Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 25.06.2016, 13:24   #171
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor bu sene banko şampiyon olacak,bunu bikenara not edin,yapılan transferlerden çok,eldeki mevcut kadronun büyük çoğunluğu tutuldu sanıyorum,setcus,j.boye,omari, ahmertcebe,kerim avcı,ergin keleş,baroles,texsera,yiğit,be ykan,burhan,hakan aslan,ziya,bu ligde şampiyon olmak için yeterde artar bile ,önce acaba çıkarmıyız geri diye umutsuzdumda,şimdi bayağı umutlandım,diğer takımlarıda takip ediyorum,sivassporla aşık atacak takım yok bu ligde,bu ligin en kralı adana ds ,onları bu sivasspor yerle bir eder,ancakk nasılki geçtiğimiz sezon süperliğe başlarken sol açık lazım,forvet lazım yoksa bu takım ,iyi oynaya oynaya ,gol kaçıra kaçıra düşer dedim ve haklı çıktıysam,busenede hiçbişimiz yarım kalmamalı,ibrahim kaşla filan sol açık gitmez,forvete mutlaka güçlü ,hızlı ,golcü bir zenci şart,soltarafa uçurtma gibi biri şart,önliberoyada laval gibi bitane hücuma dönük adam şart,bu kadronun üştüne süper gider,boşyere kadroyu şişirmeyede gerek yok,sağlam 3 adam alınıp transfer bitsin artık
zİRAAT tÜRKİYE KUPASINDA aMED SPOA SÜPER LİG KADROMUZLA ELENDİĞİMİZ AKLIMA GELİNCE ÇOK BÜYÜK KONUŞMAMAK ,FAZLA EMİN OLMAMAK GEREĞİ GELDİ AKLIMA İŞİ SAĞLAMA BAĞLAYIP, TRANSFER HATALARINI ARTIK YAPMAMAK LAZIM, EKSİĞİMİZ NEYSE ALMAK GEREK
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2016, 14:16   #172
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sol kanatta alternatifimiz yok, oraya bir takviye şart. Bunun yanı sıra ofansif orta saha da da bir alternatifimiz yok. Kerim Avcı tek oyuncumuz orada, Tanase ve Hakan Arslan'ı asıl mevkileri olmadığı için saymıyorum. Forvette Texeira'nın ayrılmayacağını varsayarak genç takımımızdan Tunahan ile 4 forvetimiz var. Tek forvetli sistemde yeterli bir sayı bence. Stoperde de 1 transfer daha yapmalıyız. Hasan Hatipoğlu, John Boye (muhtemelen gider), Joan Oumari, genç takımdan Kerem var. Fenerbahçe'nin Aatıf + oyuncu vermediğini de ele alırsak takviye olarak 3-4 oyuncu şart..
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2016, 23:58   #173
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
zİRAAT tÜRKİYE KUPASINDA aMED SPOA SÜPER LİG KADROMUZLA ELENDİĞİMİZ AKLIMA GELİNCE ÇOK BÜYÜK KONUŞMAMAK ,FAZLA EMİN OLMAMAK GEREĞİ GELDİ AKLIMA İŞİ SAĞLAMA BAĞLAYIP, TRANSFER HATALARINI ARTIK YAPMAMAK LAZIM, EKSİĞİMİZ NEYSE ALMAK GEREK
Aynı düşüncedeyiz aslında,buligler şampiyonluğa göre kadro kurupta alt liglere dşen takımlarla dolu,süper ligden düşmemiz enteresan oldu,öyle bir sezonu hiç hatırlamıyorum,iyi bir golcüyle ve sol açıkla avrupaya bile gidebilecekken,34 maçın enaz 27 tanesini kazanacak kadar iyioynamışken küme düştük,aynı kaderi paylaşmamak için hiçbir mevkinin boş kalmasını istemiyoruz,sezon başında bir sol açıkla forvet alırsak kesinlikle ligde kalacağımızı ,alınmazsa istemediğimiz halde küme düşebileceğimizi söyledim ,maalesef yönetim bildiğini okudu bilerek takımı küme düşürdü,şimdi ptt ligdede nasılsa kadro yeter denilerek sezona b<aşlanırsa,ve yine güzel oynayarak yenilgi serileri devam ederse ,süperligdeki kaderin tekrarı olur,[şahsi düşüncem ne olursa olsun ,şuana kadar yapılan transferler ve kalan oyuncuların sivassporu şampiyon yapmaya yeteceğine inanıyorum]yinede işi şansa bırakmamak için ,atıfın bir benzerininin,groseçkinin bir benzerinin,lavalın bir benzerinin,eneramo yada utakanın genç versiyonu bir forvetin alınmasının sivassporu daha garantili şampiyon yapacağına inanıyorum,diğer takımların hepside bişekilde sıkıntılı takımlar ,onlardan üstün durumda olduğumuzu ,ve sivassporun ptt lige fazla olduğunu düşünüyorum sağlıcakla kalın [/b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2016, 03:08   #174
ivancrayz
Yiğido

ivancrayz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

96 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 ivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
amedspor değil diyarbekirspora elendik hocam
Alt 26.06.2016, 11:04   #175
35gürün58
Usta Yiğido

Alıntı:
ivancrayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
amedspor değil diyarbekirspora elendik hocam
Haklısın kardeşim aklımda öyle kalmış..
Alt 27.06.2016, 01:12   #176
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Etzaz Hüssain bugünkü çalışmaya katılmış;inşallah Etzaz Hussain sivassporun yeni transferi olur...Bugün tv58 sivasspor antremanında yer alan oyuncunun resmini de paylaşmış..İşte o resim:.....Kaynak:tv58-facebook-Mustafa ATEŞ...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.06.2016, 08:23   #177
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Hussain kalırsa bu sezon çok faydalı olacağını düşünüyorum inşallah yönetim ne yapar eder takımda tutmayı başarır.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 08:32   #178
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Altınordu'nun kalecisi Tolgahan Acar ile anlaşmışız bu durumda as kalecimiz o olabilir Setkus da gönderilir.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2016, 09:01   #179
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle sağda solda setcusun yollanacaği yazıyor,bunu bana kimse izah edemez,belki akhisarmaçında hatalı gol yedi,belki küme düşmemizdede payı oldu,bana göre herkesin payı olduda,bu lig için yeterli kalecidir,süperlige çıkmadan önce ,cengiz diye kaleci vardı çokda iyi kaleciydi,ne hikmetse yolladılar,bülent uygunuda yolladılar ,biri atan ,attıran ,diğeride tutandı,o sezon çıkamadık ,çıkamayışımızın en büyük nedenide Bülent uygun ve cengizin yollanmasıydı,bu kararı alanlar o sezon sivassporu süper lige çıkartırmamış oldular,ben bu farkı belirtmeye çalışıyorum,eğerki hoca ve yönetim diyorsaki ,biz yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmak istemiyoruz ,onada saygı duyarım,tolga molga sivassporu şampiyon filan yapamaz ,hayrı olsa altınorduya olurdu şampiyon yapardı,klasik 2 lig klasman kalecisi ,setcusın kramponu etmez,bu takım ne çektiyse,şapkadan tavşan çıkarmaya kalkan yöneticiler,hocalar ve çok bilmiş futbol profesörü ,futbol dehası ,takımı ilk haftadan küme düşürüp,busenede lig başlamadan küme düşüren ,rıza hocayı beğenmeyen,r.carlosu beğenmeyen,hoca bile olmayan okana ,sergene bayılan,70 li yılların ortamına göre futbol anlayışı olan mesut bakkala bayılan ,sonrada pişman olan ,kişilerden çekti,okan bizi uçurur,sergen bizi kaçırır,mesut hoca uzaya yollar deyip ,takımı küme düşürtenler ,bugün aynı hataları tekrarlıyorlar,macera aramaya gerek yok,taneseyi yolla,texserayı yolla,huseyini yolla ama setcusa dokunma, eyy hoca ,ey yönetim,yanlış yoldasınız bunu bilesiniz diyorum .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 10:51   #180
35gürün58
Usta Yiğido

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle sağda solda setcusun yollanacaği yazıyor,bunu bana kimse izah edemez,belki akhisarmaçında hatalı gol yedi,belki küme düşmemizdede payı oldu,bana göre herkesin payı olduda,bu lig için yeterli kalecidir,süperlige çıkmadan önce ,cengiz diye kaleci vardı çokda iyi kaleciydi,ne hikmetse yolladılar,bülent uygunuda yolladılar ,biri atan ,attıran ,diğeride tutandı,o sezon çıkamadık ,çıkamayışımızın en büyük nedenide Bülent uygun ve cengizin yollanmasıydı,bu kararı alanlar o sezon sivassporu süper lige çıkartırmamış oldular,ben bu farkı belirtmeye çalışıyorum,eğerki hoca ve yönetim diyorsaki ,biz yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmak istemiyoruz ,onada saygı duyarım,tolga molga sivassporu şampiyon filan yapamaz ,hayrı olsa altınorduya olurdu şampiyon yapardı,klasik 2 lig klasman kalecisi ,setcusın kramponu etmez,bu takım ne çektiyse,şapkadan tavşan çıkarmaya kalkan yöneticiler,hocalar ve çok bilmiş futbol profesörü ,futbol dehası ,takımı ilk haftadan küme düşürüp,busenede lig başlamadan küme düşüren ,rıza hocayı beğenmeyen,r.carlosu beğenmeyen,hoca bile olmayan okana ,sergene bayılan,70 li yılların ortamına göre futbol anlayışı olan mesut bakkala bayılan ,sonrada pişman olan ,kişilerden çekti,okan bizi uçurur,sergen bizi kaçırır,mesut hoca uzaya yollar deyip ,takımı küme düşürtenler ,bugün aynı hataları tekrarlıyorlar,macera aramaya gerek yok,taneseyi yolla,texserayı yolla,huseyini yolla ama setcusa dokunma, eyy hoca ,ey yönetim,yanlış yoldasınız bunu bilesiniz diyorum .
Muammer bey adeta düşündüklerimi dile getirmişsiniz, illa da bir yabancı kontenjanı boşaltılacak sa bu Setkus olmamalı, kaleci süper lige tekrar çıkışımızda en az %50 rol oynayacaktır, yediği talihsiz golü dünyanın en iyi kalecileri de yiyor, bana göre Setkus şu an ülkemizdeki en iyi kaleciler içinde yer almaktadır, Süper lige çıkmak istiyorsan Setkus'u satmayacaksın kardeşim, demek ki hatalı transfer anlayışı devam ediyor, akıllanacakları da yok allah akıl fikir versin.

İlla da bir yabancı kontenjanı boşaltılacaksa bu Tanase olmalıdır, Tanase nin bol hatalarının dışında takıma hiç bir katkısı olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır. ne akla hizmet takımda tutuyorsun.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer

Seçenekler Arama
Stil