taraftarlarının yazılarını okuyorum.

Mersini söylemiyorum çok umutsuzlar. Onlar geçi can alayında kasap mal alayında hesabı bizim yerimize Adanaspor mu gelsin AdanaDemirspormu derdindeler.

Eskişehirsporda bir sevinç ve yüzde yüze yakın bir kümede kalma havası var. Haksızda değiller. Bizim fark yediğimiz Osmanlıdan puan aldılar, GS'yide yendiler. Onlar umutlanmasınlarda benmi umutlanayım. Açıkca söylemek gerekirse maçlarıda bizden daha iyi. Her ne kadar bizden az iç saha maçları olmasına rağmen hocaları çok iyi fikstür okuyor ve dışarda ve içerde duruma göre futbol oynuyorlar. Ben şahsen Eskişehir ile çekişeceğimizi tahmin ediyorum.

Sivassporumuz malum iki ayrı taraftar görüşüne sahip. Hala umudumuz varcılar Umudumuz azaldıcılar. Gaziantep maçı sonrası ibre Umuda yolculuğa doğru çıksada çok zor iki iç saha maçımızın olması biraz sıkıntılı durum.

Kayserispor taraftarı çok vahim bu 4 takım içinde... Özellikle Antalya maçında yaşananlar ve üstüne beraberlik zaten çok az maçlara gelen taraftarı umutsuzluğa itmiş durumda. Onlarda bölünmüş düşünce olarak. Birinci grup Trabzonla olan bağdan dolayı hala onlarla hareket edip Sivasa verip veriştirmek. İkinci grup ise bu Trabzon sevdasının (azınlık bir gurup) içlerine sokulan Truva atından ibaret olduğu ve takımı yaktığı düşüncesindeler. Ama genel görüş bugünden sonra düşmenin en yakın kendilerinde olduğu. bunu açıkca ifade edememeleri ise ilk yarıda 9 puan farkla potadan uzak olmaları ve hala buralarda ne işleri olduğunu kabullenememeleri.

Artık hafta başlıyor. Biz bu 3 takıma bakmayacağız. Silkeleneceğiz, mücadele edeceğiz ve mümkün olduğunca puanlar için çaba sarfedeceğiz. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar biz kendimizi kurtaracağız.
Ben araştırmayi dusunuyordum rakip takım formlarını emeğine sağlık sen arastirmiyim. Umarım haftaya kayseri ve es-es yine puan kaybeder. Onlarin puan kaybetmesi demek mersinin yarışın içinde olup es-es ile evinde maç yapması demektir. Ve iddia ediyorum mersin kadro olarak eses ten iyi takım.

Eskisehiri avantajlı gormuyorum. Çünkü çok basit bi matematik hesabiyle es-es bütün maçlarını kazansa da sivas ve kayserinin kayıplarını da bekleyecek. Yani kontrol onlarda değil.

Hedefsiz takım diyoruz evet bu hafta gençler de hedefsizdi mersini ne hale getirdi hep beraber gorduk. Kimse kimseye havadan maç vermiyor. Puan için savaşmak gerekiyor. Ben şu iki hafta es-es in maksimum 2 puan alacağını dusunuyorum. Ne bursa ne mersin maçının favorisi es-es değildir. Mersin önümüzde ki hafta yarıştan kopmamali sadece..

Ayrıca mersin maçında hakemin vermediği penaltı işimize gelmiş olabilir. Ancak aynı hata bize de yapılabilirdi. Bari su kritik süreçte düzgün maç yonetsinler. Adam buz gibi penaltıyı göremiyor yanında ki kırmızı kartla birlikte.

Son bi not yıllardır bize son haftalarda isgence çektirip hepimizi adete matematik dehası haline getiren ve bundan ders almayan yönetimi selamlıyorum.

Ne işimiz var kardesim bizim bu takimlarin arasında. İkisi maddi krizde diğeri süper lige yeni çıkmış, rizenin Gaziantep akhisarin antalyanin hatta osmanlının olması gerektiği yerde bizim ne işimiz var?
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Okka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.04.2016, 09:26   #76
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

beşiktaş bugün bursayı yenerse eli güçlenir. sahamızda oynayacağımız maçta bize fazla zorluk çıkarmaz gbi geliyor. ancak bursaya puan kaybederse ne eder eder bizi sahamızda yenerler. hoca tüm detayları irdelemiştir ve topçulara anlatır. bu maçtan alacağımız bir puan bizi kümede tutar yenmek için değil yenilmemek için oynamalıyız. sonraki hafta istanbulda bşb maçında 3 bin kilşi stada gidersekki ben orada olacağım oradadanda alacağımız puan veya puanlar bize yeter diyorum.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.04.2016, 09:30   #77
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beşiktaş bugün bursayı yenerse eli güçlenir. sahamızda oynayacağımız maçta bize fazla zorluk çıkarmaz gbi geliyor. ancak bursaya puan kaybederse ne eder eder bizi sahamızda yenerler. hoca tüm detayları irdelemiştir ve topçulara anlatır. bu maçtan alacağımız bir puan bizi kümede tutar yenmek için değil yenilmemek için oynamalıyız. sonraki hafta istanbulda bşb maçında 3 bin kilşi stada gidersekki ben orada olacağım oradadanda alacağımız puan veya puanlar bize yeter diyorum.
milletin başarısından veya başarısızlığından pay arar olduk keşke hiç bu durumlara düşmeseydik. dediğine katılıyorum ayrıca gs fb maçıda bizim için önemli diye düşünüyorum. fb erken havlu atarsa bizim iki yönden işimize gelir.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 10:03   #78
68yasar58
Yiğido

263 Mesajına 563 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 68yasar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ahlarla vahlarla bu iş olmaz giden gitti bursa maçında 7-8 net pozisyonu harcadık, Antep maçı tek pozisyon gol oldu kazandık.
Al sana dönüm maçı canla başla mücadele et kendini göstermede fırsatı
sezonunda bence final maçı alırsak eskişehir mersin bursa maçlarınında telafisi olacak.
Alacağız inşallah bu maçı başarılar.
68yasar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 10:08   #79
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

bu maçı bize yedirmezler hakemler medya tff vs vs vs alınacak maçlar alınacaktı zamanında ne kayseriyi ne eskişehiri nede mersinin puan kaybetmesini düşünürdük
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2016, 11:09   #80
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

umudumuz sivassporun kazanmasından yana ölümüne oynamak kadere razı gelmemek gerek. eğer bu maçı alırsak kayseriyi yakalarız. eğer beşiktaşı yenersek çok avantajlı duruma geliriz

Etiketler
beşiktaş, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil