Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 24.04.2016, 00:41   #51
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Yönetim İstifa etmemeli, ancak Mecnun Başkan güvendiği birisi varsa takımı emanet etmeli. Yıpranmamak için ara vermeli, vakti gelince tekrardan takımın yönetiminin başına geçmeli. Mecnun Başkan Sivas sevdalasıdır. Hataları vardır, ama doğruları hatalarından fazladır. Mecnun başkan, daha fazla yıpranmadan sezon sonunda yönetimi senin gibi Sivas sevdalılarına devret.
Alt 24.04.2016, 01:00   #52
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetim İstifa etmemeli, ancak Mecnun Başkan güvendiği birisi varsa takımı emanet etmeli. Yıpranmamak için ara vermeli, vakti gelince tekrardan takımın yönetiminin başına geçmeli. Mecnun Başkan Sivas sevdalasıdır. Hataları vardır, ama doğruları hatalarından fazladır. Mecnun başkan, daha fazla yıpranmadan sezon sonunda yönetimi senin gibi Sivas sevdalılarına devret.
Takım sevdalısı olduğu konusunda zerre şüphem yok ...Lakin sevdalı olmak başka bir şey takımı yönetememek başka birşey...Kendimizden örnek vermek gerekirse Bursada duayenlerden rahmetli sevgili Fikret (Üstenci) Abimiz kadar Bursaspora sevdalı birini ben tanımadım...Ama onun ilk ve tek başkanlığında takım küme düşmüştü....Sevdalı olmak başşarılı olmak anlamına gelmiyor...Bu iş aslında çok daha öncelerinde çözümlenmesi gerekiyordu..Bir kaç yıl evvel Sivassporun paslı tesis tabelaları konusunda başlıklarda yorumlar yapmıştık...İşte o zamanlarda işe el atmak gerekiyordu..Tekrar söylüyorum Sayın başkanın adamlığı karakteri konusunda zerre şüphem yok ama Sivasspor başkanlığı içinde yeterli kapasitesi yok bu işi devretmesi gerekiyor...
Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 24.04.2016, 07:38   #53
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7tu7YHTJ-EY

Sayın Mecnun OTYAKMAZ, BÜYÜK SİVASSPOR'un başında kalsada kalmasada şunu çok iyibilecek ki; BÜYÜK TARAFTARLAR kendisine tek gözle bakacaktır. Gruplarımızın veya taraftar oluşumlarımızın ne düşündüğünü bilemeyiz ama, tam bağımsız taraftarlar Mecnun OTYAKMAZ'ın açıklarını bularak tribünlere yansıtacaktır. Başkanlığının ilk yılları iyi geçsede, son yılları adım adım düşüşe geçmiştir. Sistemi kullanamamıştır.(halen başkanımızdır)

Sistem 3. Ligde başlamıştır. Osman SEÇİLMİŞ futboldan çok uzak olmasına rağmen sistemi oluşturdu. Bizi 3.lig Karadeniz grubundan kurtardı. Belediye başkanı iken bunu başardı. Gelişi ise besmele ile olmuştu. İnançlı bir başkandı. Sahipsiz kulübe sahip çıktı. Koskoca adam yalvardı. BOŞ TRİBÜNDE oturan adam olarak tarihe geçti. Şeref tribününde tek oturdu. İşte o zaman sistem kuruldu. Yurtiçinde Yurtdışında Sivaslılara ulaştı. Yukarıda ki linke tıklayarak ayrıntılara bakabilirsiniz.

2.LİG A KATAGORİSİNE bizi çıkarttı. Yeni adı 1.LİG şuan. Bayrağı Mecnun OTYAKMAZ'a bıraktı. Mecnun başkan ne dedi Süper Lige çıktığımız da ve başarılar da; Sistem adamıyım. Osman başkanın bayrağını taşıyorum.

MECNUN İSTİFA!
Bayrak Yırtıldı.
Cevap: Yönetim İstifa
Alt 24.04.2016, 09:12   #54
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Adam sıralamış doğruları ister kabul et ister kendini avut. Mecnun Başkan giderse öldük bittik mahvolduk diyenler belki şu an böyle düşünebilirler ama Sivasspor'un sahhpsiz olmadığını göreceksiniz. Daha önce aday olmamasının nedeni hem kulübün kurumsallıktan uzak ağam paşam anlayışıyla yönetilmesi, ayrıca her sene kümeye de oynasa bir türlü tutunmayı başarmış ve iyi idare edildiği söylenen bir kulüp olması ve Mecnun Otyakmaz'a Sivaslının ve Sivasspor'un gösterdiği saygıdır. Yoksa nüfusun bu kadar çok olduğu bir şehirde ve futbolu hemen hemen herkesin takip ettiği bir ülkede başkan adayı çıkar, zor bir şey değil ..

Ha, Mecnun Otyakmaz yönetimi ile devam edersek ne olur? 1. ligde 2. lig topçuları olan bir takımda 2. ligde de 3. lig topçularını doldurur. Artık borcumuz yok diye bir bahanede olmayacak hem yayın hem maç başı parası düşeceği ve stada gelen seyirci sayısı da azalacağı için mecburen borcumuz olacak ve Sivasspor kıvrıla kıvrıla bulunduğu liglerin diplerini yoklayacak. Bakalım o zaman da aman eleştirmeyin şey etmeyin diyenler nasıl kılıf bulacak ?
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2016, 09:52   #55
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim istifa etmeli bencede ancak ondan önce Mesut bakkal gönderilerek cicinho yönetiminde kalan 4 maça çıkmayı tercih ederim adam 2-0 dan maci berabere bitirdiğine seviniyor böyle bir teknik direktör takımın düşmesinin garantisidir hedefi ve vizyonu olmayan insanlarla çalışmak kadar aptalca bir durum olamaz yazık bu takıma bu kadar sahipsiz kalmamalı yönetim zaten uyku modunda biranevvel düşmesini bekliyor takımın bırakıp gitmenin en güzel yolu bu olsa gerek diyor...
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2016, 10:22   #56
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivassporda mali genel kurul en son ne zaman yapılmış.50 trilyona yakın geçen seneki geliri ile ne yapılmış.Medicana dan ne kadar para alınmış,ismimizi satmak için.Bu soruları 2 sezondur soruyoruz.Şimdi soranlar çok gecikti bence.Haa bu arada Sedat Peker de hapisten çıktığının ertesi yılında yılın işadamı ödülünü nasıl aldı bence o da düşünülmeli Sivasspor için düşünülürken.Benim kızdığım taraftar 2 senedir sürekli salak yerine konuldu.Açıklama ihtiyacı bile duyulmadı.Camia bence resmen peşkeş çekildi.Yönetim istifa demek için geç kaldık sadece bence.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2016, 10:39   #57
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

TÜİK'ten veri toplayan arkadaş futbolu neyle karıştırıyor bilmiyorum ama gözleri Akhisar'ı görmüyor herhalde. Artık giderlerse şöyle biteriz böyle mahvoluruz hikayeleri bayatladı kimse kanmıyor bunlara sizin de kafanızı değiştirmenizi öneririm. Bu adamların yönetim tarzıyla herkes kulüp yönetebilir. Daha önce kaç kere uzun uzun yazdım tekrar yazarak kendimi yormaya hiç niyetim yok o yüzden siz kendinize yeni argümanlar bulun da onların üzerine konuşalım.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2016, 10:44   #58
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Haa bi de şu var.Efendim yönetim giderse kim gelecekmiş yerine.Hiç mi futboldan anlayan kimse yokmuş bu koca şehirde.Ne bu zavallılık edebiyatıGerçekten kimse çıkmazsa ben bile talip olurum bu şerefli göreve.Forumdan arkadaşlar birleşsek daha mı kötü yönetiriz Sivasspor u.En azından kararları konuşarak alırdık ve herkes Medicana dan kaç para alındığını ve transferlere ne ödediğimizi bilirdi.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2016, 12:30   #59
geroy58
Yeni Yiğido

24 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 geroy58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir tane aday çıkmaz bu yönetim bıraksın aday çıksın essek gibi.aniririm sokaklarda mecnun bu takımı kayyumdan aldı siz hatirlamazsiniz ayrıca kayyuma hangi takımlar devredilir onuda bilmezsiniz boş ve gereksiz bir konu bu takıma yine mecnundan başkası sahip cikmaz 15 yıl önce kimse sahip.çıkmadığı için kayyuma devredilmişti ama sadece mecnun çıktı aday
geroy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda geroy58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.04.2016, 12:37   #60
geroy58
Yeni Yiğido

24 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 geroy58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hadi sezon sonu beraber izleyelim yönetim istifa edince kim sahip çıkacak klube yine mecnun çıkacak çünkü burada klubu biz bile yonetiriz diyenler daha 2 kişilik ailelerini yonetemiyor sorunlarını cozemiyorlar koskoca camiaya talip oluyorlar kargalar bile güler size çapsızlar
geroy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda geroy58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil